تصور کنید: یک جهان فراتر از سرمایه داری بحران

اجازه دهید بسیار روشن است.

عمیق تر آشکار داستان نهفته در زیر ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد که آن را سرپا نگه داشتن بازار آمریکا بدون محدودیت.

در حالی که اقتصاد ایالات متحده بود “پررونق” این سال گذشته بدهی شد تا ستون در راه بسیاری از ما درک نمی کنند. کارت اعتباری بدهی و صورتحساب های پزشکی, دانشجو, وام خودرو, بازپرداخت وام مسکن و اوراق قرضه صدور تمام شد در حال افزایش است. در واقع بدهی های جهانی افزایش یافته است از $173 تریلیون دلار در سال 2008 به $253 تریلیون دلار در سال 2020 است.

تبلیغات:

در اینجا چیزی است. گسترش بدهی یک نتیجه طبیعی هر سیستم سرمایه داری. همه ما می دانیم چقدر پول تجمع با ثروتمندترین خانواده ها و شرکت های بزرگ. آنچه که کمتر شناخته شده است که این تجمع نیاز به یک معادل میزان بدهی به تمرکز در جای دیگر. هنگامی که شما را از وام مسکن, برای مثال, جدید پول می رود به سابق صاحب خانه در حالی که شما با بدهی های جدید است. این انباشت بدهی باعث می شود ما سرمایهداری نظام اقتصادی عمیقا شکننده است.

Coronavirus که در معرض شکنندگی. و در حالی که توجه ما متمرکز شده است واقعی نیازهای فوری همراه با بازمانده از ما پریشان از کار جایگزین است که می تواند سیستمیک ایجاد بیشتر و انعطاف پذیری.

ما به خصوص نیاز به یک جایگزین است که در آن حقیقت می تواند شکوفا شود. در حال حاضر ما با آن روبرو هستیم یک عرضه و تقاضا کابوس: کارگران و کارفرمایان می خواهید برای تولید اما خریداران نمی تواند به دلیل مصرف اجتماعی فاصله مورد نیاز است از همه ما. بسیاری از آنها بین تمایل خود را برای کمک و ناتوانی خود را به ارائه. مسطح منحنی ممکن است این طبیعی است. در عین حال رهبران چند در حال حاضر به اعتراف این ترس بیشتر ترسناک بازارهای مالی است.

تبلیغات:

زیر سیستم های موجود و میزان بدهی آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما دیدن آبشاری کسب و کار به طور پیش فرض. بانک مرکزی و دولت انجام همه آنها می توانند به backstop اقتصاد اما مبالغ ما در حال صحبت کردن در مورد — و خط در شن و ماسه که ناچار خواهد شد کشیده شده توسط محافظه کاران مالی و رایگان-بازار طرفداران—را تامین مالی راه ما به طور کامل از این سقوط کاملا قابل دفاع است. در سال 2008 ما شاهد کمکهای مالی به دلیل کسب و کار بیش از حد بزرگ به شکست است. در سال 2020 ما رو به یک سیستم است که بیش از حد بزرگ به شکست است.

آن ویرانگر خواهد بود. به طور نامتناسبی-احساس اثر این افسردگی را بیش از یک دهه است.

این در حالی است که باطل حلقه های بازخورد نگه داشتن دوچرخه سواری شما می توانید مطمئن شوید که از یک چیز. به عنوان به زودی به عنوان آن را خوش طعم و شرکت های بزرگ و رهبران سیاسی را خواستار بازگشت به رشد است. زبان خود را ممکن است خو شاید ‘ذینفعان سرمایهداری’ ارائه خواهد شد و در پناه 2020s. و آن را به احتمال زیاد خواهیم دید تغییر در اقتصاد نسبت به پذیرش بیشتر از دائمی دولت کسری. اما ما هنوز هم زندگی می کنند در یک صنعت معدن سیستم سرمایه داری در طرف دیگر از این گسترش بحران است. آن را به زمان برای مردم به درک و قبول است که بدهی و زیست محیطی بحران ذاتی سرمایه داری.

تبلیغات:

دانستن اینکه چه چیزی را در آینده چگونه ما می تواند بهترین کمک به مردم نقطه اتصال بین سرمایهداری و رشد بدهی های ایتالیا, جنگ, بی عدالتی و شکنندگی? و آنچه جایگزین روایات می تواند ما در حال حاضر برای یک سیستم متمرکز بهتر نیست بزرگتر ؟ جنبش دموکراتیک مالکیت اساسی جهانی درآمد و بدهی jubilees, غرامت سبز معامله جدید و پس از رشد و سلامت اقتصاد در حال هدایت به راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>