من 57—و ناگهان خودم جذب به کالج سن بچه ها پسر من سن


Photo illustration of a man frustratingly rubbing his head. Neon arrows pointing left and right, like a turn signal, glow in the background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط جرمی پرکینز در Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 57 ساله مرد مرد زن مرده را برای چهار سال گذشته. من موفق و هنوز هم به عنوان خوب به دنبال سن و سال من. من تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن زنان جذاب به تاریخ و تخت. من به هیچ وجه قصد گرفتن دوباره ازدواج کرد در حال حاضر عمدتا به دلیل من می پرستمش من سه بچه و نمی خواهید به تغییر زندگی ما با نامادری فقط به عنوان آنها در حال راه اندازی به پردار بال خود را خاموش. من با بچه های من بسیار با ارزش برای من است. این امر منجر به گاه به گاه acrimonious فروپاشی با زنان من تاریخ اما من همواره در صف مقابل با آنها در مورد من قصد نگه داشتن آن را گاه به گاه در حال حاضر.

چند ماه پس از درگذشت همسر محبوب من کشف پورنو آنلاین, و این که من تنها جنسی خروجی برای حدود دو سال تا بچه ها من احساس راحت در فکر من آشنایی دوباره. مشکل این است که من معتاد شدم به انجمن در این دوره و سلیقه من به تدریج تکامل یافته در یک جهت خاص—یعنی, گی, بین, مسن, جوراب ساق بلند, لباس بچه ها و جوانتر صاف مردان (گی). من صادقانه نمی دانم که من با شناسایی بیشتر پدر و یا بدون مو, زمانی که من در این فیلم و در بیشتر تحلیلی لحظات من فکر می کنم آن است که مربوط به سال های یک مرد مدرسه شبانه روزی وقتی که من کاملا از نظر جنسی فعال با دیگر مشابه سالخورده پسران. من هرگز احساس هر گونه رابطه با تمایل هنگامی که من سمت چپ مدرسه و دسترسی به زنان است. این روزها با این حال, آن را در مورد همه من خیال پردازی در مورد, اگر من موفق به ضربه زدن به این رابطه عادت.

من نمی دانم چه باید بکنید در مورد این. من خودم به جذب جوان, لاغر, صاف (کالج-سن) و این مرا اذیت بسیار زیادی است. پسر من اغلب به ارمغان می آورد به خانه خود رفقا و من می ترسم به اویختن با آنها در مورد من توسعه توهمات در مورد هر یک از آنها. آن را کمک نمی کند که حداقل یک زن و شوهر از دوستان همجنسگرا خود را به من داده اند هر نشانه ای که آنها به جذب من است. در my darkest من از مرگ می ترسم که من سلیقه ممکن است تکامل و حتی بیشتر و ناگهان من ممکن است خودم را جذب نوجوان به بچه ها و من به نوبه خود ممکن است به یکی از کسانی که در دفتر. و به عنوان شما می توانید تصور کنید که این باعث می شود آن را حتی سخت تر به فرم متعهد روابط با زنان من تاریخ. من در نظر گرفته اند, ازدواج, فقط برای کمک به مقابله با این, اما من صادقانه به اندازه کافی می دانم که آن را نمی خواهد مشکل را حل کند پس از آن بوجود می آیند نه از عدم ، سکس با زنان باقی می ماند رضایت بخش اما کمتر قانع کننده است. یک درمانگر باید احتمالا من گزینه بعدی اما من می خواهم به یک حس از آنچه به هدف قبل از من یکی را ببینید.

—مسائل مربوط به بابا

عزیز پدر, مسائل

نگران کننده ترین جنبه ای از خود را به نامه خود را است که از ترس خود را از طعم و مزه ممکن است شما را منجر به تعرض کودکان. وجود ندارد “احتمالا” در اینجا: یک درمانگر باید کاملا خود را گزینه بعدی. من نمی دانم اگر شما فقط پارانوئید در مورد فرضی شیب لغزنده و یا اگر در واقع شما یک علاقه جنسی در پسران زیر سن قانونی که شما با این دید به حال آماده به اعتراف اما در هر صورت مرتب آن را بلافاصله. این یک خطر شما می خواهید حلق آویز بیش از شما و یا قربانیان بالقوه. اگر شما صمیمانه نگران است که شما یک پدوفیلیا (یا hebephile یا ephebophile) شما باید نگاه کنید به صحبت کردن با یک پزشک مانند جیمز کانتور یکی از کارشناسان برجسته جهان در آزار جنسی کودکان که با این نسخهها کار از طریق تورنتو تمایلات جنسی مرکز.

در صورتی که وضعیت خود را, من می خواهم به صحبت من درمانگر در مورد رابطه اعتیاد به شما می گویند شما تا به حال و لگد. “اعتیاد به پورنو” نیست واقعی انجمن روانپزشکی آمریکا DSM تشخیص—مشکل ارتباط با انجمن است که در ویژگی های اعتیاد (نگه داشتن شما را از تعهدات به عنوان مثال) گروه بندی می شوند در عرصه hypersexual اختلالات است که به می گویند که با استفاده از رابطه لزوما به این معنا نیست شما “درمان” از یک موضوع اساسی. شما یک مقدار زیادی از اضطراب مورد علاقه خود را در نگاه و با همین دلیل خوب خود را فراتر از سوء ظن است که این می تواند منجر به کودک آزاری است. من فکر نمی کنم یک پسر در 50s hooking با یک پسر در 20s خود ذاتا سوء استفاده یا بد—آن را در واقع یک بزرگ خرده فرهنگ به عنوان شما را کشف کرده ام—اما من فکر می کنم شما باید دور ماندن از پسر خود را دوستان امیدوارم دلایل آشکار است. به طور کلی در آوریل-دسامبر جفت وجود دارد اختلاف در قدرت و رشد عاطفی, پس از اتصال با هر مرد در 20s خود می تواند با آتش بازی به خصوص با توجه خود را در درگیری های داخلی. جعل هر گونه رابطه ای فراتر از یک جنسی یکی را در تمام احتمال, حال حاضر بیشتر چالش است. شما می گویند شما نمی دانید که اگر شما در شناسایی بیشتر با سکس یا گی در انجمن شما مصرف(d)—چرا نمی گی برو ؟ آن می تواند کل این وضعیت بسیار کمتر مملو و من مطمئن هستم که شما می خواهم که قادر به پیدا کردن یک مرد هیجان زده در اطراف شما سن خود را برای کمک به تسکین تنش است. به نظر می رسد مانند شما در نیاز به برخی از انسان-در-مرد پیوند; من از شما می خواهم به دنبال آن اخلاقی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من دوجنسي, کالج, دانشجو که هنوز به تاریخ—و من کاملا با محتوای این—اما آن را به تازگی به من رخ داده است که زمانی که من می توانم پیدا کردن کسی که روزی و در نهایت به نقطه از داشتن رابطه جنسی, من ممکن است در سراسر یک مشکل کوچک از انواع. من بسیار بد دید بدون عینک من, من می توانم هر چیزی را ببینید. این همه فقط به طور فزاینده کمتر تعریف شده رنگ حباب اگر آن را بیش از یک اینچ یا بیشتر از صورت من. من پوشیده, عینکی, تمام زندگی من و من آنها را دوست دارم و بنابراین نمی بینم خودم تعویض مخاطبین (آنها عجیب و غریب و بیشتر شخصیت). این است که همه به یک سوال خیلی ساده و شاید سوال احمقانه; چه کار کنم در هنگام داشتن رابطه جنسی ؟ آیا مردم به پوشیدن عینک, داشتن رابطه جنسی ؟ چقدر از دست دادن می شود آن را برای من به وضوح ببینید من شریک ؟ چیزهایی وجود دارد عینک را در راه و یا پیچیده? در واقع چیزی هست که من باید بدانید و یا آگاهی از, تا زمانی که من در نهایت پیدا کردن برخی از داغ انسان, من نمی تواند کاملا clueless ؟

Bespectacled

عزیز Bespectacled,

شما در حال دوستداشتنی و آن را فقط ، هر چند بر خلاف باور عمومی مردم را پاس در پسران و دختران که آنها را می پوشند. از نظر گزینه های خود را به آسمان محدود است. یک مجری در گروه, بهترین و شناخته شده به عنوان بلیک میچل ساخته شده خود را سیاه و سفید ضخیم-rimmed عینک علامت تجاری خود را نگه داشتن آنها را در حالی که گرفتن آن ، او در زندگی است که شما نیاز به از دست دادن بینایی خود را پس از از دست دادن خود را در لباس های شسته شده. اما من در بر داشت که نگه داشتن من عینک می توانید بوسیدن و دهان بی دست و پا تر, بنابراین من تمایل به رفتن نابینایان به عنوان یک مول از یک سوراخ. دید من خیلی بد نیست هر چند. شما ممکن است پیدا کردن اگر شما این مسیر که خود را وابسته به عشق شهوانی, پاسخ در واقع افزایش—مهار یک معنا می تواند علت دیگری برای جبران کند (این است که بخشی از منطق پشت استفاده از چشم بند در رابطه جنسی). شما همچنین می تواند اتخاذ لنزهای تماسی فقط برای فعالیت های خاص مانند ، من به طور کلی پوشیدن عینک من در زندگی روزانه اما تغییر به تماس با ما برای مدت طولانی در خارج (به طوری که من می توانید از عینک آفتابی) و تمرینات. من “تغییر” به هر دو طرف نفسه نه من که. من بیشتر احتمال دارد به پوشیدن تماس با ما در هنگام رابطه جنسی بیش از حد, پس من بصری و لذت بردن از تماس با چشم.

این است که همه مسائل را به نگه داشتن سر خود را, اما وجود دارد یک احتمال قوی است که هنگامی که شما در نهایت پیدا کنم از انسان به عنوان شما آن را همه چیز را به محل سقوط در چنین هورمونی تاری است که هیچ یک از آن را واقعا مهم است. شما هم با پوشیدن عینک و یا شما نمی خواهد—یا خوب خواهد بود در حالی که شما در غیر این صورت احساس بزرگ.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم باید با هم برای بیش از 20 سال است. او یک پسر خوب, بهترین دوست من, و من می توانید ببینید که ما در حال رشد ، ما یک فرزند.

ادراک نیز به من فهماند چگونه ناسازگار ما جنسی با وجود بهره گیری از بودن جسمی صمیمی با او. بیش از گذشته یا دو سال علاقه من در پیچ خوردگی و درد تا حد زیادی افزایش یافته است. من ارزو به کشف این طرف از من است که تا زمانی که من همیشه فکر می کردم به عنوان انحرافی. من شناخته شده در 20s چگونه اهلی توهمات من واقع شد و که وجود دارد مقدار زیادی از مردم مانند من زندگی سیر شده اند ممکن است بسیار متفاوت است. من به ارمغان آورد و موضوع را به شوهرم قبل از من با حضور من برای اولین بار جویدن هر دو به عنوان یک راه برای نخستین بار باز کردن این موضوع با او و به عنوان یک ماده ایمنی و افشای. من به دنبال او پس از من تا به حال با حضور جویدن. او می داند که من می خواهم برای کشف این طرف از من و قبل از من احساس می کنم خیلی پیر را قادر به. او نه در همه علاقه مند و نیز بیان شده که او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن من. من تعجب نیست که او علاقه مند است. این بار او را فراهم دیجیتال عشقبازی بود به سادگی به من در خلق و خوی زمانی که من نبودم و دهان او کار تمایلی است و نیمی نژاد که هر دو آن را دشوار است برای لذت بردن از. (او فکر می کند در دهان است و اهانت آمیز هر دو دادن و گرفتن.)

حتی اگر او در هیئت مدیره با بررسی بدسم, با من, به دلیل بالا شکایات و چگونه عمیقا احساس می کنم اجازه دهید او را من نمی توانم تصور او را در نقش یک دم به هر حال.

من به شدت احساس میکنیم که ما باید قادر به بزرگسالان گفتگو در مورد این چیزها. اما این موضوع از تمایل این تجربیات زمان زیادی برای من. من هرگز به شوهرم گفت چگونه ناراضی زندگی جنسی ما ساخته شده است و من قصد ندارم برای. انجام این کار خواهد صدمه دیده است او را بی ارزش.

راه من آن را ببینید, من چهار دوره ها ممکن است از عمل است. 1) تقلب در او. نه یک گزینه خوب نه یک گزینه. من راحت با این ایده نادرست بودن با او و یا با خطر سلامت خود را. 2) باز کردن ازدواج است. او در حال حاضر اظهار داشت که او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن من اما برای من این است که بهترین و مسیر مورد نظر. 3) پایان دادن به ازدواج است. حتی اگر من بسیار ناراضی با این منطقه و دیگر جنبه های رابطه من عاشق خانواده ما واحد است. من نمی خواهم به implode خانواده ما. به عنوان بد آن را به عنوان من فکر می کنم من می خواهم به جای تقلب و سعی می کنند که به قبر من. 4) خودم را انکار کنم. من مبارزه با افسردگی است. اگر این راه من می توانید ببینید گزینه 3 به عنوان تبدیل شدن اجتناب ناپذیر است.

من نمی دانم چه باید بکنید, اما آنچه که من تصمیم گرفته اند این است که به خودم پنج سال. پنج سال به کار بر روی بهبود خودم اتخاذ یک سالم تر و فعال تر شیوه زندگی, برای حضور در munches و مهارت سهام (برای کسب اطلاعات بیشتر, اما در درون مرزهای) به ادامه به پرورش و پدر و مادر و فرزند من به عنوان بهترین من می توانم برای ادامه به ساخت خانواده ما پیوند و به کار در برقراری ارتباط بهتر با شوهر من. شاید در برخی از نقطه در این پنج سال من می توانید از طریق به او چقدر مهم است برای من به این اکتشاف و ما میتوانیم در یک تصمیم متقابل برای باز کردن ازدواج است. من فکر می کنم که خوش بینانه اما تنظیم این برنامه پنج ساله به من داده است برخی از صلح گرفته و فشار خاموش.

من از دست رفته هر یک از دیگر امکانات ؟ آیا طرح من به نظر می رسد صدا ؟ من خودخواه بودن یا غیر منطقی ؟ نوشتن این باعث می شود من احساس می کنم یک فرد وحشتناک اما اگر دوست داشتند در این وضعیت من می خواهم بگویم آنها را به زندگی می کنند زندگی خود را. من نه می خواهم به صدمه زدن به شوهر من و نه خانواده من اما صرف نظر کردن از این جنبه به خودم صدمه زدن به من. آنچه را به شما پیشنهاد می کنم ؟

—برنامه پنج ساله

عزیز برنامه پنج ساله

آن را به من bums که نوشتن آن را به شما احساس می کنید مانند یک فرد وحشتناک—من امیدوارم حداقل چنین خاص بیان وضعیت زندگی جنسی خود را خواهد شما را با ارائه تطهیر است. از دیدگاه من شما یک فرد وحشتناک. شما می دانید دقیقا چه شما نیاز جنسی و اعتقاد من آن است که خود را حق به دنبال آن است. تصور کنید که شما گزینه 4 و به دنبال بازگشت به خودتان 50 سال از هم اکنون. چه چیزی شما فکر می کنم شما می گویند ؟ “اگر فقط من تا به حال…” به نظر می رسد مانند یک احتمال قوی است. همین حالا خودتان را برای پشیمانی.

چیزی که من بیشتر آزار دهنده در مورد وضعیت خود است که شما در حال حاضر شناسایی راه حل خود را. آن را سمت راست وجود دارد در مقابل شما و همه شما نیاز به اجازه دسترسی به آن را گرفتن. که باز-ازدواج گزینه است. صحبت کردن با شوهر خود را دوباره—من نمی خواهد صبر و پنج سال. فریم این وضعیت وخیم است که می تواند از طریق به او. شما نمی نیاز به انتقاد از عملکرد خود را به یک فرانک گفتگو در مورد زندگی جنسی خود را که من را تشویق کنند. با توجه به این که شما در نظر گرفته ایم طلاق و از آن زمان به او بگویید که تمام حقیقت مهربانی.

آیا تقلب در او ، شما باید تمام قطعات را در اینجا برای حل مشکل خود را با شفقت و صداقت (خود آگاهی نقش بزرگی در اینجا). ماندن درست به خود و احساسات.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوست دختر من و من (مرد در اواخر 20s) با هم بوده است برای چندین سال. ما تا به حال ما با مانع در روابط جنسی عمدتا به دلیل عدم تطابق در میل جنسی (معدن بالا و او کم). اما ما به کار گرفته اند آنها را به خوبی در خود ما از طریق ارتباطات باز و تا به حال خیلی صاف گذشته یا دو سال داشتن خیلی رضایت بخش جنسی با یک بار بیشتر آخر هفته ها تا به حال.

من سعی می کنم بسیار سخت برای او به حداقل یک بار در هر زمان که در طول تاریخ بیشتر بوده است توسط انگشتان من بر او چوچوله (او نمی مانند دهان و دندان هر چند من مایل هستم). اغلب او می آید یک بار قبل از ما به نفوذ که برای من کار می کند به دلیل آن سخت است برای من به آخرین تا زمانی که آن را طول می کشد برای او آمده است. این است که ریشه فعلی ما مشکل است. معمولا من قادر به مدیریت من استقامت توسط کاهش پایین در کشش در حالی که بازی با چوچوله, اما در حال حاضر او می گوید متناقض thrusting یک مشکل است.

در چند هفته گذشته او ابراز تمایل برای یک مطلب ثابت و مداوم thrusting ریتم در بخشی از من. مشکل این است که ثابت میله را به من آمده تقریبا بلافاصله. به مسائل بدتر مواضع او را دوست دارد مرا می آیند و حتی سریع تر. تنها چیزی که تا به حال به من کمک کرد آخرین طولانی تر است, از بین بردن آلت تناسلی من و جوانه نکته اما این است که هدف شکست چون شکستن ریتم که احساس خوبی برای او. آن را در هر زمان تنها—اغلب من قادر به مدیریت بهتر در پایین و معمولا دیگر من مدیریت به گذشته آسان تر از آن است که به نگه داشتن آن رفتن. اما او نباید مورد نیاز در هر زمان.

من می خواهم به آخرین طولانی تر بیش از حد! این امر منجر به رضایت بخش تر رابطه جنسی برای من به عنوان به خوبی. من احساس می کنم اجازه دهید که من نمی توانم خودم را آخرین, اما در حال حاضر من احساس بدتر که من اجازه زن را دوست دارم. چگونه می توانم کار بر روی این ؟

—قرعه کشی سریع

عزیز سریع قرعه کشی

نگاه به Kegels—لگن-طبقه تقویت می تواند کمک به خود را با استقامت. چیزی است که شما می توانید در سراسر بازی با, اگر شما مخالف به دارو توسط E. D. مواد مخدر است که ممکن است کمک به شما در آخرین دیگر (یا شاید رفتن دور چند که ممکن است شما در پیدا کردن کمتر حساس بعد از اولین ارگاسم). شما همچنین می توانید سعی کنید لبه هنگامی که شما حرکت تند و سریع خاموش (که تازه تقریبا به ارگاسم حمایت کردن قبل از نقطه بدون بازگشت و تکرار) برای دیدن اگر شما می توانید هوای جدید خو گرفتن بدن خود را به مدت طولانی تر از طریق دست به عمل است. من فکر می کنم شما در مسیر حق با موقعیت گزینه بیش از حد. این خوب است که شما می خواهید او را با ارائه طیف وسیعی از موقعیت های, اما برخی از مردم تنها می تواند انجام این کار بسیار. اگر او لذت می برد که در بالا و آن را اجازه می دهد برای نوع رابطه جنسی که از او می خواهد که یک مشکل نیست—این یک راه حل است.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

چند هفته پیش متوجه شدم همسرم به من فریب خورده. (من نمی خواهد می گویند چگونه, متوجه شدم, اما شما می خواهم به من بگویید که من نباید آن را انجام داده اند.) در حال حاضر که من می دانم, من مطمئن هستم که چگونه به آن را و یا اگر من باید. من می دانم که از طریق همان معنی است که من کشف این امر که آن را بیش از و در او احساس گناه در مورد آن. من متوجه یک چشم انداز مثبت در زندگی جنسی ما در اطراف من در حال حاضر می دانم که او از امر به پایان رسید و به نظر نمی رسد به رفتن در هر نقطه. من در انتظار نگه داشتن به ضربه محکم و ناگهانی و به او بگویید اما حتی هنگامی که ما با هم مست یک شب آن را فقط در مقابل ذهن. من بهترین دوست من, و او گفت: او می خواهم که کاملا آن را از دست داده اما من “همیشه عجیب و غریب در مورد این نوع از مسائل.” من می خواهم صادقانه و نه فقط آن را فراموش اجازه همسر من کار را از طریق گناه او را به خود او و امیدوارم درس خود را یاد بگیرند. این است که ممکن است اگر من می گویم هیچ چیز ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>