یخ به انکار دانشجوی خارجی ویزا برای کالج آموزش آنلاین این سقوط


Graduating students from Mount San Antonio College receive their diplomas through their car window at a drive-thru commencement ceremony.
دانش آموزان فارغ التحصیل از کوه سن آنتونیو کالج دریافت گواهینامه های خود را از طریق پنجره ماشین در یک درایو از طریق شروع مراسم.
رابین بک/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد مجموعه ای جدید از مهاجرت دستورالعمل دوشنبه که بار بسیاری از خارجی دانشجویان از آمدن به—و یا باقی مانده در ایالات متحده این سقوط اگر آنها حضور در یک کالج است که حرکت آموزش آنلاین. ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) صادر شده و قوانین جدید است که می تواند دانش آموزان را در وسط کالج حرفه ای خود را مجبور به ترک این کشور پیش از سال تحصیلی که مطمئنا نگاه متفاوت از هر سال با توجه به کوروناویروس. “فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی,” یخ بیانیه می خواند. “آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.”

تعدادی از دانشگاه ها به ویژه دانشگاه هاروارد به تازگی تصمیم به تغییر به آموزش آنلاین برای آمدن پاییز مدت به منظور اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله و حفاظت از رفاه عمومی از دانش آموزان و دولت است. دانشگاه هاروارد اعلام کرد در اوایل روز دوشنبه انجام خواهد شد و کل سال تحصیلی آنلاین هر چند برخی از دانشجویان از جمله دانشجویان سال اول خواهد بود مستقر در محوطه دانشگاه. “ما عمیقا نگران آن است که ارشاد صادر شده امروز توسط ما اداره مهاجرت و گمرک تحمیل بلانت one-size-fits-all رویکرد به یک مشکل پیچیده به دانشجویان بین المللی به خصوص کسانی که در برنامه های آنلاین چند گزینه فراتر از خروج از کشور یا انتقال مدارس” دانشگاه هاروارد جمهور لری Bacow در بیانیه ای گفت: دوشنبه شب. “این هدایت تضعیف رویکرد اندیشمندانه گرفته شده از طرف دانش آموزان توسط بسیاری از نهادها از جمله دانشگاه هاروارد به برنامه ریزی برای ادامه برنامه های آکادمیک در حالی که تعادل ایمنی و بهداشت چالش های جهانی و همه گیر.”

هنوز هم وجود دارد بسیاری از کالج ها در حال حاضر در حال آمدن است تا با برنامه ریزی برای چگونگی ادامه مذاکرات گریم اما افزایش احتمال زیاد واقعیت است که این بیماری همه گیر خواهد upend سال تحصیلی. اکثر کالج ها (60 درصد) می گویند آنها هنوز هم در مسیر فرد آموزش در پاییز در حالی که تقریبا یک چهارم از مدارس در حال استفاده از یک مدل ترکیبی از آنلاین و در کلاس آموزش با توجه به تاریخچه آموزش عالی است. نهادها مانند دانشگاه هاروارد که در حال رفتن کاملا آنلاین به میزان هشت درصد از مدارس و دیگر نه درصد هنوز مردد در مورد چگونگی ادامه. این دانشگاه قصد دارد با این حال می تواند غصب شده توسط فراری موارد

در یک سال معمولی به بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی مشغول به تحصیل در ایالات متحده آمریکا نیاز به حضور یک تعداد معینی از کلاس ها در فرد به عنوان یک بیماری خود را به ویزای دانشجویی. نیاز بود به طور موقت به حالت تعلیق در بهار امسال به عنوان coronavirus آمار ارسال این کشور در تکاپوی به قفل کردن. محرومیت از دانشجویان خارجی می تواند تاثیر جدی در کالج آمریکایی’ در حال حاضر لرزان خط پایین به عنوان یک صنعت اقتصادی تجزیه و تحلیل نشان داد آن دسته از دانشجويان با حضور در دانشگاه آمریکایی به مبلغ 41 میلیارد و حمایت از 458,290 شغل در طول 2018-2019 سال تحصیلی به تنهایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>