من و زیبا انجام 28 ساله زن باکره—با یک معوق


A young woman with a pensive look on her face, with part of her missing, outlined in neon pink.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Honored_Member/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 28 سال سن دارم و هنوز هم باکره است. من زیبا, هوشمند, سرگرم کننده و عالی حرفه ای. من تا به حال دوست پسر که من صادقانه با. من به آنها و یا آنها را با من و یا آنها نمی. دلیل آن است که من به معنای واقعی کلمه ترس از نفوذ. جنس خوب به نظر می رسد—من می خیالبافی هیچ مشکلی با خیس شدن دهانی, این همه خوب است. اما هنگامی که او تلاش می کند برای قرار دادن آن را به من از دست دادن گه من و احساس من در مورد به تصویب. من نمی پوشند تامپون. من به سختی خودم لمس. من مسن تر در حال حاضر, و من می خواهم به حل و فصل کردن. من می خواهم به بچه ها. من فقط می تواند به بسته بندی کردن سر من در اطراف چگونه من رفتن به یک دیک.

—بدون ورود

عزیز هیچ مطلب

این است که یک پزشک در سطح مشکل است. به طور خاص یک متخصص زنان و یا یک کف لگن متخصص. شاید هر دو در پایان. وجود دارد بسیاری از امکانات مانند واژینیسموس یا “نفوذ واژن, هراس” یک زیرشاخه برخی از محققان پیشنهاد شده در مقاله اخیر. اما این نیست بلافاصله تهدید کننده زندگی و ما در حال زندگی در جهانی همه گیر بنابراین اجازه دهید تمرکز بر روی آنچه شما می توانید انجام دهید در ضمن.

خود را لمس. بسیار تحریک و ببینید اگر شما می توانید با قرار دادن یک انگشت در داخل خود را تا مفصل اول. اگر که می رود و در ادامه به دوم مشترک. سپس تمام راه را در. احساس در اطراف و ببینید که اگر وجود دارد هر گونه امتیاز از درد است. اگر همه چیز هنوز هم احساس خوب—stop اگر آن را نمی—سعی کنید انگشت دوم و سپس سعی کنید كردن آنها را از هم جدا. Wiggle با متوسط رها. ببینید چه اتفاقی می افتد.

یادداشت—برای دکتر خود را برای زمانی که آن را حس می کند برای دیدن یک. پس شما احتمالا وقت کردم در حال حاضر شما همچنین ممکن است تکرار این آزمایش را چند بار در روز متفاوت است. آهنگ این همه اطلاعات. اگر شما به طور مداوم احساس درد زمانی که شما دست خود را, شما ممکن است سعی کنید یک تامپون دفعه بعد شما می توانید دوره خود را. فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. (فراموش نکنید قرار دادن تامپون در زمانی که شما در حال خونریزی است. گرفتن آن را به زمانی که آن را آغشته به مایع قاعدگی است یا سایش کابوس یا طولانی خیس خوردن در وان.)

اگر تامپون نیز خوب, شما ممکن است بخواهید یک سفر به یک رابطه مثبت درمانگر به جای. خبر خوب در مورد آن این است که بسیاری از درمانگران در حال ارائه پزشکی از راه دور در حال حاضر و شما ممکن است قادر به دیدن یکی به زودی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

به عنوان خارج از محل کار افراد جوان به نوبه خود به جق زدن و بقیه از ما امتحان کنید که مشتریان ما می خواهم قدردانی راهنمایی در پوست قهوه ای آداب معاشرت برای هر دو به پایان می رسد از دوربین.

—لحظه کداک

عزیز کداک لحظه

تجربه من با پوست قهوه ای محدود است. من شمردن در اطراف با آن را از طریق ManyVids چند بار در طول چند ماه گذشته اما تنها آغاز شده, سکس صورت جدی چند روز پیش. بنابراین من رسیده به چند من بیشتر همکاران با تجربه. (باید توجه داشته باشید من با برخی از این افراد و یا کار با افراد دیگری که انجام دهید.)

بلا, فرانسوی, مدیر عامل و موسس ManyVids حال برخی از مشاوره برای مصرف کنندگان است. “مانند هر محیط اجتماعی شما به خودتان پیدا کنید در برای اولین بار هیچ کس وارد طب مکمل و جایگزین اتاق برای اولین بار و به طور خودکار می داند چگونه عمل می کنند,” او گفت:. “بادامک مدل های تغذیه کردن انرژی از طرفداران خود را.” او افزود: “ما می خواهیم لطفا برای مخاطبان ما که کار می کند هر دو راه: مدل خواهید به مخاطبان خود فانتزی آنها دنبال آن هستید و واکنش مخاطبان قطعا می تواند تاثیر نشان می دهد. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به رفتار در طب مکمل و جایگزین اتاق به سادگی به دنبال همان قوانین اجتماعی شما مشاهده در زندگی روزانه: مودب احترام به یکدیگر و نشان دادن قدردانی. نمی شود بی ادبانه یا توهین آمیز. همین حالا بخواهید برای هر چیزی است که در خارج از محدوده و همیشه نشان دادن قدردانی خود را از طریق راهنمایی.”

Amberly Rothfield نوشته است دو تمام راهنماهای آنلاین کار جنسی و گفت حرفه ای به خوبی آگاه هستند مردم در حال گرفتن تب کابین در حالی که اجتماعی insolating. “انتخاب یک بادامک نشان می دهد برای از بین بردن برخی از این فشار نه تنها عاقلانه را انتخاب محبوب” او به من گفت. “فقط به یاد داشته باشید به نگه داشتن آن خوش بین و خوشحال زمانی که شما انجام این کار. می توان آن را آسان به تصویب برخی از کسانی که احساسات منفی در ابتدا بر روی انگشت شما در حال تعامل با اگر شما فکر کردن در مورد آن است. فوق العاده مودب و سازمان دیده بان به عنوان این مدل شما باید در ذهن بازده آن در نوع خود است.”

برو بپرسید آلیس مکرر MyFreeCams کاربر تا به حال برخی از بیشتر دستورالعمل های دقیق. او گفت: “به طور کلی, وب کم, مدل باید یک پروفایل یا لیست ‘قوانین’ به رعایت آنها گونش. قوانین را تغییر دهید بسته به نوع که شما در حال تماشای, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند برای همه streamers. من می رسم از تجربه خود من. دو تا از قوانین مهم در چت روم به شرح زیر است: بحث کثیف همیشه باید همراه با نکته و باید به اشتراک گذاشته شده به بخش خصوصی. اگر شما یک درخواست مقدمه آن را با یک نکته و یا صبر کنید برای یک لحظه مناسب به درخواست چه هزینه خواهد بود. برای مثال پیوستن به نشان می دهد در میانه و اصرار ‘خود را نشان می دهد ___!’ ممکن است واکنش شما امیدوار بودند.”

آلیس گفت: صبر کلید است: “مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که به احترام و بیمار است. Streamers اغلب مدیریت برنامه های متعدد و همچنین عمومی و مکالمات خصوصی است و ممکن است قادر به پاسخ سریع—اما اگر شما در حال صحبت کردن و اوج می دانم که آنها در حال سپاسگزار از حضور شما.”

برای افرادی که با توجه به انجام فرانسوی, ManyVids بنیانگذار همچنین دارای برخی از مشاوره: “شماره 1 مهم ترین قانون این است که همیشه احترام خود را. گوش دادن به قلب شما و هرگز ترس از گفتن ندارد. اطراف خود را با افراد مثبت است که واقعا به شما احترام بگذارند و می خواهید بهترین ها را برای شما. اگر شما احساس می کنید که خاص فرصت چیزی است که منطبق بر ارزش های خود را, شما به سادگی عبور بر روی آن است.”

او رفت و در “برای camgirls و خود ارضایی این اصل بسیار درست است: تنها ارائه بادامک نشان می دهد که شما می خواهید به انجام. آن را OK به تصمیم گیری نیست برای انجام هر گونه صریح گیری عملکرد. در واقع بسیاری از موفق ترین cam هنرمندان ارائه نمی جنسی را نشان می دهد. آنها زیبا هستند هوشمند و جالب هنرمندان. Webcamming باید یک فضای امن از امنیت خانه خود را که در آن شما باید آزادی برای بیان خود را با این حال شما می خواهید به آن را انجام دهد. شما را در کنترل هستند. شما تصمیم می گیرید که موضوع خود را نشان می دهد. شما تصمیم می گیرید که چگونه خود را نشان می دهد آخرین چیزی که شما می پوشند و خیلی بیشتر.”

با تشکر از این خانم ها که در زمان خود بسیار شلوغ روز در حال حاضر به ما برخی از بینش به جق زدن. من نمی توانستم آن را گفته اند بهتر است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرز با شوهرم بازدید از نوار باشگاه ها و مکان های دیگر او ممکن است روبرو می شوند یک کارگر جنسی. برای مثال یکی از دوستان خود را استخدام انتها سرگرمی در یک فانتزی فوتبال پیش نویس و برخی از افراد دیگر وجود دارد برای پرداخت دامان رقص. من نمی خواهم او وجود دارد در آن شرایط. من واقعا اهمیتی نمی دهند اگر در حرفه ای معاملاتي وضعیت او partakes در رقص و یا حتی بیشتر اما نگرانی من این است که من می خواهم به مطمئن شوید که کارگر وجود دارد تاکنون رضايتمندی و نیست یک قربانی قاچاق و یا سوء استفاده. با توجه به این, او تعجب اگر وجود دارد برخی از راه او می تواند ارزیابی این شرایط. چگونه می تواند او مودبانه پرس و جو در مورد وضعیت او پس به صحبت می کنند ؟

—تایید چک کنید

عزیز VC

اجازه دهید بحث در مورد رضایت. میمی Mercedez, یک صربی رپر و تهیه کننده موسیقی است واقعا عالی نقل قول: “می تواند وجود داشته باشد فمینیسم تحت سرمایه داری؟” نکته این است که ما همه—حتی کسانی از شما که نمی, milf anal, حرفه ای در یک موقعیت که در آن ما همه چیز را ما نمی خواهید برای انجام و یا در حال انجام تنها برای پول به عنوان بخشی از شغل ما است.

من صحبت می کنند از متوسط تجربه در اینجا: یک رقص سرگرم کننده است! دوم فوق العاده است! 10 رقص در یک ردیف است خسته کننده و دردناک است. شاید این درد فقط من ورم مفاصل است. من 10th, lap dance, اولین و تنها زمان من آنها را به من می خواستم برای جلوگیری از, اما من نمی خواهم نا امید از مشتریان من. من می دانستم که مثل همه فرفره اقتصاد کارگران می دانیم که تکیه بار خواهد آمد و من خواهد پشیمانی تبدیل کردن که پول است. بسیاری از ما نمی رضایت به زندگی در یک سیستم که در آن چند حقوق از دست رفته می تواند ما را خراب کردن.

U. s. Department of Homeland Security تعریف قاچاق به عنوان “استفاده از زور تقلب و یا اجبار برای به دست آوردن برخی از نوع کار و یا جنسی تجاری عمل می کنند.” افرادی هستند که به احتمال زیاد در خدمت شما در زمینه های بسیاری در خارج از صنعت که ممکن است مناسب به نوعی از این تعریف است. شما همچنین درخواست که با این نسخهها کار در آشپزخانه در رستوران مورد علاقه خود را? آیا شما پرس و جو در مورد کسانی که پوست میگو را قبل از شما را که خوشمزه میگو کوکتل ؟ شاید شما نمی خوردن صدف, اما شما چه میگویم. من مطمئن هستم که چرا شما می خواهم فرض بدترین تنها در این زمینه.

به عنوان پژوهنده در مورد وضعیت خود باید درک کنند که برخی از رضایت طرفین کارگران جنسی را جرم باشد و احساس به عنوان اینکه استقلال خود را در حال تضعیف و یا به سوال نامیده می شود. او می تواند نگه داشتن یک چشم را برای زنان که نگاه cowed ترس به شدت کبود (نه طبیعی زانو و ساق پا کبودی اما مانند چاپ با انگشت بر روی اسلحه) اما اغلب او را می خواهید به پرس و جو در مورد فرایند استخدام به دوستان خود. چگونه آنها پیدا کردن این کارگر ؟ او رسیدگی به رزرو خود را ؟ آنها سعی کنید به مذاکره او رای پایین ؟ آیا آنها پرداخت خود را به سرعت و به طور کامل ؟ این است که هر کسی در اتاق تلاش برای استفاده از زور یا اجبار به دریافت بیشتر از کارگر نسبت به او حاضر است به من بدهید ؟

خط پایین: ما همه یک کمی درد و سوالات در مورد استخدام شیوه های برتر به badgering یک زن است که احتمالا فقط در تلاش برای کار با پرسش در مورد اینکه آیا او را قاچاق می شود.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن در اواسط 20s با یک پسر از پنج سال. به تازگی او را باز کرد تا در مورد اینکه به درد که بزرگ است چون من فکر می کنم من می خواهم برای کشف است که بیش از حد و ما همتایان طبیعی است. او به من از بین بردن همه موهای ناحیه تناسلی من پوشیدن یقه, خفگی با کون و “با استفاده از من” به طور کلی. این اعمال احساس سمی بلکه من را روشن کنید. من می خواهم به رابطه مثبت و دریافت بیش از احساسات من اما من شده اند قادر به, و من هم نمی تواند کمک کند اما احساس خشم که در او نیست دست و پنجه نرم با misogynistic ریشه/عواقب ناشی از ترجیحات خود را و یا به آنها نگاه انتقادی. او برافروخته به نظر می رسد چرا که من می خواهم برای به چالش کشیدن آنها—حتی اگر انگیزه من برای انجام این کار است که ریشه در تجربه من به عنوان یک زن. من احساس می کنم مثل او علاقه مند می شود در empathizing با جایی که من از آمدن به عنوان شریک زندگی من است.

در حال حاضر او نمی خواهد آن را امتحان کنید یا هر چیزی خارج از عادی—او نمیخواهد به این دلیل که او ترس از اعمال فشار از من و من احساس بد است. من می خواهم به کاوش با هم و نمی خواهید به خجالتی و دور از چیزی که مرا ناراحت اما من همچنین باید قادر به پذیرفتن این بخشی از خودم را به طور کامل. چگونه می توانم حرکت گذشته این ؟

—BDSMaybe

عزیز BDSMaybe,

آیا شما مطمئن شوید که شما می خواهید برای شرکت در بازی—به طور خاص اس بازی با heteronormative نقش های جنسیتی—با یک مرد که حاضر به بازجویی که ؟ که می خواهم و نه فقط آن را ندارند و از انجام برخی از درون گرایی?

من از دیدن یک پرچم قرمز است.

جنسیت مثبت می شود اریب به معنی “مثبت در مورد تمام جنسیت” به جای “مثبت در مورد مردم انجام آنچه احساس می کند مناسب برای آنها را با مردم که او نیز احساس خود را در مورد بخشی در فعالیت تحت هدایت اصول امن و سالم و با رضایت طرفین.” رابطه مثبت معنا نیست که شما همیشه باید به طور خاص عمل می کنند. کاملا غیر جنسی افراد می تواند رابطه مثبت تا کنون که بدون درگیر شدن در یک عمل جنسی.

آیا فشار بر روی خود را به شرکت در فعالیت های که شما را ناراحت و یا تحت شرایط است که شما را ناراحت—چنین به عنوان شریک زندگی خود را و اجتناب از عمیق ارتباطات در مورد اعمال شما می خواهم به انجام با هم. برای کشف این سمت خود را, شما نیاز به پیدا کردن یک شریک است که می تواند به شما همه چیز شما نیاز به فکر می کنم آن را از طریق, و آن را نمی خواهم شما را که در اینجا.

قبل از اینکه شما بروید برای آینده یک کلمه در مورد مواظبت در مرحلهء نقاهت. پس از بررسی های شدید بدسم, جلسه, مشترک است و توصیه می شود!—به نگاهی به برخی از زمان به روند چه اتفاقی افتاده با هم و به اشتراک گذاری احساسات و پاسخ. kink.com برخی از نمونه های بزرگ از حرفه ای, سکس هاورز درگیر شدن در مواظبت در مرحلهء نقاهت. در ذهن نگه دارید که اگر این اتفاق تبدیل به یک واقعیت.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در این موقعیت. من متاهل هستم و عاشق همسرم. یک زن زرق و برق دار از دفتر من زده گفتگو با من یک روز در یک رویداد کار پس از و او بعد از من اضافه شده در رسانه های اجتماعی. او ازدواج کرده اما او flirtatiously DMed من. او آن را نگه داشته است و من به سختی پاسخ داد اما پس از آن او مستقیم propositioned من ، هیچ رشته. من یک مرد به طور متوسط و زنان نشده بیا برای من مثل این است که من در اواخر نوجوانی و اوایل 20s. من فکر نمی کنم که این فرصت را دوباره در حالی که من هنوز جوان هستم. هیچ راهی وجود دارد من می تواند انجام این کار خوشحال می شود آن اتفاق افتاد و پس از آن حرکت می کند یا شوخی می کنم خودم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>