من با تعجب: می توانید یک “هیچ” تبدیل به یک “بله” در هنگام رابطه جنسی ؟


Two people under the covers with a question mark over them.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Marharyta Marko/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر هفته خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد چگونه به عمل رضایت در طول همکاری صمیمیت. من خواندن برخی از مواد مفید در مورد مشتاق/فعال رضایت—مانند Scarleteen منابع یا “یادگیری خوب رضایت” آشپزی —اما من هنوز هم مطمئن نیستید در مورد برخی از چگونه رضایت در واقع کار می کند. برای آنچه در آن ارزش, من هم در طیف اوتیسم بنابراین تعامل بین فردی است که همیشه بسیار شهودی برای من. من عجیب و غریب, غیر دودویی فرد است. در اینجا چند تا از سوالات من:

باید گفتگو در مورد مرزهای اتفاق می افتد درست قبل از رابطه یا زودتر ؟ هنگامی که مردم “فقط” ساخت شما هنوز هم اغلب لمس کردن نقاط مختلف بدن خود را که آنها ممکن است (نه) می خواهید را لمس کرد. چگونه زود است خیلی زود به بحث در مورد این هنگامی که شما شروع به بوسیدن کسی ؟

می گویند شما در حال انجام همان عمل جنسی (برای مثال در بند, جنسی از طریق واژن) اما شما می خواهید به تغییر موقعیت. شما باید درخواست برای رضایت هر بار که شما تغییر موقعیت ؟ اگر کسی موقعیت های خاص که آنها را دوست ندارند و یا منفی ؟

چگونه شما حرکت مردم در حال تغییر ذهن خود را در یک مجلس—به طور خاص زمانی که آنها برای اولین بار می گویند که آنها نمی خواهند به رابطه جنسی اما پس از آن آنها می گویند که آنها آن را می خواهم بعد از همه ؟ چقدر شما باید بررسی کنید که آنها واقعا می خواهید آن را که نبود یک مرز زمانی که آنها در ابتدا مجموعه ای از آن است که آنها احساس تحت فشار?

—Avid یادگیرنده

Stoya: من فکر می کنم آن است که همیشه زمان خوبی برای صحبت در مورد روابط جنسی مرزهای اگر علاقه جنسی.

غنی: آره, من می خواهم بگویم قبل از زبان نوازش ایده آل است, اما من درک می کنیم نگرانی در مورد داشتن آن خیلی زود—معرفی موضوع می تواند شما را مغرور به نظر می رسد.

Stoya: انگار وسط مرحله بین سکوت و فقط با لمس کردن کسی که در حالی که شما در حال بوسیدن است که: “من احساس جنسی جذب سوی شما و من تعجب کنید که چگونه شما احساس می کنید.”

غنی: برای اطمینان حاصل کنید. اگر به هر دلیل آن را به یک makeout قبل از بحث شما همیشه می توانید پیاده کردن و قطع makeout به سوال در مورد حد و مرز است.

Stoya: و مشتاق رضایت جنسی-قانون-فرایند طولانی است. بنابراین شما می تواند به توقف می گویند: “می توانم لمس سینه خود را?” و دوباره به می گویند “من می خواهم برای رفتن بر شما.” آن را ندارد به یک اسکریپت خاصی از “ممکن است من با اجازه ___?” شما می توانید ابراز تمایل و منتظر یک “بله بیشتر لطفا.”

غنی: “آیا شما مثل این؟” “آیا شما به آن؟” این ها همه راه های مفید برای بحث در مورد رضایت در رابطه جنسی به خصوص برای اولین بار بدون صدایی مانند شما در حال خواندن یک کتابچه راهنمای کاربر.

Stoya: “چگونه این احساس؟” به صراحت آدرس سوال در مورد تغییر مواضع … آن را به طوری که شما نیاز به اجازه برای هر تنظیم آن را به عنوان است که شما می خواهید برای بیان آنچه که شما در حال تلاش برای رسیدن به شریک زندگی خود را می کنند.

غنی: “آیا شما می خواهید به تغییر همه چیز است؟” “چگونه در مورد ما انجام دهید؟” من فکر می کنم واقعا وجود دارد راه های طبیعی برای بررسی در حالی که بازی اجازه می دهد مقدار زیادی از فضای برای کسی که می گویند “من به آن” یا “این راحت نیست برای من.” من تا به حال بیشتر یا کمتر از یک گفت و گو اجرا در سراسر همه از من قلاب یو پی اس و من هرگز تا به حال یک تجربه بی دست و پا در آن عرصه.

Stoya: من خیلی از گوینده کثیف, بنابراین من تمایل به خطا در کنار زبان بالینی اما تن ارتباطی رفتن در کل حتی اگر آن را فقط تن از ناله در نقاط.

غنی: به طور کلی سالم مشارکتی ارتباطات به معنی به اشتراک گذاشتن آنچه که شما باید در ذهن و آماده به افتخار واکنش همسرتان.

Stoya: بله! چه چیزی شما را در توانایی برای تغییر یک “نه” به “بله” اواسط تاسیسات?

غنی: من مردم را در خود کلمه. من نمی آگاهانه فشار یا اجبار و من باور نمی کنم که من این کار را ناخودآگاه یا بنابراین من اعتماد مردم زمانی که آنها می گویند آنها می خواهند چیزی. من فکر می کنم در کلی ترین پاسخ های اخیر اعمال می شود. اما اگر من تا به حال مطمئن نیستید من پشت دایره: “آره؟” “شما مطمئن هستید؟”

Stoya: من فکر می کنم این یک چیز اگر همه هوشیار و دیگری اگر الکل یا برخی از مواد دیگر درگیر است. دیگر استثنا شامل افرادی که خوب نیست با مرزهای, و کسی که عمیقا می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن شریک دیگر. میانبر است که تنها به بازی با مردم شما می دانید خوب مرزها و بیان آنها را به راحتی. و به تنها بازی هوشیار.

غنی: بله یک سطح معینی از اعتماد باعث می شود همه از این آسان تر به حرکت است که احتمالا نیاز به آشنایی با شریک زندگی خود را بیش از به طور متوسط ناشناس مجلس.

Stoya: من مطمئن هستم که اگر این کار مناسب است اما یکی از ویدیوهای با میکی وزارت دفاع نشان می دهد که برای اولین بار تاسیسات و او واقعا بزرگ با معاشقه/اجازه استقرار. من نمی دانم اگر او دیگر کار این است که هر چند مانند. همچنین دگرباشان جنسی مانند درخشش لوئیس هوستون کار تمایل به نشان می دهد فعال رضایت و ممکن است یک جای خوب برای پیدا کردن نمونه هایی برای چگونه برای ایجاد آن است.

غنی: بزرگ. یکی از چیزهایی که من می خواهم به تاکید است که مشتاق رضایت باعث می شود رابطه جنسی بیشتر لذت بخش است. گرفتن فرایند ممکن است دلهره آور به نظر برسد اما داشتن این مسائل در باز است inroad متقابل به رضایت و حذف استرس از کار حدس می زنم. پس از آن واقعا به شما امر مستلزم تعامل مستقیم با رضایت.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم جوان متاهل شده اند و با هم برای 15 سال است. ما دو فرزند کوچک با هم. من هرگز صمیمی با یک مرد دیگر. جنسی بوده است … خوب است. او را به اندازه متوسط و هرگز یک ماراتن اما به تازگی او تا به حال یک زمان سخت گرفتن و اگر او می کند او فقط می تواند مسئولیت رسیدگی به یک دقیقه یا شاید دو تا از مقاربت قبل از او می آید. در مقابل به من و بعد فورا رفت واز, مسن, سلیقه من باید شروع به اجرا کمتر وانیل و همه من می خواهم به تازگی واقعا رابطه جنسی خشن با یک سخت دیک توسط کسی که واقعا می داند که چگونه به استفاده از آن. من به تازگی شروع, چت آنلاین, چت با زن, سکسی, انزال مرد در ازدواج مشابه وضعیت که در ابتدا بسیار بی گناه دوستی بدست طور فزاینده ای نامناسب است. آن است که در حال حاضر تقریبا فقط پیامک جنسی, و آن را بسیار وسوسه انگیز به فرد در امر. من نمی خواهم به ضربه بالا است در غیر این صورت راحت زندگی بیش از تمایل من برای یک دیک بزرگ. چه می توانم انجام برای حل این مشکل ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>