تصور کنی ریاست جمهوری پیشنهاد نه خراب هر چیزی — “همیلتون” احزاب و یا انتخابات

ملت می خواستم به صرف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته transfixed توسط “همیلتون” خیره شدن وحشی انتخابات ریاست جمهوری از 1800 و تصور زمانی که سیاستمداران استدلال از طریق جزوات و حروف به جای 280 شخصیت توییتهایی.

و البته توییتر قطع شود. ما yanked به 2020 مسابقه. Kanye West اعلام کرده بود خود را در کاخ سفید پیشنهاد. این عکس و پاسخ نصب شده است.

تبلیغات:

منتقدان اشاره کرد که غرب تا به حال به طعنه آلبوم جدید فقط یک هفته زودتر. شک با دانش عمیق تر از قانون انتخابات از تاریخ انتشار مشاهده شده چقدر سخت خواهد بود واجد شرایط برای رای دسترسی در چند عمده نوسان متحده است. بلومبرگ به سرعت متوجه شده است که غرب تا به حال ثبت هر گونه کاغذ بازی با کمیسیون انتخابات فدرال.

اما متوقف نمی داغ طول می کشد. برخی پیشنهاد کنی که صدمه دیده است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بالقوه انحراف مسیر دور جوان سیاه رای دهندگان حتی positing که تهمت و میلیاردر حامی Elon Musk قرار داده و او را به یک اجرا برای دقیقا به همین دلیل. دیگران در واقع در نظر سنجی اندازه گیری غرب را تصویب امتیاز در میان دموکرات ها — فقط 17 درصد — و هنوز هم دیگران, فکر کرده اید که اگر غرب ممکن است تخلیه تهمت خود تجدید نظر با یک زیر مجموعه از رای دهندگان.

غرب حق را اجرا کنند. اما ما می تواند به نجات خودمان این همه agita و تحلیل فوری. ما می تواند لذت می برد به تعطیلات آخر هفته و متمرکز باقی ماند “همیلتون.” رتبه در انتخاب رای گیری خواهد پایان دادن به همان اگزوز “اسپویلر نامزد” بحث آغاز می شود که زودتر از شما می توانید می گویند راس پرو یا رالف نادر یا جیل استین. این امر را ما در انتخابات بهتر و ساخته اند همه جولای 4 آرامش بخش تر.

تبلیغات:

پس از همه, ما فقط به پایان رسید و این همان استدلال در بهار زمانی که میشیگان کنگره جاستین Jalbi — سابق جمهوری خواه تبدیل شده مستقل — flirted با دنبال آزادیخواه نامزدی و politicos مضطرب در مورد اینکه آیا درخواست تجدید نظر خود را به ناراضی محافظه کاران و مستقل کمک خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به او صدمه دیده است.

رتبه در انتخاب رای گیری بزرگ شود قدرت از رای دهندگان که در مواجهه با بیش از دو نامزد در یک مسابقه. به جای انتخاب فقط یکی — و داشتن ذهنی حساب دیفرانسیل و انتگرال به ذکر است که رای گیری ممکن است در نهایت انتخاب نامزد رای دهندگان را دوست دارد حداقل هر کس قرار می دهد انتخاب های خود را به منظور. اگر هیچ کس برنده 50 درصد RCV با این نسخهها کار مانند یک لحظه رواناب. بالاترین رای گیرنده می شود کاهش یافته است و کسانی که حامیان بیش از رول به آینده خود را انتخاب کنید.

با RCV هیچ کس نگران است که انحراف مسیر آرا از آنها. هر کس می تواند رای برای شخص آنها را دوست دارم — این که آیا آن را Kanye West, جاستین Jalbi سبز نامزد حزب یا شخص دیگری به طور کامل. و ما می تواند دست کشیدن بخش خاصی از داغ سیاسی-توییتر آفلاین برای همیشه لطفا برای.

تبلیغات:

پس بیایید با هم یک نان تست برای مستقل و اشخاص ثالث. بیایید با هم یک نان تست برای توجه متقاضیان. بیایید با هم یک نان تست برای تمام دموکرات ها و جمهوری خواهان که نمی خواهد که به نگرانی در مورد یک اسپویلر. بیایید با هم یک نان تست برای پایان دادن به کثرت برندگان.

اجازه اجرا کنی. اجازه دهید هر کسی اجرا شود. اما اجازه دهید ما همه رای با RCV.

تبلیغات:

در حال حاضر ما می توانیم بحث در مورد چگونه رتبه, انتخاب رای گیری ممکن است کمک به جلوگیری از 36 دور از کالج انتخاباتی مبارزه در 1800?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>