در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن حواس پرتی ابرقدرت در نهایت کار را متوقف

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است dumb — خیلی خنگ او به معنای واقعی کلمه پیشنهاد به صورت زنده از تلویزیون است که دانشمندان باید کشف تزریق پاک کننده خانگی به مردم ریه برای درمان coronavirus. اما با توجه به آنچه به نظر می رسد جدی و تشخیص اختلال شخصیت — من مریم تهمت است که یک روانشناس بالینی نشان می دهد این احتمال وجود دارد خودشیفتگی یا sociopathy — مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به تلو تلو خوردن به عقب به یک استراتژی است که با این نسخهها کار به خوبی با 24 ساعته کابل خبر اکوسیستم از سیاست های ملی. در واقع “استراتژی” ممکن است بیش از حد قوی یک کلمه اما inarguable که صدای شیپور را از دهانه توجه کوتاه, ضربه, طبیعت و همه گیر فساد را به معنای ثابت سیل از رسوایی و بی عدالتی با هر یک از ضربه زدن یکی از آخرین از سرفصل.

نتیجه است, غیرممکن, redounded به مغلوب ساختن پیشی جستن ، چرا که هیچ یک رسوایی همچنان در سرفصل و کابل chyrons بیش از حد طولانی رسوایی و شکست های گرفته شده در یک زودگذر طبیعت است. بسیاری از مردم که فقط نیم ساعت این اخبار در هیچ ایده چگونه جدی این وضعیت از هیچ داستان تنها چوب در اطراف به اندازه کافی بلند به تصور در رای دهندگان که نیست اجباری سیاسی junkies. حتی کسانی از ما که صرف 12 ساعت در روز مشغول با خبر چرخه از دست دادن آهنگ از چگونه جدی وضعیت است.

تبلیغات:

به یاد داشته باشید, طوفان ماریا? ترور قاسم سلیمانی? جعلی تهمت دانشگاه ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن-پوتین در اجلاس هلسینکی? مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و یکی بد یا احمق و یا فاسد و یا جنایی چیز پس از دیگری و هیچ کس نمی تواند نگه دارید تا با آن همه است. در مقابل هیلاری کلینتون غرق شد توسط یک رسوایی است که نباید حتی یک رسوایی شده است — او با استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور — اما بسیار پایدار توجه برای ماه است که آن را به او تعریف نامزدی.

اما 2020 به نظر می رسد سال است که تفلون دان ابرقدرت برای منحرف کردن ما از یک رسوایی با یک بعدی است در نهایت شروع به شکست او. او در حال حاضر چهره دو داستان است که او نمی تواند فشار خارج از سرفصل مهم نیست که چه ظالمانه چیزهایی که او می گوید و یا چه antics او را می کشد: coronavirus همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش اعتراضی. رفتن او بی پایان تصویب رتبه بندی به نظر می رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان هر نوع دیگر سیاستمدار بودن تعریف شده توسط یک منفی داستان است که همچنان در عناوین روز به روز هفته به هفته و ماه پس از ماه.

این دیگر سر و صدای پس زمینه. مردم توجه در نهایت به چه بد این رئیس جمهور واقعا است.

تبلیغات:

Coronavirus خاص شده است یک منبع سرخوردگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل بیماری های همه گیر بودن کاملا بی تفاوت نسبت به خواسته های کوتاه-توجه-span اخبار چرخه کار خود را در جدول زمانی. مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم تلاش برای کنترل روایت است که بسیار موثر در گذشته در حال سقوط از هم جدا در چهره یک ویروس است که bides آن زمان و خیلی دیگر دامنه توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند جمع اوری.

شاهد آنچه که در اوکلاهما به عنوان مثال. در ماه ژوئن برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن یک تجمع در تولسا در Juneteenth آخر هفته — پرهیاهو و نژادپرستانه چرخش تاکتیکی به پایان رسید که تا backfiring زمانی که رالی معلوم شد بخش کوچکی از جمعیت که وعده داده شده بود پر به سختی یک سوم از میدان جنگ با هیچ سرریز مخاطبان به صورت گسترده در مرحله راه اندازی در خارج.

اینترنت تا به حال سرگرم کننده برای یک روز سرگرم کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن George Michael Bluth رفتن به کاخ سفید ، اما بدون شک وجود دارد این است که این نوع از داستان است که در سال های گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند تا حد زیادی فراموش شده چند هفته بعد به عنوان خبر چرخه نقل مکان کرد در حالی که بعد از ده Trumpian تحریکات و رسوایی شد مقعر.

تبلیغات:

اما در اینجا ما دو هفته و نیم بعد و تولسا رالی است که هنوز هم در صفحه اول نیویورک تایمز با تشکر از coronavirus.

“Coronavirus افزایش تولسا ‘بیش از احتمال’ مربوط به تهمت رالی” می خواند یک شنبه بار تیتر.

معلوم است که دوره کمون برای coronavirus معادل سه تا هفت معمولی چرخه زندگی برای یک تهمت رسوایی که به معنی تهمت نمی خواهد بود قادر به حرکت گذشته این تولسا رسوایی در چیزی نزدیک به سرعت با آن او را تبدیل به عادت کرده اند. این است برای رفتن به یک slow burn: موارد به احتمال زیاد به نگه داشتن در حال رشد در سرعت خود را بی تفاوت نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به ایجاد براق حواس او را پرت است که همه را فراموش کرده ام که چگونه بی رحمانه و غیر مسئولانه این است که به برگزاری تظاهرات اجتماعی که در آن فاصله و ماسک-پوشیدن به شدت دلسرد شده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید به “حرکت” از ویروس اما افسوس برای او این ویروس نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم. آن را به چوب در اطراف و در حفظ و انجام آن چیزی که به خصوص در هنگام مواجهه با درخت سیاست گذاران مدیون به یک رئیس جمهور که نمی تواند حفظ توجه مورد نیاز برای کوه واقعی استراتژی دراز مدت برای کنترل و یا شکست ویروس.

پدیده ای مشابه در حال پخش است را با سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. در این مورد داستان شده است پایدار متمرکز تلاش فعالان در سراسر کشور که باید نگه داشته شود اعتراضات تا روز به روز برای چند هفته در حال حاضر و آن را غیر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت در, حتی اگر او می خواست به.

وحشی بخش در مورد این است که تهمت نمی کند حتی به نظر می رسد می خواهید به حرکت می کند. همان عمیق آسیب های روانی است که اجازه داده او را به ربودن اخبار چرخه با بداخلاقی و ضربه توییتهایی نیز ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او به محوری به دور از BLM تظاهرات. او یک نژادپرست و کابل اخبار معتاد و مانند او نمی تواند کمک کند اما نگه داشتن در واکنش به اعتراضات و بودن یک دله برای توجه به انجام همه چیز را در قدرت خود را به محوری خود را در مرکز صحنه.

تبلیغات:

خوب حساب او را موفق در انجام آن به هر حال. یک داستان است که آغاز شده که در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال حاضر تا حد زیادی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او را نگه می دارد شلاق معترضان اشک کشتار با گاز مردم را به ایجاد یک ساده لوحانه عکس-op و ساخت اتهامات نادرست در مورد بابا والاس یک راننده نسکار است که صحبت کردن در حمایت از تظاهرات. او حتی اجازه تظاهرات به طور کامل دیکته مبارزات انتخاباتی خود استراتژی دور انداختن هر چیز دیگری عوامل خود را ممکن است آمده اند تا با به recenter کل مبارزات انتخاباتی در سراسر تهمت خشم در دیدن معترضان پاره کردن مؤتلفه بناهای تاریخی.

این اقدامات را تنها در خدمت به رسم اعتراض بیشتر سوخت بیشتر خشم و مطمئن شوید این داستان از زندگی ماده باقی می ماند در بالای عناوین به جای دور افتادن در حمایت از هر چه هرج و مرج ناشی از کاخ سفید در این هفته است. به دلیل بزرگتر داستان باقی ماند تا در جلو و مرکز این بدان معناست که رسانه ها در حال دادن فضای بیشتر برای ادامه تحقیقات به پلیس قتل Breonna تیلور و جورج فلوید, در میان دیگران, انتشار جزئیات است که در زمان های دیگر را بدست مدفون تحت ظاهرا بزرگتر و داغتر اخبار.

که پایدار توجه رسانه های زیادی برای کمک به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آن استدلال کردن و انجام داده است چیزی جز صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن با ساخت مطمئن شوید که داستان آن چه برجسته عظیم نژادپرستانه او واقعا نفوذ آگاهی از بسیاری از افرادی که تمایل به لحن بسیاری از اخبار بیشتر از زمان.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ابرقدرت همواره حواس پرتی اما 2020 سال بود ما خود را کشف kryptonite: توجه مستمر به یک داستان.

این شروع به آشکار اواخر سال گذشته جلسات استیضاح و محاکمه متمرکز ملت را از رسوایی در-یک-دقیقه چرخه و به سمت تک روایت از یک رئیس جمهور که می خواستم به تقلب در سال 2020 انتخابات و اقدام به باج خواهی های خارجی رهبر را به کمک به او. زمانی که داستان تحت عناوین پشتیبانی برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از کار باقی مانده است نسبتا بالا است. آن را فقط شروع به محو شدن پس از محاکمه بود و رسانه های خبری در نقل مکان کرد.

وجود دارد به احتمال زیاد در این درس. بین در حال حاضر و در ماه نوامبر احتمالا وجود خواهد داشت یک دوجین یا بیشتر گسسته تهمت رسوایی. حتی در چند ماه گذشته در coronavirus و جنبش اعتراضی دیده ایم بسیاری از تفلون همین داستان آمدن و رفتن: دادستان کل لایحه را بر سوء استفاده از قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن پاکسازی از بازرسان طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تلاش ها برای ایجاد “Obamagate” یک چیز مغلوب ساختن پیشی جستن و بر دستکاری وزارت دادگستری به بهار تهمت cronies مانند مایکل فلین از مجازات و دولت اقدامات برای پایان دادن به حمایت های اساسی برای ترانس افرادی که به دنبال مراقبت های بهداشتی. حتی روسیه فضل داستان است که نشان می دهد که تهمت بود گفت: چندی پیش که روسیه پرداخت شد مبارزان افغان به کشتن سربازان آمریکایی به نظر می رسد در حال غرق شدن در زیر امواج قادر به حفظ اندازه کافی توجه رسانه ها که عادی جو نوسان رای دهندگان تا کنون می شنود در مورد آن.

اما ممکن است هیچ کدام از آن خواهد شد توجه اگر coronavirus داستان و زندگی ماده تظاهرات ادامه به منظور جلب توجه مستمر از رسانه ها. مغلوب ساختن پیشی جستن شکست برای مقابله با این ویروس و خود را بیش از حد بالا نژادپرستی باید هر دو صدمه دیده است او را به شدت با رای دهندگان — به عنوان طولانی به عنوان کسانی که مسائل باقی می ماند در مقابل ذهن. در صورتی که باقی می ماند درست به سقوط وجود دارد یک فرصت خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن می شود walloped در صندوق های رای در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>