این شده است یک هفته برای راه رفتن را از طریق درگاه به ناشناخته ها – اضطراب نیمی از کشور را متقاعد حال ما پایان ما دموکراسی برای داستانی denizens از بهشت آنها در آرزوی فرار و برای BoJack Horseman (ابراز شده توسط Will Arnett). دو نفر از کسانی که در آستانه نه استعاری اما آنها داستانی: “این جای خوب” و “BoJack Horseman” هر یک از ویژگی های دهانه به ناشناخته, به مناسبت پایان دادن به در هر سری آخر.

شباهت ها وجود دارد ، درب در “جای خوب” نشان دهنده آزادی یک آخر هدیه برای خیرخواه روح که زندگی خوب زندگی می کردند آنها را کسب ابدیت از سعادت و کشف کنند که در نهایت پاداش داشتن هر چیزی که شما احتمالا می خواهید برای همیشه بدتر از مرگ است. فراتر از آن است که درب صلح است.

تبلیغات:

در این قسمت یکی مانده به آخر از “BoJack,” با عنوان “از نیمه راه پایین” درب منجر به سیاه و تیره oblivion که BoJack است حق ترس است. این یکی از سری مفهومی قسمت است که منتقدان عشق به ستایش – آخرین آن یکی و شاید خود قوی ترین دلیل نقش آن در داخل از شخصیت مغز آن را به عنوان تعطیل. دوره نقاهت بعد از معتاد است عود اقدام صورت گرفته پس از تمام گناهان خود را گرفتن تا به او و جهان در او. خود را حرفه ای حل یک شبه شهرت او در ژنده پوش و یک زن و شوهر از سنگین دعاوی او را مجبور به فروش خانه خود را ترک او را با هیچ چیز.

چند تحقیرهای پس از آن BoJack است غرق شدن در آنچه که استفاده می شود به خود و مغز خود جواب او را به فکر او در یک مهمانی شام که در آن او مهمان افتخاری نشسته در میان مردم او صدمه دیده ترین و کسانی که برخورد او بیشترین آسیب های بسیاری از آنها مرده است. شب به پایان می رسد در یک تئاتر که با راهرو به سیاهی تکیه روی صحنه.

یکی یکی آنها را جست و خیز کردن و ناپدید می شوند تا تنها آنهایی که سمت چپ هستند گیاه Kazzaz (استنلی توچی) خالق “Horsin’ در اطراف” ’90s طنزهای ساخته شده است که BoJack یک ستاره است. خیانت خود از گیاه اولین گناه مرگبار در یک خط از گناهان تا زمانی که یک فرد می تواند بخشیده شود برای فراموش کردن برخی از بدترین. و شاخ و برگ گیاهان به عنوان او ایستاده است که درب را ارائه می دهد BoJack هیچ راحتی به عنوان پیچک از ماده چسبنده و لزج رسیدن از داخل و مصرف او.

تبلیغات:

“شما ببینید در طرف دیگر” BoJack می گوید همراه خود را به عنوان او در حال ناپدید شدن هستند.

گیاه پاسخ forlornly به عنوان سیاهی او را مصرف, “اوه, BoJack. هیچ. وجود دارد هیچ دیگر. این از آن است.”

به جز . . . از آن نمی باشد. آخر نشان می دهد که بر خلاف دشوار مردان پس از او الگو های ضدقهرمان از “BoJack Horseman” زنده می ماند — سرنوشت احتمالا بدتر از مرگ, پس از آن نیاز به طنزهای است که ساخته شده باز گشت تنها به از دست دادن همه چیز – عزت و شهرت شامل – به زندگی با گناهان خود را. بیشتر به نقطه, خود, خالق, Raphael باب-Waksberg نیست از ما بخواهید تا او را ببخشد و یا جشن سقوط.

تبلیغات:

ما به سادگی در سمت چپ در یک محل است که ما دایره کامل با BoJack و خود را دوست و عشق نا فرجام دایان Nguyen (Alison Brie) نشسته در سکوت در پشت بام خانههای گلی خالی بیش از یک حقیقت است که دایان می گوید در پاسخ به اسب حول کردن, پیر بلوطی در مورد زندگی یک سگ ماده, و سپس شما می میرند.

همیشه می گوید: دایان. “گاهی اوقات زندگی یک سگ ماده, و سپس شما را نگه دارید زندگی می کنند.” که در خود یک نوع عجیب و غریب از عدالت است.

تبلیغات:

در میان دلایل بسیاری از منتقدان عشق “BoJack Horseman” است راه هایی که باب-Waksberg و طراح تولید لیزا Hanawalt یک فرمت مرتبط با بی گناهی سبکی و لاستیک واقعیت کیفیت عاشقانه ارائه شده در این جهان که در آن حیوانات و انسان وجود دارد به عنوان برابر و استفاده از آن برای کشف همه سایه. با توجه به این “BoJack” شده است منادی به عنوان یکی از مهمترین روشنگری (در عین حال بسیار خنده دار) نشان می دهد در مورد افسردگی و اعتیاد تروما و آسیب در تلویزیون.

عنوان توالی ریف سقوط شکل در “مردان دیوانه” بازکن با همین دلیل خوب است چرا که BoJack چند چیز مشترک با دان دراپر. هر دو مردان عاشق مشروب بندر قسم خورده غرور و نمایش ناسالم تکیه بر زنان در زندگی خود چه به عنوان توانمندسازها و یا مقصر می گشتند. یکی می گویند بسیاری از, اگر نه همه از همان چیزهایی که در مورد Walter White از “شکستن بد” و یا تونی سوپرانو.

اما دانستن آن مردان (در محدود راه است که مخاطبان مجاز است) نیاز به برخی از صندلی روانکاوی و حدس و گمان در حالی که “BoJack Horseman” اغلب plopped ما در داخل شخصیت اصلی را ذهن یا زیاده روی طرف از طریق سفرهای داخلی consciousnesses از مردم در اطراف او.

تبلیغات:

ما شاهد منبع BoJack را درونی آسیب های نزدیک به گوش او محکم صحبت کردن با خود (یک لا در این قسمت به طرز وحشیانه ای با عنوان “احمق قطعه Sh*t”) زندگی می کردند در دایان افسردگی و شنا از طریق مادر او بئاتریس است (Rruth Malick) زوال عقل است. ما قادر به آن سفر چون کارتون دور می توانید با چیزهایی که زندگی سری عمل نمی تواند.

اما خلاق کمک هزینه و وجود مداوم سوال که چه شخصیت ما رشد علاقه و یا در مورد مراقبت باید مجاز به گرفتن دور با. با تونی سوپرانو یا والتر وایت است که آسان به پاسخ; شاید ما هیجان زده در زمان ما با آنها اما این نمی شد دوست داشتنی مردان است. خود سازندگان اغلب خواسته اگر آنها بخت به مرگ در پایان به پرداخت برای همه جنایات خود را. یکی بود. این بحث هنوز هم درگیری بر سر چه اتفاقی افتاد به مرد دیگر.

در حالی که “BoJack Horseman” ارائه می شود که پاسخ را در فرم از لغو – همانطور که در کاملا و کاملا لغو BoJack شهرت و آسایش و بدون توجه به خود هوشیاری و یا اخلاقی بهبود در همان زمان خود را نشان می دهد لغو شد.

تبلیغات:

در انجام این کار باب-Waksberg نیست satirizing که مفهوم و یا حتی رد آن را. او و نویسندگان در حال ارائه یک نوع پاسخ به این سوال که آیا عفو و بخشش باید در کارت های چهره مانند BoJack Horseman یا زندگی واقعی خود را از همتایان مانند Matt Lauer یا چارلی رز یا جلق طنز که جدید بحث است مشت را در حاشیه رانده شده.

صرف نظر از BoJack شخصی تلاش به نوبه خود بیش از یک برگ جدید و زندگی بهتر, نویسندگان, هرگز بهانه آسیب او ایجاد می شود و این آخرین قسمت او را مجبور به پاسخ به برخی از آن.

نه همه – هنوز هم وجود دارد تروماي خاطرات او را در پشت سمت چپ برای نوجوان که نزدیک به شراب خواری-مصرف خودش را به مرگ با مشروب او برای او تهیه و او هنوز مرتب سازی آنها. وجود خشم هنوز هم حلق آویز در داخل یک شعله که رد BoJack جنسی پیشنهادهای تنها برای پیدا کردن او را در به خطر انداختن موقعیت با نوجوان دختر.

وجود دارد شرکت ستاره “Philbert,” او noir-درام است که در آن او نقش یک عبوس ضد قهرمان پلیس یک زن او را خفه طول یک داروی سوخت خاموشی که شرکت در پوشش خود حمله برای خوب زندگی حرفه ای او.

تبلیغات:

وجود دارد او خیانت شاخ و برگ خود را بزدلانه درمان دایان های بسیاری از او مورد آزار قرار گرفته و خود را رها دوست تاد (Aaron Paul). BoJack ندارد به پاسخ برای هر یک از این و یا دیگر شکست و cruelties اینجا ذکر نشده است.

به جای لغو خود را پایین می آید به فقط یک چیز است که یک دنده تلخیص خبرنگار حفاری و است که نقش خود را در مرگ “Horsin’ در اطراف” شرکت ستاره سارا لین. چه ناخن های او به جزئیات است که به او ارائه شده خود را با هروئین او overdosed ، بدتر زمانی که او متوجه شدم او مرده بود و او را به سمت چپ وجود دارد برای حدود 20 دقیقه به منظور ساخت چه بود و عذر و بهانه ای قابل قبول.

“اگر من هوشیار” او می پرسد در آغاز فصل “و من هنوز همان افتضاح شخص من همیشه تنها هوشیار هستید؟” در این نویسندگان جمعی مشاهده کسانی که تلاش مهم نیست. موفق خود را تغییر علامت تجاری به عنوان استاد Horseman, درام, معلم محترم East Coast مدرسه فوق العاده است – برای او. آن را نشانی از هیچ چیز برای مردم به او صدمه دیده است.

حتی در هوشیاری BoJack نقاط ضعف هنوز هم حکومت او و دوستان خود را به نام به نجات او از خود و در عین حال زمانی که دوباره به خبرنگار مسلح با تخریب صفحة شماره خود را. حتی پس از آن او نتواند آنها را. دوباره.

تبلیغات:

او همیشه وفادار agent/manager/سابق پرنسس کارولین (Amy Sedaris) حتی نمرات یک مصاحبه تلویزیونی طراحی شده برای قطع چاپ افشا در زانو است که در آن BoJack رسما اعتراف کرده به همه چیز اما به اندازه کافی از چیزهایی که او انجام داد.

برای یک روز به نظر می رسد به کار. رویکرد مردم او را نقل مکان کرد و با خلوص او و ظاهر خود را از ندامت. و این از خواب بیدار خود را قدیمی ترین اعتیاد اشتیاق خود را برای اعتبار سنجی. او را بیشتر شیفته خود از عملکرد او واقعا متاسفم برای کمک به مرگ یک دوست مورد اعتماد.

خود نفس است بنابراین fluffed, در واقع, که او موافقت می کند به مصاحبه دوم در برابر شاهزاده خانم کارولین مشاوره. و این جایی است که تلویزیون مصاحبه به تازگی مسلح با اطلاعات از تلخیص خبرنگار ناخن BoJack به دیوار.

قسمت بعد او را از غرق شدن در استخر استفاده می شود که متعلق به او است اما در حال حاضر اموال خانواده دیگر. در این قسمت که به شرح زیر است, او از خواب بیدار دستبند به تخت بیمارستان, راهی ایستگاه قبل از زندان – “رسما شکستن و ورود” او بعد از آن می گوید همکار خود را بازیگر و frenemy آقای Peanutbutter (Paul F. Tompkins) “اما من فکر می کنم این نوع برای همه چیز.”

تبلیغات:

و این همان چیزی نیست که ما می خواهیم هنگامی که ما بحث در مورد لغو مشهور است که سزاوار به لغو ؟

آن را جذاب تست روانشناسی, این پایان اقساط. خود را تصادفی فرود در باز روز از Harvey Weinstein محاکمه آنها را به سطح اضافی . . . نه کاملا ناراحتی اما چیز دیگری است. شاید این اصطلاح inquisitiveness.

من فکر نمی کنم “BoJack” نویسندگان در حال مشاجره هستند و در همه به نفع آمرزنده این مردان و یا نشان می دهد ما در تلاش برای درک آنچه که انگیزه آنها را. ارقام مسئول الهام بخش #MeToo جنبش لگد به دنده بالا سزاوار هر بیت از ابهام آنها را در آینده به آنها.

حداقل BoJack لوکس بودن داستان و پوچ در آن – یک اسب که استفاده می شود شاعرانه با درگیر یک گربه که nursed یک عشق نا فرجام با یک انسان که سقوط در عشق با ازدواج و طلاق خود را بهترین دوست, سگ, قبل از بسیار وفادار و حمایت بوفالو نوردد او پاهای خود را.

آخر خود را می بندد زمان ما با “BoJack Horseman” با تماس پس از دیگری زمان افتخار استعاره از طنزهای با عروسی که ارائه می دهد یک پایان خوش برای یک نفر در BoJack زندگی شاهزاده خانم کارولین. دایان نیز در نقل مکان کرد به عنوان تاد و به نظر می رسد آقای Peanutbutter.

BoJack اما هنوز هم یک جمله به خدمت کردن است که ممکن است به دنبال او بقیه روز خود را. از اینجا اگر چه آن را مانند به نظر می رسد او را بیشتر در خود دارد.

سپس دوباره این برای تلفن های موبایل و یا Hollywoo یا Hollywoob هر چه در این نسخه کارتونی از شهر به پایان می رسد تا که خود را از اینجا. که یاد نشانه ممکن است تغییر کند, اما برخی از حقایق هرگز فراموش. “مردم باید کوتاه خاطرات. این بهترین و بدترین چیزی که در مورد مردم” شاهزاده خانم کارولین می گوید BoJack به عنوان آهسته رقص در عروسی اشاره است که حتی اگر ما با این نشان می دهد که بیش از BoJack لغو ممکن است. و من مبارزه با چگونه احساس می کنم در مورد آن.

تمام شش فصل “BoJack Horseman” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی