استیضاح او را دوباره — این زمان بیش از زوم

خوش آمدید به نسخه دیگری از آنچه تازه Hell?, داستان خام‘s خلاصه ای از اخبار که ممکن است تبدیل به مجادلات تحت یکی دیگر از رژیم و به خاک سپرده شد – و یا حداقل تحت قدردانی – با توجه به روزانه firehose سیاسی pratfalls, unhinged tweet storms و متفرقه دیگر embarrassments بیرون آمدن از زمان ،

اجازه دهید بحث در مورد یک سناریو است که به طور گسترده به دلیل غیر واقعی از حزب دموکرات را نهادی فرهنگ اما احتمالا به تصویب اگر ایران برگزار می شود مجلس نمایندگان و دموکراتیک رئیس جمهور سهل انگاری منجر به بیش از 100.000 قابل اجتناب مرگ و میر.

تبلیغات:

در شرایط عادی این امر در واقع خودکشی سیاسی به استیضاح رئیس جمهور برای بار دوم فقط 100 یا تا روز قبل از انتخابات. هر کسی که پیشنهاد آن خواهد بود كه هر گاه که آنها باید به ضرب و شتم که رئیس جمهور در پای صندوقهای رای و این که این فرصت را به انجام این کار خواهد بود قبل از ما در مدت زمانی کوتاه. اما در حال حاضر شرایطی وجود دارد که فوق العاده قدرتمند ضد استدلال: اگر ما صالح رهبری ده ها هزار نفر بیشتر خواهد شد و مسلما مرگ تنها ناخوشایند مرگ و میر در هر دو منجر به انتخابات و 15 هفته بین روز انتخابات و افتتاح جو بایدن اگر او برنده در ماه نوامبر.

در اواسط ماه مارس, دانشگاه واشنگتن بارها ذکر شده Covid-19 مدل پیش بینی شده 62,000 ما مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از طریق اوت 4. در پایان ماه آنها تجدید نظر طرح خود را به 73,000 سپس به 134,000 در اوایل ممکن است. ما هنوز هفته دور از آن تاریخ در حال حاضر دچار 140,000 مرگ و میر و آنها به تازگی تجدید نظر طرح خود را به 225,000 مرگ و میر در روز انتخابات. (آنها همچنین پروژه ای است که ما می تواند جلوگیری از 45,500 از کسانی که مرگ و میر اگر تهمت نشده بود کمک کرد ماسک های یک احمق مقابل در فرهنگ جنگ و هر کس عینک یکی برای سه بعدی-و-یک-نیمه ماه است.)

جمهوری خواهان مجلس سنا به خاطر شما نمی واقعا سعی کنید به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را دست و پا چلفتی تلاش برای قوی بازو اوکراین به کمک به او را در خود دوباره انتخابات. دو babbled در مورد دولت و یا گفت که آنچه که او انجام داده بود اشتباه بود اما هیچوقت به سطح افزایش استیضاح. این خواهد بود یک تعقیب برای یک نوع بسیار متفاوتی از جرم و جنایت. این زمان وجود دارد بدن–بسیاری است که در بدترین روزها شهرهای مورد نیاز کامیون های یخچال به نگه داشتن همه آنها را.

تبلیغات:

در این زمان آنها را مجبور به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن صرف حیاتی هفته تماس Covid-19 دموکراتیک جعل بود که هیچ بدتر از آنفولانزا. آنها می خواهم به توضیح این رژیم ارسال تن از PPE به کشورهای دیگر و سپس مصادره تجهیزات متحده و بیمارستان های خصوصی به دست آورد خود را. آنها می خواهم که برای دفاع از خود را ثابت لاف زدن در مورد بستن سفر از آسیا و اروپا زمانی که او هرگز در واقع آن چیزهایی است. آنها می خواهم که برای دفاع از خود چرند در مورد شیوع رفتن دور خود به خود ادعای خود را که او تا به حال آهسته تست از آنجا که آن را به تولید بیشتر موارد یا وسواس خود را با اثبات نشده داروها و گمانه زنی ها در مورد رهایی بدن از ویروس ها با استفاده از سفید کننده تزریق.

مغلوب ساختن پیشی جستن است رها کردن حتی تظاهر به مدیریت این بحران با توجه به واشنگتن پست. مشاور مقاله گفت که او “است که واقعا از این کار کنه. او نمیخواهد به آن پریشان. او نه تماس و درخواست در مورد داده. او نگران نیست در مورد موارد است.” این سخت است برای گفتن دقیقا جایی که خط بین افتضاح حکومت و سهل انگاری جنایی می افتد اما واضح است که ما منفجر گذشته آن بیش از 100 ، 000 مرگ و میر بازگشت. دموکرات ها می تواند سنا خواهان دفاع از جنایت که در یک استیضاح از راه دور از طریق زوم چرا که آن را بیش از حد خطرناک برای آنها را به بازگشت به واشنگتن است. و چه کسی می داند, شاید ما می تواند صرفه جویی یکی دیگر از 100,000 زندگی در این فرآیند است.

اگر حزبی نقش ها معکوس شد, این امر می تواند دقیقا آنچه که ما می بینیم اتفاق می افتد در ماه های آینده.

تبلیغات:

*****

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که “یک طرح جدید از حمله داعش به جایزه کسب و کار مدارس و دانشگاه ها فراگیر معافیت از دعاوی ناشی از ناکافی coronavirus پادمان قرار دادن جمهوری خواهان و دموکرات ها در مواجهه به عنوان کنگره تشکیل مجدد هفته آینده برای مذاکره دیگری امداد بسته است.”

تبلیغات:

با توجه به NBC, “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ادامه داد: muddying دولت او پیام در استفاده از ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus گفته او مخالفت خود را با مدیر CDC در مورد نحوه موثر آنها می تواند در توقف COVID-19 و ماسک ‘علت مشکلات بیش از حد.'” (تعداد کمی از مردم انجام دهد باید شرایط پزشکی است که ماسک مشکل اما با توجه به کوهی از شواهد علمی این است که به طور گسترده سخن دروغ است.)

و ProPublica گزارش می دهد که بیمارستان ها در مواجهه با کمبود پزشکان در بخشی به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم قرار داده و خود را “ویزای… در انتظار به طور نامحدود.”

بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 22, محرومیت از ورود بسیاری از مهاجران در ویزای کار آمد راست به بیمارستان ها انتظار داشتند که یک کلاس جدید از ساکنان پزشکی. صدها نفر از پزشکان جوان قادر به شروع رزیدنتی خود را در زمان.

*****

تبلیغات:

WaPo:

مدیر شرکت رئیس جمهور تهمت عملیات پیچ و تاب سرعت می تواند به حفظ سرمایه گذاری گسترده در صنعت دارو و اجتناب از اخلاق آشکار در حالی که او همچنان به تصمیم گیری در مورد قراردادهای دولتی برای امیدوار کننده coronavirus واکسن زیر تصمیم گیری در این هفته با سلامت و خدمات انسانی بازرس کل.

دوشنبه حکم توسط دفتر بازرس کل در آمد در پاسخ به شکایت ثبت شده توسط گروه های حمایت…[که] گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حک شده نادرست استثنا به فدرال تضاد منافع قوانین برای Moncef Slaoui یک سرمایه اجرایی و سابق عالی رتبه رسمی در مبارزه با مواد مخدر غول گلاکسو.

*****

مرتبط از طریق سیاسی:

یک تهمت اداره سلامت رسمی نقض قوانین فدرال قرارداد توسط فرمان میلیون ها دلار مالیات دهندگان در قرارداد که در نهایت بهره مند ایران-تراز مشاوران ارتباطات با توجه به بازرس کل گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

*****

این رژیم فقط یک غول honeypot برای شرکت های بزرگ امریکا است.

“استیون Mnuchin پیشنهاد جمعه که دولت باید در نظر آمرزنده تمام مالیات دهندگان با پشتوانه وام های کوچک تحت فدرال چک حفاظت از برنامه بدون بررسی چگونه بودجه استفاده شد یک تصمیم است که می تواند پاک کردن بدهی برای میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک را نیز افزایش قابل ملاحظه خطر تقلب” گزارش WaPo.

تبلیغات:

به یاد بیاورید که شرکت های بزرگ رو بسیاری از این “وام کسب و کار کوچک.”

*****

این است که فاشیسم…

به عنوان بینام فدرال قاپ زنی معترضان کردن خیابان ها در پورتلند یادداشت به بیرون درز به من نشان می دهد آنها مستقر می شود به طور نامحدود و در مکان نامعلومی با هواپیماهای بدون سرنشین “در حالت آماده به کار برای کمک به عنوان مورد نیاز”

تبلیغات:

معاون DHS سر کن Cuccinelli NPR گفت که آنها در حال گسترش این محاصره به شهرهای دیگر.

در اوایل ماه مارس “یک قاضی فدرال حکم داد… که کن Cuccinelli انتصاب به بالا مهاجرت موقعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت غیر قانونی بود.”

صحبت از فاشیسم…

تبلیغات:

*****

رویترز گزارش می دهد که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به زودی صدور یک فرمان اجرایی که ممنوعیت مهاجران مستند نشده از شامل شدن در سرشماری سال 2020 تعداد از هر کسی زندگی در ایالات متحده است.”

رویترز گزارش نشده است که هیچ راهی برای رد مهاجران مستند نشده بدون پرسیدن از افراد در مورد خود را در مورد وضعیت شهروندی که رژیم از دست داد بالا-مشخصات دادگاه مورد بیش از سال گذشته است. همچنین در این گزارش ذکر شده است که شمارش در این سرشماری مشخص شده در قانون اساسی است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ارعاب جوامع مهاجر به نه شرکت در سرشماری و این نوع گزارش کمک می کند.

*****

ما شما را با چیزی برای نگرانی در مورد. تهمت و دروغ در مورد رای گیری از طریق پست ممکن است منجر به پیروزی در میان فرد رای در راه خود را به خرد دست دادن هفته بعد زمانی که همه رای غیابی در حال شمارش است. در این فاصله او را اعلام پیروزی مبارزه دندان و ناخن به رد هر absentee ballot و cultists ممکن است مرتکب پراکنده اعمال تروریستی. این می تواند یک کابوس است.

و همچنین خدمات پستی خود را به نگرانی در مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>