یخ گفته به ضرب گلوله یک مرد در صورت در شهر نیویورک


People hold up signs in front of police at night. One reads, "ABOLISH I.C.E."

اعتراض یخ در مقابل تهمت هتل بین المللی تاریخ و زمان آخرین فوریه در شهر نیویورک است.

استفانی کیت/گتی ایماژ

تنش بین شهر نیویورک و ایالات متحده مهاجرت و گمرک بیشتر فوران در روز پنج شنبه هنگامی که یخ عامل بنا به گزارش شات 26 ساله اریک دیاز در این صورت به عنوان یخ شد و تلاش برای دستگیری مادر خود را دوست گاسپار Avendano-Hernandez.

یخ کرده بود با صدور حکم ادامه توقیف درخواست برابر Avendano-هرناندز یک اتهام غیر مستند مرد مکزیکی بعد از پلیس نیویورک بازداشت او در روز دوشنبه به اتهام رانندگی با جعلی کانکتیکات پلاک. به عنوان یک پناهگاه در شهر نیویورک تنها نیاز به مقامات به نوبه خود بیش از افراد متهم به خشونت و جرایم جدی پس NYPD منتشر شد Avendano-Hernandez. یخ عوامل وارد خانه ای در جنوب محله بروکلین از گروسند فقط بعد از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه بدون لباس و یا یک حکم. کوین Yañez کروز دیاز برادر گفت WABC که Avendano-Hernandez مقاومت به دلیل این عوامل را نشان نمی دهد هر مدالها و یا اسناد و مدارک. پس از عوامل tasered Avendano-هرناندز دوست دختر خود را دو پسر رفت و برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. یخ گفت که این زمانی است که دو عامل مورد حمله قرار گرفتند. جزئیات دقیق این درگیری ها تا حدودی مشخص نیست اما یک فعال با جدید محراب ائتلاف گفت: واشنگتن پست که افسران اسپری فلفل دیاز بود که غیر مسلح قبل از تیراندازی او را.

“او اشاره کرد و تفنگ در [دیاز] و حتی دریغ و کشیده ماشه” Yañez کروز گفت WABC. او همچنین گفت: NBC New York که گلوله نفوذ دیاز را گونه و خارج از طریق پشت گردن خود را.

مقامات فدرال در حال حاضر در حال بررسی این حادثه که در سمت چپ دیاز Avendano-هرناندز و دو یخ عوامل در بیمارستان است. دیاز در بحرانی اما با ثبات وضعیت NBC در نیویورک گزارش شده است. حداقل هفت یخ اتومبیل وارد شده در بیمارستان و دیاز و Avendano-هرناندز ممکن است در زیر یخ بازداشت در ساختمان است.

با توجه به کنسولگری مکزیک در نیویورک Avendano-هرناندز وارد در آمریکا از نظر قانونی هفته گذشته با یک مدرک معتبر ویزای توریستی WABC گزارش شده است. یخ گفت که آژانس تا به حال هیچ نشانه ای از ویزا و Avendano-هرناندز در حال حاضر تبعید شده دو بار. دیاز نیز وارد در بروکلین هفته گذشته در یک بازدید کننده ویزا.

تیراندازی موجب تظاهرات در این شهر که شامل حدود 200 نفر در طول روز با توجه به واشنگتن پست. شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز صحبت می کرد در تظاهرات.

شهردار بیل د Blasio انتقاد یخ برای “ایجاد ویران کردن” WABC گزارش داد و گفت که “نمی توان آن را بخشی از بازی خود را برنامه ریزی برای رفتن و شلیک کسی که نیست کسی آنها در تلاش برای انتخاب کنید تا.” خانه مظنونان حمله به دانشگاه Nydia M. ولاسکز و جری Nadler نوشت: نگران نامه به یخ خواستار پاسخ.

خلیج فارس بین نیویورک و تهمت و سیاست های اجرایی نسبت به مهاجرت همچنان به گسترش. با توجه به خبر مربوط به یخ تبدیل شده است به طور فزاینده ای نا امید بیش از چند هفته گذشته با شهر نیویورک تمایل به پیروی از آن حکم ادامه توقیف درخواست. این هفته حقوقی نبرد در اطراف شهر پناهگاه سیاست افزایش یافت. در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه تهمت حمله به پناهگاه شهرستانها و توصیف “تراژدی” از شهر نیویورک در گرافیک از نظر. روز چهارشنبه دولت به حالت تعلیق جهانی ورود سفر برنامه در نیویورک در اقدامی تلافی جویانه برای ایالت نیویورک به اصطلاح چراغ سبز قانون که اجازه می دهد تا مستند نشده ساکنان دریافت گواهی نامه ی رانندگی.

روز پنج شنبه در نیویورک گفت که یخ سعی کردم به سرزنش پلیس این حادثه را برجسته میزان از این جنگ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی