تصور کنید اگر شما یک لیبرال کارن وارد “منطقه گرگ و میش” برای بهترین آن قسمت هنوز

Jordan Peele را راه اندازی مجدد “منطقه گرگ و میش” تیره و تار در برابر چند میکشد در حرکت خود در اولین فصل قسمت, نه دست کم از آن بودند تلاش خود را برای ادای احترام به کلاسیک Rod Serling میزبانی 1959 سری در حالی که کار ساخت آن در جهان مدرن است. آن را هرگز کاملا غلبه این مشکلات در نتیجه جلوگیری از حق رای دادن به طرفداران طولانی مدت و تازه واردان به طور یکسان از مصرف به آن است.

آسمان می داند برخی از مردم می خواستند آن را به کار به خصوص با توجه به نحوه هیجان انگیز Peele دیگر نوع کار شده است. شاهد دخالت او به عنوان تهیه کننده اجرایی در این مجموعه در کنار Simon Kinberg منجر به انتظار خلاقیت بالا و غیر قابل پیش بینی. اما افسوس که گذشته از عالی قسمت با عنوان “پخش” بسیاری از است که فصل اول در درخواست تجدید نظر خود را معروف مهمان بازیگران. خواندن من مهربانی بررسی است که فصل در حال حاضر هر دو در نور دیده می شود که بقیه از آن و در روز دوم فصل تبدیل شده است در دسترس حرکت می کند به من می گویند با صدای بلند و برای تمام جهان برای شنیدن “من واقعا از بودن بیش از حد خوب است.”

تبلیغات:

من گفته ام که با عبارت زیادی به تازگی کمتر در محل کار از زندگی شخصی من وقتی که می آید به گوش دادن به “به همراه به همراه” افرادی که در غیر این صورت شناسایی به عنوان ترقی خواهان و یا ظاهرا تحمل حضور من به عنوان یک استثنا به ديدگاه خود را در مورد مردم از رنگ. (من قول می دهم این مربوط به نشان می دهد.) “آیا تمام زندگی مهم است؟” “اما من می بینم همه به عنوان دقیقا همان!”

گسترده تغییرات اجتماعی رخ می دهد در حال حاضر به نظر می رسد در آغوش اصلی تقریبا به نقطه عطف واقع گرایان به خوش اما آنچه که عمومی رو پوشش و حمایت نیست و کاملا صحبت به لژیون آرام خود توصیف “یک جهان یک خانواده” peaceniks که ترجیح می دهند برای بازگشت به حالت کور نادان سعادت و تنها چشم پوشی مسدود کردن خیابان ها به جای خود محله آخر هفته کشاورز بازار که تنها جایی برای به دست آوردن تخم مرغ از قرار دادی مرغ مطرح شده در یک رژیم غذایی آلی گل همیشه بهار دانه.

این افراد نمی پوشند MAGA کلاه و هرگز در یک میلیون سال برای رای دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال آنها بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در تصویر خود را از یک ظاهرا رنگین کمان رنگی جهان که در آن همه چیز خوشحال است و برابر است که آنها ترجیح می دهند که دیدن هر مطلب ناآرامی حتی اگر این بدان معناست که هیچ چیز اساسا تغییرات – چرا که آنها اساسا چیزی نیاز به تغییر است.

تبلیغات:

“شما همچنین ممکن است مانند:” یکی از قسمت در به تازگی منتشر شده فصل دوم از “The Twilight Zone” نیز ممکن است اورا پرتره از این حالت از تفکر است. در آن دقیقه 41 نسبتا مقرون به صرفه در زمان اجرا در یک سری است که امتیاز از دست می دهد با توجه به طول آن قسمت ما کشیده شده و از طریق یک پنجره وجود به جهان از حق بیمه فروشگاه کمال است. هر خانه بزرگ و منظم هر دیوار تمیز و سفید با لهجه خنثی صرفه جویی قابل قبول جرقه رنگ روی اشیاء مرتب خیلی.

در خانه خانم وارن (Gretchen Mol) یک قفسه دیواری است به قرینه اندود شده با دلفت-سبک سفال آبی الگوهای سفید. او طراح athleisure پوشیدن کاملا سفید – همان ساز و برگ پوشیده شده توسط همسایه اش که با بازی گرتا لی. بی عیب و نقص این وجود به نظر می رسد آنها را به ارمغان آورد و ما توسط یک دستگاه به نام “تخم مرغ” است که مردم استقبال کرده اند به خانه های خود جشن می گیرند و به نوعی کاملا جادویی, ساخت زندگی خود را بهتر.

بهترین قسمت از “منطقه گرگ و میش” آنهایی که در آن شما نمی توانید بگویید چه می گذرد – مشخصه های قدیمی سری به تصویب رسید و تکامل این یکی از جدید اما توسط Netflix گلچین سریال “آینه سیاه و سفید.” فردا همه دسترسی به ” راه اندازی مجدد “منطقه گرگ و میش” به ندرت ضربه مخاطبان در بازی حدس زدن آن به شمار یا زمانی که آن را انجام می دهد پیچ و تاب و بسیار اساسی که به سختی به ارزش خندیدن در.

تبلیغات:

از سه قسمت ساخته شده و در دسترس برای بررسی “ملاقات در وسط” است که به سختی جالب تر از استاندارد catfishing مورد و ترفند در “چه کسی از شما” می پوشد بد در مورد نیمه راه را از طریق. هر که بیشتر قابل توجه برای آن ستاره مهمان با “Westworld” ستاره Jimmi Simpson به عنوان bizzarro-جهان پمپاژ در یک و بیلی پورتر نشان دادن تنها به تلف شود ،

“شما همچنین ممکن است مانند:” که نوشته و کارگردانی شده توسط Osgood پرکینز می ایستد در برابر این به عنوان یک استثنا به پیش بینی قانون اما به عنوان یک satisfyingly سرد پاسخ به این سوال که چه فانتزی ظاهرا “بزرگ” امریکا به نظر می رسد مانند از داخل توهم و در نهایت محروم از آن است. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که مردم به شدت می خواهید به طرز وحشیانه صادقانه صداها و دردناک اما اقدامات لازم در اطراف آنها را به سکوت و بس که همه (دفعات بازدید: ثروتمند و ممتاز) می تواند بازگشت unmolested به استراحت در خود راحت cluelessness دوباره.

تبلیغات:

بدیهی است پرکینز نوشت: این قبل از این لحظه به وجود آمد اما ویژه وجود دارد و شاید غیر عمدی قاه قاه به برد زمانی که در یک محوری لحظه چه می شود نتایج او است او را از شرکت درخواست خود را به صحبت می کنند به یک سرپرست. خانم وارن ژانت اسم اولیه; هیچ کلمه ای رسمی در مورد اینکه آیا این زن بلند و باریک با موهای بلوند خارج از محل به نام کارن.

و در حالی که لی شارپ کمدی عملکرد قابل توجهی است نقطه کانونی از قسمت مول است که هر دو فوق العاده در عملکرد و کاملا ریخته. خانم وارن حواس چیزی اشتباه است. اما آنچه به طور عمده در مورد او این است که هر آنچه در آن است که اشتباه به نظر می رسد خارج از کنترل او.

این معما از آمریکا و معضل کنونی vis a vis “ماسک یا بدون ماسک” و یا “عدالت برای همه در مقابل صلح و آرامش برای من” که در اصل چاله ارادت ما به فردگرایی در برابر ضربه به مجموعه خواسته های شخصی را کنار گذاشته و برای خوب از کل جمعیت. پرکینز نمی نوشتن این قسمت در محتوای این بیماری همه گیر و تظاهرات علیه خشونت پلیس و برای برابری نژادی است که باید در گرفت اما همه نظری تخیلی به نظر می رسد در چیست و extrapolates با چشم-گسترش و دقت برخی از وحشی نسخه احتمالی کوتاه مدت در آینده.

تبلیغات:

علت خانم وارن خبري است goofily کلاسیک در هر دو “منطقه گرگ و میش” و ضوابط است که از داستان های علمی تخیلی در کل که تنها می افزاید: به تعجب و حتی بیشتر بنابراین او تصمیم بگیرد که چه چیزی برای انجام با اطلاعات او در می یابد. آن را نمی کند و خراب کردن هر چیزی می گویند که این یک واکنش معمولی از یک عنوان فرد تمایلی به ترک سهولت زندگی برای پیوستن به در لازم اختلال همراه است که وجودی مبارزه است. هنگامی که فشار می آید به فضا پرتاب و راحت مردم را بسیار ترجیح می دهند که هر کس دیگری بازگشت به خوب بودن بدون در نظر گرفتن هزینه.

“شما همچنین ممکن است مانند” نوع قسمت است که باعث می شود کسی نگاه به روز شده در قسمت “منطقه گرگ و میش” و چسبیدن به این مفهوم است که آن را می تواند بهبود بخشد که کسی را نگاه کنید در این روش که توسط آن موفق و می گویند بله بیشتر از این است. آن را ثابت می کند وجود دارد باقی می ماند برخی از غیر منتظره جرقه در قضیه اما این نیز نتواند به حساب این که آیا بینندگان باید صبر و شکیبایی به چوب با بقیه متوسط برای خاموش تغییر دهید که این سری ممکن است اعتصاب عظمت دوباره بیش از یک بار یا دو بار.

فصل 1 و 2 “منطقه گرگ و میش” در حال حاضر جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>