من کار سواری در بازگشایی دیزنی جهان. مردم در اینجا در حال حاضر آه جالب است.


Walt Disney World.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از ژن Duncan/دیزنی پارک از طریق گتی ایماژ.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به مقاله مبتنی بر یک گفتگو با یک کارگر در دیزنی جهان در اورلاندو ، از آن شده است در رونویسی تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح توسط مادلین Ducharme.

من کار تمام وقت در جاذبه های بیش از در Epcot. من دو کار ، ما تمام چک های ایمنی قبل از اینکه شما در سوار شدن تست کمربند صندلی و مانند. ما همه چیز را از زمانی که شما راه رفتن تا به ساختمان—ما مردم خارج و این ما هستیم شما را به عنوان شما راه رفتن را از طریق سوار شدن. پس این ما هستیم که به طور کامل در کنترل از سوار شدن عملیات.

زمانی که این پارک برای اولین بار تعطیل در ماه مارس آنها به ما گفت که این امر می تواند بسته به مدت دو هفته. و در ابتدا ما برای آن پرداخت می شود با تشکر از اتحاد ما. بنابراین در ابتدا همه بود “آه, سرد, دو هفته مرخصی! ما می خواهید به ماندن در خانه و نه هیچ چیز.” آن را خوب به خصوص برای افرادی که در انجام آنچه که من هر روز انجام دهید: در پاهای ما هشت, 10, 14 ساعت در روز بسته به طول ما تغییر است. شما باید برای نگه داشتن یک لبخند بر روی صورت خود را در تمام طول روز است که می شود به یک مقدار زیادی. بسیاری از ما بسیار هیجان زده می شود قادر به نشستن در خانه و نه مجبور به صحبت کردن با کسی و یا رفتن در هر نقطه.

در حال حاضر چهار ماه بعد هنگامی که ما برای اولین بار شروع به شنیدن rumblings که ما از رفتن من فقط هیجان زده می شود قادر به خارج شدن از خانه. اما بیشتر من نشستم و در مورد آن فکر, من فقط مضطرب است. من عاشق کار کردن با بچه ها اما ما باید به پایین به بررسی ارتفاع خود را به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی بلند به سواری به خصوص اگر آن را یک تماس نزدیک و یا آنها را در حال ایستاده نشسته و ما باید برای کمک به تنظیم آنها. ما سمت راست وجود دارد, چهره به چهره, 6 اینچ و دور از آنها را هنگامی که ما انجام این کار است.

به عنوان دیزنی اعضای بازیگران ما همیشه گفته می شود انطباق و انجام تا آنجا که ما می توانیم برای مهمانان ما. اما جدید روش های ایمنی هستند که مخالف قطبی. هیچ budging در همه—آن را به بتن می باشد. شما نمی توانید سازش در تمام زمانی که می آید به ایمنی. این چنین پر استرس و ترسناک زمان.

اما من تجربه هر گونه درگیری بیش از ماسک و یا فاصله نشده است. اغلب اوقات من فقط ببینید که مردم با پوشیدن ماسک خود را اما نه با پوشیدن آنها را به درستی با بینی خود را در فضای باز و یا آنها را به طور کامل آنها را در زیر چانه خود را و آنها را حمل می نوشد. وقتی که من از آنها بخواهید برای قرار دادن ماسک بر درستی آنها می گویند, “من ،” و من گفتم: “آره خب …” من گاهی اوقات کمی عصبی در طول این گفتگو به دلیل آن تشدید می شود بسیار به سرعت و احتمالا تبدیل به خطرناک برای ما.

آن را بسیار جالب زمان برای برنامه ریزی تعطیلات خود را. مردم می آیند تا به من و می گویند: “اوه خدای من این خطوط بسیار کوتاه! آن را بسیار جذاب! من شده است در این سفر شش بار امروز.” زمانی که من می شنوم از مهمانان و به ویژه هنگامی که من می شنوم مردم شکایت در مورد چگونه “شما نمی توانید این کار را در حال حاضر” و یا “شما نمی توانید انجام دهید که در حال حاضر” یک فکر است که همیشه اجرا می شود از طریق سر من: “خوب, شما اینجا هستید, با انتخاب و من در اینجا ضرورت است. شما تا به حال یک انتخاب به می آیند و من نداشت.” اما اگر آنها در حال رفتن به می آیند و به دنبال دستورالعمل های ایمنی من سپاسگزار برای یک کار. من دوست دارم آنچه که من انجام. اما هنگامی که مردم شروع به شکایت در مورد اقدامات ایمنی که به خود گرفته اند و نه تنها آنها را محافظت می کند بلکه ما که زمانی که من نا امید.

هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد. به تازگی هم اتاقی من تا به حال یک COVID-19 ترساندن و به زودی او به عنوان “اصل مثبت” از من خواسته شد به خود منزوی تا زمانی که من می دانستم که من نتیجه تست. متاسفانه من نمی پرداخت می شود در حالی که من منتظر تو بودم.

با موارد خونتان خیلی در فلوریدا, من مطمئن هستم که آنچه شرایط را پارک تعطیل دوباره. همکاران من و من حتی خواسته من مدیریت تیم و آنها مطمئن نیستید یا. من مطمئن هستم که دیزنی کند که برخی از طرح stashed در یک اتاق در جایی اما هیچ یک از ما ضروری است که اطلاعات در حال حاضر. اگر چیزهایی که به خاطر رفتن در جهت است که آنها با من خواهد بود در حمایت از بسته شدن—اما آن نیز بستگی دارد اگر فلوریدا بیکاری سایت خواهد بود به نوعی به من این زمان.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را COVID-19 پوشش گوش دادن به یک کاندید بحث با چهار معلمان در مورد چگونه آنها واقعا احساس در مورد 2020 سال تحصیلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>