“اگر همه سیاه کتاب در مورد نژاد پرستی کجا می خواهد ما را به فرار از آن؟”


Smiling Black woman.
تریسی Sherrod سرمقاله مدیر Amistad را فشار دهید.
پالو په په

در این قسمت از کار Rumaan علم صحبت با تریسی Sherrod تحریریه مدیر Amistad, قدیمی ترین ایالات متحده ناشر اختصاص داده شده به چند فرهنگی صدای مورد کار خود را وجود دارد. Sherrod مشترک چگونه او به چاپ و نشر چگونه او آمد به کار در Amistad که کتاب می خواند و در مورد سیاه مردم و اقتصاد صنعت چاپ و نشر. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

Rumaan علم: چگونه شما شروع حرفه ای شما ؟

تریسی Sherrod: از آن زمان به فارغ التحصیل از کالج و کالج که یک قاضی در حال حاضر گفت: “چه نوع از کار شما در حال رفتن به ؟ آنچه می خواهید در زندگی خود انجام دهید؟” من تا به حال حتی در این مورد فکر کردم. او گفت: “شما همیشه باید یک کتاب در دست خود را. آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای یک کار.” من به نام فمینیستی را فشار دهید و به آنها گفت: بله. بنابراین من نقل مکان کرد و از میشیگان به نیویورک است.

زمانی که من در تلفن با فمینیستی پرس من نمی خواهم به درخواست من چقدر خواهد بود پرداخت می شود. من نمی خواهم به درخواست همه این سوالاتی که باید بپرسید چون من می خواستم تا مطمئن شوید که من تا به حال این کار است. زمانی که من وجود دارد, من در بر داشت که آن را از 50 دلار در هفته کارآموزی اما من نمی خواهد بماند. من یک کار در Doubleday کتابفروشی در شب و کار با فمینیستی را فشار دهید در طول روز. پس از شش هفته من استخدام دائم و تمام وقت, که واقعا فوق العاده بود. ماری براون در هیئت مدیره وجود دارد و او به من کمک کرد برای دریافت یک شغل در بیشتر جریان اصلی چاپ و نشر.

من به پایان رسید تا در Henry Holt & Co., که یک تجربه فوق العاده اما من چپ Henry Holt وقتی که من رفتم به من ناشر و از من خواست او را به خواندن خواهر Souljah را سردترین زمستان تا کنونبود که در تسلیم است. او به من گفت که او نمی خواهد آن را بخوانید چرا که کسی که در خانه گفته بود که خواهر Souljah شد نژادپرست است. به من گفت: “در 10 سال گذشته تنها افرادی که به نام نژادپرستانه مردم از رنگ. من واقعا نگران است که, و من قصد دارم به استعفا امروز.” و پس دادم. امیلی Bestler در Simon & Schuster نیز شده بود صحبت کردن به من تا من نام او را پس از بحث من با ناشر برای دیدن اگر این کار هنوز هم در دسترس است. او گفت: بله پس من رفتم به Simon & Schuster و در آنجا به مدت چهار سال قبل از حرکت به Amistad.

کار برای Amistad همواره رویای من, بنابراین من احساس می کنم بسیار سپاسگزار به افرادی مانند جاناتان برنهام که من استخدام در Amistad به مدیر تحریریه. آن را به حال شده است, رویای من, و آن را محقق و من آن را دوست دارم فراتر از باور است. من حتی قبل از شروع به کار وجود دارد, سال ها و سال ها قبل از من پیش بینی این نوع از کتاب ها که من منتشر می شود. ما علاقه مند هستند در انواع مختلف از چیزهایی که ما نه تنها می خواهم به بحث در مورد نژاد این همه نیست که در زندگی ما است. هر چند آن را قطعا nags ما در تمام طول روز طولانی نگه می دارد و به تعقیب ما و در حال اجرا ما را.

ناشر خود را در Holt کاهش به خواندن یک ارسال که یک ویرایشگر آورده بود در به نظر می رسد فوق العاده ای برای من است. ما اغلب در مورد بحث microaggressions هنگامی که ما بحث در مورد مسابقه در داخل محل کار, اما به نظر می رسد به طور منظم تجاوز به من.

در روزهای اولیه وجود دارد همه نوع از چیزهایی است که می توان گفت در 80s و 90s. یکی اینکه زمانی که باراک اوباما کتاب در آمد: “ما واقعا نمی نشر مردم با نام های غیر متعارف.”

شما در حال صحبت کردن در مورد رویاهای از پدر من.

بله. آن در آمد و قبل از او به خوبی شناخته شده بود اولین بار منتشر شد.

بخش غم انگیز در مورد تمام است که کتاب های که هرگز از طریق. ما حتی نمی دانیم که آنچه ما از دست رفته است. من می دانم که چند بسیار مهم کتاب است که از دست رفته بودند که منجر به گفت و گو اما این کتاب که هیچ کس می خواست به خرید در زمان. و این از دست دادن واقعی به انتشار.

لورن میشل جکسون به تازگی نوشت: یک قطعه کرکسبه دنبال در لیست سیاه متون که پاپ تا هر زمان که وجود دارد یک گالوانیزه حادثه نژادی و خشونت است. بسیاری از مجلات و وب سایت منتشر خواهد شد لیست, مانند, در اینجا چیزی است که به عنوان خوانده شده به فکر می کنم در مورد مسابقه. جکسون نوشت. “در کنار معاصر تدریس متون نوع به نظر می رسد یکسره: مقالات اسلاید در برابر خاطرات و فرهنگ عامه, شعر فشرده در دو طرف توسط جامعه شناختی tomes. این شاید جالب اینجاست اما شاید نه تقویت در حال حاضر خطرناک ادبی تقسیم می شوند که کتاب های نوشته شده توسط یا در مورد اقلیت هستند و برای مقاصد آموزشی و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و مسائل کاملا جدا از مسائل فرم و دستور زبان شعر و صحنه است.” من واقعا می خواهم به شنیدن دیدگاه خود را در این, دلیل این که شما انتشار کتاب در مورد مسابقه اما شما انتشار کتاب در مورد همه چیز. آیا شما فکر می کنم خوانندگان باید به دنبال در کتاب به عنوان درمانی و یا به عنوان دارو برای سمیت و نژاد پرستی در این فرهنگ ؟

در سال 1970 اولین دوره است که در آن سیاه و سفید کتاب و نویسندگان بودند واقعا ساخت راههای ورودی به کسب و کار, تخته, آموزش و پرورش متوجه شدم که تاریخ آمریکا کتاب های درسی درست نبود. آنها نمی خواهند به اصلاح آن دلیل است که می شده اند یک کار بزرگ من حدس می زنم. پس آنچه را که آنها تصمیم به انجام شد باید مکمل مواد مورد تاریخ, درباره تاریخ هند و…. و غیره. این که چگونه Toni Morrison رو به کسب و کار مشغول به کار در این نوع متون است. بنابراین در ابتدا مردم از رنگ ادبیات شد هدف از آموزش دیگران و خودمان را بیش از حد در مورد تاریخ است. که همچنان ادامه دارد. هدف از تمام کتاب باید به آموزش کسی در مورد چیزی است. من هم فکر می کنم کتاب باید برای فرار; کتاب باید برای لذت بردن است. اگر همه سیاه کتاب در مورد نژاد پرستی که در آن ما خواهد بود قادر به فرار از آن و دور شدن از آن ؟ ما نیاز به این نوع از کتاب ها نیز هست. یک جهان زیبا خواهد بود که در آن همه جزئیات همه چیز—و من معتقدم که مردم همه چیز را بخوانید. پس از آن باید آموزشی را که در آن باید متوقف شود. است که همه باید آن را.

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در اپل پادکست, Spotifyو یا هر کجا که شما گوش دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>