اطلاعات مغول و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ — که خالص ارزش حدود 62 میلیارد — این کاملا نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات موفق به خرید خود را محترم رای گیری در موقعیت دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه. در ملی صبح مشورت نظرسنجی بلومبرگ اعلام کرد به مقام سوم پشت سن. برنی ساندرز ورمونت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. او ثروت عظیم اجازه می دهد تا او را برای خرید گیج کننده تعداد تاییدیه. به عنوان بایدن را به مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهد آهسته انفجار — او قرار داده شده چهارم در آیووا قفقاز و پنجم در نیوهمپشایر اصلی — فوتبال از punditry در حال تبدیل خود تنها چشم به بلومبرگ امید خود را خرید-از-انتخابات استراتژی می تواند به توقف Sanders.

اما نامزدی بلومبرگ خواهد بود منحصر به فرد ایده احمقانه برای دموکرات و از آنجا که مفرد unquantifiable عامل است که وسواس هر دو رای دهندگان و رسانه ها: بلومبرگ نیست electable.

تبلیغات:

اخلاقی استدلال در برابر بلومبرگ شروع به ظهور در رسانه ها در واکنش به ناگهانی و به خوبی تامین می شود افزایش یابد. به عنوان شهردار نیویورک برای 12 انگیز سال بلومبرگ حمایت شدید نژادپرستانه توقف-و-frisk سیاست است که قدرت پلیس به هدف مردان از رنگ به صورت تصادفی جستجوهای که چارلز ضربه نیویورک تایمز گفت: “به مبلغ یک پلیس اشغال اقلیت محله” و آیا به واقع جلوگیری از جرم و جنایت.

بلومبرگ ، آغشته با وقاحت از یک مرد بیش از حد غنی برای همیشه شنیدن کلمه “نه” آشکارا bragged در مورد نژاد پرستی و ایجاد انگیزه در سیاست گفتن یک جمعیت در آسیا و اقیانوسیه در سال 2015 است که 95 درصد از قاتلان هستند “مرد و اقلیت های 16 تا 25” و این که قرار است واقعیت بود به اندازه کافی برای توجیه درمان کل جمعیتی به عنوان مشکوک و یک سیاست است که به مبلغ “پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.” (به عنوان ضربه یادداشت ها 90 درصد از مردم را در این راه بودند و برش به طور مستقیم در برابر بلومبرگ است واگذاری از گناه جمعی به مردان جوان از رنگ است.)

در نظرات مشابه در سال 2011 بلومبرگ گفت که این “عظیم گروه از سیاه پوست و لاتین در مردان, سن, اجازه دهید بگویم 16 تا 25” نیست “می دانم که چگونه به رفتار در محل کار که در آن آنها را به کار مشترک و دسته جمعی.”

تبلیغات:

مایکل Kranish از واشنگتن پست نیز با انتشار یک مقاله طولانی جزئیات بلومبرگ است اسهال کلامی که آن را به بیان خود را زشتتر نمایش در زنان است. او گفت که گفته کارکنان زن که در آنها زشت و که آنها باید پاداش یک مرد همکار برای ازدواج با پوشش “تا او را به [دهان]”.

در یک شکایت حقوقی علیه بلومبرگ یکی از کارکنان گفت که بلومبرگ بعد از شنیدن این که یک زن کارمند بود با داشتن مشکل پیدا کردن مراقبت از کودک فریاد زد: “این یک f**king عزیزم! همه از آن است که خوردن و s**t! آن را نمی دانم تفاوت بین شما و هر کس دیگری! همه شما نیاز دارید این است که برخی از کسانی که حتی نمی باید به زبان انگلیسی صحبت می کنند و برای نجات آن از یک ساختمان در حال سوختن!”

با اشاره به این چیزهایی که این باعث می شود بسیاری از (عمدتا سفید) لیبرال ها منتشر می کنند از برخی از تغییرات این استدلال که آنها تنها در مورد مراقبت از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و اگر بلومبرگ می توانید آن را انجام دهید و سپس آنها خواهید بود خوشحال به او رای

تبلیغات:

این یک خنگ استدلال به دلیل بلومبرگ نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع مردمی در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان کاملا خود را در شور و هیجان در این ایده در حال اجرا در برابر بلومبرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کلیان کانوی مثلا عملا سرازیر شدن آب با لذت هنگامی که او رفت و در فاکس نیوز ادعا می کنند که بلومبرگ نظرات در مورد زنان بودند “بدتر” از مغلوب ساختن پیشی جستن لاف زدن در مورد حمله جنسی به در بدنام “Access Hollywood” نوار.

آن است که هیچ شک و وسوسه انگیز به بسیاری از به پرش کنید و سعی کنید به استدلال می کنند به عقب رتبه بندی “گرفتن آنها توسط گربه” در مقابل بلومبرگ را به اتهام آزار و اذیت جنسی. که البته دقیقا همان چیزی است کانوی می خواهد چرا که او می داند که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد واکنش نشان می دهند زمانی که آنها شنیدن دموکرات سعی کنید به دفاع از بلومبرگ رفتار: آنها نتیجه گیری خواهد شد که لیبرال ها در حال منافقان است که واقعا در مورد مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن زن ستیزی, اما تنها فرصت طلبانه وانمود کردن خشم به نمره امتیاز سیاسی است. و کسانی که رای دهندگان خواهد شد بنابراین تصمیم به رای دادن برای هر کسی در مسابقه و صرف روز انتخابات انجام هر چیز دیگری.

تبلیغات:

که من استدلال کرده اند چندین بار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه پشتیبانی پخته شده در. او نمی تواند در ساخت آن از آنجا که اکثر آمریکایی ها فکر می کنم او یک خوک. اما آن را نیز به احتمال زیاد به کوچک شدن و در پس این واقعیت که او یک خوک چیزی است که رای دهندگان خود را در مورد او. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهید به ضایعات زیادی از زمان و تلاش در تلاش برای متقاعد کردن هر کسی که به او رای در سال 2020 است. به جای کلید برای متقاعد کردن رای دهندگان که نمی خواهم او را برای رای دادن در همه.

استراتژی برای انجام این کار خواهد بود برای حمله به حزب دموکرات نامزد از سمت چپ توسط متهم که فرد نژادپرست بودن جنسیتی فاسد و یا به احتمال زیاد ترکیبی از این سه است. همین دلیل است که رسانه های محافظه کار تلاش کرد تا مردم به این باور (به دروغ) که ساندرز یک فن از segregationist جورج والاس. این که چرا تهمت و نوکران او نگه دارید به دروغ متهم بایدن از فاسد رفتار در اوکراین است. این که چرا تهمت را نگه می دارد به دروغ متهم بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست از تلاش برای تصویب خود را به عنوان بومی آمریکا به صورت حرفه ای به دست آورید.

بله این واقعا غنی از مغلوب ساختن پیشی جستن به متهم هر کس دیگری نژادپرست بودن یا فاسد و یا جنسیتی پس از او یک مدال طلا در تمام سه رویداد. اما در نهایت مهم نیست. خود رای دهندگان در حال حاضر می دانیم که در مورد او. نه تنها آن را نمی کند آنها را دلسرد اما در بسیاری از موارد خود را بی اخلاقی است که دقیقا آنچه که آنها در مورد او. به جای نقطه از این اتهامات است برای متقاعد کردن برخی از تعدادی از پتانسیل دموکراتیک رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن حریف است و فقط به عنوان بد به عنوان او است و وجود دارد هیچ نقطه ای در شرکت در همه.

تبلیغات:

با بلومبرگ این استراتژی خواهد بود laughably آسان به جلو. بر خلاف اتهامات نادرست است که lobbed دیگر دموکراتیک نامزدها ادعا می کند که بلومبرگ یک نژادپرست و جنسیتی هستند و همه هم درست است. حتی اگر آن را فکری غیر منطقی آن را از لحاظ احساسی قابل درک است که بسیاری از ترقی خواهان خواهد بود بسیار ناراحت کننده رای دادن به بلومبرگ که آنها آن را انجام نمی, حتی اگر امتناع از انجام این کار به معنی تهمت خواهد بود دوباره انتخاب شود.

به همین دلیل کانوی تمام شد اما پاک کردن یاوه سرایی کردن چانه با شور و هیجان در این ایده از بلومبرگ به عنوان نامزد دموکرات. خود را از ثروت شخصی ممکن است بسیاری از بار بزرگتر حتی از چشم ظاهر میلیارد دلار جنگ قفسه سینه است که مغلوب ساختن پیشی جستن است برای مبارزات انتخاباتی خود اما حد سخت در قدرت تبلیغات در یک انتخابات ملی که در آن پوشش خبری بسیار بیشتر تاثیر بازاریابی است. ماهیت واقعی اتهامات علیه بلومبرگ معنی خواهد بود که آنها را به سرعت از طریق رسانه های معتبر — در واقع آنها در حال حاضر — در حالی که صادقانه واقعیت-چک کردن می تواند در برخی شرایط (اگر نه به اندازه کافی) تعدیل اثر اتهامات واهی علیه سایر نامزدها.

این یکی از آن موقعیت های که در آن وجود دارد بدون نیاز به درگیر شدن در یک دوگانگی کاذب ایجاد حفره آنچه حق است در برابر آنچه موثر است. وجود دارد بدون نیاز به ترقی خواهان سازش ارزش های خود را در حال اجرا توسط کسی که به عنوان ناخالص به عنوان مایک بلومبرگ و انجام این کار در واقع می تواند معکوس شود. هر نامزد که اجرا می شود در برابر تهمت خواهد بود موضوع را به بد-ایمان اتهام نژادپرستی و تبعیض به معنای demobilize دموکرات رای می دهند. اما بدون نیاز به آن را آسان تر در حال اجرا توسط کسی که در واقع هر دو نژادپرستانه و جنسیتی.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی