اگر من دوست پسر پیدا کردن آنچه که من واقعا می خواهید در رختخواب آن را له او


A man with fireworks exploding around his head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد همجنسگرا در اواخر 20s. من تا به حال یک مرد در زندگی من برای حدود یک سال در حال حاضر و می خواهید چیزی بیش از صرف من و زندگی با او. او اولین رابطه جدی من تا کنون بود و من را در ساخت این من تنها. در رابطه قبلی او و سابق خود باز آن را در خود همکاران برسند که ناشی از برخی مشکلات—یعنی خیانت در سابق خود را—که منجر به رابطه جويد. رابطه چپ یک زخم عمیق بر روی دوست پسر من و او بوده است قاطعانه در مورد تک همسری بوده است.

پس ما وضعیت ارتباط بود نه رسمی در آغاز ما ابتدا راه دور و من هنوز از نظر جنسی مستقل است. بعد از ما ساخته شده آن را, رسمی, ما تصمیم به منحصر به فرد. آن را آسان به چشم پوشی از مردان دیگر اما در نهایت من به خواسته من و قلاب تا با مرد دیگری. رابطه جنسی با دوست پسر من است و من احساس بد در مورد ضلالت اما از آنجایی که ما راه دور و با خودم می گفتم که آن را تنها به طور موقت—هنگامی که من تا به حال او را در اینجا از نظر فیزیکی آن متفاوت خواهد بود.

من causally قلاب تا با بچه ها در اینجا وجود دارد و تا زمانی که دوست پسر من نقل مکان کرد با من در آغاز قرنطینه. من furloughed و او مشغول به کار بود از راه دور در زمان. من متوقف, مشاهده انجمن به امید اینکه من شریک جنسی من تمرکز اما من خودم “به دنبال” هنوز هم. کروز خوش تیپ بچه ها من دیدن معاشقه با همکاران و یا پیامک جنسی, پیر شعله های آتش. و احساس کنم که زمانی که من به قلاب تا با کسی جدید است که وصف ناپذیر است. من احساس می کنم مثل من در خود من عنصر زمانی که من آن را انجام می دهند. آن را می سازد آن است که بسیار بدتر از آنجا که من نمی فهمم چه چیزی است که باعث می شود من احساس می کنم خیلی خوب می تواند بسیار بد است. من واقعا نمی خواهید به یک فریبکار اما من احساس می کنم مانند تک همسری ممکن است بیش از حد سخت برای من. من آرزو می کنم من می تواند به طور کامل و چله, صحبت, اما قبل از, در طول و بعد از رابطه جنسی, من اغلب خودم فکر کردن در مورد رابطه با دیگران است. من نمی خواهم به از دست دادن ارتباط و من نمی خواهم برای قرار دادن نیازهای من قبل از خود را به دلیل وجود یک بخشی از من است که می داند اگر من خواست برای باز کردن رابطه ما تا من می توانم آنچه من می خواهم, اما از آن خواهد او را بکشند به آن را انجام دهد. که من به ارمغان می آورد به سوال من: باید از من بپرسید تا من ارتباط دانستن من دوست پسر, پیر درد و احساس بی کفایتی از قبل خواهد همه را بد حس آشناپنداری یا من باید به دنبال درمان برای کشف اگر وجود دارد برخی دیگر عمیق تر ریشه مسئله است ؟

—به طور موقت بسته

عزیز به طور موقت بسته

آن را معقول و منطقی به نظر در حال nonmongamous به عنوان خود را مرتب سازی بر اساس جهت گیری. مدیریت آن از طریق سرکوب است در مورد بهترین شما می توانید انجام دهید زمانی که در رابطه با یک تک همسری فرد است. من فکر نمی کنم که وجود دارد مقدار استفاده از تلاش برای “تبدیل” خود را به تک همسری در درمان است. فقط به خاطر جامعه است و بیشتر تراز وسط قرار دارد با شریک زندگی خود را در داشتن آن را ندارد خود را nonmonogamy ذاتا اشتباه است و یا غیر اخلاقی است. آن را فقط متفاوت است. فراتر از فلسفی, من باور دارم که چنین تلاش برای خلاص شدن از شر کسی از علاقه خود برای anonymoos جنسی به مقصد به شکست و شکست در این مورد منجر به تقلب (چیزی است که شما در حال حاضر انجام می شود). که گفت: درمان به طور کلی یک ایده خوب برای همه است و آن را قطعا آسان به اسلاید راست به رفتار وسواسی در حالی که زندگی یک nonmonogamous شیوه زندگی با توجه به نحوه در دسترس است در عصر ما از برنامه های. اگر شما فکر می کنم شما باید در این مورد صحبت با یک حرفه ای شما احتمالا باید.

به عنوان یک مرد که وجود دارد من باور عمومی این است که تک همسری مردم مناسب برای تک همسری مردم و nonmonogamous مردم مناسب برای nonmonogamous مردم و به ندرت تواین باید. شما باید یک انتخاب: دوست دارم با این مرد یا ناشناس ، آن را ساده به نظر می رسد بر روی کاغذ و هر آرمانگرا ارزش خود مهربان نمک را به شما بگویم که شما می تواند یک ادم سفیه و احمق نیست را انتخاب کنید اما آن را به معنای به خطر انداختن یک بخش اساسی از خودتان. شریک زندگی خود را هرگز به شما که چیزی که شما لذت بردن از: تازگی. در حالی که معکوس درست—کلاهبرداری های خود را در حال تعریف نمی شود اتکا برای عشق—وجود یک محیط شاد است که به شریک زندگی با یک مرد است که باز به باز بودن.

اگر شما می خواهید به آویزان بر روی آنچه که شما فکر می کنم شما کسی است که برای تغییر. من در تلاش برای حفظ وضع موجود را فقط من عملی را در مورد یک موضوع که من از نزدیک آشنا است. عاطفی جفت باید تسلیم به حساس ترین حزب مبادا شما زندگی می کنند یک زندگی از درام و جنگ است. من فکر می کنم شما از نظر اخلاقی موظف به بحث در این مورد با دوست پسر خود را و به اشتراک گذاری دامنه کامل از تمایلات جنسی خود را (و من می دانم که شما نمی خواهد شبیه به این, اما گفتن او را که شما فریب خورده خواهد بود یک راه مفید نشان میدهد که چگونه لازم در رابطه با دیگران است که به شما احساس رضایت). من نمی توانم تصور کنید که او را برای رفتن اما من با داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر هم می تواند یک راه عالی برای کیک شما و خوردن کون, بیش از حد. یکی دیگر از مبارک متوسط به دنبال. شما ممکن است پیدا کردن درمانی هم یک جای خوب برای این کار اگر آن را به نظر می رسد عملی ندارند.

من تلاش نمی گه در خود جعبه شکلات, اما من اعتقاد دارم که شما خودتان را در بر داشت در یک رابطه عدم تطابق و مگر اینکه یکی از شما خم نه از شما در حال رفتن به خوشحال می شود. متاسفانه کلاه وحشتناکی saccharine پتی Smyth/دان هنلی آهنگ “گاهی اوقات دوست دارم فقط نمی به اندازه کافی” ممکن است اعمال می شود در اینجا.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک سی چیزی انسان قدمت سی چیزی و ما شده ایم در یک رابطه تک همسری برای کمی بیش از یک سال در این نقطه است. ما زندگی نمی کنند اما ما شده ایم از دیدن یکدیگر بیشتر و بیشتر در طول ماه گذشته و یا پس چون ما در همان قرنطینه حباب (ما هنوز در حال کار از خانه و اساسا آیا ارتباط برقرار کردن با هر کسی به جز متوقف می شود به فروشگاه مواد غذایی). همه چیز برای بیشتر قسمت ها خیلی عالیه. اما ما عدم تطابق دیسک های جنسی: من خیلی میل جنسی و او متوسط و پایین یک. آن طول می کشد زمان طولانی برای او آمده است. من هرگز احساس نا امنی در مورد نیاز به صورت خوراکی و اسباب بازی به او وجود دارد, اما آن را به مقدار زیادی از تلاش و او همیشه قادر به است که باعث سرخوردگی او.

به عنوان یک مصالحه به تازگی هر زمان که ما یکدیگر را او به من داده blowjobs. وقتی که من از او بپرسید اگر او می خواهد هر چیزی را در عوض او می گوید و اصرار او نمیخواهد چیزی دانشجویان, اما من هنوز هم احساس گناه در مورد آن. من حتی نمی دانم اگر وجود دارد یک مشکل واقعی و یا اگر همه من باید انجام دهید این است که فقط شرایط را برای آنچه در آن است. شما چه فکر می کنید ؟ من هم مشکل دیگری است: او همیشه شکایت در مورد طعم و مایع منی اما چلچله آن به هر حال. به من گفت که او نمی باید برای انجام این کار, اما او می گوید که هر چیز دیگری خواهد بود بیش از حد کثیف (و حتی اگر او به اذیت کردن او می خواهم به نگه داشتن آن در دهان او و طعم و مزه آن به هر حال). آیا شما هر گونه مشاوره برای ساخت مایع منی طعم کمتر بد و یا راه های دیگر دفع مواد و روشها کمتر کثیف ؟

—Funkiest مزه دلیری

عزیز FTS,

من فکر می کنم مکیدن دیک سرگرم کننده است. من به تنهایی نیست. اگر کسی ارائه می دهد به انجام آن آزادانه و بدون دانشجویان وجود دارد بدون نیاز به استدلال می کنند. ارگاسم به سختی حرف آخر در لذت جنسی و ممکن است برای لذت بردن از دادن برخی و نه داشتن آنها. آیا احساس گناه در مورد شاد آرایش.

که گفت: ممکن است ارزش یک مکالمه در اینجا. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما تا به حال یک زمان تمرکز بر روی دوست دختر خود را, ارگاسم, بنابراین شما می توانید به او بگویید که اگر وجود دارد هر چیزی که او می خواهم یک nonsexual ماساژ نوعی دیگر از صمیمیت—شما در حال بازی. اگر او می گوید: “نه ممنون” اجازه دهید آن را برو.

از نظر طعم و مزه خود منی anecdotally الکل می تواند آن را ترش تا حد آشامیدنی خود را. شما باید آبرسان به هر حال, بنابراین اگر شما در حال انجام آن است. همچنین این باور گسترده که آب آناناس خوب است برای شیرین کردن ، من نمی توانم بگویم که من سعی کردم آن را (و یا bemoaned از … همیشه) اما آن غلغله است. او همچنین دارای گزینه ای از مصرف مایع منی خود را در دهان او و شما را به اوج هنگامی که شما نزدیک است. شما نمی خواهد ذهن درسته ؟ برای پاکسازی در این سناریو سعی کنید “حوله کاغذی.”

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم که تا به حال 30 سال در دوباره خاموش-دوباره امر با مردی که متاهل است و اکنون بیوه است و زمان ، ما ملاقات کرد زمانی که من 27 بود و او بود 41. من یک ظرف غذا بود. من پس از تبدیل شدن به هوشیار و بسیار با ثبات تر است اما من همیشه به نظر می رسد به بازگشت به “Frank.” او یک حرفه ای پلیس و همسر خود را نیز بیمار و ظروف سرباز یا مسافر تا زمانی که او درگذشت.

یک سال پس از درگذشت همسرش, من او را برای یک رابطه و او گفت که او آماده نیست. سپس او نشان داد تا با دختر و حمایت از همراه من به پسر من عروسی زیرا او از دیدن که آخر هفته پس از او می خواهم در حال حاضر متعهد به رفتن با من. که شش سال پیش و من به پایان رسید همه چیز را با او. من با او تماس دو سال بعد اما هیچ چیز از او تا ایده روشن به دیدار او. من ماندم با او برای یک هفته در حالی که سفر او در مورد همسر اواخر بیت (خوب و قابل فهم) و سفر او و دوست دختر خود را گرفته اند. او حتی بخشی از redecorated خانه اش!

او خوب به نظر می رسد به دختر کسی که با او سفر (او حاضر به سفر با من در گذشته) و خوشحال به میزبان من و با من است. رها کردن من در فرودگاه او گفت: او خواست او می تواند نگه دارید من با او. از دروازه من پیامک او حقیقت: که همه او همیشه می خواهم تا به حال انجام بود از من بپرسید. او پاسخ داد که ما می خواهم صحبت کردم و وقتی برگشت اما من می دانم که ما نمی خواهد.

من فکر می کنم مشکل این است که من او را دوست دارم بیشتر از او مرا دوست دارد. من اساسا پلی و پایدار از بچه ها من در چرخش— I don’t lie به آنها—اما من واقعا می خواهم برای اولین بار در Frank زندگی. وجود دارد هر چیزی من می توانم به بالا ، من نمی دانم دیگر اما همیشه بودن طرف قطعه (او را صادقانه با دوست دختر) باعث می شود من غمگین. من نمی دانم که من هرگز قادر به اجازه رفتن. باید چه کار کنم ؟

—تماس با دوست دختر خود را

عزیز تماس خود را,دوست دختر

این مرد در حال انجام بسیار کمی برای رد ACAB. رها کردن او وقتی که او در حمایت از همراه شما را به یک عروسی بود راست حرکت می کند و شما می خواهم بهتر شده است او را ترک کاهش یافته است. زمانی که او پیامک شما را به آنچه او پیامک شما چه او بود که او خواست او می تواند نگه داشتن شما را با او شرایط خود راکه اجازه می دهد تا او را به استفاده از شما برای رابطه جنسی به عنوان او می بیند متناسب با مسئولیت عاطفی. من متاسفم که شما احساس می کنید به شدت به این مرد اما ایده شما تخم ریزی به “محل” بین من و من چیزی برای انجام با زندگی هر کسی درگیر است. فقط فکر کردن در مورد که به من تاکید کردن. لطفا همین حالا التماس نیازی درام—جهان پر هرج و مرج است به اندازه کافی آن را به عنوان است. من فکر می کنم شما باید جستجوی خود را پایدار برای یک همسر مناسب—کسی که دروغ نمی گوید به شریک اصلی خواهد بود یک شروع خوب است. زمان دور از فرانک مفید خواهد بود در نظر گرفتن بیش از او. شروع در حال حاضر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک عادت دوستیابی, دوجنسی, مردان, و من یک دو جنسی زن است. شب گذشته بعد از رابطه جنسی در حالی که ما cuddling ها (دو جنسی) مرد من از دیدن به من گفت که مراقب باشید که در مورد, چرا که او می داند که HIV و بگویم که شرکای خود را از آنجا که آنها را Truvada و فکر می کنم آنها خوب هستند. من به سختی فکر می کنم در مورد HIV از آنجا که هیچ کس تا به حال واقعا نگران آن زمانی که زنان به مردان دوستیابی و آن را بیشتر در امتداد خطوط از “نمی توانید باردار ، علاوه بر گرفتن تست شده به طور منظم و داشتن رابطه جنسی امن است این است که یک قانونی چیزی که خطرناک است برای کسی که (من) که نمی Truvada در عین حال رابطه جنسی با مردانی که انجام دهید ؟

—قرص آبی

عزیز آبی قرص

آمادگی برای پیشگیری از HIV یک ابزار فوق العاده ای برای حفظ مالکیت خود را, سلامت جنسی, و اگر شما می توانید دسترسی به آن, من فکر می کنم شما یک نامزد. عوارض جانبی خفیف اگر شما تجربه هر گونه در همه و صلح از ذهن است که هیجان انگیز است. من زندگی جنسی و کیفیت زندگی هستند بهتر است به عنوان یک نتیجه از آن است. اگر شما در ایالات متحده آمریکا گزینه های خود را در حال Truvada یا Descovy که هر دو ارائه شده توسط شرکت Gilead که به درستی انتقاد به قیمت درآوردن زندگی خود را-صرفه جویی در دارو. داروسازی بزرگ یک کابوس است بنابراین bilk آنها را برای آنچه که آنها و بررسی آنها همکاری-پرداخت کمک برنامه. عملکرد که باعث می شود آن را رایگان برای بسیاری از افراد با تجویز بیمه.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد دبستان از یک دیدگاه عملی است که باعث می شود این سوال که آیا شریک زندگی خود را HIV مثبت است یا نه تقریبا بی ربط به دلیل نزدیکی برخی از توانایی محافظت در برابر اچ آی وی است. شریک جنسی خود را ارائه نمی کند شما واضحترین و دقیق جنسیت-اد درس و به نظر می رسد مثل او صحبت کرد و با اقتدار در حالی که تا حدودی گمراه کننده شما است که واقعا آزار دهنده است. اما آن را نیز یک نشانه روشن است که شما باید آموزش خود را. بنابراین انجام این کار است. بچه ها او اشاره شده که “اچ آی وی و بگویم که شرکای خود را از آنجا که آنها را Truvada و فکر می کنم آنها خوب هستند” قطعا باید افشای وضعیت خود را به شرکای خود بلکه در تمام احتمال ها خوب … است که احتمالا بخشی از دلیل آنها همین را بگویم که شرکای خود را. مفهوم “غیر قابل کشف” است که هنوز هم تا اشتباه و بیش از حد به ندرت شناخته شده است. ما شواهد کافی که مناسب پایبندی به داروهای ضد رترو ویروسی باعث می شود سطح HIV در خون بسیار پایین است که این ویروس غیر قابل کشف است, استاندارد آزمایش خون و علاوه بر این افراد مبتلا به ویروسی غیر قابل کشف بارهای قادر به انتقال HIV به شرکای خود را. بله ویروسی بارهای نوسان می تواند حتی در افرادی که خود را برسانند اما به طور کلی اگر کسی مبتلا به HIV در نظر گرفتن meds خود را هر روز و مراجعه به پزشک به طور منظم, شما در حال رفتن به قرارداد HIV از آنها. در flipside اگر کسی غافل است که آنها HIV آنها همچنین نمی گرفتن سرکوبگر meds خود را ویروسی بارهای بالا هستند که باعث می شود آنها را بیشتر مسری است. بنابراین در اینجا چیزی است که uninitiated می تواند به اشتباه به یک پارادوکس: کسی که می گوید آنها HIV منفی اما در واقع نمی دانیم که آنها در حال مثبت, ارائه راه بیشتر از یک انتقال خطر از کسی که افشا آنها مثبت است و در نظر گرفتن meds. این باعث می شود من تعجب می کنم که آنچه که شما در واقع در مورد وضعیت جنسی خود را/cuddling شریک که به ارمغان آورد تا این موضوع است. برای این موضوع چه نشانی از او می دانم که در مورد وضعیت خود است و او مطمئن هستید ؟

که گفت:, اگر شما با استفاده از کاندوم, شما به احتمال زیاد باقی مانده منفی است. مصرف دبستان خواهد شانس خود را حتی بالاتر هر چند پس از شروع مصرف دبستان لطفا.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

تاریخ و زمان آخرین شب من در تاریخ کسی که من را ملاقات کرده بود تا حدودی خود به خود یک هفته پیش بود. ما با داشتن یک زمان واقعا بزرگ—مکالمه طبیعی بسیار شبیه منافع فقط خوب پرنیان. من به طور معمول نمی کلیک کنید با مردم این راحتی پس من به دنبال خلق و خوی کمی بیشتر از من ممکن است در غیر این صورت و رفت و برگشت به محل خود. ما خواب با هم در آن زندگی می کردند تا به بقیه شب. اما در تاب او معمولی اجازه دهید آن را رها کنید که او آشنایی کسی به طور جدی اما آنها باز است. من احساس بسیار خیانت کرده بود و او مرا در بستر تحت ادعای نادرست است. ما هر دو می دانستند که فورا هوا در اتاق تغییر کرده بود. من سمت چپ او texted و بعد گفت که او تا به حال به معنای گمراه کردن من. اما او او نبود ؟ این درست بود که هیچ آشنایی با مشخصات درگیر که در آن او می تواند ذکر کرده اند و ما meetup شب گذشته آلی بود و گاه به گاه اما من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل او فریب من گذاشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>