من نمی خواهد حضور خود را خسته زوم جمع آوری


A laptop open to a video chat with four different people. The picture in one of the four screens is laggy and breaking up.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

در ابتدای این کشش از خود جداسازی من گاهی نزد عزیزان من’ مواجه است. دیدن آنها را بر روی لپ تاپ روی صفحه نمایش و شنیدن در مورد زندگی خود را به طور خلاصه درایو تنهایی و گمگشتگی از من به تازگی آپارتمان-محدود زندگی وام من بعد از یک تظاهر عادی است که چند ساعت پس از تماس. اما با گذشت نزدیک به دو ماه است که من بوده ام به جای احزاب کوکتل و شام با زوم چت, من متوجه شده ام را تغییر دهید. به طور خاص: زوم hangouts drive me آجیل.

من سعی کردم به تجزیه و تحلیل آنچه که باعث می شود زوم تا طاقت فرسا برای من. من احساس می کنم مثل یک عاطفی بیبهره بیگانه در تلاش برای درک رمز و راز از ارتباط انسانی است. چه چیزی باعث می شود یک meatspace جمع آوری یک زندگی تایید منبع صمیمیت و یک دیجیتال یک simulacrum? در آغوش گرفتن دوستان من خوب است اما واقعا از دیدن و شنیدن آنها و داشتن آنها را از دیدن و شنیدن من—چیزی است که من دوست دارم در مورد ما با هم است. اگر من می توانید انجام دهید که فقط خوب بر روی کامپیوتر من چرا این احساس همان است ؟

من داخلی بیگانه شناسایی کرده است عدم تماس با چشم عادی به عنوان یک مرکزی دام از تصویری-چت تجربه کنید. صحبت کردن با کسی که بیش از FaceTime و یا زوم و آنها هرگز کاملا با چشم خود را. آنها را صرف تماس به دنبال در روی صفحه نمایش خود را چند اینچ پایین تر و یا به سمت دوربین خود را و به شما احساس همیشگی از تلاش برای دریافت توجه از کسی که همیشه تا کمی سرگرم. یک بار در یک تماس اسکایپ بسیاری از سال پیش, یک دوست نگاه مستقیم به دوربین او به چیزی می گویند قلبی به من با تقریب واقعی از تماس با چشم. اثر نامطلوب بود: من کاملا متوجه است که ما تا به حال شده است در ساخت تماس با چشم تا زمانی که او به طور ناگهانی خیره مستقیما به روح من از صفحه نمایش من. او بود و زل زده بود به کامپیوتر خود را با چشم مال من نیست و در واقع می تواند کمتر از صورت من از زمانی که او به دنبال در صفحه نمایش و در عین حال من احساس عجیب, خونتان در معرض. زمانی که من به تازگی آن را سعی کردم در یک تماس تصویری با خواهر زاده و برادرزاده در تلاش به آنها را به خنده آن را به من داد نگران کننده تصور از حمل در گفتگو با HAL 9000 که می خواهم به تماشای من تماشای کودکان و نوجوانان در سراسر ما تماس بگیرید. (FaceTime شاید حتی بیشتر ترسناک است ویژگی های جدید است که تلاش “تماس با چشم اصلاح” به نظر می رسد شما به دنبال به طور مستقیم در هر یک از دیگر حتی زمانی که شما نمی.)

حتی اگر شما فکر نمی کنم شما از دست قفل کردن چشم خود را با عزیزان و یا همکاران خود را مغز ممکن است. تماس با چشم پخش یک مستند نقش مهمی در موفقیت انسان در ارتباط است. یکی 2017 مطالعه از دانشگاه کمبریج دریافتند که هنگامی که نوزادان و بزرگسالان قفل شده است چشم خود را از امواج مغزی شد بهتر قادر به “همگام سازی”; یک 2019 مطالعه از موسسه ملی علوم فیزیولوژیکی در ژاپن نشان می دهد که از تماس با چشم اعداد اول مغز برای همدلی. ما نیز عادت کرده اند به چیدن در پیام ما به مخاطبان ارسال با بدن خود را که به ما سرنخ در مورد سطح راحتی, جهت و شدت تمرکز خود را و اینکه آیا آنها در حال آماده سازی به صحبت می کنند. “نمونه تماس تصویری تضعیف این ریشه دوانده توانایی و نیاز به پایدار و توجه شدید به کلمات به جای” جولیا Sklar نوشت: در نشنال جئوگرافیک قطعه مورد “زوم خستگی.” آیا یک نمایشگر صفحه نمایش های مختلف و شرکت کنندگان در یک کنفرانس تلفنی و یا فقط یکی با توجه به Sklar, “مغز می شود غرق ناآشنا بیش از حد محرک در حالی که بیش از حد متمرکز در جستجوی نشانه های غیر کلامی است که آن را نمی توانید پیدا کنید.”

من نمی گرفتن یک استراحت از نگاه کردن به خودم در زوم و دوستان من نمی تواند به طور کامل درک من خط چشم.

این می شود دلیل دیگری برای چت تصویری خستگی مخالف از تماس با چشم مشکل: شما باید در هر یک از دیگر چهره های کل زمان! به ندرت وجود دارد طبیعی می شکند در مکالمه در زوم به عنوان ممکن است در طول یک نمونه گروه شام یا قهوه تاریخ, و آن را بسیار سخت تر برای راحت سکوت (یا مدیریت ناراحت کننده یک) زمانی که همه احزاب خیره به یک دیگر بدون توقف. هیچ peeking یک پنجره بدون مطالعه یک منو هیچ تماشای مردم بدون کمک کردن در آشپزخانه و یا درخواست در مورد یک میزبان مجموعه رکورد. وجود دارد تنها صحبت کردن و در یک چت تصویری با بیش از دو, شرکت کنندگان, قابل توجه یک مکالمه عادی ریتم تقریبا غیر ممکن است. اضافه کردن متفاوت در اینترنت زمان تاخیر و عدم توانایی در شنیدن چند نفر صحبت در یک بار و هر گروه بحث می شود گروه “monologuing” به عنوان اشلی و بندهای نامیده و آن را در اقیانوس اطلس. قدیس حامی پر جنب و جوش, حاضر جوابی رول بیش از در قبر او با هر “چه بود؟,” “ببخشید شما بفرمایید” و “قطع شما فقط مسدود است.”

پس از آن وجود دارد بخشی که در آن من باید خودم را نگاه کنید. در زندگی واقعی کل دقیقه می تواند با عبور بدون فکر کردن در مورد زاویه چانه من بافت پوست و یا سایه های زیر چشم. آن را بسیار سخت تر به احساس به طور کامل در این شرکت از خانواده یا دوستان که توجه من است تقسیم بین محتوای یک گفتگو و یک تصویر متحرک از خود من صورت. هر نگاه به بررسی کنید که آیا من درست در قاب خوراک ویدئویی به من طول می کشد در خارج از بورس هدایت برخی از پراکنده تمرکز عقب سمت خودم و مهار نفس سرکوب است که نشانه لحظات صمیمیت واقعی.

من را دریافت نمی اشتباه: من مخالف بودن نگاه کرد. در واقع از آنجا شروع COVID-19 مستند من توسعه یک درک جدید برای در حال حاضر از دست رفته شادی از دیدن و بودن در فرد دیده می شود. گاهی اوقات قبل از زوم تماس با من قرار داده و در یک glitzy لباس و ریمل مژه و ابرو به تقلید پیش بینی وزوز از آماده شدن برای یک شب. اما تصویری چت ارائه می دهد بدترین های هر دو جهان را وقتی که می آید به این peacocking: من نمی گرفتن یک استراحت از نگاه کردن به خودم زمانی که من وارد یک اتاق با دوستان و آنها نمی توانند به طور کامل درک من خط چشم. من بیشتر آگاهانه—و گاهی انتقادی از خود من ظاهر و هیچ یک از ما می توانید یکی دیگر از کفش.

به عبارت دیگر در یک تماس تصویری وجود دارد بیش از حد اطلاعات در مورد خود و نه به اندازه کافی در مورد دیگران. به طور کامل آگاه از هر زودگذر صورت بیان با تشکر من جلوی دوربین من خودم overemoting تا مطمئن شوید که واکنش از طریق آمده که کسانی که کمی کلامی موافقت و تأیید است که نگه داشتن مکالمات جریان از دست داده است. غرایز اجتماعی است که معمولا نیاز به کمی تلاش آگاهانه در حال حاضر در نظر گرفتن فضای در مغز تخلیه انرژی من استفاده می شود برای اختصاص به این ماده از یک مکالمه است.

اگر این همه برای تلفن های موبایل مانند من انتظار بیش از حد در حال حاضر مربوط به اینده و بدون شک با ارزش تکنولوژی که چون من هستم. ویدیو چت استفاده می شود به عنوان یک ارتقا در جایگزین: چرا من ایمیل دوستان من که در بانکوک وقتی که من می تواند خود را ببینید و لبخند خود را به آپارتمان جدید خود را به نوزاد ؟ قادر به صحبت چهره به چهره از طرف مقابل از این سیاره با ترد تصویری با کیفیت و حداقل زمان تاخیر به نظر می رسید مانند یک معجزه آسا هدیه ای از فناوری عصر. اما این روزها در هنگام چت تصویری به ایستادگی در برای کل زندگی اجتماعی ارزش فرد در تماس با آن احساس می کند مانند یک جمع و جور کردن. هر زوم تماس به ارمغان می آورد دردناک یادآوری از آنچه قرنطینه زندگی از دست رفته است. هیچ کروز در سکس پارتی, بدون آرام طرف گفتگو در گروه های مجازی شام. مجازی دیسکو افسرده شبکه از خانه نشین مردم خیره در صفحه نمایش خود را از پشت خود را و جداول قهوه و تماشای خود را برای دیگر افرادی که ممکن است حتی نمی تواند به دنبال آنها. در مجازی جشن تولد, آن غیر ممکن است به خواندن به honoree در صدا. زمانی که من آمار “ترک جلسه” را فشار دهید من به جایی که من شروع کردم: تنها و تنها از دست رفته دوستان من رو دستگاه من دیپلم با تمام استرس زا ترین ساعت کار و مصرف خبر بد.

گاهی در طول هفته سوم از مستند من متوجه شدم شروع به دریافت راحت با من طبیعی است. من و همسرم پیدا کرده بود پایدار تر کار-از-صفحه اصلی ریتم من دیگر احساس تخلیه زمانی که من می خواهم به یاد داشته باشید من تا به حال هیچ برنامه های آخر هفته و من لذت بردم از این زمان اضافی به طبخ و به عنوان خوانده شده. به عنوان خوانده شده در مورد رستوران ها و سالن های تئاتر در تلاش برای شناور باقی می ماند در حالی که تعطیل, من شروع به نگران است که حتی زمانی که فضاهای عمومی با خیال راحت می تواند بازگشایی مردم را بدست بنابراین عادت به صرف وقت آزاد خود را در خانه و معاشرت از دور که آنها موفق به بازگشت به آن محلی جمع آوری ، فکر کردم در مورد چیزی است که من از راه دور-کار تخته سنگ همکار سابق و تجزیه برنامه خواننده گروه تراویس موریسون گفت: در ابتدای کار ما را-از-خانه طلسم, در مورد صرف زمان زیادی در مقابل صفحه نمایش: کامپیوتر و او گفت: “می توانید شروع به نظر می رسد مانند چیزی که در جهان است.”

برای بسیاری از ما جهان در داخل یک کامپیوتر را به اثبات ناکافی خراشنده ما اساسی ترین انسان خارش. در حال حاضر که من بیش از دو ماه از انزوای اجتماعی من دیگر هیچ ترس برای آینده IRL کرده است. برای یک چیز راحتی من در قرنطینه اببس و جریان. (یک روز خوشحال میشم به خوردن یک ناهار خوب در خانه به جای یک آسیا سالاد در میز من; بعد من خزنده از پوست من ولع مصرف کثیف شب.) مهم تر این قرنطینه داده شده 21st century بشریت اولین نگاه اجمالی از آنچه در آن ممکن است احساس کنید برای محدود کردن و حتی بیشتر از زندگی ما به جهان پشت صفحه—و آن را عمیقا قانع مشاهده. تصویری چت فرسوده است. Livestreamed حوادث در حال چرت زدن است. معلوم مجازی زندگی یک ببخشید جایگزین برای یک واقعی. شاید که یک چیز خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>