Illiberalism نیست مقصر مرگ ایمان خوب بحث


Image of Bruegel's painting The Fall of the Rebel Angels
هنری رندر از یک شنبه شب در رسانه های اجتماعی.
Bruegel را از سقوط فرشتگان شورشی از طریق Google Art Project/موزه سلطنتی هنرهای زیبای بلژیک/ویکی پدیا

تعدادی از متفکران در حال حسرت برای فرهنگ قادر میزبانی از روحیه بحث در خنثی “بازار” از ایده ها. در این دیدگاه فکری ارز است سبکبار با حمله شخصی یا سخت قضاوت و یا در واقع به حفظ آزادی پرس و جو—خطر حرفه ای عواقب. و در حال حاضر بسیاری از روشنفکران به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر مهار این “illiberal” گرایش چپ. سمت چپ آنها می گویند اعلام کرده اند برخی از ایده های خارج از محدوده برای بحث در رد کسانی که می خواهند به بحث آنها را با توهین و یا اجتماعی opprobrium و یا حتی تماس برای شلیک. این چپ گفتار و زاری می رود, است که با داشتن یک “اثر سرما,” مانع جریان آزاد ایده ها و ساخت خوب متفکران مردد و ریسک گریز. اگر معتقدان به شما اشتباه موقعیت شما ممکن است با پرداخت اینترنتی شمع-و یا حتی امرار معاش خود را.

این برای تلفن های موبایل مانند یک کابوس امور واقع است. اما چیزی مهم از دست رفته در این تجزیه و تحلیل ها که رشد مبهم و سرزنش “در حال حاضر آب و هوا” زمانی که آنها در قرعه کشی خود را مقایسه اورول 1984. به شنیدن آنها می گویند آن را در این آب و هوا که مسئول ناعادلانه اخراج حتی بیشتر از واقعی کارفرمایان. این آب و هوا عصبانی است. این آب و هوا نمی توان با استدلال. اما آنچه که من فکر می کنم تا حد زیادی مسئول این پدیده آنها رعایت—بدون درک—توییتر است. و اینترنت در بزرگ است. و چگونه سال از استدلال در سیستم عامل های اجتماعی مخلوط با انگیزه است که آنها عرضه تحریف نه تنها راه بسیاری از ما از صحبت کردن در مورد چیزهایی بلکه راه ما مدیریت ایدئولوژیک مخالفت. در کوتاه: گفتمان سیاسی شده است پیچانده شده کمتر به دلیل “انصراف ” فرهنگ” یا “illiberalism” از راه سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده اند مسموم مثل چاه که سم ما به نوبه خود.

من اشتیاق برای بهتر گفتمان. من حتی به اشتراک گذاری آن. اما سرزنش مردم در اینترنت—به عنوان بسیاری از ما بی اراده—برای درگیر شدن در “حسن نیت بحث” نه تنها misdiagnose مشکل آن را فوقالعاده ساده. آیا شما ملاقات اینترنت ؟ سرد سخنرانی جدید نیست. اعضای گروه های به حاشیه رانده شده آنلاین اند از شروع برخورد با تهدید توهین و آزار و اذیت مبارزات به جرم بیان ایده های خود را در. اما مدافعان آزادی بیان نیست صدای زنگ در مورد بازار ایده ، من مطمئن هستم که چه چیزی تغییر کرده است.

من بزرگتر اعتراض, اما, این است که: صاحب نظران که انجام کار خود را آنلاین دریافت نمی شود ساده. آنها به خصوص باید بدانید که بهتر از عمل به عنوان اگر مرگ خوب-ایمان بحث—که من موافق یک مشکل است—از هیچ جا آمد و یا به خارج از سیاست هویت اجرای amok. شما نمی توانید برش دور از سمت راست تصویر به عنوان اگر “censorious” لفظی استراتژی های پدید آمده از درجه اعتبار ساقط است. و شما نمی توانید جدا از سیستم عامل که در آن بیان سیاسی است که اتفاق می افتد از اثرات شما محکوم کرد. هر کسی وزن در دولت بحث سیاسی باید بدانید و عامل به تجزیه و تحلیل خود را که رسانه های اجتماعی ساخته شده است که اینترنت مربع های عمومی که در آن حسن نیت بحث اتفاق می افتد چیزی از گذشته اگر آن را تا کنون وجود داشته و در همه. (من آمد و نزدیک به تجربه چنین چیزی که وجود دارد, وبلاگ است.) واقعیت این است که در توییتر که در آن بسیاری اخبار سیاسی می شود تولید و منتشر و مورد بحث و اختلاف نظر است که معمولا بیان شده از طریق چرخش دریا-lioning, نسبت, و dunks. ایمان بد است وضعیت اینترنت مدرن و shitposting آن است lingua franca. در—بله—هر دو طرف. نگاه کنید: حرفه ای توییتر ترول رئيس جمهور است. چرخش به دست آورد. شاید آن زمان به اذعان کرد که با وجود مرکزیت سیستم عامل آنلاین نیست مناسب به صورت جدی به تبادل ایده های بزرگ.

من درک می کنم که خسته کننده به خصوص برای کسانی که مایل به آزادانه بحث سوالات دشوار با smart دشمنان و نمی توانید هر جویند. شما می توانید تماس بگیرید که امتناع از بحث “illiberalism” من فرض کنید و یا شما می تواند تشخیص دهد که یک تاریخچه در اینجا. و اگر شما می خواهید بدانید که چرا مردم نیست آزار به تعامل جدی و یا در طول (یا فریاد در شما هنگامی که شما سعی می کنید) که سابقه ارزش تلاش به درک. برای یک چیز, سیستم عامل رسانه های اجتماعی رو آب گرفتگی توسط شیطان طرفداران که اتلاف وقت و sapped انرژی از افرادی که در واقع سرمایه گذاری—گاهی اوقات ظالمانه و ورزش است. که تمایل به علف هرز از حسن نیت نامزدی. اضافه کردن به این که بسیاری از استدلال های با ارزش اند و شاهد هزاران بار در حال حاضر در این سیستم عامل در چند جایگشت. کسانی از ما که در اینجا بوده ام در حالی که می دانیم خود را خسته choreographies این حرکت و countermoves. اگر من کسی را “سیاه و سفید روی سیاه جرم” در پاسخ به یک مقاله در مورد نژادپرستانه پلیس, من می دانم که چگونه تقریبا هر مرحله از تعامل خواهد شد باید من را انتخاب کنید به تعامل با. به جای یادگیری از این مبادلات مردم در تمام مکاتب در توییتر بیشتر لذت بردن از سبک هر کدام “غوطه” ما اتفاق می افتد به توافق برسند. این جهانی نیست ، یکی می توانید سعی کنید برای شرکت در ایمان خوب است و برخی از مردم انجام دهد. اما با توجه به این که پاداش برای همه این تلاش است که به احتمال زیاد مسخره یا تحقیر یکی می آموزد به زحمت. “سیاه و سفید روی سیاه جرم” تبدیل به یک نشانه برای ثبت نام کردن. (یا تنبلی و سنگینی حرکت کردن توهین. یا نقل قول-صدای جیر جیر با تمسخر الگوی رفتاری. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی توییتر است خوب برای ساختمان و همبستگی در میان مردم که موافق—گاهی اوقات با شروع حرکات گاهی اوقات بی رحمانه dunking در اقلیت نظر—یکی از آنها است.)

در حال حاضر شما ممکن است تعجب که: آیا این جهان خسته فرض که شما می دانید که چگونه استدلال خواهد شد منجر به پارانوئید خوانش و متا-بحث که به نظر می رسد کاملا batshit به تماشاچیان که نیست اینترنت-مسموم? آره! و که عبور بیش از به زندگی واقعی درگیری بیش از حد, پس در این نقطه این امر می تواند احمقانه به اصرار دارند که حاضر الگوهای نیست داشتن آفلاین اثر است. نگاهی به “تمام زندگی مهم است.” اکثر مردم در حال حاضر درک کنند که چگونه این عبارت با این نسخهها کار برای تضعیف عدالت اجتماعی تظاهرات اما برای یک مدت طولانی آن را دقیقا آنچه در آن بود به معنای: از آن ساخته شده افرادی که می دانستم که آنچه در آن بود در واقع گفت: به نظر می رسد پارانوئید و دیوانه برای اعتراض به یک anodyne بیانیه ای که به نظر می رسید بزرگ دل و خود مشهود است. “چرا شما حاضر به مناظره کسی که به سادگی گفت که تمام زندگی مهم است ؟” نوع سوال یک روشنگری با موضوع اشتیاق برای یک ارز قوی از ایده ها ممکن است بپرسید. خوب به این دلیل است که بسیاری از ما آموخته اند که از طریق تجربه تلخ در آینه-سالن های اینترنت است که می توان آن را اتلاف وقت است. آن را احتمالا نمی تواند واقعی ارز. ما تلاش کرده ایم. ما را تماشا کرده ام دیگر امتحان کنید. و ما در حال حاضر می دانیم آنچه که “تمام زندگی ماده” سیگنال و آنچه در آن سیگنال های متعامد به آنچه در آن می گوید. تسلط خود را در این زباله ها به معنی شما را به کلید های میانبر: شاید اگر شما بوده ام آنلاین بسیاری از شما حتی نمی زحمت به رد متن دیگر. شما جهش به معنای تلویحی—که مردم سیاه و سفید سزاوار نیست حمایت عمومی و یا نگرانی با وجود اینکه به طور نامتناسبی مورد آزار قرار گرفته و کشته شده توسط پلیس. بنابراین شاید شما نمی استدلال می کنند. شاید شما فقط تماس بگیرید که موقعیت نژادپرستانه و آن روز است.

به خودی که جهش خواهد شد نگاه کنید کاملا آجیل. اما این نقطه از نوع خاصی از ترول-مسموم سیاسی پیام: به طرف دیگر نگاه پارانوئید و unhinged. این قطعا چیزی است که همه رمزی نازی سیگنال برای—14 عبارت اعداد OK دست نشانه آن است که هر دو است و نه یک قدرت نشانه Boogaloo آشغال. آنها تمام راه هایی برای طلاق و سطح معنی از عمدی subtext. و آنها کار می کنند. سعی کنید توضیح هر یک از این به کسی نیست آنلاین; آنها را متقاعد کند که پیراهن هاوایی در حال صحنه و لباس از انتخاب اعضای افراطی جنبش به امید شروع یک دوم جنگ داخلی. پیراهن هاوایی!

بله این پویا بسیار بد برای گفتمان. بله, آن را مهار فکری ارز. بله, آن را می سازد تولیدی dissensus تقریبا غیر ممکن است. اما نیست که به دلیل “انصراف ” فرهنگ” یا “illiberalism.” این دلیل است که در این گفتمان محیط خوب-ایمان نامزدی است که در واقع واره. اگر شما سعی کردم به دقت توضیح برای هر کسی که نوشته های همه زندگی ماده در اینترنت چرا آنها نباید و چگونه آنها ممکن است می دانم که این برای تلفن های موبایل نژادپرستانه شما از دست دادن ذهن خود را. بسیاری از آنها را می دانید آنچه آنها می گویند و انجام می دهند تا بر روی هدف است. آنهایی که انجام آن گناه نادر است. شما می توانید شرکت در ایمان خوب به امید پیدا کردن دومی اما در عوض مردم انجام کاری بسیار منطقی با توجه به بافت (و این حجم از مسائل آنها را به مرتب کردن بر اساس از طریق): آنها برش های کوتاه. فیلتر. طبقه بندی. تمام زندگی ماده = نژادپرست است. Deadnaming کسی = transphobe. اگر این مبادلات احساس ناگهانی و سوپر به آن دلیل است که بسیاری از مردم در پایان خود را با طناب به هر حال—اگر شما می خواهم به صرف سال فیلدینگ همان مدافع شیطان استدلال در مورد حقارت خود را نژاد یا جنسیت و یا تمایلات جنسی حتی یک اشاره از یکی از آن نقاط صحبت کردن ممکن است دچار وسوسه کردن شما به بسته بحث کردن بیش از حد.

این امکان و احتمال وجود دارد که دانش شکاف بین افرادی که در حال حاضر بیش از حد و مردمی است که در حال ساخت چیزهای خیلی بدتر است. کسی نیست آنلاین بسیار ممکن است شوکه به مردم در اعتراض متهم خوب به دنبال مرد جوان در پیراهن هاوایی از تمایل یک دوم جنگ داخلی. آن را در واقع ممکن است نگاه مانند انصراف از فرهنگ رفته رفته…. او فقط ایستاده وجود دارد! مودبانه! ارائه پشتیبانی به زندگی ماده معترضان از همه چیز! ما نمی توانیم همه آنچه ما اختلافات بیا با هم در حمایت از یک علت خوب است?

این هم درست است که افرادی که آموخته ام به خواندن از طریق متون (به هر بد شانسی از یک مفهوم ضمنی ما مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن وجود دارد) می توانید آن را بیش از حد. ما گاهی اوقات پرش به محتوای متن خود را و بازاندیشانه سریع به جلو به انت نقطه ما “می دانم” در حال آمدن است و حتی شاید اگر آن نمی باشد. این را اغلب تشدید طرف دیگر, به خصوص اگر آنها نبودند رهبری در این جهت آن را بمکد به مردم فرض بدترین حالت در مورد شما. که همه بسیار بد برای یک گفتمان سالم اما این یک پاسخ آموخته به یک پلت فرم است که اساسا اریب هزینه–تجزیه و تحلیل سود از درگیر شدن. منطقی حرکت تبدیل شده است به فرض ایمان بد است.

حتی آزادی بیان—مفهوم در قلب این بحث است—بحرانزده خاک. را “رایگان-گفتار مدافع”: این اصطلاح به این معنی یک چیز را به یک آرمانگرا و چیزی کاملا متفاوت به کسی که دیده ق انبوهی وحشیانه دفاع از انجمن و سایت های مانند r/beatingwomen, /Jewmerica و r/creepshots در حالی که افرادی که تصاویر رو ارسال وجود دارد التماس برای کمک به. آزادی بیان! به آنها گفته شد. (من استفاده می شود رایگان-گفتار مطلق خودم اما ممنوعیت آن سمی subreddits—عمل بسیار است که نقض احساسات بسیاری از آزادی بیان قهرمانان به پایان رسید تا تبدیل به یک سایت شناخته شده برای آن نامحدود انسان انحراف به یکی از معدود مکان های من مراجعه کنید تا شاهد واقعی ایمان خوب بحث است.)

مطمئن شوید که آن را خوب خواهد بود قادر به بحث در مورد مسائل داغ دکمه مودبانه حتی یا به خصوص از پایان مقابل این طیف است. اما اینترنت فشار پخته شد. مردمی می توانید همین استدلال بود انجام شده یک میلیون بار کمی در راه های مختلف در حال حاضر و جالب است و یک برکت و لعنت. آن را به تولید یک نوع استدلالی hyperliteracy. اگر مردم در همه طرف را پیش بینی می تواند در هر مرحله از اختلاف (از جمله واکنش به, واکنش) آن را حس می کند کامل به meta-استدلال می کنند به جای بیش از آنچه X واقعا معنی یا معنی یا آنچه را در جاده ما می دانیم که به خوبی آن را تایید می کند. این است که منجر به منطقی مبادلات در زمین بی طرف. مردم بحث در گذشته هر یک از دیگر. سوال یکدیگر انگیزه. Sic پیروان خود را بر روی اهداف خود و یا shitpost فقط به دلیل آنها می توانند. ما نه reenacting لینکلن–داگلاس بحث در اینجا. که همه این است که قابل فهم معنا نیست که آن را خوب است. اما این رفتارها نمی توسعه در خلاء است. من نمی دانم که چگونه (و یا اگر) ما صداقت بازگشت. من هیچ نسخه; به نظر من ما باید به توصیف حق ، ما می توانید موافقت کنید که همه چیز بد هستند, اما این فقط تقصیر illiberalism که ایمان خوب است در تامین کوتاه مدت. در صورتی که در آن تجزیه و تحلیل آغاز می شود, من در واقع نمی تواند بگوید که آیا این واکنش ساده و یا چرخش. و من دیگر مطمئن است که بدتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>