Elizabeth Warren on February 10th in Portsmouth, New Hampshire.

الیزابت وارن در فوریه. 10 در پورتسموث ،

اسکات اولسون/گتی ایماژ.

PORTSMOUTH, NH—شب قبل از مقدماتی نیوهمپشایر جکی کارون وارد زودرس در مرکز شهر Unitarian کلیسا برای دیدن الیزابت وارن به یکی از آخرین بیخ و بن سخنرانی در دولت است. کارون شده است داوطلبانه برای مبارزه—اولین بار او را انجام داده تا در زندگی خود را شرح داده و خودش را به عنوان “یک دیوانه وارن فن.” او عینک یک تی شرت با یک تصویر از سناتور ماساچوست مشخصات و کلمات “من نمی ترسم.” اما کارون خودش در یک حالت اضطراب. “من نگران هستم” او گفت:. “من بسیار نگران است.”

که یک موقعیت بسیاری از وارن حامیان خود را در پیدا کردن پارلمانی روز سه شنبه. وارن که منجر سنجی در دولت اخیرا در ماه نوامبر در حال حاضر به نظر می رسد قفل شده است و در یک نبرد برای کسب مقام سوم با موجی ctq و مبارزه جو بایدن. وارن سوم به پایان رسید در آیووا جلسه هفته گذشته 8 امتیاز پشت پیت Buttigieg و برنی ساندرز که پس از معامله شده است barbs و تا حد زیادی نادیده گرفتن خود را از دیگر رقبا است. نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز انجام خواهد شد به شدت در نیوهمپشایر, هم, که در آن او مذکور را شکست هیلاری کلینتون در سال 2016. صاحب نظران گاهی اوقات ویژگی ساندرز’ قدرت در اینجا به این واقعیت است که او یک سناتور از یک کشور همسایه است. اما وارن است و یک پایان ناامید کننده در اینجا به وضوح خواهد بود دشوار است ،

مارکوس کورتنی که پرواز به نیوهمپشایر از سیاتل در هفته گذشته به داوطلب برای وارن گفت که وارن “یکی از دو” برای بسیاری از رای دهندگان مردد او صحبت کرده است با دولت است. او قاب وارن سوم-پایان محل در آیووا به عنوان یک پیروزی: ساندرز شده بود مبارزه وجود دارد برای سال و هنوز هم موفق به بلند مشارکت او اشاره کرد و در عین حال وارن عملکرد بهتری نسبت به سابق معاون رئیس جمهور. Klobuchar ممکن است حرکت اما او مجبور نیست پول یا سازمان برای حفظ آن کورتنی اضافه شده است. اما او اذعان کرد که شنبه خواهد بود انتقادی خود را نامزد. “او به خوبی در نیوهمشایر,” او گفت: به سرعت اضافه کردن یک توجه داشته باشید از خوش بینی: “من فکر می کنم او را برای رفتن به دوباره بجای اول برگشتن در اینجا.”

صحبت کردن با هواداران در کلیساها و تئاتر و سالن های ورزشی در سراسر نیوهمشایر وارن خودش خیانت هیچ حس اضطراب. که ممکن است در بخشی به دلیل رای دهندگان در اینجا مضطرب به اندازه کافی و حفظ حدود یک مسابقه است که تا کنون موفق به تولید یک روشن پیشتاز اجازه دهید به تنهایی یک حزب سوسیالیست که می تواند شکست رئیس جمهور در نوامبر است.

تندرست در سراسر کشور در پورتسموث, Warren, بازی های برگزار شده خوشحال جنگجو. “من در این مبارزه است و من قصد دارم به آن را برد!” او گفت: جمعیت است. “مبارزه با عقب است یک عمل از میهن پرستی.” زمانی که باتری در میکروفون فوت او کنایه آمیز متقاعد کننده است که او خودش هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از انرژی است. او جلب خشن و بی ادب تشویق برای آنچه که تبدیل به یک لیست طولانی از گرفتن عبارات: “بزرگ ساختاری تغییر” “من یک برنامه برای که” هیچ اشاره ای از عکس های سلفی “با این حال او همچنان ادامه داشت.” هنگامی که وارن اعلام کرد که پسرش در مخاطبان جمعیت مودبانه دست می زدند. وقتی او افزود که سگ شکاری طلایی بیلی نیز وجود دارد—و در دسترس برای selfies—آنها فوران خشن اوه. چند خوشه از مردم ظ اوایل اما هیچ زودرس خروج دسته جمعی مانند نیویورک تایمز مشاهده شده چند روز پیش از آن در کنکورد.

یک زن گفت که او امیدوار است رای دهندگان “نمی ترسم برای انتخاب فرد آنها را دوست دارم.” “شجاع!” شوهرش chimed در.

در یک وضعیت که در آن رای دهندگان غرور خود را در حال شک و تردید داوران مقدس فرآیند وارن هنوز جذب بسیاری از محبت و حساسیت. رئیس سابق نیوهمپشایر مجلس نمایندگان Terie Norelli معرفی وارن در مرحله جمعه شب به عنوان “دختر ما.” در طول Q&A یک زن بوده “من شما را دوست دارم!” و دیگری گفت: او می خواهم به ارمغان آورد پاورپوینت او امیدوار است که سناتور می تواند به عنوان خوانده شده.

اما حتی خوشبین بودند به دنبال به جلو به روز بعد نتایج با یک اثر خفیفی از رنگ از نگرانی. “من منتظرش بوده ام برای این لحظه برای ماه ها و ماه” گفت: Carleigh Beriont پوشیدن رنگین کمان-موتیف وارن پیراهن و دستکاری 18-ماه-پیر Siralina. Beriont و خانواده اش شده است داوطلبانه برای وارن کمپین به اندازه کافی بلند است که Siralina تا به حال هم به رشد از یک وارن onesie و به مناسب وارن تی شرت (“در حال اجرا برای رئيس جمهور: آنچه که دختران انجام می دهند.”) زن و شوهر گفت که به آنها دست کشیدن بر روی درب اکثر مردم آنها صحبت به نام وارن به عنوان حداقل خود را ندارد. 2 انتخاب است. آنها که به عنوان اخبار خوب است. Beriont امید برای پنج شنبه این است که رای دهندگان نیوهمپشایر “نمی ترسم برای انتخاب فرد آنها را دوست دارم.” “شجاع!” شوهرش اریک Schildge, chimed در.

دوازده مایل شمال, 7,500 ساندرز حامیان بسته بندی شده به یک عرصه برای داد و بیداد کن رالی با اسکندریه Ocasio-کورتز و سکته مغزی است. در منچستر, 11,000 نفر برای تشویق رئیس جمهور تهمت که مسخره کوچک دموکراتیک حوادث—”یک نامزد امروز تا به حال 104 مردم”—و افتخار خود جمعیت را به شور و شوق. Klobuchar بود که در لژیون آمریکایی در روچستر; بایدن در یک کلیسای ارتدوکس یونانی; اندرو یانگ در یک سالن موسیقی. و پشت در کلیسا در Portsmouth, وارن, نیوهمشایر, هواداران بودند صعودی رو به جلو برای یکی از آخرین selfie خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی