من یک رئیس. چگونه می توانم کمک به کارکنان من با بچه ها در طول همه گیر?

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: الیزابت Jamilah و دن یک سوال از یک رئیس است که در تلاش برای کشف کردن که چگونه شرکت خود را می تواند پشتیبانی کارکنان که در حال مراقبت از بچه ها. آنها همچنین صحبت با تخته سنگ را Rachelle همپتون در مورد بدهی وام دانشجویی. او برخی از مشاوره برای والدین از فرستادن کودکان خود به دانشگاه مورد تصمیم گیری هنگامی که و اگر بدهی به ارزش آن است.

در تخته سنگ به علاوه: باید پدر و مادر غلغلک دادن فرزندان خود را? ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

دن توصیه pickleball کوچک تنیس یا عظیم انسانی به اندازه پینگ پنگ. اما هر کدام راه شما را در آن نگاه کنید pickleball بزرگ ورزشی اکولایزر و بسیاری از سرگرم کننده است.

Jamilah توصیه می کند کودکان و نوجوانان کتاب در مورد طلاق توسط اشلی Simpo.

الیزابت توصیه موشک به ماه!: ایده های بزرگ که دنیا را تغییر داد با همین قهوه ای و تکاور تاریخ ناسا مدالها.

پیشنهاد دیگر:
بدهی کشور توسط Rachelle Hampton.
شش ساعت در روز کاری گرافیک

گرفتن Jamilah جدید تخته سنگ زندگی می کنند نشان می دهد: بچه ها خواب هستند. بعدی گرفتن نشان می دهد در پنج شنبه 23 ژوئیه در 7:00 pm PST. جریان آن را بر روی تخته سنگ Facebook صفحه و یا کانال یوتیوب.

Join us on Facebook و ایمیل با ما در [email protected] از ما بخواهید سوالات جدید به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده های در مورد آنچه که ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>