من یک دکتر ER. در اینجا چیزی است که من احساس می کنم خوب انجام می دهند به عنوان دولت بازگشایی.


Two hands hold mugs full of beer at a distance across a table. The mugs and hands are featured in squares.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های بالا بردن در Unsplash.

به عنوان متحده همچنان به باز کردن اما COVID نشان می دهد هیچ نشانه ای از جادویی ناپدید بسیاری از ما درخواست خودمان را: چه امن و مسئول چیزی که برای من انجام دهید ؟ حتی اگر دولت می گوید آن را برای من و یک صد تن از نزدیک ترین دوستان من به جست و خیز کردن در اطراف یک استخر در محله های نزدیک swilling margaritas باید کنم ؟ چقدر من آن را مدیون به شخص انسان به ماندن در خانه و چقدر می توانم به خودم اجازه می دهد به سلیقه فقط کمی آزادی است ؟

من پزشک اورژانس و من شده اند خانههای گلی خالی بیش از این در خود من برای هفته. من سابقه چند سوال از دوستان است که با شروع: من یک فرد بد اگر … ? این به نظر می رسد چلیپا مشکل: فقط به خاطر اینکه چیزی مجاز است به این معنا نیست آن را بی خطر است (و یا لازم است). هر ایالت به نظر می رسد با نزدیک شدن به این درجات مختلفی از بینش علمی و حس مشترک است که قطعا می افزاید: به سردرگمی است. اما به طور گسترده تر وجود دارد به سادگی بسیاری از چیزهایی که من را انتخاب کرده اند نه به دلایل ایمنی, حتی اگر آنها در برابر قانون است. مثلا من نمی اسلحه خود را. من نمی تصادف در سرعت بزرگراه در پشت یک وانت حتی اگر من زندگی می کردند در داکوتای جنوبی که در آن چنین فعالیت خواهد بود ، من هرگز skydive. بنابراین باید به من فقط به چشم پوشی از این واقعیت است که محدودیت ها در حال کاهش و اقامت در خانه?

خوب من نبوده است.

بله همه ما را امن تر در خانه. اگر شما تا به حال توانایی سوار شدن از همه گیر آن ها با ماندن در خانه در حال رشد و پخت و پز مواد غذایی خود را سفارش هیچ چیز خارج از اینترنت و اجتناب از تماس با هر کسی به جز کسانی که انتخاب کرده بود به منزوی کردن خود با شما می تواند 100 درصد تضمین شده را به شما با کوروناویروس. شما همچنین می توان تضمین شده نیست به مرگ در یک تصادف یک اتفاق است که عمر خطر است 1 در 100 برای افرادی که زندگی در این کشور است. و در عین حال بسیاری از ما رانندگی در هر روز است.

من می دانم که مردم می خواهید به امن و سالم اما آنها همچنین می خواهند هنر و خنده و موسیقی و بوربن—برای ایجاد و آنها را به مصرف آنها است.

مسئول مردم را از خطرات در همه زمان ها در این دوره از زندگی عادی است. و به عنوان مسئول مردم را از توجه به خودمان و دیگران ما را گام برای کاهش این خطرات. ما درایو اما از کمربند; ما دوچرخه به کار می کنند اما پوشیدن کلاه; ما نوشیدن الکل, اما نمی توانید در پشت چرخ از یک ماشین درست بعد از آن; ما استخرهای شنا در کارگاههای ما اما نرده ها در اطراف آنها. بنابراین می تواند ما را در بازگشت به برخی از صورت ظاهر عادی اما انجام این کار را بدون به خطر انداختن خود و یا دیگران ؟

برای هر فعالیت من فکر می کنم در مورد رفتن به نظر من این فرصت را هزینه. برای مثال فقط به عنوان ویرجینیا شروع به سهولت و محدودیت های محلی ورزشی باشگاه بازگشایی آن زمین تنیس در فضای باز. من به نام یک دوست و ما بازی تنیس برای یک ساعت. ما بیش از 6 فوت از هم جدا, و اگر چه بدیهی است که ما تا به حال غیر مستقیم از طریق تماس با توپ بودیم و مراقب باشید به لمس چهره ما و ما شسته دست ما پس از آن. این احساس امن و همچنین هیجان انگیز. آیا من نیاز به مطلقا به بازی تنیس است ؟ البته که نه. بود و این خیلی خطرناک است ؟ احتمالا نه. آیا آن را به من خوشحال ؟ بدون شک آن را انجام داد. و همه ما نیاز به کمی شادی در حال حاضر.

ارزش یک زندگی است نه فقط در عمل ساده زندگی می کنند اما در چگونه شما انجام این کار. من می دانم که مردم می خواهید به امن و سالم اما آنها همچنین می خواهند هنر و خنده و موسیقی و بوربن—برای ایجاد و آنها را به مصرف آنها است. نه هر کس می تواند آن چیزهایی که در مستند, اما اگر شما می توانید, چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید ؟

وجود دارد سه چیز است که من را وارد کنید حساب دیفرانسیل و انتگرال برای چه من باید و نباید انجام دهید در حال حاضر. اول: من با قرار دادن هر کس دیگری در خطر است ؟ برای من “هر کس دیگر” شامل همه بیماران من, بنابراین من احساس می کنم بشدت مسئول مطمئن شوید من امن هستم. برای بسیاری از مردم “هر کس دیگر” خواهد بود اعضای خانواده و یا همکاران نزدیک که مسن هستند و یا دیگر عوامل خطر برای بیمار بسیار از COVID. به نظر من پایین دست اثر افزایش my خطر در کسانی که خوب بودن من مسئول. بدون این که جوان-ish (42) و با هیچ مزمن بیماری من ممکن است وسوسه به بیشتر cavalier. خطر ابتلا به دیگران است که شاید پیچیده ترین برای تعیین. زمانی که من فکر می کنم در مورد بازدید از پدر و مادرم که در 70s خود من نگرانی در مورد آلوده کردن آنها. و البته این امر می تواند امن به دور ماندن. اما من همچنین نگرانی در مورد آنها احساس جدا شده و این واقعیت که آنها از دست نوه های خود را. پس از یک آخر هفته فقط به عنوان ویرجینیا شروع به محدودیت و من تا به حال کار نکرده تغییر در این ER برای پنج روز من سوار خانواده من تا به آنها مراجعه کنید و ما نشسته در اتاق نشیمن خود را با ماسک و در پشت ایوان و بدون آنها. اگر مورد شماره صعود جایی که من کار می کنند احتمالا کمتر احساس امن از آنها بازدید و به دور ماندن. اما اگر این خطر برای سال بدون واکسن من تصور من خواهد شد و سپس احساس متفاوت است. آنها و من به وزن خطر ابتلا به آنها را گرفتن COVID و در حال مرگ است در برابر غم و اندوه از دست رفته نوه های خود را در حال رشد کردن و شاید همه ما تصمیم می گیرید خطر است که ارزش آن.

چون من خودم یک خطر ممکن است به دیگران به دلیل از کار من من ممکن است نه دعوت از دوستان را برای صرف شام به داخل خانه من در حال حاضر. اما من ممکن است در نظر کباب در حیاط خلوت خود را با مردم من اعتماد به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, شستن دست های خود را و می دانم که coronavirus واقعا یک تهدید است. (این به ارمغان می آورد تا یک طرف توجه داشته باشید: این یک زمان به منعکس کننده بر اساس شرکت ما نگه دارید. اگر ما به آزادانه از خودمان در قبل از COVID دوران شاید وقت آن است که به در نظر گرفتن چقدر مهم هر فرد داده شده است در زندگی ما. برخی از مردم ما دوستانه با قبل فقط ممکن است را کاهش دهد. وجود دارد مشروع است ارزش در حال حاضر در نگه داشتن یک دایره اجتماعی کمی کوچکتر است.)

دوم در نظر گرفتن ریسک فعالیت های من خواهید به شریک شدن در برابر آن اهمیت به من. و اگر چه برخی از چیزهایی که من می خواهم به انجام این کار می تواند بسیار مضر و بیهوده و بیمعنی من قصد انجام آنها را به هر حال. دوستان از من پرسید: آیا پدیکور امن است ؟ شاید آنها هستند و بنابراین ممکن است آبگرم بازديد و کوتاهی مو; هفته پس از دو میسوری مدل مو در معرض بیش از صد مشتریان به COVID چرا که آنها کار می کرد در حالی که بیمار هیچ مشتری هنوز آزمایش مثبت در زمان نوشتن. اگر این درست است باقی مانده از آن نشان می دهد که محله های نزدیک با ماسک که دو سبک بودند و هر دو با پوشیدن ممکن است خوب. در حالی که هیچ یک از این فعالیت ها ضروری آنها چیزهایی هستند که بسیاری از ما اشتیاق به انجام. و آنچه که ما آموخته اند که وجود واقعی راه به آنها را امن تر: فاصله فیزیکی و ماسک و شرایط کاری مناسب برای کارکنان است. (این مسائل به دلیل آن را یک شاخص خوب از اینکه چگونه قادر کارکنان می تواند به محافظت از خود را به عنوان آنها می خواهند به—اگر شما در حال حاضر نگران است که خود را ناخن سالن شد بهره برداری از کارگران آن در حال حاضر است که قطعا این زمان برای رفتن به عقب برای خاطر خود را و یا شما.) اگر شما نمی طولانی برای انجام کاری پس شاید نگه داشتن در انجام آن در حال حاضر بهترین گزینه است. برای مثال هیچ قحط و غلا از فیلم در Netflix بکشد من را دیده اند بنابراین رفتن به یک نسخه جدید در تئاتر دارای هیچ شیفتگی برای من. اما اگر همه 6 فوت از هم جدا در فیلم و پوشیدن ماسک یک صندلی منتقد فیلم ممکن است را انتخاب کنید این اولین پاندمی تفرج. اگر من نمی توانستم رانندگی به دیدن خانواده من ممکن است در نظر گرفتن یک هواپیما اما پوشیدن یک ماسک و سفید کننده-پاک کردن اطراف من. هر یک از ما تصمیم گیری با درجه خاصی از استبداد چه از نظر ما امن و مهم است. اما من نمی خواهد رفتن به یک نوار شلوغ و یا یک حزب استخر که در آن هیچ کس با پوشیدن ماسک, مهم نیست که چقدر من می خواستم به. که به وضوح نه تنها امن است در حال حاضر.

آن را نه فقط بیهوده و بیمعنی است که نگرانی های من. به عنوان روز با COVID مارس در بعضی از چیزهایی که ما شده اند اجتناب لازم خواهد شد. بزرگسالان نیاز به بازگشت به کار و ما نیاز به ارسال فرزندان ما به مدرسه و مهد. چگونه ما یاد بگیرند که چگونه و تدریس به کودکان ما چگونه به امن در آن تنظیمات ؟ CDC منتشر کرده است, استراتژی های کاهش برای مدارس و کسب و کار ما می خواهید بدانید که ما کارفرمایان و مدارس هستند و مصرف آنها را به طور جدی. در حالی که وجود دارد این است که داده ها نشان می دهد که کودکان نیست یک منبع عظیمی از انتقال ما واقعا نمی دانند که چگونه مدرسه امن است و تا زمانی که ما آن را تلاش کرده اند. من قصد ارسال کودکان به محض این که مدارس باز هستند اما من تصور می کنم وجود خواهد داشت برخی از پدر و مادر که نمی خواهید به. تا زمانی که مدتها در انتظار بازگشت به مدرسه در روز می رسد و من سعی کنید به روش COVID ایمنی در کودکان و نوجوانان. آنها در حال حاضر همیشه در شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه یا ترک کفش های خود را توسط درب و آنها در حال یادگیری به راحتی در ماسک. و برای ما بزرگسالان, مهارت ما در به دست آوردن ما گاه به گاه هجوم به جهان را به ما خدمت می کنند و زمانی که کار در یک دفتر به طور منظم وقوع دوباره دست زدن به چهره ما و مطابق با اصول بهداشتی وسواس را تبدیل به طبیعت دوم. ما در حال حاضر مخالفت با تصمیم گیری در مورد چیزی است که از نظر اخلاقی لازم: اعتراض. مردم انجام داده اند یکپارچه استراتژی برای کاهش خطر ابتلا به COVID حتی به عنوان آنها در ماه مارس و زانو زدن در خیابان.

من آخرین نظر من وزن چگونه من می خواهد به بازگشت به زندگی عادی است نه در مورد خطر ابتلا COVID—آن را در مورد خطر من مطرح گسترده تر جهان است. کربن تولید گازهای گلخانه ای در سراسر جهان در حال پایین 17 درصد است. آسمان روشن تر است. قبلا پنهان کوه قابل مشاهده است. برف پلنگ در حال کشف جایی که آنها هرگز قبل از دیده شده است. همه گیر داده به ما یک نگاه اجمالی از آینده وخیم بلکه یکی از زمین بهتر است که در واقع ممکن است قابل دسترسی است. در حال حاضر ما می دانیم که ما می توانیم در چند ماه بدون انجام برخی از چیزهایی که چرا بدون آنها را برای همیشه لطفا برای ؟ بنابراین من نیز خودم بپرسید آیا این فعالیت اجازه می دهد به من آرام بر زمین, و اگر آن را نمی کند آیا من واقعا نیاز به آن را انجام دهد ؟ است که ارزش آن به سوخت های فسیلی من خواهد سوخت برای به انجام رساندن آن ؟ که یکی از چیزهایی که من گرفته ام به دور از این زمان از هم جدا—شما ممکن است تا به حال خود را تحقق آنچه شما می خواهم به پرداخت توجه بیشتر به زندگی خود را.

هنگامی که من تصمیم به انجام کاری من خودم پشتکار به وظیفه ساخت آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. به عنوان شواهد تجمع در حمایت از ماسک واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای پوشیدن آنها. با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از فعالیت های محتاطانه به نظر می رسد. نگه داشتن 6 پا فاصله از دیگران که ممکن است باید آسان است. یک رویداد با 10 نفر است امن تر از یک با 20. داشتن بهترین دوست خود را بیش از برای کوکتل در حیاط خلوت است که احتمالا خوب; داشتن پسر شما فقط ملاقات در Tinder به گرفتن بر روی نیمکت احتمالا نیست. ما ممکن است بپرسید چه کسب و کار در حال انجام به نگه داشتن ما و کارکنان خود را امن را انتخاب کنید و آنهایی که زیر قوانین. ما محلی gelato محل به تازگی بازگشایی شد; آنها بررسی کارت اعتباری خود را قبل از توزیع آن را به عقب به من و هر دو کارکنان در فروشگاه شسته دست خود را پس از خدمت ما. من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب.

از آن خواهد شد در حالی که کمی قبل از ما دقیقا می دانند که چگونه خطرناک چیزهای خاصی هستند بنابراین آن را حس می کند برای شروع با گام های کودک و برای کسانی که کودک مراحل به چیزهایی که ما واقعا در مورد مراقبت از چیزهایی که لازم نیست که ما احساس می کنیم teetering در COVID پرتگاه. همانطور که ما حرکت چگونه به زندگی با COVID در زندگی ما خواهد قدم اشتباه در هر دو جهت به ما راه رفتن روی خط باریکی بین امنیت و آزادی است. من احساس کمی frisson از اضطراب به عنوان من کمی به manchego اچ خدمت من در ایوان است. بود آن را خوب به انجام این کار ؟ من هنوز هم واقعا نمی دانم که عدم قطعیت چیزی است که ما را به یاد بگیرند که با هم زندگی می کنند.

وجود دارد بسیاری از شرمندگی در اینترنت از افرادی که می خواهید به بیرون رفتن و انجام کارها و این باعث می شود ما سوال ما خواسته به انجام این کار. بله ما همه می خواهم برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. اما ما همچنین نیاز به یادگیری برای زندگی با COVID در اطراف ما و مراحل برای محافظت از خودمان و جوامع ما. در نهایت بسیاری از این خطرات ما را همه را نمی توان در مورد پدیکور و یا موهایشان یا غذا خوردن در یک رستوران استیک. آنها خواهد شد در مورد دیدن مردم ما عشق بودن با افرادی که ما حفظ تعامل در راه است که باعث می شود ما احساس انسان است. در حالی که عشق را می توان در بیان یک ایمیل بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در یک تماس تلفنی آن دیجیتال اشکال ارتباطی هستند که هیچ جایگزینی برای به اشتراک گذاری همان فضای فیزیکی با فرد دیگری حتی اگر کلمات یکسان هستند. و مایل است که نزدیکی نمی کند که شما یک فرد بد است. فقط یک ماسک هنگامی که شما آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole