تصاویری از قدرت: زمانی که سیاست آمریکا حرکت گذشته منظره و احساس ؟

ما اغلب می شنویم فسخ آمریکایی خودخواهی. سال از عدم تصویب سیاست های مترقی است که ترویج رفاه عمومی را ساخته اند آن را به نظر می رسد که اکثریت آمریکایی ها بی تفاوت نسبت به مشکلات اجتماعی که به طور مستقیم تهدید می کند زندگی خود را. اما این انتقادات از آمریکا کوردلی استراحت در فرض اشتباه است که قوی تر و سخاوتمندانه دولت رفاه نمی خواهد به نفع تقریبا هر کس در این کشور است. “سوسیالیسم دموکراتیک” ممکن است از لحاظ سیاسی قابل احتراق مدت اما کسانی که مدافع آن ممکن است می خواهم به بیان ایدئولوژی خود را به وضوح به عنوان امکان پذیر است. دموکراتیک سوسیالیسم منافع همه اما میلیونرهای.

در واقع چپ تمسخر مصرفی سرمایه داری نتواند ضروری و آزار دهنده حقیقت از زندگی آمریکایی. زندگی در ایالات متحده را اساسا بهبود اگر بیشتر از شهروندان خود بودند خودخواه. اگر شما در حال نفس نفس زدن بیش از آن که توهین به مقدسات یک لحظه تصور کنید که چگونه این کشور می تواند تبدیل اگر صدها میلیون نفر از شهروندان که بهره مند از بیمه پزشکی شروع به مبارزه برای آن است. تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر 50 میلیون آمریکایی با بدهی های دانشجویی خواستار بخشش. اگر چه هر دستمزد پایین کارگر در کشور پیوست مبارزه برای افزایش حداقل دستمزد به یک دستمزد زندگی می کنند? هر کس نیاز به تنفس هوای پاک در سراسر شکافهای طبقاتی و نژادی مرزهای. آنچه در مورد گسترده مبتنی بر ائتلاف برای مبارزه با آن ؟

تبلیغات:

“آمریکایی ها اهمیتی نمی دهند در مورد هر چیزی که نمی گذارد آنها را” لیبرال فعال اخیرا نوشت: من در یک ایمیل. قبل از من می تواند به توافق برسند من متوجه شدم که آمریکایی ها حتی نمی مراقبت در مورد چیزهایی که انجام آنها تاثیر می گذارد. هوشمند به رسمیت شناختن منافع خود خواهد بود به مراتب عملی تر و موثر مسیر بین, عجیب و غریب, ایالت توهم که در حال حاضر غالب بحث های سیاسی و غیر سیاسی نوع دوستی.

یک حکایت آمده است که از یک افسانه و یا دور سیاره در منظومه شمسی است اما از گذشته قطاری تفاوت بین سیاست یک دموکراسی سالم و چه کهخود را برای سیاست در آمریکا, فرهنگ, حواس پرتی عینک و بی تفاوتی.

در سال 2012 دولت در کانادا استان کبک اعلام کرد که این امر افزایش نرخ شهریه برای دانشگاه های دولتی از $2,168 به $3,793. حتی با پیشنهاد شده است که افزایش Quebec دانشگاه ها هنوز هم ارائه یک عظیم آموزشی مقرون به صرفه در مقایسه با تقریبا همه آمریکایی موسسات آموزش عالی اما که به اندازه کافی خوب نیست برای شهروندان است. تظاهرات گسترده علیه سیاست جدید پر از خیابان های مونترال, کبک, و در جای دیگر و نیمی از این استان را جمعیت دانشجویی شرکت در یک اعتصاب عمومی. در ماه استانی دولت اعلام کرد آن را معکوس شهریه را افزایش می دهد.

تبلیغات:

آمریکا به طور متوسط دانشجو انباشته حدود $40,000 در بدهی های دانشجویی در زمان او فارغ التحصیلان. در عین حال دانشجویان آمریکایی — و پدر و مادر خود را که اغلب cosign وام های خود را — منفعل باقی می ماند حتی به مدارس همچنان به bilk آنها را با سالانه شهریه را افزایش می دهد مرموز “هزینه دانشجویی” و نشانه های مورد نیاز پردیس محصولات مانند کتاب های درسی که شرمسار وان حمام-جین فروشندگان از غرب قدیمی.

در طول دموکراتیک اولیه کمپین برنی ساندرز اعلام کرد که به عنوان رئیس جمهور او را ببخش تمام بدهی های دانشجویی. الیزابت وارن دقیق یک طرح برای از بین بردن تا 50.000 دلار در بدهی وام گیرندگان. هر دو تایید این نظریه که آنها می تواند پیاده سازی بخشش بدهی سیاست بدون کنگره تصویب. اجرای موافقت نامه وام دانشجویی استوار تنها با وزارت آموزش و پرورش با توجه به وارن تیم حقوقی.

یکی ممکن است انتظار می رود ابراز هیجان از رای دهندگان دموکرات ساخت ماهانه پرداخت وام دانشجویی و حمایت قابل توجهی از شهروندان غیر سیاسی به دنبال روشن کردن خانواده خود بار مالی. اما وارن و ساندرز قصد دارد به سختی ثبت شده است.

تبلیغات:

محافظه کاران علاقه مند هستند از یادآوری مخاطبان خود را که توماس جفرسون یک بار هشدار داد در برابر خطرات ناشی از “انتخابی استبداد” یک تخریب سیاست های انتخاباتی است که در آن نامزدها رقابت به “خرید صدای مردم است.” جفرسون می تواند در صلح و آرامش استراحت. اندرو یانگ کمپین بنای شد وعده $1,000 ماهانه پرداخت برای هر آمریکایی است. او هرگز به برنده شدن در یک دولت و نظرسنجی شماره هرگز شکست خارج از تک رقمی.

در ماه های اخیر به آمریکا تضعیف بیشتر به خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر و بیکاری تعداد منفجر شد و میلیون ها نفر از مردم خود را از دست داد پوشش بیمه درمانی. نه یک اعتراض صورت گرفت به تقاضای جهانی بهداشت حتی به طور موقت موقت در برابر بدتر از COVID-19.

تبلیغات:

جوان آمریکایی در نهایت طوفان خیابان به تقاضای تغییر زمانی که فیلم به بیرون درز از سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین متد قتل جورج فلوید بیش از یک دوره هشت دقیقه و 46 ثانیه در حالی که سه نفر از افسران همکار خود را از قانون را در سکوت.

از امریکا بزرگترین شهرستانها به شهرهای کوچک عادت به تظاهرات سیاسی یک چند نژادی و چند مذهبی داد از خشم شهروندان خواستار سیستمیک پلیس اصلاحات به دنبال پایان دادن به در حال انجام قساوت از اجرای قانون درمان سیاه شهروندان مانند دشمنان تحت یک دولت از شغل.

چامسکی اخیرا به نام اندازه و مقیاس قیام “بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است.”

تبلیغات:

آن است که باعث امید و الهام به میلیون ها نفر از آمریکایی ها متحد به رهبری یک حرکت لازم برای عدالت پایه نجابت و حکومت قانون در تعامل بین پلیس و مردم آنها قرار است برای محافظت از نه آزار و اذیت و سوء استفاده و یا کشتن.

برای همه از امریکا معایب هیچ کس نباید می خواهید برای زندگی در یک کشور که در آن تصویری از یک پلیس شکنجه یک انسان به مرگ او به عنوان پنجه نرم می کند برای رحمت بی فایده ندارد و موجب شورش و ناآرامی. اما این اجتناب ناپذیر سردرگمی برای هر کسی که برای کار به امریکا بیشتر مدنی و انسانی: آیا آمریکایی ها نیاز به پر شور و آسیب های تصویر به بیدار کردن احساسات خود و درایو آنها را به مبارزه اجتماعی و سیاسی را تغییر دهید ؟

بهداشت عمومی کارشناسان تخمین می زنند که 26,000 آمریکایی ها می میرند هر سال به دلیل فقدان آنها کافی پوشش مراقبت های بهداشتی. کسانی که بیماری یا آسیب دیدگی ممکن است پس از آن رنج می برند مالی ویرانی به عنوان بدهی های پزشکی است که ملت ما علت ورشکستگی. ناگهان شیرجه رفتن فقر می توانید به جای آمریکایی ها در خطر فجایع بدتر. بهداشت عمومی محققان همچنین نتیجه گیری کرد که ناکافی خدمات اجتماعی برای کاهش اثرات فقر در نتیجه دهها هزار نفر از قابل پیشگیری مرگ و میر در هر سال است.

تبلیغات:

با وجود غیر قابل انکار مرگ و بدبختی وجود ندارد و در مقیاس بزرگ جنبش اعتراضی برای یک برنامه مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است.

در آن زمان ایثار وحشت از جورج فلوید قتل برای الهام بخشیدن به فعالیت گسترده. مخرب تاثیر تغییر آب و هوا و عدم وجود حداقل سیاست های تمدن مانند پرداخت های پزشکی ترک و حتی جمع آوری شکست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شایستگی و انسانی پاسخ به کروناویروس تحریک نسبتا کمی واکنش فراتر از griping در رسانه های اجتماعی.

ترین بازیکنان محوری در مبارزه برای عدالت اجتماعی در امریکا به طور بالقوه فیلمسازان و عکاسان و هنرمندان تجسمی است که می تواند گرفتن سهام از یک موضوع با یک دراماتیک و به یاد ماندنی تصویر.

فرهنگ سیاسی در آمریکا تبدیل شده است به یک سری از معاملات بین وحشی تصاویر و احساسات است. آن را حس می کند که رسانه های جریان اصلی با کمک بیش از حد بسیاری از فعالان بر روی زمین است که در تلاش برای محدود کردن تمرکز از زندگی توجه به آن زیبایی بیشتر جنبه است: تخریب مجسمه. در ضمن تهمت و دولت و به طور فزاینده ای نژادپرستانه و پارانوئید جناح راست conjures هالیوود صحنه های مبارز چپ پوشیدن, سیاه, bandanas, تکاپو از طریق استانی آمریکا heartland انتظار به اعتصاب. این توهم تئوری که antifa یک شبکه ای پیچیده از بودجه بسیار مسلح خرابکاری برانگیخته است خود را در تئاتر پاسخ: به شدت مسلح شبه نظامی به سبک مردان گارد ایستاده در خارج از شهر های کوچک کلیساها و فروشگاه ها.

تبلیغات:

آن را به عنوان اگر همه ما زندگی می کنند در یک فیلم را که در آن چشمک می زند از اثرات hellscape تعیین ملی ما بحث: یک “بزرگ دیوار” دیوار در امتداد مرز جنوبی, پرچم آمریکا در آتش و این همه بیش از حد-صحنه های واقعی از زندگی ما کابوس: پلیس قتل بی دفاع سیاه شهروندان و آزار مردان است. رئیس جمهور قابل توجه آشفته مطرح با یک کتاب مقدس پس از سفارش, گارد ملی به استفاده از زور علیه معترضان مسالمت آمیز.

چگونه می توان استدلال تجزیه و تحلیل سیاست و یا پایدار تمرکز بر روی جزئیات پیچیده از قانون و سیاست — که هر دو ضروری است برای جلوگیری از آینده اعمال قتل پلیس و حوادث مشابه — رقابت با درام و عینک آمریکایی تصاویر? آن را مانند درخواست یک کودک به انتخاب بین کارتون و چخوف.

ارائه که انتخاب برای بزرگسالان و متاسفانه می توانست یک نتیجه مشابه. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها مصرف این اخبار را از طریق تلویزیون و رسانه های اجتماعی. قوی وجود دارد اجماع در میان محققان است که رسانه های سمعی و بصری تولید یک پاسخ عاطفی بیشتر و با قدرت از چاپ می کند که ماهیت خود را تشویق می کند جدا شدن و تحریک عقل.

Roger Ailes بنیانگذار فاکس نیوز درک قدرت از تلویزیون بیش از هر سیاسی خود مشتریان و رقبا. در سال 1970 او نوشت یادداشتی برای دولت نیکسون توضیح داد که تلویزیون شد و سپس شروع به تسلط آمریکا داشته باشید زیرا “مردم تنبل هستند. با تلویزیون شما فقط نشستن — watch — گوش دادن. این تفکر برای شما انجام می شود.”

تبلیغات:

در حالی که اقدام به عنوان شیطان روزنامه نگار در فاکس نیوز Ailes به طور منظم توصیه می شود تولید و در هوا شخصیت است که بینندگان خود را ندارد و تقریبا به عنوان علاقه مند در حقیقت به عنوان آنها در یک روایت است که درگیر احساسات خود را به خصوص ترس و خشم است.

تلویزیون را فتح سیاست همراه با برجستگی های رسانه های اجتماعی تبدیل ایدئولوژیک و سیاست تفاوت از استدلال به سرگرمی است. Neil Postman اواخر اجتماعی نظریه پرداز و نویسنده “Amusing Ourselves to Death: گفتمان عمومی در عصر نشان می دهد کسب و کار” هشدار داد presciently که “مردم را به عشق ورزیدن فن آوری است که خنثیسازی ظرفیت خود را به فکر می کنم.”

گسترش “جعلی اخبار” کج خلق از توییتر و بیش از هر چیز دیگری کل ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که امریکا اولویت برای تلویزیون و رسانه های اجتماعی به عنوان خط لوله از اطلاعات بسته بندی شده و به بازار عرضه شده برای آسان مصرف — تضعیف ظرفیت ما برای دلیل توجه ما گستردگی و توانایی ما برای تفکر تحلیلی است.

تصاویر تکان دهنده می تواند به تقویت فقط باعث: آمریکایی ها در واکنش به رسوا عکسهای از زندان ابوغریب در طول جنگ عراق با بیشتر مخالفت از آنها جنگ خود را. قتل جورج فلوید الهام گرفته از جنبش توده ای با پتانسیل برای بازسازی امریکا به بیشتر آزاد و عادلانه در جامعه است.

تبلیغات:

اما تقدم تصویر خطرناک است. آن را قادر می سازد با استادی معماران فریبنده داستان سرایی برای به دست آوردن کنترل از بحث سیاسی برانگیختن اشکال از شور و شوق است که تهدید به پایمال کردن حقیقت عقل و منطق است.

فن آوری های جدید افزایش خطرات. به عنوان گور هشدار داد در سال 2004 کتاب “حمله به دلیل”:

ترکیبی از همیشه پیچیده تر افکار عمومی تکنیک های نمونه برداری و افزایش استفاده از کامپیوترهای قدرتمند برای تجزیه و طبقه بندی کردن مردم آمریکا با توجه به psychographic’ دسته ها که خود را شناسایی انتخابی حساسيت به صورت جداگانه طراحی شده تجدید نظر بیشتر بزرگنمایی قدرت تبلیغاتی پیام های الکترونیکی که ایجاد کرده سخت واقعیت جدید برای عملکرد دموکراسی ما.

مانند واگرا مخاطبان برای دو برنامه در همان زمان اسلات آمریکایی ها در حال تقسیم به مشاهده گروه های مختلف را نشان می دهد. یک واقعیت است: یک کشور با کشنده مسابقه و کلاس stratifications یک فراری همه گیر با هیچ منسجم ملی پاسخ به یک رئیس جمهور که غرور و تعصب را در معرض خطر ما کل سیستم دموکراتیک.

از سوی دیگر “واقعیت”: خیالی “آمریکای واقعی” از سفید churchgoing مالیات دهندگان تحت محاصره از نقاب antifa تروریست ها خدا و پرچم نفرت از آنارشیست ها و اقلیت های mooching خاموش عمومی سخاوتمندانه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قهرمانانه avenger تمام است که جدا از جامعه مدنی از نزولی به استالین ناکجاآباد.

این عکس نمی تواند شکل منسجم کولاژ. و آمریکا در آینده نمیتواند در سمت راست تصاویر تصرف سیاسی تخیل.

اصلاح و اجرای قانون و عدالت کیفری مهم است اما در نظر بگیرید که دارای قدرت نهایی بیش قانونی تصمیم گیری است. بدون هیچ تئاتری تصاویر یا sensationalist تصاویر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان اکثریت سنا را بی سر و صدا را تایید کرد و سوگند حداقل 200 فدرال قضات است. بسیاری از آنها زیر سن 50 و آماده به مسئله ارتجاعی قضاوت در مورد مسائل کار, محیط زیست, آموزش و پرورش و پلیس در تل آویو برای آینده 30 تا 40 سال است.

یک تصویر ممکن است با ارزش هزار کلمه است اما وقتی که می آید به قدرت سیاسی سوگند به ارزش یک هزار و تصاویر. خواهان درک این درس لیبرال ها و چپ باید یاد بگیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>