ایسلند یوروویژن شرکت کننده اندازه Netflix بکشد مسابقه آواز یوروویژن


Photo of Dadi Freyr Petursson holding a mic beside a movie still of Will Ferrell as Lars Erickssong, costumed in Icelandic armor

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های هانا Andrésardóttir و Netflix بکشد.

در Netflix بکشد مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga, Will Ferrell نقش لارس Erickssong یک ایسلندی ماهیگیر را که خواب تمام عمر خود را از برنده یوروویژن. در حال حاضر میانسال او را گیر بازی نوار محلی با Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams) که “احتمالا نه” است. وجود دارد عصبانی محلی که حاضر به گوش دادن به آتش حماسه را در ترکیب اصلی به جای تقاضا بی پایان renditions محلی تازگی آمار “جاجا Ding Dong.” وقتی اداری snafu (و شاید برخی از کمک از الف) می فرستد آتش Saga برای یوروویژن, Lars می شود این شانس را به نشان می دهد او انتقاد پدر (پیرس برازنان) در Husavik که او واقعا آنچه در آن طول می کشد.

آن را به عنوان اتفاق می افتد قبل از یوروویژن سال 2020 لغو شد با توجه به COVID-19 یکی از مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این رقابت بود که در این سال واقعی ایسلندی ورود رهبری 27 ساله Daði Freyr Pétursson. در زمستان سال گذشته یک ویدئو از Daði و گروه خود را Gagnamagnið (ساخته شده از همسر خود را خواهر خود و برخی از دوستان) خود را به انجام ورود “فکر می کنم در مورد چیزهایی که” ویروسی رفت. این آهنگ شدید جاذب و عملکرد—با آن طراحی حرکات رقص خود را هماهنگ jumpsuits و کاریزماتیک 6’9″ Daði دانستن نگرش شد که قریب به اتفاق برنده در Söngvakeppnin های ایسلندی مسابقه برای تعیین کشور یوروویژن ورود. من به صحبت کرد Daði در مورد Will Ferrell نسخه ایسلند چگونه خود را کمی عجیب و غریب گروه شد یک شرط بندی های مورد علاقه و به همین دلیل او را احساس نمی کند بیش از حد بد در مورد یوروویژن گرفتن لغو شد.

تخته سنگ: آن را کمی سورئال خود را برای دیدن دقیق داستان زندگی منعکس شده در هر راه در یک فیلم ؟

Daði: Ha ha بله این دقیقا مثل زندگی من!

“من فرستاده در یک آهنگ در سال 2017—نه به عنوان یک شوخی است اما من فکر کردم آن چیزی جالب را امتحان کنید.” — Daði Freyr Pétursson

در مسابقه آواز یوروویژن, لارس, Will Ferrell شخصیت, شده خواب تمام عمر خود را از برنده یوروویژن. شما یک یوروویژن فن در حال رشد است ؟ آیا شما همیشه رویای از رقابت ؟

من هرگز مانند یک superfan در حال رشد است. من همیشه آن را تماشا کردند. اکثر مردم در ایسلند آن را تماشا کنید. بنابراین من به عنوان یک فن به عنوان یک طبیعی Icelander خیلی.

خود گروه ساخته شده است تا شما و دوستان و خانواده خود را. چگونه شما را تا پایان آوردن این گروه به ایسلندی رقابت ؟

آن را بسیار عجیب و غریب که چگونه از آن اتفاق افتاده است. من فرستاده در یک آهنگ در سال 2017—نه به عنوان یک شوخی است اما من فکر کردم آن چیزی جالب را امتحان کنید. و آن را پذیرفته بود. برای اولین بار من به یکی از دوستانم به آواز خواندن آهنگ اما او یو بی اس در بازار بر من پس از دو یا سه هفته. بنابراین من فقط تصمیم به انجام آن خودم. از آنجا که شما می توانید شش نفر روی صحنه تصمیم گرفتم البته من قصد دارم به عنوان بسیاری از مردم به عنوان من می توانم چون میخوام بیشتر سرگرم کننده است.

در سال 2017 شما runner-up. و سپس شما وارد دوباره برای سال 2020 و شما برنده Söngvakeppnin.

اوه بله.

تماشای ویدئو های خود را عملکرد خود را سبک به نظر می رسد بسیار متفاوت از آنچه که من فکر می کنم به عنوان یوروویژن عملکرد سبک—رام مرحله بندی است کمی مضحک نیست بیش از بالا. در راه داستانی آتش حماسه, عملکرد که در یک نقطه شامل یک لوله فلزی چرخ همستر به نظر می رسد بیشتر شبیه کلیشه ای یوروویژن رقیب از شما انجام دهد. هنگامی که شما ایجاد شد و این عملکرد شما در تلاش برای ایجاد چیزی کمی متفاوت از آنچه معمولا در یوروویژن کنم یا باید این ایده اشتباه در مورد آنچه که یک یوروویژن عملکرد است ؟

یوروویژن بسیار متنوع است. وجود دارد بسیاری از اعمال مختلف در این رقابت است. من می خواستم به استفاده از به عنوان بسیاری از کلیشه به عنوان من می خواهم با باد ماشین و رقص و ابزار. و لباس و شیرینی. این تنها راه است که من و موسیقی راه که من هستم که شاید معمولی نیست یوروویژن شرکت کننده. ما ساخته شده این همه خودمان بسیار زیاد است. یکی از دوستان من ساخته شده لباس و اعضای این گروه را تقریبا همه چیز.

که در آن شما رشد می کنند ؟

من نقل مکان کرد و به دانمارک از ریکیاویک زمانی که من 1 سال و سپس بازگشت و هنگامی که من 9 سال. زمانی که من نقل مکان کرد و من رفتم به مدرسه کشور حدود یک ساعت دور از ریکیاویک است.

آیا شما تا به حال به Husavik?

من … خیلی اطمینان دارم.

من فکر کردم جالب بود که چگونه لارس و Sigrit دیده می شود مانند oddballs در Husavik. اما من در بر داشت ایسلند بسیار استقبال به oddballs.

بله قطعا. راه Icelanders به تصویر کشیده شده در این فیلم بسیار نادرست است. ما آمده ایم به عنوان سوپر تحمل بسته فکر مردم عصبانی اما من که به خیلی خنده دار. من فکر نمی کنم مردم می رویم به فکر می کنم که چگونه ایسلندی مردم هستند.

آنها تبدیل به جشن و استقبال از لارس هنگامی که آنها را ببینید که چگونه او سخت تلاش می کند. و وجود دارد در حال لمس کردن صحنه با لارس و پدرش.

آره اما … هنوز هم کمی خشم وجود دارد. این بیشتر دقیق بخشی از فیلم است که مخاطبان همیشه می خواهید به شنیدن “جاجا Ding Dong.”

صبر کنید این است که یک آهنگ؟!

هیچ.

آتش حماسه یک underdog رفتن به یوروویژن. به عنوان رقابت واقعی نزدیک می شد چیزی از علاقه oddsmakers. به من بگویید که چگونه است که اتفاق افتاده است.

قبل از اینکه ما برنده در ایسلند Jan Böhmermann که یک تلویزیون آلمان میزبان او توییتی در آن وجود دارد و از آن شروع به رشد در ق و راسل کرو توییتی در مورد آن. آن شروع به گرفتن تعداد زیادی بیشتر views. این بخشی از دلیل آن را آنقدر بالا در نظر سنجی چرا که بسیاری از مردم به تماشای آن.

نبود حتی یک تئوری توطئه است که Netflix بکشد مخفیانه تبلیغ شما ؟

که فوق العاده خنده دار به من. وجود دارد بسیاری از مردم که ریشه کن شد برای دیگر شرکت کنندگان در ایسلندی رقابت و به نوعی نمی تواند بر این باورند که این آهنگ خوب بود و عملکرد خوب بود و مردم فقط از آن لذت می برد. آنها متقاعد شد Netflix بکشد کشیدن رشته ها.

به دلیل COVID-19 امسال یوروویژن لغو شد. آتش حماسه مرتب کردن بر اساس به تجربه شما نمی توانید به. آیا این فیلم منعکس کننده انتظارات خود را به عنوان به آنچه که آن را مانند در روتردام? آیا شما انتظار می رود احزاب بزرگ و دانلود آهنگ-a-پوزیشن های خرید پر از ستاره و همه چیز ؟ به یک فرهمند خواننده روسی سعی کنید برای از راه بدر کردن گروه خود را?

فرهمند خواننده روسی احتمالا song-a-پوزیشن های خرید احتمالا نه. که یکی از صحنه های مورد علاقه من, آهنگ-a-طولانی از دیدن همه این یوروویژن شرکت کنندگان در یک صحنه. من فکر می کنم که چیز خوبی انجام دهد چرا که همه از یوروویژن طرفداران میخوام که فیلم. آنها واقعا می خواهی دوست دارم که صحنه است.

اما آن را در راه حرفه ای تر واقعی رقابت از آن است که در این فیلم است. این نوع به تصویر کشیده که بیشتر هرج و مرج و تصادفی و همه چیز فوق العاده با عجله و در آخرین لحظه. که چگونه آن را با این نسخهها کار در همه. این یک تولید بزرگ و فوق العاده حرفه ای.

وجود دارد هر بخشی از شما که فیلم را تماشا کردم و فکر کردم من خیلی غمگین, من گم شده اینیا اوه, خدا را شکر, من گم شده این?

تماشای فیلم تغییر نمی کند چگونه من احساس می کنم در مورد رقابت در یوروویژن.

است که چگونه ؟

است که بیش از حد بد است. من می خواستم به تجربه آن را با تمام دوستان من است. چون ما نه یک باند واقعی. ما بازی نمی کنسرت در زندگی واقعی است. آن خواهد بود واقعا خوب چیزی برای انجام با آن بچه ها اما این آهنگ رفته راه بیشتر از من همیشه فکر می کردم آن را برای رفتن حتی اگر ما تا به حال به رقابت پرداختند.

من چند سوال در مورد چگونگی این فیلم به تصویر کشیده ایسلند. مجموعه بینندگان آمریکایی مستقیم: کسی می تواند واقعا پرش از یک قایق ماهیگیری و شنا به Husavik به عنوان Will Ferrell می کند ؟

منظورم این بستگی دارد که تا چه حد از قایق ماهیگیری است. من کاملا مطمئنم که او نمی خواهد که جان سالم به در برد.

“به من نزدیکتر Ros است و نه حتی موسیقی غم انگیز. این احساس خوب موسیقی است.” — Daði Freyr Pétursson

زمانی که Icelanders غم چرا گوش دادن به راس sigur?

این یک واقعیت است. این قانون است. شما نیاز به گوش دادن به راس sigur اگر شما غمگین هستید. و یا دیگری شما در زندان هستند.

اوه خوب است.

به من نزدیکتر Ros است و نه حتی موسیقی غم انگیز. این احساس خوب موسیقی.

هر Icelander من تا کنون صحبت به رول چشمان خود را هنگامی که آمریکایی ها شروع به پرسیدن آنها در مورد الف ها. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد الف ها?

این واقعا بخشی از زندگی من است. اما من فکر کردم آن را خنده دار را شامل است که در این فیلم است. که جنبه ای که من انتظار آن را نداشتم.

چگونه ایسلندی مردم به تصویر کشیده شده در فیلم بسیار نادرست است اما من هنوز هم یافت می شود آن را سرگرم کننده—دیدن یک کمدی آمریکایی است که اتفاق می افتد در ایسلند با بسیاری از ایسلندی, بازیگران, برخی از آنها را من شخصا می دانم و همه آنها در حال صحبت کردن با یک سوپر ایسلندی لهجه.

چه شما فکر می کنم پیرس برازنان را ایسلندی? چگونه او انجام دهید ؟

نه خیلی خوب! پس از آن بود بیش از حد خنده دار, اولین صحنه در فیلم همه این ایسلندی بازیگران, صحبت های کامل ایسلندی و سپس شما او را ببینید. من تا به حال به نوبه خود در زیرنویسها به درک او.

او تلاش کرد! این یک مشکل زبان!

هکتار هکتار آن را واقعا نمی هر چیزی را تغییر دهید اگر او را خوب تلفظ.

شما ثبت یک جلد از “آتشفشان مرد.” می توانید انتظار ما را پوشش می دهد از “دو مشکل” و Sigrit عشق آهنگ ؟

احتمالا نه. اگر چه آخرین آهنگ Sigrit دانلود آهنگ ایران من واقعا لذت می برد که آن را خوب پاپ آهنگ. نهایی عملکرد کردم برجستگی غاز.

آنچه در مورد “جاجا دینگ دونگ”? شما رکورد “جاجا دینگ دونگ”?

که شگفت انگیز, آهنگ, اما من فکر نمی کنم من می توانم اضافه کردن هر چیزی به آن است. آن را فقط به عنوان آن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>