اگر ضد سناتور دموکرات ها جدی بودند, آنها می خواهم متحد در اطراف جو بایدن در حال حاضر

دموکرات ها مخالف برنی ساندرز می خواهیم شما را به می دانم که آنها می ترسم.

نیویورک تایمز’ لیزا Lerer و رید اپستاین گزارش روز پنج شنبه گذشته که 84 از 93 دموکراتیک superdelegates آنها صحبت کرد و با مخالف دادن این حزب نامزدی برای ساندرز اگر او برنده کثرت اما نه اکثریت نمایندگان در مقدماتی. “چگونه شما می توانید چهار یا پنج ماه امید شما لازم نیست برای قرار دادن یک سپر دشنه از آن مرد در ماشین خود را” سابق بهداشت ، کریس داد گفت: این مقاله است. ضد برنی columnists مثل همکار من Jonathan Chait ابراز شور و شوق برای یک حرکت توسط حزب نخبگان برای جلوگیری از برنی. دقیقا صفر “خط مقدم” دموکراتیک اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده — کسانی که حزب تعیین شده به عنوان آسیب پذیر ترین و نیاز به حمایت در ماه نوامبر را تایید ساندرز با بسیاری از حمایت تعدیل می شود.

اما در اینجا چیزی است: worriers نیست در نظر گرفتن یک گام که بیشتر موجه مخاطره ساندرز’ نامزدی — تشویق رای دهندگان به بازگشت جو بایدن.

با شمارش من از خط مقدم خانه, اعضای 8 از 42 به حمایت جو بایدن و 7 در حال حمایت مایکل بلومبرگ. ساندرز-انتقادی سرمقاله صفحات همه جا هستند, اغلب پشتوانه پیت Buttigieg یا الیزابت وارن یا ctq و نه وحدت در هر راه. Stridently ضد ساندرز columnists مانند Chait و فعالان مانند James Carville نشده, مشاوره یک رای برای هر کسی که در خاص است.

بازگشت در سال 2000 وقت رئیس جمهور بیل کلینتون و دیگر heavyweights مداخله به شدت به فشار گور نامزدی و بلوک بیل برادلی. اما امروز بالاترین-مشخصات دموکرات – بیل و هیلاری کلینتون, باراک و میشل اوباما, چاک شومر و نانسی پلوسی – اقامت خارج از مسابقه است.

این است که چگونه یک مهمانی دستگاه است که جدی در مورد مسدود کردن ساندرز’ نامزدی را به کار گیرند. ساندرز بزرگترین دارایی در لحظه ای بسیار تکه تکه میشه. الیزابت وارن ادامه داد: ممکن است حضور سیفون کردن برخی از سمت چپ متمایل آرا از او اما با توجه به ضعیف عملکرد او بوده است به تاریخ نمی توان آن را که بسیاری از. در مقابل ساندرز در حال حاضر دارای یک سرب در یک میدان گسترده ای اما رتبه انتخاب سنجی نشان می دهد او تنها بسیار دقت جلوتر از بایدن در این زمینه دو فرد مسابقه. افزایش نگرانی ها در مورد ساندرز بسیار بعید است به تغییر اساسی پویایی اما باریک این زمینه به دو نامزد واقعا می تواند.

سناتور. برنی ساندرز مبارزات در ریچموند, ویرجینیا در 27 فوریه سال 2020 است.
ژاک گیبسون/گتی ایماژ

به حدی این احتمالا نشان دهنده اصل عدم ضد ساندرز وحشت در برخی از محافل نخبگان. باراک اوباما رئیس سابق مشاوران در مکانهای مانند غلاف صرفه جویی در امریکا شده اند نسبتا خوش بینانه در مورد ساندرز نامزدی.

اما دیگر امکان این است که ده ها تن از superdelegates گفتن نیویورک تایمز آنها وحشت هستند نه فقط دروغ گفتن و واقعا نمی خواهید به توقف برنی. در این مورد آنچه اتفاق می افتد اساسی در هماهنگی مشکل که در آن حزب نخبگان با قدرت قابل توجهی به تاثیر نتیجه نهایی فقط عدم برقراری ارتباط با یکدیگر به طور موثر هستند و بنابراین بیش از حد feckless برای جلوگیری نتیجه آنها ترس است.

من به خصوص ترس از یک ساندرز نامزدی خودم. در مسائل من مراقبت در مورد من فکر می کنم نامزدها تمام تقریبا قابل تعویض در شرایط از آنچه که آنها و کنگره می تواند انجام با هم. اما اگر من بودند یکی از این وحشت دموکراتیک نخبگان من را متوقف خواهد کرد به ناله رسانه و شروع در واقع هماهنگی به انتخاب واحد متوقف برنی نامزد و فشار دیگران خارج از مسابقه است. و توقف برنی نامزد جو بایدن.

بایدن را بی پایان عملکرد در آیووا و نیوهمشایر در خدمت به پنهان قدرت او هنوز در کارولینای جنوبی که در آن او به دست آورد به طوری که در این مسابقه بود به نام لحظه به لحظه این نظرسنجی بسته شده و در بسیاری از سوپر شنبه متحده است. او دوم در رای گیری ملی به ساندرز (هر چند بلومبرگ است گزنده در پاشنه خود را) و فاقد بسیاری از بلومبرگ عمیق ترین نقاط ضعف. در حالی که آنها سهم زشت سابقه جنایی و نژادی مسائل عدالت هستند و هر دو مسلما بیش از حد قدیمی برای موقعیت بایدن مادام العمر است دموکرات با اتصال به محبوب دولت اوباما در حالی که بلومبرگ گرد معترضان در سال 2004 کنوانسیون حزب جمهوری خواه و توصیف خود را در سال 2012 در حمایت از اوباما به عنوان “پشت دست.”

شاید مهمتر از همه برای یک توقف “برنی” نامزد یک نظرسنجی نشان می دهد که بایدن در واقع مخفف احتمال توقف برنی در حالی که بلومبرگ نمی کند. YouGov در بر داشت پس از مقدماتی نیوهمپشایر که ساندرز خواهد جامه بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar در یک مسابقه با 15 و 17 و 21 امتیاز به ترتیب. در مقابل بایدن تنها 4 امتیاز پشت ساندرز در یک در یک matchup. تنها وارن می کند بهتر در برابر ساندرز و دموکراتیک نخبگان که در حال تلاش برای هماهنگ کردن یک میانه نامزدی ترس او فقط به عنوان به عنوان Sanders.

اگر “خط مقدم” رهبران و نخبگان واقعا می خواهید برای جلوگیری از Sanders, مراحل بعدی خود را آشکار هستند. کلینتون, پلوسی و شومر و تمام ایسنا-حامیان میان خط مقدم آمریکا باید به طور رسمی تایید جو بایدن به عنوان بهترین امید برای شکست دادن Sanders. آنها باید آمار مبارزات انتخاباتی و برگزاری تظاهرات قانع کننده رتبه و فایل دموکرات که Buttigieg, Klobuchar و بلومبرگ مبارزات نیست گزینه قابل دوام و بایدن تنها در حد متوسط قادر به نگه داشتن در برابر Sanders. آنها باید انجام شود این هفته پیش اگر قصد خود را واقعا به توقف برنی اما حداقل آنها باید انجام دهید تا قبل از ارسال-سه شنبه بالا-نماینده نژادها در فلوریدا, ایلینوی, اوهایو و نیویورک و پنسیلوانیا است.

و اگر رهبران حزب نمی خواهید برای انجام این کار است که باید به شما چیزی در مورد چگونه جدی آنها در مورد شکست Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>