من زمانی که جرم متوسط-مردان به دنبال ضربه زدن به من


A hot woman and an emoji making an "L" for loser on its head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Dphotographer/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من جذاب و هوشمند در اواسط 30s. تا حد معینی من می دانم که این چیزها درست باشد. من برای 15 سال به عنوان یک مدل تجاری موفق و من یک مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر از متوسط ضریب هوشی. من در شکل باور نکردنی. همچنین مهم است برای اضافه کردن: من قطعا نمی آمد در سراسر به عنوان متوسط و یا از نظر جنسی محافظه کار است. من پست زیر و لباس شنای زنانه دوتکه سیاه و سفید.

من بسیاری از عاطفی و معنوی تحقق از روابط با دوستان و خانواده. زمانی که من تاریخ اصلی من علاقه پیدا کردن همکاران که مرا تحریک جسمی و تحقق من از نظر جنسی. به دلایل من را درک نمی کنند من به ندرت جذب این مردان دیگر. مردانی که گله به من پرسیدن من به لحن چندین بار در هفته (!), متوسط و یا زیر متوسط به دنبال بچه ها هوشمند است. این مردان همه چیز من به دنبال یک دوست, اما آنها نیست آنچه که من می خواهم در یک شریک دوستیابی. برداشت من این است که آنها فکر می کنم من دانشگاهی منافع و میل شدید برای افزایش گفتگو خواهد من را به سقوط برای آنها با وجود آشکار جذابیت فاصله. اگر من به دنبال ازدواج, شریک زندگی یا کسی که برای شروع یک خانواده که ممکن است درست باشد. اما من نه! من می خواهم رابطه جنسی داغ با نیمه متعهد و میان همکاران.

آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما به تازگی این non-stop توجه از متوسط به دنبال بچه ها شروع به خوردن دور در من اعتماد به نفس است. به جای احساس flattered که اتصال آنها با من فکری من سوال که آیا از علاقه تنها این نوع از سخن من در واقع نه جذاب. دوباره آنها بزرگ مردم! من فقط نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با آنها.

چه می توانم انجام برای جذب این نوع مرد, من در واقع می خواهم به تاریخ ؟ و چگونه می توانم از خودم از احساس نا امنی در مورد این نوع از توجه من در این میان?

—بیش از حد پورنو

Stoya: من می خواهم بدانم اگر این زن تا به حال ساخته شده اولین حرکت خودش.

غنی: افکار من دقیقا. او می نویسد منفعلانه در مورد ارتباط با مردان (“من به ندرت جذب این مردان دیگر” “مردانی که گله به من”).

Stoya: شما یک گل شما یک انسان است. شما نمی به زمین ریشه دارد. شما باید آژانس نظری و برابری در این عرصه است.

غنی: نیز بررسی نیست و علمی است. آن را از دست رفته یک, کنترل, که مانع قابل اعتماد تعیین علیت. اگر او را در انتظار در اطراف به استقبال خوب بچه ها که در نظر گرفته نمی مرسوم جذاب ممکن است بیشتر تمایل به قرار دادن خود را در خارج وجود دارد چرا که آنها از ترس و یا تجربه گرفتن هیچ جا انتظار در اطراف برای همسر خود.

Stoya: دقیقا. متوسط به دنبال مردان تمایل به می دانم که قدمت یک بازی اعداد است.

غنی: برخی از مردم را نمیفهمد که آنها نمی توانند به آنچه آنها می خواهند بدون درخواست آن را. زندگی یک راه به شما آموزش آن درس است.

Stoya: سلام بله.

غنی: همچنین که تلاش این میانگین به دنبال بچه ها قرار دادن چهارم عمل ممکن یا بسیار خوب جاذبه. به یک معنا آن را جبرانی.

Stoya: من می خواهم به بیهوده گویی در مورد داغ-سندرم جوجه برای یک لحظه.

غنی: لطفا انجام دهید.

Stoya: وقت پیش من رفت به صربستان و ارسال شده یک عکس از برف است. (من قسم می خورم من قصد دارم در جایی با این.)

غنی: lol

Stoya: در بلگراد برنامه نویسان باشگاه دیدم عکس و رسیده به من دعوت به بازدید از آنجا که حداقل یکی از اعضای یک فن. زمانی که من نشان داد تا در باشگاه بودند مانند “Whaaaaat?” و سپس فن از چند ساعت بعد می رود “من فکر می کنم من آن را دریافت کنید. هیچ کس نمی پرسد دختران زیبا را به انجام همه چیز است.” که تقریبا درست است.

غنی: وجود این فرض که اگر شما داغ شما مشغول هستید/گفتاری برای/در غیر این صورت unapproachable.

Stoya: بله. به طور همزمان هر چند وجود این همه سر و صدا. “آیا شما می خواهید برای رفتن به هاوایی؟” “هی من می تواند خوراک شما صدف?” این جایی است که آن را واقعا می شود به یک سندرم است. ما غرق درخواست است که ما نمی خواهیم و توسعه این نوع از درماندگی آموخته شده با رفتن پس از آنچه که ما انجام می خواهید چون ما مشغول گفت هیچ فعالیت و مردم ما نمی خواهند. بنابراین شما را تا پایان با این “چرا کسی از من بپرسید برای انجام چیزهایی که من می خواهم به انجام?” لحظه.

غنی: که حس می کند. من فکر می کنم این واقعا در مورد مثل شما گفت و دارای حق اعمال خود آژانس است. من فکر نمی کنم نشستن و انتظار بسیار قابل دوام استراتژی برای رضایت. و در حالی که من اعتقاد دارم که آن را ناعادلانه به در نظر گرفتن یک تعریف ارزش خود را بر اساس منبع آن می تواند مفید باشد برای همدردی با بچه ها که نبوده است به خصوص در ستایش خود را به نظر می رسد. بله که می تواند کمک به کسی خودآگاهی و درونگرایی اما آن می تواند به دیگران بسیار آزاد. بدون پیچیده بودن در نفس خود از نظر جذابیت خود را, آنها ممکن است احساس کنند که آنها چیزی برای از دست دادن. چرا نه ضربه داغ دختر ؟ از بچه ها آنقدر شکننده است که آنها حتی ممکن است بخواهید برای قرار دادن خود را از وجود دارد را رد کرد.

Stoya: Ooooooof. و برخی از زنان بیش از حد. مثل نویسنده های ما.

سرشار: بله.

Stoya: او ارزش خود را به او به نظر می رسد.

غنی: دقیقا!

Stoya: به صورت کاملا قابل فهم دلایل من اضافه کنید که در یک حرفه ای نگاه کرد و در حرفه ای.

غنی: نمی خوام مثل اجتماعی-عدالت پلیس جاذبه او—او دوست دارد به آنچه او دوست دارد و من فکر می کنم او یک راست به رضایت. اما من تا به حال خیلی خوب با بچه ها که ممکن است در نظر گرفته شود به طور متوسط به دنبال, و من فکر می کنم بخشی از آن این است که آنها فقط با قرار دادن بسیاری از تلاش به آن است. وجود دارد گاهی اوقات در یک سطح از تعامل است که من برای پیدا کردن گم شده و در برخی از فوق العاده داغ ، البته من تا به حال رابطه جنسی بزرگ با مرسوم داغ بچه ها (و بد رابطه جنسی با نه چندان داغ آنهایی که) بنابراین اینها گویی و خود من داده است که به دور از, علمی, اما او می تواند از دست رفته به عنوان یک نتیجه از استانداردهای خود را. اگر درس است … زیبایی پوست عمیق است ؟ فکر کردن در چنین سطحی از نظر یک تله است ؟

Stoya: من تجربه مشابه است. جاذبه و تمایل را می توان در مورد خیلی بیشتر از صورت تقارن.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من به تازگی اسیایی طول معمولی ماساژ در ماساژ درمانی زنجیره ای. این اتفاق در طول یک ران ماساژ, اما هیچ مرز عبور شد. من متاهل هستم و دارای یک همسر و ماساژ برای رهایی از استرس هر چند من ترجیح می دهم درمانگران مرد هر دو برای به دست قدرت و اضافه شده که لذت. من به دنبال هر چیزی در زندگی جنسی—زندگی جنسی ما خوب است اما, ارگاسم, من تعجب می کنم که چگونه من می تواند ترکیب که تجربه ما در زندگی جنسی. من نمی خواهم بگویم شوهرم چه اتفاقی افتاده است اما من می خواهم او را به انجام آن را به من.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>