در یک defunded نظام سلامت پزشکان و پرستاران رنج می برند و نزدیک به غیر ممکن است شرایط

“این ویروس مرگبار است اما آنها پرتاب ما به آتش و گفت:” خب.'”

دکتر که گفت این همچنان به نشان می دهد تا روزانه مراقبت از بیماران نیاز دارند. او سلامت است و میلیون ها نفر از دیگر پزشکان و پرستاران و خانواده های آنان و بیماران آنها مراقبت — قرار داده است در معرض خطر زمانی که رهبران ما د-صندوق نظام سلامت است که محافظت همه ما است. او و دیگر خط مقدم سلامت کارگران, پوشش اضافی شیفت و اضافه کار در این تاریخی همه گیر ضربه بزنید به ذخایر قدرت و انعطاف پذیری در امیدوار است که دیر کارکنان و تجهیزات و فضا و سیستم های قبل از وارد موارد COVID-19 افزایش خارج از کنترل است.

تبلیغات:

یکی سیاتل منطقه بحرانی مراقبت پزشک مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه (ICU) به ما گفت این هفته “من در تلاش برای گرفتن بیش از حد freaked, اما آن را سخت.” دیگری به نام ما از شهری و بیمارستانی در سواحل غرب گفت: “این بسیار ترسناک است و من دست پاچه بسیاری از بار. اما چه می توانید انجام دهید؟”

پرستار دیگر را از روستایی در بیمارستان به ما گفت: “من قصد دارم در به کار در بیمارستان امشب. وجود دارد یک بیمار مثبت برای COVID-19 در ICU. هراس به در اما بدیهی است که نمی خواهد تماس خارج از شیفت.”

این صدای مضطرب از دوستان ما و همکاران — خط مقدم سلامت کارگران ورود به بیمارستان ها هر روز اضافه کار پوشش اضافی تغییر در این تاریخی همه گیر. ما دوستان و همکاران و همکاران خواسته بود به نام به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را در این نامشخص زمان.

تبلیغات:

ما آگاه چگونه مسری و کشنده این ویروس است — به خصوص برای افراد مسن و بیمار مردم است. در عین حال ما بیماران را در معرض خطر غیر ضروری با توجه به کمبود اساسی محافظ سلامت تجهیزات و تست کیت. این کمبود قابل اجتناب بودند و آنها هرگز نباید اتفاق می افتاد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فعال د-بودجه سلامت ما سیستم است که منجر به اضافی قرار گرفتن در معرض عفونت و مرگ و میر.

ما آموزش دیده اند بیش از چندین سال به آرامی سرباز در مواجهه با آشفتگی و رنج و درد است که نقش را هر روز در مراقبت های بهداشتی. اما اجتناب از کمبود تجهیزات اساسی در این بیماری همه گیر اضافه کردن لایه ها از عدم قطعیت و فشار که در حال هل دادن و ارائه دهندگان خدمات ما در نظام سلامت به سمت نقطه شکستن.

یکی دیگر از همکاران و مادر تنها دو دختر جوان به اشتراک گذاشته شده در این هفته “همه این مادران دیگر های رنگی برنامه به نگه داشتن بچه ها مشغول و من فکر می کنم من فقط نمی خواهید به پایان رسید تا در ICU به عنوان یک COVID آمار است.” یک پرستار کار در بزرگ بیمارستان خصوصی در یک شهر بزرگ ایالات متحده توضیح داد: “ما در بیمارستان به تنهایی تا به حال نزدیک به 300 مورد. آخرین فرد برای تست مثبت شده است در بیمارستان برای بیش از 90 روز است. که می داند که چگونه بسیاری از ما شده باشد؟!”

تبلیغات:

در عین حال آنچه باعث ترس بیشتر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران است COVID-19 ویروس خود را و نه حتی سندرم حاد تنفسی می تواند اما نه عدم وجود تجهیزات حفاظتی و تست کیت. عدم وجود تجهیزات حفاظتی — از جمله N95 ماسک — و عدم وجود کیت های آزمایش برای تشخیص و درمان بیماران مبتلا به آن را تقریبا غیر ممکن است برای ما برای مراقبت موثر برای بیماران. بدون این پایه حفاظت از ده ها تن از پزشکان در ایالات متحده در حال حاضر قرارداد COVID-19. دیگران در خانه اجباری قرنطینه قادر به کار به عنوان آنها صبر خود می دانم سرنوشت. برخی از آنها در حال حاضر انتوبه در هواکش در Icu به بیماران خود را. بسیاری از ادامه کار در میان ترس و عدم اطمینان. و بسیاری دیگر در آماده به کار اجباری برای COVID استقرار – چه چیزی می تواند به طور موثر پزشکی پیش نویس است.

بازتاب اظهارات از دیگر دوستان و همکاران در سراسر کشور توضیح داد: یک پرستار در شهر نیویورک به اشتراک گذاشته شده “من فکر نمی کنم کارکنان بیمارستان باید به مقصد قرارداد COVID فقط به دلیل وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. من ثبت نام برای مرگ به دلیل عدم PPE!”

تبلیغات:

یک پزشک در یک درمانگاه در غرب توضیح داد: “درمانگاه می شود hairier است هر هفته. هنوز هم نمی توانم باور کنم که ما نمی تواند انجام تست.” یکی دیگر از پزشک در یک بیمارستان در جنوب اظهار داشت: “این است که سخت نیست – ما را از آنچه ما نیاز داریم بنابراین ما می تواند کار کند. ما کار خواهد کرد فقط با تجهیزات مناسب. چگونه است که این حتی یک پست بازرسی ارتش در یک کشور مانند ما؟”

با توجه به قابل اجتناب کمبود بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر نیاز به پزشکان و پرستاران به استفاده مجدد از ماسک روز پس از روز, گاهی اوقات برای بیش از 30 روز – باعث توییتر هشتگ #GiveMePPE. کمبود تجهیزات نیز منجر به سیاست منع پزشکان از استفاده از ماسک محافظ حتی زمانی که نگران برای خود ما ایمنی مگر اینکه مراقبت به طور مستقیم برای یک بیمار تعیین یک “فرد تحت بررسی است.” با توجه به عدم ساده مصنوعی سواب بینی ما ممنوع از سفارش, آزمون برای بسیاری از بیماران که در آنها ما گمان COVID-19— حتی اگر بیماران مبتلا به تب یا سرفه و مستعد بیماری است. این سیاست ها نه به دلیل منطقی پزشکی مبتنی بر شواهد. بلکه آنها ناشی از عدم “کارکنان مسائل فضایی و سیستم”.

در کلمات یکی از ما پزشک همکاران این هفته “مگر در مواردی که بیمارستان می خواهید برای سوزاندن از طریق پزشکان و پرستاران با همه ما در قرنطینه آنها بهتر است اجازه دهید ما از خودمان محافظت کنیم.” یک دانشکده پزشکی همکلاسی ما در حال حاضر مشغول به کار در سطح یک مرکز تروما افزود: “من قصد ندارم به اتاق دیگری با یک بیمار بودن حکومت برای COVID-19 بدون N95 ماسک. دوره. آنها می توانند آتش من و بقیه پزشکان و پرستاران که احساس مشابه.”

تبلیغات:

فقدان تجهیزات اساسی نیست با توجه به همه گیر خود را. بلکه اثرات این ویروس در حال تشدید شده فعال د-بودجه سلامت ما سیستم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است تقریبا نیمی علمی ما موقعیت های رهبری پر نشده. در سال 2018 به CDC بود مجبور به بستن یا کوچک تلاش خود را برای مبارزه با اپیدمی جهانی شیوع بیماری در 39 از 40 کشور از جمله چین است. همان سال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برچیده شورای امنیت ملی جهانی بهداشت واحد های امنیتی و به یاد می آورد $252 میلیون دلار بودجه اضطراری برای پاسخ سریع به شیوع بیماری. در 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته ما آژانس توسعه بین المللی برنامه همکاری با محققان در سراسر جهان برای پاسخ به ویروس. و مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه منتشر شده در ماه گذشته شامل 3 میلیارد دلار کاهش بیشتر به هسته آژانس های فدرال از جمله بهداشت جهانی پاسخ برنامه. همانطور که رابرت رایش سابق وزیر کار با اشاره به, در بسیاری از حواس ما یک نظام سلامت. به جای ما کار به سود سیستم بهداشت و درمان است که بی ربط و آمادگی برای این و بحران های آینده.

ما مطمئن هستیم که چگونه این می تواند همچنان – به خصوص که بیشتر در بهداشت حرفه ای قرنطینه می شوند و یا تبدیل به بیمار خود را. در عوض ما باید ایستاده با خط مقدم سلامت کارگران و بیماران خود را خواستار سلامت و سیستم های اجتماعی است که در خدمت همه مردم به طور کامل تامین مالی و پشتیبانی با کارکنان مسائل فضایی و سیستم های.

تبلیغات:

این کاهش به سلامت سیستم در حال اضافه کردن سوخت به آتش است که در حال حاضر سوختن خارج از کنترل است. به عنوان یک جامعه ما باید شروع به دیدن سلامت و سیستم های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان خط مقدم پزشکان و پرستاران شاغل در آنها را به عنوان مهم تر از بانک ها و شرکت های ما با عجله به قید وثیقه آزاد است. در این لحظه زندگی ما را در دست خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>