مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین رسوایی آغاز شد و در سپتامبر سال 2019 با وحی که یک افسر اطلاعاتی تا به حال ثبت یک whistleblower شکایت به جامعه اطلاعاتی بازرس کل ادعا تخلف در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این افشاگر اطلاعاتی که ما در حال حاضر می دانم که عضو سیا و دقیق به شورای امنیت ملی ادعا کرد که یک تماس تلفنی در ماه جولای سال 2019 بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تنظیم کردن زنگ هشدار در جامعه اطلاعاتی. او می نویسد: در شکایت است: “مقامات کاخ سفید که به من گفت این اطلاعات را عمیقا آشفته از آنچه تا به حال برخوردی در تماس تلفنی است.”

به طور خاص او مدعی:

در این دوره از وظایف رسمی من دریافت اطلاعات از چند آمریکا و مقامات دولتی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با استفاده از قدرت خود را به درخواست دخالت از یک کشور خارجی در سال 2020 آمریکا. این دخالت شامل, در میان چیزهای دیگر فشار یک کشور خارجی به بررسی یکی از رئیس جمهور های اصلی داخلی و رقبای سیاسی. رئیس جمهور شخصی وکیل آقای رودلف جولیانی رقم مرکزی در این تلاش است. دادستان کل بار به نظر می رسد نیز درگیر است.

موسس همچنین نوشت: ممکن است پوشش توسط کاخ سفید:

در روز پس از تماس تلفنی گرفتم از چند مقامات ایالات متحده که ارشد مقامات کاخ سفید تا به حال مداخله به “قفل کردن” تمام سوابق تماس تلفنی به خصوص رسمی کلمه به کلمه متن این فراخوان که تولید شد — همانطور که مرسوم است — در این وضعیت ، این مجموعه ای از اقدامات تأکید به من که مقامات کاخ سفید درک جاذبه چه بود بیرون در تماس است.

موسس تا به حال دنبال روش گذاشته شده در قانون برای هوش متخصصان بر این باورند که اسلام در حال وقوع است. به جای نشت به مطبوعات هوش حرفه ای هستند و قرار است فایل گزارش بازرس کل. تحت جامعه اطلاعاتی Whistleblower قانون حمایت از, اگر بازرس کل بداند شکایت معتبر و این موضوع باید از “نگرانی فوری” او قرار است آن را به جلو به مدیر اطلاعات ملی که پس از آن مورد نیاز است برای ارسال شکایت به کنگره ظرف هفت روز.

اما هنگامی که مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر کردم شکایت او را به جلو آن را به کنگره است. به جای او خواسته وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی چه باید انجام دهد. دفتر به این نتیجه رسیدند که آن را یک ماده از نگرانی فوری و مگوایر بنابراین باید نشستن در گزارش. اساسنامه نه مدیر و نه از وکیل اختیار کرد و “نگرانی فوری.” بازرس کل است که با توجه به این مسئولیت و در این مورد که ارزیابی در حال حاضر ساخته شده است. با اینحال مگوایر به دنبال دفتر وکیل را عزل و نه به جلو گزارش.

وجود این گزارش و نگه دارید تا در وزارت دادگستری آمد به نور در اواسط ماه سپتامبر. سپتامبر 19, ما آموخته است که این موضوع خلاف کاران را گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش دولت اوکراین برای جین تا رسیدگی به هانتر بایدن پسر جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

بحث در مورد این خروشان برای چند روز تا زمانی که کاخ سفید ساخته ناگهانی در مورد چهره و مجاز هر دو خلاف کاران را گزارش و رسمی کاخ سفید ضبط از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با Zelensky به عمومی تبدیل شده در سپتامبر 25 و 26.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را برپا در دوباره خاموش-دوباره کمپین برای بی اعتبار ساختن whistleblower — استدلال هر دو است که او مغرضانه در برابر تهمت و همچنین که او نمی باید دانش دست اول از وضعیت او به نوشتن در مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت در مبهم تماس به چیزی را اشکار کردن او را.

یادداشت خود را با این حال تقریبا به طور کامل پیشی گیرد و وقایع پس از آن و تایید شده توسط منابع دیگر. تماس ضبط نشان داد دقیقا آنچه در این یادداشت گفت: آن را نشان داد (پایین را ببینید). شهادت توسط مقامات ارشد روشن ساخته است که رودی جولیانی بود عمیقا درگیر در اوکراین سیاست با وجود برگزاری هر دولت و موقعیت. و تهمت خود را در extemporaneous اظهارات اساسا اعتراف کرد که او می خواست اوکراین برای بررسی بایدن. من فکر می کنم که اگر آنها صادقانه در مورد آن آنها می خواهم شروع عمده تحقیقات به Bidens. این یک پاسخ بسیار ساده است. آنها باید بررسی Bidens … و راه, نیز, چین باید شروع به رسیدگی به Bidens. به دلیل آنچه رخ داده به چین است فقط در مورد به عنوان بد به عنوان آنچه که اتفاق افتاده با اوکراین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی