من با داشتن یک زندگی-صرفه جویی در امر. و من وسوسه به شکستن اجتماعی فاصله آن را ادامه دهد.


Side view of a sad woman with a pink neon 6 feet sign in front of her.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس razyph/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من با داشتن فوق العاده امر با یک مرد. ما هر دو ازدواج کرده اما ما مراقب و مسئول آن چیزی است که ما هر دو نیاز به زنده ماندن در ازدواج ما و آن چیزی که برای هر دو ما است. (بدون گفتن بیش از حد در وضعیت ما طلاق را از بین ببرد ما بزرگ, شاد, تمدید خانواده های مهاجر. من نه به دنبال قضاوت در آن است.)

مشکل این است که های اجتماعی به دلیل فاصله از coronavirus. همسران و کودکان ما در حال حاضر هر دو صفحه اصلی و تمام وقت و دور شدن به دیدن یکدیگر غیر ممکن بوده است. من بدبخت بدون اسباب و همراهی و بنابراین من هم دیدن. در یک نقطه او پیشنهاد دیدار در اتومبیل های ما توسط فروشگاه مواد غذایی. من به وضوح کاهش یافته است. سپس او به من زنگ زد و گفت برای رفتن به پنجره دست تکان داد و به من از ماشین خود را (ما زندگی می کنند حدود دو محله جدا از هم). من نقل مکان کرد و با ژست اما نگران من است. من احساس می کنم مثل من در آستانه انجام کاری خطرناک و در تمام این مدت با همسرم که یک نوع است و من می خواهم به ضربه زدن و به او بگویید که من اصلا او را دوست دارم.

چه می توانم انجام به نگه داشتن سر من در اینجا ؟ من می تواند بیرون از خانواده من اگر این آمد اما کل این وضعیت این است که من و احساس خارج از کنترل است.

— Swelter در محل

عزیز Swelter در محل

متاسفانه ما در حالت بحران است, که بدان معنی است که ما باید بسیار روشن انتخاب: زنده ماندن و یا خطر زندگی ما است. در مورد خود شما هم می خواهم به خطر می اندازند زندگی اعضای خانواده که با شما زندگی می کنند. من می شنوید که به شما می گویند شما باور این امر است که نگه داشتن ازدواج خود را شناور اما در حال حاضر آن را نمی. در بدترین سناریو شما فقط رفتن به نگه داشتن سر خود را پایین و این صبر کردن. و یاشما می توانید با اجرا کردن با این مرد ایجاد یکی دیگر از انزوا مهر و امیدوار است که هر دو از شما covid-19-منفی و نمی خواهد آلوده کردن هر یک از دیگر. اما شما نمی توانید هر دو آن را بیش از حد مخاطره آمیز خود را به گسترش تماس با دایره در لحظه. آن را واقعا به نظر نمی رسد مانند زمان برای ایجاد یک تغییر در زندگی, اما اگر شما باید دلیل این که شما اگاهی که جهان در حال تغییر است به هر حال من در واقع نمی خواهد قضاوت شما که برای هر دو.

واسطه کار کردن تمرکز بر روی آنچه که شما باید (و آنچه که ما را ترک کرده اند به عنوان یک گونه) من است, توصیه های عملی برای شما. پیدا کردن یک درمانگر آنلاین به صحبت کردن. شما می توانید با استفاده از این لحظه برای بهبود و یا شما می توانید خودخواه باشد و اجازه دهید به خودتان چرخش خارج از کنترل. تصمیم می گیرید که شما در حال زندگی می کنند و مانند آن.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک thirtysomething که یک moaner در هنگام رابطه جنسی—اغلب بسیار بلند moaner. شوهر من آن را دوست دارد. نه تنها او بگویم آن را بسیار داغ است, اما آن کمک می کند تا او را به شکل “جایی که من هستم در این فرآیند است.”

مشکل اینجا است. چند ماه پیش ما تا به حال با تمام صداهای معمولی.
آخر من شنیده ام من 3 ساله پسر گریه. او شنیده ام من ناله و فکر پدرش بود و صدمه زدن به من. من به او اطمینان کرده است که این مورد نیست. همه به نظر می رسید به خوبی. حداقل تا بعد از زمان ما تا به حال ، من می خواستم مطمئن شوید که به ساکت تر. و من آرام بود اما مشکل این بود که من نمی ارگاسم—که هرگز یک مشکل برای من. همان چیزی که اتفاق افتاده دفعه بعد … و بعد زمان.
حتی زمانی که پدر و مادر خود را به حال پسر ما یک شبه و من آماده به اجازه سست هیچ چیز اتفاق افتاده است.

من به نظر می رسد که توسعه یک بلوک ذهنی تلاش برای نگه داشتن آرام و در حال حاضر آن را جلوگیری از لذت بردن از آنچه که معمولا فقط فوق العاده ، چگونه می توانم بیش از این ؟

— خفه و گیر

عزیز سرکوب و گیر

من فکر می کنم شما پرتاب کردن بازی خود را. ناله شما را توصیف می تواند مفید آزادی به گفته کارشناسان در آن آزاد کردن انرژی است که مودب جامعه خواهد در غیر این صورت شما مجبور به اعمال سرکوب آن است. در این گزیده ای از مارا آلتمن را Gross Anatomy آن زمان منتشر شده استاد و پژوهشگر لورن McCune توضیح داد که سرکوب reflexive grunts می تواند تاثیر منفی بازیکنان تنیس بازی. “هنگامی که شما کدو خر خر کردن شما نیاز به استفاده از انرژی است که شما می توانید آن را برای استفاده سکته مغزی خود را به سرکوب تلفظ صوتی,” او گفت:.

آنچه من فکر می کنم اتفاق می افتد جلوگیری از هر گونه عمده تغییرات فیزیولوژیکی که گرفته اند پس شما را متوقف کرده اند قادر به ارگاسم است که شما در حال دام بر پا خود را.
خود را سرکوب ناله مورد نیاز متمرکز تلاش است که مانع رایگان خود را انتشار و در حال حاضر شما پس از آویزان شدن از آن عقب که گفت: انتشار است که هنوز هم مانع. شما در حال فکر کردن در مورد آن بیش از حد به آن لذت ببرید. شما باید تمرکز بر آرامش بخش—ضد و نقیض بخشنامه, من می دانم, اما این کار با تمرین. این نوع فرآیند در مدیتیشن است که در آن شما تمرکز بر پاک کردن ذهن خود را. مطمئن شوید که شما در حال تنفس است. یکی دیگر از نقطه است که آلتمن گزیده ای ساخته شده است شهری تانترا نویسنده باربارا Carrellas: “او توضیح داد که اگر شما در حال ساخت برای تلفن های موبایل, سپس شما احتمالا نه تنفس بسیار و نفس کاملا حیاتی برای گسترش و اوج لذت جنسی را تجربه کنند.” آیا مطمئن شوید که تنفس خود را با الگوهای یکسان هستند به عنوان آنها زمانی که شما رسیدن به ارگاسم است. اگر همه چیز با شکست مواجه دیدن یک درمانگر.

برای برخی از مستقیم تخصص من رسیده به عصب بری Komisaruk که همکاری و نوشت: علم ارگاسم. او ارسال شده و نه پیچیده استعاره را در نظر بگیرید: “شاید شما فکر کنید ناله به عنوان اگر شما در حال بازدم به یک بالون, ارگاسم خود را به عنوان ترکیدن بادکنک و مهار خود ناله به عنوان اگر شما در حال فشردن بسته ساقه بالن. سپس فکر می کنم از آنچه شما را مجبور به انجام به انتشار چنگال خود را بر روی ساقه است. فقط شما قادر خواهد بود به تصور کنید که چگونه به انجام این کار است. درست مثل تنها شما می دانم به چه فکر کنم منظور تکان دادن انگشت خود را. احتمالا تفکر استعاری به جای به طور مستقیم می تواند کمک کند.” خوب شانس گرفتن چیزهایی که ظاهر دوباره.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من دوست دارم به خوردن من را. و او آن را دوست دارد بیش از حد. از آن زمان تقریبا یک سال و پنج حملات استرپی برای او به قطعه با هم که من مریض اگر او کاملا بکر قبل از قرار دادن من زبان من. من در بازدید از یک گوش و حلق و پس از استرپی سه بار در سه ماه اما من نمی توانستم خودم را به دکتر بگویید که چه چیزی ما را مشکوک. اما علم خيره كننده من—من نمی تواند استدلال می کنند با ظاهری علت و معلول اما رک و پوست کنده من خورده ام بسیاری از کون و او تنها یکی از من به نظر می رسد که این موضوع با. آن را مانند او بوده است “کثیف” زمانی که من پایین رفتن اما من هم نمی توانم تصور کنید که چگونه سریع و خارجی با آب و صابون کمک می کند—من به خودم افتخار بر یک زبان.

ما شیمی فقط ؟ گوش و حلق و شانه ای بالا انداخت یک پیشنهاد است که من حامل استرپی و ترجیح به انجام یک جراحی لوزه در بزرگسالان است. پس من و پسر من فقط باید اشتباه شیمی?

— پرکار Rim

عزیز پرکار Rim

برای تهیه شما پاسخ من را در بررسی با دکتر اوان گلدشتاین, یک جراح و مدیر عامل شرکت قرار دادی فولاد یک عمل به طور خاص catered به, گی, سلامت جنسی مردان. این به این معنی گلدشتاین می داند کون مسائل مانند پشت دست خود را و یا … بدن در واقع (او قبلا وزن در جامع دوش دستورالعمل به این ستون). او به من گفت از طریق ایمیل که بزرگ و راست روده پر از باکتری است و اگر یکی مثل استرپتوکوکوس overpopulates آن می تواند برهم زدن تعادل منطقه است. “با فراوانی باکتری بار و شما وار دور آن می تواند بسیار خوب بود و باعث تلقيح و پس از آن توسعه گلودرد,” او نوشت.

یکی ممکن است علت این است که دوش, که می تواند باکتری های موجود در منطقه به خصوص اگر انجام غالبا یا با یک پیوست برای مدت طولانی. گلدشتاین توصیه می کند با استفاده از یک فرمول است که با pH متعادل و ایزوتونیک “به طوری که آن را نشانی از نوار مخاط راست روده یا کانال مقعد و در تئوری نمی خواهد خود را تغییر دهید میکروبیوم.” او توسعه یافته و به فروش می رساند چنین فرمول; او همچنین توصیه می شود خارجی تمیز کردن با پاک کننده ضد باکتری Hibclens.

هم شما و هم مرد می تواند به نفع از آنتی بیوتیک ها—آنها می تواند کمک به decolonize یا کاهش جمعیت این استرپی در او و آنها استفاده می شود می تواند در پیشگیری شیوه توسط شما. “یک بار دوز آنتی بیوتیک ممکن است فقط آنچه شما نیاز به کاهش بار باکتریایی باعث ایجاد گلودرد,” او نوشت. مرد خود را احتمالا سود از آزمون توسط یک بیماری عفونی پزشک است. و گلدشتاین به یاد هر دو از شما برای پیدا کردن یک دکتر با آنها شما می توانید صحبت رک و پوست کنده در مورد این مسائل. “این مهم است که شما پیدا کردن یک ENT که مایل به ارزیابی و درمان شما با همه جامعه ما را از نگرانی در ذهن حتی آنهایی که جنسی,” او نوشت. موفق باشید!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک بی زن در ازدواج با مرد مستقیم. ما شده اند با هم چندین سال و به تازگی تصمیم به باز کردن رابطه ما به دلیل من می خواهم به تجربه بودن با زنان دوباره. (من تا به حال تنها یک تجربه چند قبل از من با شوهرم و او حمایتی است.) پس ما رو هم قبل از تمام برنامه ها و فلان چیز در اطراف بودند برای آشنایی, این اولین تجربه من با آنها.

متاسفانه هیچ لزبین معادل Grindr—تمام تحقیقات من نشان می دهد که تلاش برای توسعه برنامه های موفقیت آمیز نیست panned به هر دلیلی. من شده اند در آتش زنه و همسان با چند نفر اما مردم نمی به نظر می رسد می خواهید به صحبت کنید. چه می دهد ؟ من اغلب پیام و سعی کنید به آن را جالب و جذاب. من هرگز نمی توانم پاسخ بازگشت. احساس می کنم مثل این است که هیچ جا در رفتن, و آن را خسته کننده است. زندگی من در شهرستان لیبرل پس از آن به نظر نمی رسد مانند وجود دارد هر گونه کمبود ، وجود دارد چیزی است که من می تواند انجام شود بهتر است در آغاز گفتگو کنم یا فقط نیاز به رفتن به یکی از بسیاری از گی, باشگاه, جعل, قدیمی مکالمه و امید برای بهترین ؟

— هی کسی است ؟

عزیز که هی هر کسی که تا

کسی که شما می دانید و اعتماد—شاید شوهر شما اگر او را خوب با درگیر شدن در این فرایند—بررسی مشخصات خود را به مطمئن شوید که شما در حال ارائه بهترین نسخه از خود را با چاپلوس تصاویر و متن درخشان و تمام. خود آگاهی نادر کالا و همه ما می تواند استفاده از برخی از کمک در این منطقه از زمان به زمان. قطعا وجود دارد برخی از نرم افزار دوستیابی برای دگرباشان جنسی زنان—او یکی است—اما نه عجیب و غریب زن خودم, من نمی تواند وفادار تایید. من هم سعی BiCupid و/یا OKCupid که شهرت برای بودن بیشتر پلی پسند. بخشی از این موضوع در اینجا ممکن است که بسیاری از افرادی که به دنبال تاریخ نمی خواهید برای انجام این کار با کسی که در حال حاضر متصل شده است. (من دیدن “هیچ همکاری بچه ها” یا “زوج” در پروفایل دوستیابی گی برنامه های تمام وقت.)

و نگاه دوستیابی برنامه های خسته کننده هستند. تجربه خود را به سختی منحصر به فرد است. به یک رشته خاص تقریبا همه در برنامه های می رود از طریق آنچه که شما توصیف. آنها مفید, مطمئن, و آنها اساسا همه شما باید برای ساخت چنین ارتباطات در لحظه. اما زمانی که همه چیز “بازگشت به حالت عادی” و یا هر آنچه که آنها برای بازگشت به, قطعا سعی کنید برای دیدار با مردم به صورت چهره به چهره. من تا به حال خیلی بهتر شانس ساخت اتصالات ماندگار است که راه و پس از cooped برای ماه ها و سال شما در حال رفتن به می خواهید برای دریافت به هر حال.

— غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

این آخر هفته من به یک حزب که در آن من به تماشای آشنایی “باب” (که به شهر جدید) با “تد.” تد HIV مثبت و دارای سابقه ذکر نمی وضعیت خود را به مردان او را با خواب. من می دانم که این به این دلیل من با او همبستر شدم و متوجه شدم پس از آن (از من خواسته در مورد بیماریهای مقاربتی قبل از ما تا قلاب و او گفت: “هیچ” و ما با استفاده از کاندوم). من مواجه تد و او گفت که او در meds و غیر قابل کشف, اما من هنوز هم بسیار عصبانی در مورد دروغ. مردان دیگر ذکر کرده اند همان داستان است. من باید بگویید باب در مورد تد و اگر چه به طور خاص باید بگویم باب در مورد Ted? که او را حرکت تند و سریع? که او HIV مثبت ؟ یا من فقط بگویید باب به بازی امن و امیدوارم که به اندازه کافی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>