استیضاح شاهد الکساندر Vindman نخواهد شد جستوجو کرد با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ارتش می گوید

در سهشنبه, آوریل 7 — تنها دو روز پس از تبرئه در دو مقاله از استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از شورای امنیت ملی (NSC) که تعداد بی شماری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان باید به عنوان یک عمل تلافی جویانه به دلیل Vindman را شهادت در آمریکا’ استیضاح پرس و جو. در بالای شلیک Vindman تهمت به خبرنگاران گفت که او تصور نظامی خواهد “نگاهی به” آیا Vindman باید اقدام انضباطی برای “چیزهای وحشتناک,” او گفت: هنگام شهادت. اما ارتش, منشی, رایان مک کارتی با توجه به سیاست گفت که ارتش ایالات متحده در حال برنامه ریزی نمی هر گونه تحقیق و تفحص از Vindman.

مک کارتی در ملی باشگاه مطبوعات ناهار اشاره کرد که Vindman را یک “پل انتساب” برای چند ماه در ارتش ایالات متحده به دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی — اضافه کردن “و سپس او را از رفتن به ارشد سرویس کالج در این تابستان. هیچ رسیدگی به او.”

تبلیغات:

Vindman نبود تنها کسی تهمت اخراج شده در فوریه 7: آن روز او همچنین اخراج Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman از شورای امنیت ملی و اخراج گوردون Sondland (یک استیضاح شاهد در آمریکا’ درخواست استیضاح) از پست خود به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا است. شلیک Vindman برادران و Sondland است که شرح داده شده توسط تهمت منتقدان به عنوان شب جمعه, قتل عام یک نام بدیهی است که با الهام از رئیس جمهور ریچارد نیکسون را بدنام شنبه شب قتل عام اکتبر 20, 1973 — زمانی که نیکسون در رسوایی واترگیت, دستور پخت ویژه دادستان آرچیبالد کاکس و هر دو دادستان کل الیوت ریچاردسون و معاون دادستان کل ویلیام Ruckelshaus استعفا در اعتراض.

سابق کاخ سفید رئیس ستاد John F. کلی در دفاع از الکساندر Vindman این هفته در یک سخنرانی/پرسش و پاسخ در نیوجرسی ادعا که Vindman بود اقدام اخلاقی زمانی که او حاضر به دنبال یک “غیر قانونی نظم” را در قالب تهمت درخواست دولت اوکراین برای تحقیق و تفحص از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>