من با توجه به ساخت یک قالب از آلت تناسلی من


A man looking at a neon eggplant emoji.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم (هر دو در اواسط 30s, ازدواج چهار ماه اما با هم به مدت شش سال) به طور کلی بسیار عالی و باز ارتباط برقرار, اگر چه برخی از موضوعات هستند مسلما سخت تر می شود به طور کامل باز کردن در مورد. ما خوب هستند مثلا در برقراری ارتباط مورد و در دوران ما به طور منظم نسبتا وانیل برخوردهای جنسی. اما یک منطقه که در آن ما باید اذعان کرد ما می تواند بهتر ارتباط برقرار است که در بیان ما کمتر وانیل توهمات جنسی.

در امتداد این خطوط من به تازگی گفته شریک زندگی من است که من علاقه مند بود در اینکه—دیرین فانتزی من—که او در ابتدا صرفا باز است اما در حال حاضر رشد بیشتر مشتاق در مورد ما به عنوان تجربه و آموخته ، ما هنوز هم بدانند که مهار و بهترین کار را برای ما اما فقط کاوش در لب به لب من شده است فوق العاده سرگرم کننده است. آن را نیز یک راه عالی را به ما ارتباطی به سطح بعدی نیست حداقل از همه به دلیل وجود مقدار زیادی به بحث در مورد زمانی که آن را می آید به بازی می رسد.

در اینجا من معمای. ما حتی نمی دیدند به به خدا صادقانه میخ رتبهدهی نشده است, اما من در حال حاضر در ذهن من است که من می خواهم به فاک, خودم, یعنی, که من می خواهم به قالب dildo بر اساس خود من آلت تناسلی مرد است که شریک زندگی من خواهد میخکوب کردن محکم کردن به من با. این به نظر می رسد … ناامیدانه خود شیفته. یک احساس است که با این واقعیت است که گرفتن ثابت در حال حاضر احساس می کند مانند آن را در مورد من و من لذت بیش از آن را مورد تجربه و لذت ما—هر چند بدیهی است که ما صحبت شده است و فکر زیادی در مورد چگونه برای بالا بردن شریک زندگی من است فیزیکی لذت بردن از تجربه در علاوه بر این به هر عاطفی یا فکری لذت او ممکن است از آن دریافت کنید.

سوال من دو قسم است: اول این است که این میل پاتولوژی خودشیفتگی? مثل من باید بحث در مورد آن با من درمانگر ؟ و دوم اینکه من باید نگه دارید در ابراز این تمایل تا زمانی که ما برخی از زمان را صرف کاوش در یکی از شریک زندگی من است (که هنوز unexpressed) توهمات است که مراکز خود لذت ؟

—عشق به خود

عزیز, عزت,عشق,

عملا صحبت من هیچ چیز نگران کننده است. شما باید برای به دست آوردن ثابت توسط, چیزی, پس چرا که نه آن را به بازیگران خود ارضایی? آن را احتمالا خوب اگر شما می خواهید آن را در داخل شما خیلی بد است و من قصد ندارم به شما غبطه خوردن خوب ، در بهترین حالت تفسیر که من تمایل به پرداخت هزینه به شما صرفا با اعتماد به نفس و افتخار قطعه خود را. پیدا کنم هر دو از این ویژگی به طور شایع در بچه ها که در خواب خوب. این است که یک معامله بزرگ نیست, در واقع, که من تعجب می کنم اگر وجود دارد چیزهای که شما سمت چپ است که باعث می شود آن را نگران کننده تر از آن به نظر می رسد. آیا شما در واقع خودشیفتگی در راه های دیگر? آیا شما زیان خود محور ؟ هنگامی که شما رابطه جنسی شما تنها با در نظر گرفتن و دادن? اگر شما واقعا گمان شما پاتولوژی خودشیفتگی به نقطه از داشتن یک اختلال شخصیت, شما قطعا باید به دنبال کمک.

اما بخش دوم سوال شما باعث می شود من شک دارم که در این مورد است. شما نگران در مورد آینده به عنوان خودخواه در حالی که شما خود کار کرده است. در اینجا چیزی به خاطر داشته باشید: برخی از مردم تجربه لذت بزرگ است که در دادن لذت. مردم وجود دارد خارج وجود دارد که خود را در نظر cocksuckers به نقطه ای از آن تعریف تمایلات جنسی خود را. زندگی نیست, گلو عمیقوجود دارد و عملا صفر فرصتی است که آنها را از گرفتن دهان خود را برافراشته اما آنها آن را دوست دارم همه یکسان است. آن را فقط سرگرم کننده را به تمرکز بر روی شخص دیگری. روانی تحریک می تواند به عنوان لذت بخش به عنوان فیزیکی انواع. علاوه بر آن به نظر می رسد مانند گرفتن ثابت خواهد بود یک جزء غیر این صورت گسترده زندگی جنسی—آن را OK به تمرکز گاهی اوقات. من نمی توصیه ساختمان در کل رابطه ای که در اطراف پویا, اما قطعا مردم اند و به نظر می رسد برای لذت بردن از آن بیش از حد. شما در حال حاضر دیده می شود که چگونه ساخت لب به لب خود را تمرکز بر بهبود اتصال خود را—در یک رابطه سالم پرورش یکی به معنی پرورش هر دو.

وجود دارد بند فایرفاکس است که با روان شناسی است که هدف کلیتوریس است که می تواند این بیشتر از یک بدن تجربه برای او نیز هست. بنابراین نگاه به آن. و آره در این مورد صحبت کنید. شما به این دوری آمده ام و آن را تنها مثبت بوده است. همچنین ممکن است رفتن تمام راه را و آشکار خواسته های خود را در کامل است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

مردی که در زمان عکس برهنه از من بدون اجازه من در خانه من بدون دانش من به تازگی ازدواج کردم. او به اتهام های متعدد جرائم مربوط به مورد من. در روند درخواست و مقابله آنها کاهش یافته است به اندازه کافی اتهامات بنابراین او نمی تواند در جنسیت مجرم رجیستری. او یک فرد بد است و احتمالا عکس از همسر خود را بیش از حد. وجود دارد به هیچ وجه به او اجازه می دانید ؟ من گمان می کنم او در حال حاضر آگاه در این مورد به طور کلی, اما من مطمئن هستم که او واقعا معتقد است هر چه دروغ او به او گفت در رابطه با پرونده و شخصیت او.

—Surveilled

عزیز Surveilled,

با مدارک شما ارائه کرده ایم, من تمایل به توافق با ارزیابی شما از این مرد. آن را سخت به تصور کنید که با توجه به چنین شخصی “خوب است.” اما من متقاعد شده است که رسیدن به همسر خود خواهد بود یک عمل خالص خیرخواه همبستگی. من فکر می کنم انگیزه خود را تا حد زیادی مدیون به درد شما بیش از آنچه او به شما و بخش عمده ای از خود را به دنبال قطعنامه تطهیر است. شما به عنوان خشم خود را, اما من قصد دارم به توصیه درگیر شدن در افراد دیگر روابط است. شما نمی دانید که سفر خود را و شما باور او در حال حاضر می داند در مورد اعتقادات خود. من نمی بینم صعودی به این حق در حال حاضر.

اعطا شده, من نمی خواهد شما قضاوت شدت اگر شما به من آمد پس از هشدار او داده می شود که شما را از طریق رفت اما حتی هنوز هم من سوال چنین حرکت سودمندی. در این مقطع بعید به نظر می رسد که این زن را توجه به سخنان کسی که از شوهر در گذشته به هر حال چه کسی می داند چه بهانه ای او را می خواهم به توضیح رفتار خود را? شما بهتر است در این کار با یک درمانگر اگر شما در حال حاضر نیست که یک. اگر شما انجام کار نگه دارید. من فکر می کنم خود شفا خواهد بود به مراتب مفید تر از شروع برخی از گه با مردم بدون آنها زندگی خود را بهتر خواهد بود.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به برخی از عجیب و غریب و آلرژی شدید و همچنین متوسط آسم. وجود دارد یک شیرین پسر من چشم من اما او مشتاق سیگاری. حتی اگر او سوئیچ را به vaping نمی نیکوتین نشان می دهد تا در عرق و مایع منی? من معمولا یک تماس راش زمانی که من در نزدیکی افراد سیگاری و آن را در لباس های من, بنابراین من باید به دوش بلافاصله پس از بازگشت به خانه قبل از بثورات می شود itchier. من نمی خواهید به پایان رسید تا در بیمارستان با لینک مستقیم, آزمایش, بنابراین من فکر کردم به چک کردن اینترنت برای اولین بار—و همه من یک اتصال ممکن است از نیکوتین موجود در مایع منی به خطر بیشتر ابتلا به سرطان دهانه رحم. هر چیز دیگری است اختلال نعوظ مربوط به مواد برای فرد سیگاری خود را. هیچ چیزی در مورد واکنش های آلرژیک. من گاهی اوقات یک حمله آسم بعد از رابطه جنسی, بنابراین من با استفاده از نجات من استنشاقی. من نمی یاد این یکی بودن تحت پوشش استاندارد آلرژن تست. باید بمانم در این بخش مصرف سیگار و یا یک راه وجود دارد با خیال راحت به بررسی واکنش ممکن است قبل از PIV ، کامل بدن, لاتکس,? سوء استفاده از بسته بندی کردن حباب? دوئل بازی استمناء در 50 قدم?

—سیگار کشیدن

عزیز ویدئو

بله نیکوتین می تواند در دفع عرق و همچنین به عنوان مایع منی و خود را به او داده شدید و حساسیت من فکر می کنم افراد سیگاری باید خارج از محدوده را به شما. تاسف چیز در مورد بدن انسان نیز چیزی است که باعث می شود آن را شگفت انگیز: هیچ دو دقیقا یکسان هستند. برای اطمینان می دانم که چگونه این پسر عادت به شما تاثیر می گذارد شما باید به آن تجربه دست اول است که ممکن است باعث یک واکنش آلرژیک. که خطرناک است و من نه آن را توصیه می. اگر من به شما بود, من می خواهم مشورت یک پزشک متخصص آلرژی (پیدا کردن یکی که انجام بازدید مجازی) برای درک خود را از طیف وسیعی از گزینه های, اما من دو سنت است: “شیرین” است به اندازه کافی به حکم چنین خطر است. خداگونه? شاید. بهترین شخص شما تا کنون ملاقات کرد ؟ شاید. خود را بی چون و چرای آینده mate? خوب OK. اما شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از شیرینی در غیر سیگاری در هر دو شرایط آنها تاثیر می گذارد و زبان خود را که خواهد شد که پاداش اضافه شده و نه مزه مانند ساعتهای.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 59 و 63. ما شده ایم برای ازدواج 29 سال. تا زمانی که من را از طریق رفت یائسگی 10 سال پیش من لذت می برد ، وقتی که من می گویند که من علاقه مند بود و در آن حتی اگر من به ندرت تا به حال ، هنگامی که هورمون رفت اما من میلی برای رابطه جنسی به نظر می رسد با انتقام. من سرزنش دوست نداشتن من در سال های اولیه من—من تا به حال چندین بروز سوء استفاده جنسی از سن 12 سالگی به من 20s.

به عنوان یک نتیجه احساسات من در مورد رابطه جنسی هستند که آن را کثیف و کثیف و شرم آور چیزهایی هورمون ها کمک کرده است. من نمی خواهم چیزی در مورد آن به جز آن که باعث می شود شوهر من خوشحال و احساس می کنم به او نزدیک تر زمانی که ما ، او بسیار ناراضی بود که من هرگز شروع و یا نشان می دهد هیچ علاقه ای به رابطه جنسی و یا حتی در نزدیکی فیزیکی به جز شاید یک بار در ماه یا بیشتر و سپس تنها به این دلیل که من احساس می کنم من باید به نگه داشتن او را از بودن فوق العاده بد خلق. من را لمس نمی کند و یا او را ببوسد زیرا به او که دعوت به آن بیشتر است.

آن را فقط احساس می کند مانند یک کل بسیاری از کار به صورت بسیار کمی نتیجه نهایی که من به ندرت ، من آن را جعلی و یا استفاده از دهان یا کتابچه راهنمای رابطه جنسی به او را خوشحال یک بار در چندی. من برای پیدا کردن اسباب بازی های جنسی ناخوشایند و من سعی کردم به خواندن کتاب و مقالات در مورد این موضوع اما من نمی مراقبت به اندازه کافی و یا نمی توانید گذشته من squeamishness سعی کنید تمرینات پیشنهاد شده ظاهرا به بهبود چشم انداز من در مورد این موضوع.

ازدواج ما بزرگ است در غیر این صورت. ما به خنده های ما و لذت بردن از انجام کارهایی که با هم; ما بسیار شبیه چشم انداز و منافع. من شک دارم او همیشه می خواهم تقلب و یا ترک من, اما من فقط نمی تواند کوه ما کاملا مخالف ایده های در مورد رابطه جنسی. من پزشکی های برنامه ریزی نمی خواهد پرداخت هزینه برای هر نوع از درمان است و ما نمی توانیم به پرداخت هزینه برای جلسات. من نمی دانم که چه باید بکنید و با نگرش من, من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم انجام دهید حتی اگر من تا به حال گزینه های. من خیلی تثبیت شده در سمت من. من حدس می زنم من نیاز به یک نگرش تنظیم است. هر گونه پیشنهادات خود را برای کمک به من به جلو حرکت کنید و سعی کنید به شوهر من حداقل کمی شادتر کند ؟ من باید اعتراف, از دست دادن علاقه به رابطه جنسی تنها چیزی که من آرزو می کنم اتفاق می افتد به او را به عنوان سن.

کلید روشن —خاموش

عزیز خاموش سوئیچ

من فکر می کنم بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید در این وضعیت با توجه به آن چند محدودیت است صحبت کردن به شوهر خود در مورد تاریخچه گسترده از تروما. هیچ تضمینی وجود ندارد اما اگر او می دانست که چه شما در مورد برخورد با (ارائه شده شما راحت آشکار آن) آن را احتمالا خواهد او را کمتر بد خلق تر و همدلانه است. آنچه شما توصیف کاملا منطقی است. این مایه تاسف و غم و من خیلی متاسفم که شما را از طریق آنچه شما انجام, اما با توجه به سوء استفاده از شما را تحمل نگرش خود را در مورد رابطه جنسی حس می کند.

من فکر می کنم خود را شفا مهم تر از شوهر خود را لذت که هر چند او ممکن است ترجیح می دهند آن را می توان از طریق خود ارضایی در حال حاضر. این مایه تاسف است که درمانی است نه یک گزینه برای شما, اما وجود دارد مقدار زیادی از منابع در قالب کتاب است که ممکن است کمک به شما برای آمدن به شرایط با گذشته خود را. جستجو در یک کتابفروشی آنلاین “شفا از سوء استفاده جنسی” و شما قادر خواهید بود به مطالعه کردن گزینه های مختلف. شما همچنین می توانید تماس RAINN ملی تجاوز جنسی به خط تلفن (800-656-4673) و صحبت کردن با کارکنان واجد شرایط عضو که ممکن است قادر به ارائه برخی از آرامش ذهن در کوتاه مدت و شاید مقرون به صرفه گزینه های درمان. آن را به ارزش را امتحان کنید. این را می گویم نه به این امید که شما یک روز تبدیل شدن به شریک جنسی که شوهر خود خواسته اما چون من فکر می کنم شما باید چیزهایی که شما هنوز کار می کرد از طریق و آن را احتمالا خواهد بود مفید برای شما را به انجام. شکسته قلب من است که شما فکر می کنم شما نیاز به یک “تنظیم نگرش”—آنچه که برای شما اتفاق افتاده تقصیر شما نیست و واکنش خود را است نه یک ضعف شخصیت خود را. این یک واکنش طبیعی به یک چیز وحشتناک و من امیدوارم که شما پیدا کردن صلح.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

سوال من این است که با معمولی مشاهده ویدئو در اینترنت. اگر شما بر این باورند که نیویورک تایمز پورنوگرافی کودکان است که اساسا در همه جا. من به عنوان کسی که سلیقه اجرا به جوان به دنبال کوچکتر سینه زنان (اما نه بچه ها!), من در مورد امکان به طور تصادفی مشاهده چیزی غیر قانونی است. چقدر سخت یا آسان است آن را به اجرا در سراسر که در عمده hd?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>