Ibram X. Kendi: چرا coronavirus است که هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید خیلی سخت

“شده است وجود دارد هرگز هر چیزی اشتباه است با مردم به عنوان یک گروه” پرفروشترین نویسنده Ibram X. Kendi به من گفت این هفته در آخرین ما در خانه چاپ “سالن شد. “و وجود دارد همیشه اشتباه با راه های که در آن ما مجبور به زندگی در این کشور است.”

زمانی که من در حال رشد بود تا من اغلب احساس متولد سیاه آمد با بد شانس. من را دریافت نمی اشتباه من همیشه دوست داشتم خودم و جامعه است. اما من تنها چیزی که دیدم مردم سیاه مورد آزار و اذیت پلیس و من تنها تو را دیدم سیاه و مدارس در حال سقوط از هم جدا با کتاب های قدیمی و شکسته و سیستم های گرمایش. سفید مدارس ما بازدید برای مسابقات بسکتبال شد بسیار بهتر است. من دیدم مردم سیاه و سفید به تصویر کشیده به عنوان جنایتکاران هر وقت من روشن اخبار شبانه. مجموع این حوادث اغلب ساخته شده من فکر می کنم که وجود دارد چیزی است که ذاتا اشتباه است با من.

تبلیغات:

این بود تا من شد و شروع به خواندن و مطالعه تاریخ که من شروع به درک نقش آفریقایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار در توسعه از امریکا است. این تقصیر ما نیست که. ما فقط بازی وحشتناک دست امریکا پرداخته و ما را از برده داری جیم کلاغ تبعیض blockbusting, redlining حقوقی تبعیض — لیست در می رود.

چهار سال پیش Kendi درخشان مستند ریشه این مشکلات را در کتاب خود “مهر از آغاز” شناسایی نژادپرستی به عنوان مقصر تعریف منشاء آن و سپس زیر آن سفر از قرن 16 تا دوران مدرن. در این کتاب موفقیت Kendi استخدام Jason رینولدز, فروش YA نویسنده به ترجمه آن به یک نسخه برای خوانندگان “مهر” به طوری که نسل بعدی نمی خواهد که به اشتباه به عنوان من در حال رشد کردن در مورد ریشه های نژاد پرستی و ایده های نژادپرستانه.

تبلیغات:

سازمان دیده بان من “سالن ایران” با رینولدز و Kendi حق در اینجا به شنیدن بیشتر در مورد “مهر” چگونه coronavirus همه گیر شده است و نامتناسب بوده است مؤثر آمریکایی های آفریقایی تبار و چگونه آنها به هر دو شده است بازمانده مستند — آیا نوشتن کتاب بعدی در مسابقه و یا الهام بخش دانش آموزان در خانه.

این گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

چه هستند برخی از چیزهایی که شما انجام داده اند به مقابله فیزیکی با فاصله در طول coronavirus و همه دیوانگی است که رفتن ؟

تبلیغات:

Jason رینولدز: من فقط به ریختن انرژی من به بچه ها. زندگی من دقیقا همان است به جز من نمی تواند به خارج. اما از نظر فقط نگه داشتن من فضای ذهنی روشن چون من یک شخص است که رنج می برند با برخی از بیماری های روانی, من واقعا نمی توانیم اجازه می دهد تا ذهن من به پایین که سوراخ خرگوش. من فقط به ریختن تمام انرژی روانی به ambassadorship و مطمئن شوید که من هنوز درگیر شدن با این افراد نمی شود سخت در خودم. کار و انجام چیزی که من راست ولی وقتی نیست که من فقط دراز بر روی نیمکت و بازی بازی های ویدئویی مانند هر کس دیگری.

Jason شما همچنین خواندن به افراد جوان در Instagram بیش از حد.

تبلیغات:

رینولدز: آره من این فرمان نوشتن در روز سه شنبه و پنج شنبه. کمی خپله را یک قطعه و سپس مادر خود را از ارسال آن را به من. سریع معمولا “چه به شما می گویند به قهرمان خود را اگر شما می توانید نوشتن یک نامه به قهرمان خود را?” اما من سریع بود “چه خواهد قهرمان خود را می گویند ؟ چه خواهد قهرمان خود را در پاسخ به شما؟” این بچه نوشت: در مورد Sam Jackson و در مورد چگونه Sam Jackson خواهد به او بگویید که به او افتخار او و او که خود را برای غلبه بر لکنت و همه از این. Sam Jackson پاسخ به کوچک homie. آن را فوق العاده باحال برای دیدن که اتفاق می افتد در زمان واقعی است.

Ibram شما شده است وجود دارد انجام مصاحبه و صحبت در مورد برخی از چیزهایی که به خصوص مردم سیاه و سفید مواجه شده اند در این زمان دشوار است.

Ibram X. Kendi: آره. من فکر می کنم چهار سال پیش شروع کردم به نوشتن مقالات در اقیانوس اطلس تماس برای نیاز به نژادی داده چون ما حتی نمی هر گونه. آنها زیادی ندارد نژادی اطلاعات در مورد که آلوده بودن که کشته شدن. و سپس در نهایت برخی از استانها آغاز شده و با انتشار نژادی داده است. من در واقع قادر به شریک سپس با COVID ردیابی پروژه و ما در حال حاضر ایجاد این COVID نژادی اطلاعات ردیاب. متحده همچنان به انتشار نژادی خود را داده است که ما در حال جمع آوری آن را در دسترس مردم و تحلیل این گزارش در آن است که تضمین روایت است که مردم در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر به دلیل وجود چیزی اشتباه است با آنها اما این روایت این است که چیزی اشتباه است با این جامعه ای که حتی قبل از این COVID-19 بیماری همه گیر. این بیماری همه گیر است که به ما نشان میدهد که هنوز دوباره. ما چیزی در مورد آن انجام?

تبلیغات:

چه چیزی شما را شناسایی به عنوان بزرگترین مسئله در حال حاضر از نظر واکنش رئیس جمهور های مختلف و فرمانداران?

Kendi: من فکر می کنم در حال حاضر فوری ترین مسئله این است که زمانی که والی گرجستان در مورد باز کردن back up دولت گرجستان است. که ویرانگر به من چون من همسر Sadiqa او وطن است آلبانی گرجستان که در حال حاضر دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور است. هفتاد و پنج درصد از مردم در آلبانی, گرجستان, سیاه و سفید هستند. سپس چند استان ها بیش از شما باید اکثریت سیاه شهرستانهای است که همچنین برخی از بالاترین سیاه, نرخ مرگ و میر در کشور است.

اساسا غرب گرجستان است برخی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور عمدتا سیاه و سفید شهرستانهای استان است. فرماندار گرجستان گفت:, “اوه, همه چیز سرد است. ما می توانید برای باز کردن پشت دولت است.” که به من نشان می دهد نه تنها که او واقعا ارزش سیاه و سفید زندگی می کند اما همچنین که بسیاری از مردم در حال رفتن به رنج می برند به عنوان یک نتیجه از سیاست های خود را.

تبلیغات:

برخی از مردم در گرجستان می گویند که آنها در حال ادامه به ماندن در قرنطینه و نه سقوط به حماقت از هر کمپ در حال انجام است به پایین وجود دارد.

Kendi: آره من دیدم که بیش از حد. که البته دلگرم کننده. بدیهی است که بسیاری از گرجی ها نیست و مشاهده او به عنوان مشروع خود فرماندار به هر حال, به طوری که آنها واقعا نمی خواهید برای گوش دادن به او. آنها قطعا گوش دادن به استیسی آبرامز است که ترغیب مردم به عنوان حق فرماندار گرجستان که در واقع در مورد مراقبت گرجی به همان اندازه خواهد بود ،

اجازه دهید بحث در مورد خود بچه ها کتاب “مهر.” چگونه ما برتر کشور محقق در مسابقه قلاب تا با یکی از بهترین نویسندگان به همکاری در یک کتاب است ؟ این یک رویا تیم پروژه است. چه شد که اولین جلسه بود ؟

Kendi: من فکر می کنم برای اولین بار این جلسات بودند بسیاری از جلسات به دلیل Jason بود “نه من مستقیم. من نوشتن نیست هر یک از آن.” آن زمان من در حالی که یا من باید بگویم آن زمان او در حالی که یا آن را واقعا در زمان هر دو از ما در حالی که برای راه اندازی این پروژه نوشتن. من خیلی خوشحالم که او انجام داد.

تبلیغات:

رینولدز: سلام, همه خواهد بود مانند: “من نمی دانم که چرا شما می گویند هیچ. من نمی دانم چرا شما آن را به نوبه خود.” شخص اگر او به شما خواهد به شما می گویند آره؟”

من یک فن است. من گفت: “جهنم آره.” اما Jason شما گفت که کوبه ندارد.

رینولدز: آره من. گفتم کوبه ندارد به همین دلیل است. نگاه کنید, در پایان روز, من احترام زیادی برای او. هنگامی که شما با توجه به آنچه که مردم انجام شما فقط نمی پرش در کسی آب bro. من نمی ساخت که ، درست است ؟ او. و بنابراین برای من به فقط به پرش در آب فقط احساس کمی بی احترامی. آن را مانند من می تواند حتی آن را مدیریت کنید ؟ آیا بیش از حد برای من ؟ من لازم نیست که نوع نفس است. من یک نفس اما من لازم نیست که نوع نفس است که اجازه می دهد تا من به این باور است که من می تواند همه چیز را انجام دهد. آن را فقط به من در زمان یک دقیقه به کار تا عصب را در کار.

Ibram من خود را بخوانید اصلی کتاب “مهر از آغاز است.” یکی که شما و جیسون به تازگی منتشر شده با هم است که برای نسل جوان. تن متفاوت است. من قصد دارم برای گفتن اما آن را بسیار جذاب و مهم و مرتبط است. من فکر می کنم آن کار می کند. چگونه شما رویکرد این ریمیکس از کتاب ؟

تبلیغات:

Kendi: من نوعی شوکه شده و آنچه که من در “شوکه شده” است که من می دانستم که من می توانم آن را انجام دهد. شما می دانید چه کنم ؟ من می دانستم که این یک کتاب نیست که من کاملا می تواند تبدیل و در remix کاملا متفاوت با یک ثبت کاملا متفاوت لحن صحبت به طور مستقیم به افراد جوان و افراد مسن.

هنگامی که من در واقع به عنوان خوانده شده که اولین پیش نویس و جیسون بود و بسیار زیبا بود که من شوکه شده بود چون من نمی دانم اگر آن را حتی ممکن است. نه تنها شوکه شده اما فقط هیجان زده است چرا که من تا به حال یک احساس است که آن را انجام می دهد دقیقا آنچه در آن انجام می شود پس از آن منتشر شده است که در آن مردم تمام شده اند و نه تنها این کتاب بلکه خواندن کتاب و نهفته بودن آن است.

آیا شما احساس می کنید مانند وجود دارد مانند یک کل بسیاری از زاد نژادپرستی زبان در حال گسترش راه شما آن را می خواستم به گسترش از طریق نوشتن کتاب ؟ است گفتگو شده است به شکل راه شما آن را می خواستم ؟

رینولدز: ما یک بازی طولانی, شما می دانید منظورم چیست ؟ در اینجا چیزی است که من می گویم ما به شما اطمینان می دانیم این زمان در سال آینده به دلیل آنچه اتفاق می افتد این است که ما به مدارس زمان می توانید آن را به دوره های آموزشی مناسب است ؟ COVID قرار داده یک بیت از یک آچار که نه ما دیده ایم زیبا و ناگهانی. آن را انجام می دهند این نکته و گفتگو است که قطعا متلاطم اما این زمان در سال آینده پس از مدارس هستند و ما می توانید ببینید اختلاط کتاب به دوره های آموزشی و سپس ما واقعا شروع به دیدن چگونه آن را تمام می لرزد.

بخش سرگرم کننده برای من این است که فقط زمانی که شما فکر می کنم در مورد خود را در زمینه داستان که در این کتاب است. برای من, این قسمت در مورد راکی و درک چگونه “راکی 2” در واقع یک نماد سفید پیروزی. شما مانند “لعنت به من استفاده می شود به مانند سنگی وقتی که من بچه بودم.”

رینولدز: آره من “سیاره میمون ها” حق رای دادن. من منفجر شد. من حتی نمی تواند آن را تماشا نه بیشتر. که خراب کرد. اما آن چه در آن است. حقیقت این است که مهم است. خوشبختانه او به من ارسال لیست: اینها غیر negotiables. این چیزهایی که نیاز به در این کتاب, این لحظات در, تاریخچه شما نمی توانید ترک کردن این مسائل است. که به من داد یک نقشه راه و پس از آن من می تواند در ساخت در اطراف هر چیز دیگری.

شما چه احساس آن لحظات بود ؟

رینولدز: من می دانستم که Gomes Eanes د Zurara اولین نژادپرست است. من می دانستم که تا به حال وجود داشته باشد.

حق آن بود که باید در آن وجود دارد.

رینولدز: آن را به حال برای رفتن. من می دانستم که پنبه مدر بود که در آن وجود دارد درست است ؟ من می دانستم که البته تمام توماس جفرسون ، در واقع او مانند “توماس جفرسون باید در کتاب” درست است ؟ همه این مسائل باید به این کتاب است. سپس آنها لحظات دیگر. او مطمئن ساخته شده است که ما تا به حال به بحث در مورد زنان و چه شد پاسخ از زنان است ؟ شما ببینید که وجود دارد هرگز یک لحظه که در آن این که آیا آن. Sojourner Truth, آیا آن را Ida B. چاه, آیا آن را زورا نیل Liquid او بسیار روشن و اندیشمندانه در مورد مطمئن شوید که که در آن وجود دارد.

ما تا به حال به مطمئن شوید که ما ذکر مردم بومی. حتی اگر ما در حال صحبت کردن در مورد ضد سیاه, نژاد پرستی, ما نمی توانیم بحث در مورد امریکا بدون بحث در مورد مردم بومی بود که یک تماس خوب است که او مطمئن ساخته شده او را که در آن وجود دارد. او فوق العاده متفکر و دقیق در مورد چیزهای که.

وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از دانش آموزان دبیرستان به خصوص در بالتیمور خواهد شد که پخش این مصاحبه از آنجا که بسیاری از آنها در حال رفتن به خواندن کتاب. مردم در حال صحبت کردن در مورد آن را مانند دیوانه. چه به شما می گویند به طور مستقیم به آنها را? چه هستند برخی از چیزهایی که شما می خواهم برای گفتن به آنها را به عنوان دور به عنوان زاد نژادپرستی و آنچه که به نظر می رسد و چگونه آنها می تواند ترکیب که در زندگی روزانه خود به خصوص با آنچه در جریان است در حال حاضر با کروناویروس?

رینولدز: نگاه من قصد دارم به رفتن از آنجا که من می دانم اگر من به آن می گویند او به سرقت آن, بنابراین من قصد دارم برای گفتن ، من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است که به شهر بالتیمور و به همه جوان مردمی در بالتیمور است که هیچ چیز اشتباه است با شما. هیچ مشکلی وجود دارد با شما. همه درست است ؟ امریکا را به ما اعتقاد داشتند که وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با ما که ما یک مشکل و یا که ما یک مشکل زمانی که مشکل این است را به انجام و همه چیز را با سیاست آمریکا و سیاست نژادپرستانه و نژادپرستانه ایده های نه با ما.

ما که هستیم و ما نه … راه است که آن را چرخید در رسانه ها به راه است که آن را چرخید و همه جا که چیزی اشتباه وجود دارد با ما, و ما شروع به در واقع اعتقاد به آن است. من فکر می کنم که که باور metastasizes به یک سرطان است که واقعا سخت به شکست است.

Kendi: آره. مشخص است که برای ما در زمان حاضر که در آن ما می بینیم مردم سیاه و سفید در حال مرگ از COVID-19 در یک نرخ بالاتر و سپس اجازه دهید بگویم مردم سفید, سوال این است که چرا ؟ شما باید برخی از مردمی که به مانند “این دلیل است که مردم در حال گرفتن این ویروس به طور جدی. این دلیل است که مردم سیاه و سفید هستند و نه ماندن در داخل و اجتماعی فاصله. سیاه, افراد مقصر هستند چرا که آنها در حال مرگ در نرخ بالاتر است.” اما آنچه ما همچنین می دانیم از طریق نقشه برداری از مردم از نژادهای مختلف است که مردم در واقع با توجه به این ویروس به طور جدی تر از مردم سفید. ما همچنین می دانیم که مردم سیاه و سفید در حال آلوده شدن در یک نرخ بالاتر چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به کار در شغل های که آنها می توانید از خانه کار می کنند و بیشتر احتمال دارد که به حمل و نقل عمومی را که در آن آنها گیر کرده در یک قطار یا اتوبوس و آن را سخت اساسا نه به آلوده.

سپس آنها را به خانه می آیند و اگر آنها آلوده خارج با انجام کار خود را در خانه آنها می آیند و آلوده هر کس دیگری. این تقصیر خود را نمی, اما شما آنها را نسبت به یک فرد سفید که حتی نمی باید به ترک و از خانه کار می کنند — در حال حاضر ما می تواند درک کند که چرا بسیاری از مردم سیاه و سفید در حال آلوده شدن.

سپس ما بپرسید: “خوب چرا از آن است که ما در حال مرگ؟” این دلیل است که چیزی اشتباه وجود دارد با مردم است. این دلیل است که ما زندگی می کنند در محله های که در آن وجود دارد خطرات زیست محیطی که در آن وجود دارد آلودگی به طوری که باعث می شود جوان سیاه و سفید کودکان و نوجوانان به آسم دارند. ما زندگی می کنند در مواد غذایی بیابان که در آن آن را سخت برای به دست آوردن دسترسی به کیفیت بالا و ارزان تر مواد غذایی است. که باعث می شود مردم به احتمال زیاد به رنج می برند از بیماری های قلبی و شما رنج می برند از بیماری تنفسی که پس از آن می گذرد به شما بیشتر احتمال دارد به مرگ است. ما فقط نشان دادن از طریق این کتاب در طول زمان شده است وجود دارد هرگز هر چیزی اشتباه است با مردم به عنوان یک گروه و همیشه اشتباه با راه های که در آن ما مجبور به زندگی در این کشور است.

هنگامی که شما نوشت: “مهر از آغاز” شما آمد تا با یک ضد نژادپرستانه لیست خواندن. آیا شما بچه ها فکر می کنم شما می توانید با هم یکی برای بزرگسالان ؟ Jason نوشته است حدود 40 کتاب به طوری که او می تواند پر کردن این لیست از همه توسط خود را, اما وجود دارد برخی از زاد نژادپرستی جوان بالغ کتاب است که می تواند زوج با “مهر”?

رینولدز: در واقع وجود دارد یک لیست در این کتاب است. ما با قرار دادن یک لیست در پایان کتاب است. وجود دارد یک کتاب به نام “این کتاب ضد نژادپرستانه” است که پیش بینی کردن. وجود دارد بنابراین بسیاری از رمان که بحث در مورد این که آیا آن بود … من فروشگاه من خود را “همه آمریکایی پسران” و یا اینکه آیا آن را به “خشم یک هدیه” توسط علامت گذاری به عنوان Oshiro. راست. این همه تو داستان ، والتر دین مایرز’ “هیولا.” داداش چه اتفاقی می افتد در این داستان همه چیز را با آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از کتاب, من فکر می کنم که تکیه به آن است.

ما لازم نیست به آنها را محدود به فقط کتاب های طبقه بندی شده به عنوان “بزرگسالان جوان.” که همه بازاریابی مناسب است ؟ وجود دارد بسیاری از کتاب است. وجود دارد که دانش آموزان که در حال خواندن “جدید Jim Crow” و آنها باید باشد. وجود دارد که دانش آموزان که در حال خواندن “فقط رحمت است.”

زمانی که من در دبیرستان بود آنها را به من داد “استعداد دست” در مورد بن کارسون. هیچ bulls**t. این است که چرا من نمی خواند آینده.

رینولدز: همه ما تا به حال به آن را دریافت. من که مفصل است. همه ما تا به حال به “استعداد دست” هر ماه تاریخ سیاه. آنها استفاده می شود مانند “شما می تواند مارتین, شما می تواند رزا پارک Harriet Tubman.” و همیشه وجود دارد برخی از معلم که بود “و یا اگر شما می خواهید کسی جدید شما می تواند Dr. Ben Carson.” من شما را هرگز فراموش نکنید “می باشد Dr. Ben Carson.” من هرگز انتخاب Dr. Ben Carson. من همیشه rogue. من در تلاش برای مارتین لوتر کینگ.

در پایان آنچه شما بچه ها کار بر روی در حال حاضر ؟ هر چیزی که ما باید نگاه کردن است ؟

رینولدز: مرد نگاه من به کار ambassadorship اساسا. که در خط مقدم و پس از آن من برخی از راز اتفاق می افتد که من واقعا نمی تواند صحبت در مورد. من می توانم اشاره کنم و نمی توانم صحبت در مورد جزئیات آن, اما من نوشتن یک افسانه است. من علاقه مند هستم که چرا ما نمی نوشتن قصه دیگر. چرا ناگهان همه از یک تمثیل بد شد کلمه ؟ این روشی است که بسیاری از ما یاد بگیرند. این یک چیز واقعی است. من کار بر روی یک معاصر حکایت است که سرد و متفاوت و جالب است. سپس من کار بر روی برخی دیگر از سری چیزهای که من نمی توانم در مورد صحبت.

Kendi: من نهایی یک کتاب در حال حاضر. با “چگونه به یک زاد نژادپرستی” یکی از چیزهایی است که ما در بسیاری از راه های آن را بسیار شخصی برای مردم و از مردم می خواستم یک راه برای خود منعکس شخصی نژادی سفر به عنوان آنها در حال خواندن از طریق کتاب است. یکی از چیزهایی که ما تصمیم به کار در این است که اساسا یک هدایت مجله بر اساس “چگونه می توان یک زاد نژادپرستی.” من کار بر روی آن در حال حاضر. ما آزادانه عنوان گذاری آن “بود زاد نژادپرستی: هدایت مجله خود و اجتماعی بازتاب.” آن را طول می کشد که خواننده را از طریق واقعا تأمل در خود و جامعه خود را از زاد نژادپرستی نبوده است.

شما رو زاد نژادپرستی کودک کتاب بیرون آمدن بیش از حد ،

Kendi: بله. در ماه ژوئن “زاد نژادپرستی عزیزم.” بدیهی است که این کتاب های هیئت مدیره برای جوانترین خوانندگان.

وجود دارد برخی از نژادپرستانه بچه ها در خارج وجود دارد ؟

Kendi: Oh yeah وجود دارد. در واقع, واقعی, مطالعات نشان می دهد که نوزادان در اوایل سه سال شروع به فکر کردن خود را نژادپرستانه و ایده های. ما نیاز به شروع با این بچه ها به عنوان اوایل به عنوان ما می توانیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>