اگر شما می خواهید مدرسه برای بازگشایی “شما نمی توانید خانه خود را ترک تا سپتامبر”

در حدود یک ماه از پاییز سال تحصیلی آغاز خواهد شد برای بسیاری از دانشجویان آمریکایی. اما آنچه را در مدرسه نگاه مانند? برخی از مناطق در حال تلاش کسب و کار به عنوان معمول است. لس آنجلس شروع سال و به طور کامل آنلاین. برخی از مدارس در حال دادن به پدر و مادر گزینه های. مقدار زیادی از مناطق هنوز هم نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام.

تمام والدین می خواهند بچه های خود را برای رفتن به مدرسه. بله بعضی از ما راحت تر از دیگران با ایده فرد در مدرسه در حال حاضر. اما همه ما می خواهیم فرزندان ما یاد بگیرند. ما می خواهیم آنها را به دیدن دوستان خود را. ما می خواهیم آنها را از خانه خارج می شود بنابراین ما می توانیم کار و یا فقط, فکر می کنم برای یک لحظه. بسیاری از ما نیز از ترس خود را برای سلامت, برای سلامت ما برای همه سلامت. و اگر من ممکن است آنقدر پررنگ که به صحبت می کنند برای میلیون ها نفر از پدر و مادر من نمی دانم ما عصبانی هستید که این کشور در حال حاضر و در تمام سال پیشرو تا به حال انجام نشده است آنچه در آن نیاز به انجام به مدرسه یک اولویت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن شده است که چگونه آن را احساس می کند در مورد این موضوع از رئیس جمهور توييتها خواستار بازگشایی مدارس به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos تهدید مدارس که باز نمی تمام وقت با defunding. سازمان های دولتی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان های حرفه ای مثل آکادمی اطفال آمریکا منتشر کرده اند خود را از دستورالعمل ها و توصیه ها. نظر مشاوره و آموزش کارشناسان وزن در. اما تا زمانی که به تازگی صدای معلمان را تا حد زیادی از دست رفته است.

آنچه در مورد معلمان? آیا معلمان می خواهید شغل خود را به مانند نگاه در سال تحصیلی آینده? چه نوع از هدایت آنها در حال گرفتن از اصول خود و superintendents? چه گزینه های آنها از جمله بسیاری از کسانی که پدر و مادر خود را ؟ چگونه آنها احساس درباره صدای بلند و مداوم شکایت از کار پدر و مادر ؟ و یا از پدر و مادر که تغذیه با سیستم مدرسه است که آنها را تهدید به جلو و بچه های خود را ؟ و چگونه در حال معلمان صحبت کردن با یکدیگر در مورد موقعیتی که کشور ما قرار داده و آنها را در ؟

من از چهار معلمان—تمام نویسندگان برای تخته سنگ را از یک معلم ستون—برای پیوستن به من در تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و دختر بچه, مبارزه با, به بحث صادقانه در مورد آنچه آن را مانند به یک معلم در مواجهه با ناشناخته بزرگ از پاییز سال 2020 است. آنها متی Dicksیک کلاس پنجم معلم در غرب هارتفورد کانکتیکات; Brandon Herseyکه می آموزد درجه دوم در راه فدرال واشنگتن و نیز در سیاتل هیئت مدیره مدرسه; Cassy Sarnellاوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ویژه معلم در آلبانی نیویورک; و امی اسکاتیک کلاس هشتم فارسی معلم در دورهام کارولینای شمالی. در زیر یک ویرایش متن مکالمه ما.

دن Kois: شما همه در حال صحبت کردن با همکاران و دوستان. در سه کلمه یا کمتر چگونه شما را توصیف حالت عاطفی معلمان در حال حاضر ؟

متی Dicks: خوب به جهنم همسر من نیز یک معلم, یک معلم مهد کودک و امروز او به من گفت که او وحشت زده و عصبانی. من فکر می کنم من احتمالا دارای یک کمی از آن دو چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان امیدوار. من فکر می کنم من بیشتر امیدوار رک و پوست کنده از همسر من است.

Cassy Sarnell: من قصد دارم به رفتن با frustrated ترس و غم انگیز.

براندون Hersey: اشتباه به عنوان درآورد.

امی اسکات: میخواستم بگم که نا امید. اما با توجه به آنچه که من می دانم در مورد تهمت مدیریت—شما می خواهم که به یک انتظار به منظور جلب خواهد کرد.

بنابراین می توانید هر یک از شما لطفا به من بگویید که در آن شما سیستم مدرسه می ایستد امروز ؟ چه چیزی شما را به عنوان یک معلم می دانم که در مورد سقوط 2020?

Hersey: در فدرال راه ما را واقعی به روز رسانی در چه مدرسه در حال رفتن به مانند نگاه. من فکر می کنم که ما در حال بازی در اطراف با این ایده از یک/B مدل. و برای کسانی از شما که ممکن است بدانید در آن این ایده است که 50 درصد از کودکان و نوجوانان خواهد آمد به مدرسه در روز دوشنبه و سه شنبه; دیگر 50 درصد خواهد آمد در روز پنج شنبه و جمعه و شنبه خواهد بود نوع چک در روز بیشتر مجازی. به عنوان موارد همچنان به سنبله و همانطور که ما در حال شروع به دیدن بیشتر و بیشتر بیرون آمدن از CDC در اطراف چگونه گنگ از یک ایده این است که برای ارسال بچه ها پشت این تصمیم در حال تغییر است.

امی چه داستان در دورهام? چه این طرح در حال حاضر ؟

اسکات: مدرسه ای که من در حال حاضر این برنامه ریزی به طور کامل از راه دور, K را از طریق 8 برای 30 روز. و سپس برای رفتن به چه براندون بود صحبت کردن در مورد با A/B plan—آن است که هنوز در هوا. چیزی است که هیئت مدیره تصویب شده و کسی چه می داند ؟ همه چیز می تواند تغییر در یک لحظه.

خاموشی: در حال حاضر از این لحظه ما در حال رفتن است ، ما در کانکتیکات بنابراین عفونت رای است که در واقع پایین ترین در کشور در حال حاضر است. و من را دیده اند و نه یک فرد در پوشیدن یک ماسک جایی که من زندگی می کنند. بنابراین مردم با آن بسیار جدی در اینجا. و به عنوان یک نتیجه ما در یک موقعیت بهتر, من فکر می کنم در بسیاری از مکان ها در کشور است. بنابراین ما در حال ارائه تمام وقت مدرسه در مدرسه و همچنین تمام وقت و آموزش از راه دور و پدر و مادر می توانید انتخاب کنید بین این دو است.

اما من گفتن من دانشجو که هر کس یک طرح تا زمانی که شما پانچ در صورت. شما می دانید که معروف مایک تایسون نقل قول? چرا که ما یک هزار نفر از معلمان در مدرسه ما در منطقه و آنچه اتفاق خواهد افتاد 100 درصد خواهد بود: یک بچه یا یک معلم می میرند در طی سال تحصیلی. و زمانی که یک بچه یا یک معلم می میرد همه چیز است که رفتن به تغییر دهید.

Sarnell: من در یک بیت از یک های مختلف قایق از هر کس دیگری در اینجا چون من آموزش پیش دبستانی. بنابراین من کار نمی کند در یک منطقه [در آلبانی]. من تا 20 های مدارس مختلف در مدرسه. در حال حاضر در هر منطقه ای که من کار با همه آنها در روند بدانند چگونه برای باز کردن در فرد است. همه آنها بسیار مرموز است. هیچ یک از آنها خواهد گفت که چه برنامه های خود را است. هیچ کس تا به هر گونه اطلاعات ،

این سوال که چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی می میرد که متی آورده به نظر می رسد بسیار مهم است. چرا که هیچ کس در من بچه مدرسه در منطقه آرلینگتون ویرجینیا به من داده است هر حس است که یک برنامه وجود دارد برای چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی تست مثبت است. زمانی که یک معلم تست مثبت یا یک دانش آموز یا یک دانشجو پدر. است که یکی دیگر از راه گفت که وجود هر نوع معیار برای زمانی که مدرسه تعطیل و یا در آن تغییر سیاست ؟ آیا شما شده است با توجه به هر نوع از هدایت به عنوان به آنچه که برنامه ریزی های آینده به نظر می رسد مانند ؟

خاموشی: من می دانم که در مدرسه ما در منطقه یکی از اهداف ما این است که برای مرتب کردن بر اساس از حباب بچه ها. و بنابراین معلم و دانش آموزان در حال رفتن به باقی می ماند به عنوان جدا از بقیه مدرسه به عنوان امکان پذیر است. به طوری که اگر من یک کلاس 20 بچه ها و یکی از بچه های من یا من یا یکی از پدر و مادر تست مثبت است که گروهی از کودکان و نوجوانان به لحاظ نظری می تواند پس از آن وارد شده است. و اگر معلم, سالم, ما می توانیم شروع آموزش از راه دور برای دو تا سه هفته است که ما در حال رفتن به تصمیم گیری قرنطینه لازم است و پس از آن دوباره به مدرسه از لحاظ نظری داشتن نه آلوده به هر کس دیگری در این فرآیند است. من استرس کلمه از لحاظ نظری چون من کاملا مطمئن شوید که چگونه ممکن است با توجه به فضای فیزیکی است که ما را اشغال کند. اما من فکر می کنم آن را مناسب تلاش مدرسه منطقه برای حفظ مدرسه در صورتی که کسی تست مثبت است.

Hersey: من فکر می کنم که ما نیز نیاز به به واقعا به به فضای اجتماعی و اقتصادی و نژادی موانع و مسائل است که همراه با تفکر در مورد تحصیل در فرد است. بسیاری از اوقات هنگامی که ما در حال فکر کردن در مورد آینده ما تنها به دنبال این بیماری همه گیر از نظر پزشکی, اما ما نیز در مواجهه با یک بیماری همه گیر از نژاد پرستی. و همانطور که ما فکر می کنم در مورد ایمنی کودکان ما چه من واقعا نگران این است که من می دانم برای دانش آموزان, بسیاری از خانواده ها نیست و نمی باید لوکس quarantining. آنها هنوز هم تا به حال برای رفتن به محل کار. بنابراین اگر ما در حال فرستادن بچه ها به خانه بسیاری از دانش آموزان ما نیز در حال زندگی در multigenerational خانواده تنظیمات. بنابراین شما به مادر بزرگ شما رو عمه شما رو عمو.

بلکه ما نیاز به آماده می شود به عنوان یک سیستم مدرسه چون ما در بر داشت که صادقانه ما شبکه امنیت اجتماعی برای کودکان است. ما که در آن آنها غذا. در بسیاری از مکان های ما که در آن آنها دریافت مشاوره و یا جایی که آنها لباس. اگر ما روشن و مطابق برنامه ریزی برای چگونه ما در حال رفتن به آدرس آن نابرابری فرصت فاصله است فقط رفتن به ادامه گسترش.

Brandon Hersey, Cassy Sarnell, Amy Scott, and Matthew Dicks.
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Brandon Hersey, Cassy Sarnell امی اسکات و متی Dicks.
عکس با بیدار عکاسی Cassy Sarnell امی اسکات و هالی M. Williams

به نظر می رسد که مشکل کاهش هر دو روش. اگر شما نزدیک مدرسه به دلایل ایمنی شما در حال برش است که خالص ایمنی برای همه کسانی که بچه ها که بستگی دارد اما اگر شما نمی, شما در حال افشای آنها را به یک سطح بسیار بیشتر از خطر است و سپس انتقال از راست پایین خط به کسانی که خانواده های آنها زندگی می کنند. آنهایی که شاید نمی توانیم به قرنطینه. به نظر من که هیچ کس قادر بوده است به کمیت یا از طریق تحقیق و یا حتی از طریق استدلال چه پاسخ این است که چگونه به بهترین خدمت به دانش آموزانی که هر دو نیاز به مدرسه و تهدید فرد در مدرسه در حال حاضر. که واقعا یک سوال است. که فقط من بیان من احساس وحشت و نگرانی.

Hersey: آره. که کار می کنند.

آیا شما نگران سلامت خود را?

Hersey: آره ، منظورم این است که ما باید بیمه بهداشت و درمان. اما من می توانم به شما بگویم در حال حاضر منطقه در حال رفتن به مبارزه با دندان و ناخن به ارائه مناسب PPE مورد نیاز برای انجام کار ما موثر است. مدرسه ما نمی ارائه هر نوع ضد عفونی کننده دست. ما باید با آب و صابون است اما برخی از مدارس حتی نمی غرق شده اند.

Sarnell: من قبل از تدریس پیش دبستانی, من آموخت دبیرستان. و من دوست داشتم من وسط دانش آموزان از صمیم قلب اما آنها همیشه لیس یکدیگر و یا چسباندن انگشتان خود را در هر یک از دیگر گوش است. خنگ بچه همه چیز. من از این که برای من پیش دبستانی جایی که من راه می رفت به زمین بازی من خم شد برای دیدن آنچه که برخی از بچه ها که من کاملا باید چشم من انجام شده بود و او را در یکی دیگر از بچه ها در گوشه ای از زمین بازی.

اسکات: متوسط دانش آموزان که بیش از حد انجام.

Sarnell: در چه سناریو شما در حال رفتن به نگه داشتن بچه ها از گسترش طبیعی میکروب? چون من فکر می کنم بسیاری از مدارس در حال رفتن به تظاهر که “اوه, خوب, شما می دانید, من فکر می کنم اگر شما فقط نگه داشتن آنها را از یک دیگر را خوب خواهید بود.” اما اگر ما می تواند نگه داشتن آنها را از یک دیگر ما را در حال حاضر.

خاموشی: این دانش آموزان من فکر می کنم که نگرانی من بیشتر. و فرزندان خود من. و رک و پوست کنده به جهنم همسر من که یک معلم مهد کودک است. من نگران او یک معامله بزرگ است. چون بچه ها را به مهد کودک و آنها گریه در اولین روز مدرسه است و تنها راه به دست آوردن آنها را به متوقف کردن گریه است که شما در آغوش گرفتن آنها. من تلاش برای کشف کردن آنچه که او می خواهم به انجام به گریه کودکان که در حال خروج از پدر و مادر خود را برای اولین بار ؟ و به شما می گویند “لطفا اقامت شش فوت دور. من در پشت برخی از پلاستیک هستند و بنابراین شما می باشد. در آنجا ایستاده و گریه می کند.”

گوش دادن به مکالمه کامل پدر و مادر در حال مبارزه:

بسیاری از شما به ارمغان آورد که چگونه همه این برنامه ها نظری و ما در نهایت رفتن به دیدن برنامه شکستن. و آن را مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد به من که خرابی اتفاق می افتد حتی در حال حاضر به عنوان برنامه های در حال نظری در فرم. جایی که من زندگی می کنند در آرلینگتون چند هفته پیش در این منطقه اعلام کرد آنچه طرح شد: پدر و مادر تا به حال یک انتخاب است. شما می توانید انتخاب کنید بین یک/B طرح که در آن بچه خود را به مدت دو روز در مدرسه و سه روز در خانه و یا شما می توانید انتخاب کنید تمام وقت و آموزش از راه دور. و سپس حدود یک ساعت پیش امروز یک ایمیل با نام تجاری جدید رفت و از سرپرست و گفت: در واقع “نه. ما آن را تغییر. مدرسه را به همه چیز مجازی برای همه, حداقل برای سه ماهه اول.”

آنها نمی گویند چرا, اما من حدس است که آن را تا به چیزی برای انجام با خلیج (فارس) بین تعدادی از پدر و مادر که می خواست خود بچه ها برای رفتن به مدرسه و تعدادی از معلمان که احساس امن رفتن به محیط مدرسه است. چون تمام معلمان “چه چیزی می خواهید انجام دهید ؟ آیا شما می خواهید برای آموزش از راه دور و یا آیا شما می خواهید برای رفتن به کلاس؟” شما همه از دیدن این نوع از اختلاف بین پدر و مادر انتظارات و یا نیاز و معلمان انتظارات و یا نیاز دارد ؟

Hersey: آره. من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به موضوع که سوزن بین پدر و مادر انتظارات و سیاست خوب. اما من فکر می کنم که منطقه خود را درست دن. من فکر می کنم که خود را در منطقه متوجه شدم که برای نیروی کار ما این است که بهترین حرکت می کند.

خاموشی: من فکر می کنم مناطق بسیار نگران هستند در حال حاضر در مورد نیروی کار در شرایط چگونه بسیاری از واقعی بزرگسالان آنها می توانید به بازگشت به ساختمان. تعدادی از ضعف سيستم ايمنی معلمان بر اساس هر سن و یا شرایط بهداشتی است که واقعا برای محدود کردن نیروی کار است. وجود خواهد داشت معلمان که فقط می گویند “من هستم” و یا وجود خواهد داشت معلمان که می گویند “من می خواهم به ماندن در خانه و مدرسه بچه ها من این سال است. یک زمان خوب است.”

ما در حال رفتن به کوتاه کارکنان در بسیاری از شرایط. حتی نمی شروع به فکر کردن در مورد جایگزین معلمان است. شما می توانید تصور کنید که این وضعیت زمانی که یک معلم می شود بیمار ؟ چرا که به عنوان به زودی به عنوان شما sniffles در دوران COVID شما نمی توانید عضله از طریق. شما نمی توانید می گویند “من سرد است اما من قصد دارم به رفتن به مدرسه.” اگر شما هر چیزی کهشما نمی توانید به رفتن به مدرسه دیگر و فقط کمبود معلمان جایگزین به تنهایی در حال رفتن به سقوط سیستم.

اسکات: و چه آنها پرداخت جایگزین. من نمی توانم تصور کنید که یک جایگزین و مانند “آره, من قصد دارم به خطر زندگی من برای” آنچه در آن است ؟ هشتاد دلار در روز یا چیزی. این مسخره است.

من دیده ام بسیاری از پچ پچ های من شمالی آرلینگتون بسیار سفید بسیار upper-middle-class Facebook خوراک که آنچه والدین باید انجام دهید در حال حاضر اگر آنها را به انتخاب است نه فرستادن کودکان خود به مدرسه. انتخاب همه-فاصله گزینه ایجاد یک صفحه اصلی-تحصیل غلاف اگر شما نیاز به برای یک سال. کاهش فشار در سیستم, بنابراین کاهش درآمد کودکان و نوجوانان باید دسترسی بیشتر به منابع آنها نیاز از جمله در صورتی که نیاز فرد در یادگیری است. چه چیزی شما بچه ها فکر می کنم که ایده ؟

Hersey: من فکر می کنم که نژادپرست به عنوان درآورد. ما باید این 13 مدارس [با] بالا آفریقایی جمعیت است که ما تمرکز بر روی به عنوان یک منطقه در سیاتل از نظر سیاست و منابع برای تقویت آن مدارس ، و مردمی می گویند مانند: “خب چرا شما فقط نگه داشتن آن دسته از مدارس باز کردن و قرار دادن در کودکان و نوجوانان که در حال تجربه بی خانمانی ویژه آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان به کسانی که در مدارس به فرد در یادگیری؟” بنابراین آنچه شما می گویید این است که شما می خواهید ما را به ایجاد یک COVID سر چشمه که تنها دانش آموزان که در حال تجربه ترین ضربه را به اینترنت دسترسی دارند ؟

و این دقیق نوع سیاست توصیه هایی که ما به عنوان مربیان و سیاستگذاران باید واقعا با احتیاط از. چرا که در این سطح است که برای تلفن های موبایل مانند یک ایده عالی است. “من حفظ من بچه خانه. من به خانه از مدرسه آنها را و پس از آن که آزاد کردن منابع برای هر کس دیگری.” که در واقع در مجموع ما باید متحد صدای ما و خواستار یک سیستم است که بهترین خدمت همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن اگر شما به منابع مختلف را انتخاب کنید یک یا نیست.

خاموشی: بله. این باعث می شود شما احساس خوب است.

Hersey: دقیقا.

خاموشی: “من می تواند به نگه داشتن بچه ها در خانه و صرفه جویی در جهان است.” در ضمن بیش از که در آن مدرسه تمام معلمان بیمار هستند و سه تا از بچه ها فوت کرده اند اما من جهان را نجات داد با نگه داشتن بچه ها در خانه.

براندون شما در هیئت مدیره مدرسه در سیاتل. بیایید می گویند وزارت آموزش و پرورش به طور ناگهانی را در مورد چهره و تنها بود “ما در حال رفتن به پرتاب 10 میلیارد دلار در مشکل باز شدن مدارس است.” چگونه شما می خواهید آن را صرف ؟ آنچه می تواند ما را با پول است که ایمنی را افزایش می دهد برای هر نوع سطح قابل قبول?

Hersey: حمایت از تلاش برای شهرداری پهنای باند. ما نیاز به یک دستگاه برای هر دانش آموز. ما نیاز کافی و دقیق توسعه حرفه ای به عنوان مربیان به ارائه آموزش از راه دور. ما نیاز به یک متخصص ارتباطات برای هر بخش به طوری که برای کودکان و نوجوانان که به هر دلیل نبوده است که درگیر در آموزش از راه دور, ما در واقع می تواند رسیدن به خانواده خود و آنها را به برق وصل.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند برای بپرسید اما من خواسته شده است به طوری که چیزی نیست.

اسکات: داشتن یک دستگاه برای هر کودک باعث می شود یک تفاوت بزرگ به عنوان یک معلم. تاپیک های زیادی برای گفتن برای گرفتن بچه های فن آوری است. اما این کافی نیست. در منطقه که در آن بچه ها من طبقه بندی آنها در حال انجام یک-به-یک دستگاه برای کودکان و نوجوانان; آنها دستور داد تمام این Chromebooks. آنها به اینجا در زمان اول از همه برای سال تحصیلی را شروع کنم ؟ و منطقه دستور داده همه این لپ تاپ ها اما نمی اضافه کردن هر یک از کارکنان اضافی به موجودی آنها را به برچسب آنها و توزیع آنها. تا کنون آنها نداشته کافی توسعه حرفه ای در بوم این سیستم است که آنها با استفاده از. آن را مانند “اوه ما فقط لپ تاپ و که شما مشکل را حل کند” اما وجود دارد بسیاری از لایه های زیر آن است که نیاز به خطاب.

Sarnell: حرفه ای توسعه قطعه بسیار مهم است زیرا شما می توانید به هر فرد در کشور Chromebook اما اگر شما نمی تدریس معلمان چه ابزار آنها و نحوه استفاده از این ابزار برای رسیدن به بهترین دانش آموزان آن را به ماده است.

Cassy اگر فرزند من یک IEP (فردی برنامه آموزش و پرورش) و یا در غیر این صورت از مزایای ویژه آموزش و پرورش در برخی از راه است سال آینده خواهید به نگاه مانند آنها ؟ و پدر و مادر چگونه باید تفکر در مورد نقش ویژه آموزش و پرورش می تواند و باید در یک بازی بیشتر آموزش از راه دور سناریو ؟

Sarnell: اوه. این است که چگونه خود را از سال را برای رفتن به نگاه: اوه.

من فکر می کنم برای بسیاری از کسانی که بچه ها IEPs که نوشته شده بود قبل از قرنطینه آغاز شده فقط بی معنی است. اگر منطقه شما اجازه می دهد به شما جسمی می تواند ضایعات سند و بیش از شروع. اگر آنها نمی, شما در حال رفتن به باید بدانید که در قلب خود را که معلمان خود را انجام می دهند اما سند آنها نوشت: با این فرض که آنها وجود دارد می تواند در فرد به ارائه درمانی و آنها نمی توانند که نه فقط برای رفتن به یک هدف واقع بینانه برای برای خودتان تنظیم کنید. و نقطه از یک IEP شده است که در واقع meetable هدف است.

مت شما اشاره به این کمی زودتر. آیا شما فکر می کنم که ما در حال رفتن به دیدن یک خروج دسته جمعی از تدریس در سال آینده ؟ مردم نجات?

خاموشی: من فکر می کنم که این فرصت را برای افرادی که در پایان به تدریس حرفه ای به بازنشسته. اگر من 55 تا 65 بود و من به دنبال در یک سال تحصیلی مانند این یکی که در حال آمدن است و من بود که به مدرسه فرستاده من فقط ممکن است می گویند “من بازنشستگی در حال حاضر بسیار از شما سپاسگزارم” و در حرکت است. من نیز بر این باورند که اگر ما حرکت رو به جلو با متراکم مردم به مدارس و نداشتن برنامه و PPE و همه این چیزهایی که وجود دارد فقط برای رفتن به افرادی که می میرند و کسانی که مردم در حال رفتن به مجبور به تعویض بیش از حد.

Hersey: من نمی دانم. من فکر می کنم آموزش برای بسیاری از مردمی است که احتمالا یکی از امن تر موقعیت. من می دانم که چند معلمان در ساختمان که مصرف بازنشستگی و chucking تا deuces و خواستار آن خوب است. من می دانم که دیگران که به طور جدی تقاضا برای شغل و دریافت شغل در حال حاضر. من فکر می کنم که ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از نهادی دانش در اطراف میدان, اما من همچنین فکر می کنم که ما در حال رفتن به بسیاری از افراد جوان که واقعا هیجان زده به درس و تعمیر بسیاری از آسیب است که انجام شده است نه تنها از این بیماری همه گیر اما از ما نژادپرست سیستم مدرسه در هدف واقعا reimagining آنچه در مدرسه به نظر می رسد. بنابراین من امیدوار هستم. با احتیاط خوش بینانه است.

آنچه باید پدر و مادر انجام دهند شغل خود را آسان تر و امن تر?

Hersey: ما خرید N95 ماسک. اهدا آنها به مدرسه است.

خاموشی: این خیلی خوبه پیشنهاد. من می خواهم بگویم که اگر ما در حال رفتن به عقب در هر نوع در زندگی واقعی تنظیم شما می کردم برای نگه داشتن بچه خود را در صفحه اصلی اگر بچه شما بیمار است و شما به ما اجازه می دانم که بچه شما بیمار است. نمی فرستادن فرزند خود را به مدرسه زمانی که آنها بیمار است.

Sarnell: من فکر می کنم تنها جواب من این است اصلا خانه را ترک کنند تا پس از آن. مانند همه بازگشت به کامل مستند. اگر شما می خواهید ما را برای بازگشایی در ماه سپتامبر پس از آن شما می توانید خانه خود را ترک از هم اکنون تا ماه سپتامبر. که در آن است.

بهترین سناریو برای مدرسه خود را و کار خود را به عنوان یک معلم در سال 2020?

خاموشی: من فکر می کنم در یک شرایط مناسب چون من در کانکتیکات و ما عفونت نرخ بسیار پایین اگر آن ماند, مانند آن است که در حال حاضر و هر معلم با حال N95 ماسک و هر بچه پوشانده شده بود من کامل سناریو خواهد بود یک سال تحصیلی که در آن من بود با من و بچه ها در یک محیط بسیار امن. من فقط نمی دانم اگر آن را به ممکن است.

اسکات: من بهترین من انجام آموزش در فرد بدیهی است و من مثل مت دوست دارم در کلاس درس با بچه های من. با کارولینای شمالی عفونت رای هنوز هم من فکر نمی کنم آن را بی خطر است. و تا زمانی که آن را پایین می رود تا زمانی که ما یک واکسن تا ما روشن من حمایت کامل آموزش آنلاین.

Sarnell: من آن را دوست دارم اگر ما می تواند باز در راه است که امن بود. حتی اگر ما می تواند آنها را مانند یک یا دو بار در هفته فقط برای آمدن به مدرسه برای چند ساعت به خارج با همسالان خود. بلکه در, کامل, کامل جهان, ما می خواهم که قادر به صبر کنید تا زمانی که یک واکسن و تا زمانی که آن را به طور کامل امن است.

Hersey: , هوای آزاد, مدرسه, اگر جامعه خود را می تواند پشتیبانی آن بسیار مهم است. این اجازه می دهد تا ما را به ساخت نزدیک همکاری با ما سازمانهای مبتنی بر جامعه که اغلب دارای روابط نزدیک با دانش آموزان ما نسبت به ما انجام دهد. این اجازه می دهد تا ما را به واقع به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان را در برخی از راه معنی دار. طول می کشد تا بچه ها از این institutionally نژادپرستانه ساختمان و به آنها این فرصت را به تعامل با برنامه درسی در راه است که ما به عنوان انسان انجام شده است از آنجا که ما آغاز به عنوان یک گونه آموزش خودمان خارج است.

بسیاری از مردمی که با داشتن این گفتگو در مورد reimagining مدارس. و من واقعا می خواهید ما را به هل دادن خودمان به فکر می کنم در مورد که عمیق تر. اگر ما در حال رفتن به reimagine این سیستم اگر ما به دنبال این به عنوان یک فرصت است که باید تصرف و سپس ما می توانیم این روش را با همان مدل و همان مجموعه مهارت های که ما انجام داده ایم این طوری ضعیف کاملا رک و پوست کنده برای چند صد سال گذشته درست است ؟ مانند اگر ما جدی مورد بازنگری و reimagining مدرسه ما سیستم A/B مدل را در حال رفتن به انجام این کار است.

اگر ما را نمی جسورانه عمل در حال حاضر مانند متی و دیگران شده اند گفت: مردم خواهد مرد. کودکان خواهد مرد. و من واقعا نیاز superintendents مدرسه تخته مقامات منتخب پدر و مادر من واقعا نیاز همه مردمی که در حال هل دادن ما برای رفتن به واقعا به در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم چگونه بسیاری از دانش آموزان چگونه بسیاری از کودکان چگونه بسیاری از بچه ها شما مایل به از دست دادن سعی کنید چیزی است که ما می دانیم این است که واقعا واقعا بد ایده ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>