در آمازون, علمی تخیلی, فیلم کمدی “ها,” سیستم برنامه ریزی شده علیه ما حتی در زندگی پس از مرگ

در سراسر بهترین و شناخته شده کار می کند کار خود را در تلویزیون, Greg Daniels شده است بی سر و صدا آموزش ما در مورد سیستم های اجتماعی این سلسله مراتب در آنها و آنچه در آن طول می کشد به حرکت موانع خود را و آنها را به کار.

درس افاضه شده توسط دانیلز و نوشتن کارکنان از طریق “دفتر” و “Parks and Recreation” ساده در خود شیرینی هر یک از پیشرو با این تصور که زمانی که همه گفته و انجام داده, انسان مهم تر از هر ساختار. خوبی برنده به خوبی چیزی است که ما را متصل در هر یک علت شایع.

تبلیغات:

“آپلود” Daniels’ جدید آمازون سری اجازه می دهد تا کمی از هلیوم از aspirational مفاهیم ارائه یک چشم انداز است که به نظر می رسد کاملا قابل قبول و حتی به عناصر هستند که در حال حاضر خالص داستان های علمی تخیلی. شگفت آور دانیلز می گوید: او مشغول به کار در “ها” از سال 2008 اما آن تم بسیار از لحظه ای – ترین آن مرکزی با داشتن نشان داد تا در چندین فیلم و سریال از جمله چند روز دیگر خدمات جریان.

به اعتبار آن “ها” نمی سبک نگارش تقلید تلخ چشم انداز آینده دیده می شود در امثال “بلید رانر” و یا Netflix بکشد “تغییر کربن است.” تفاوت اصلی این است که تکنولوژی ارائه شده است دستگاه های دستی منسوخ شده است. در حال حاضر اطلاعات است که در واقع فقط در دست ما. همچنین این می رود بدون گفت که نظارت دولت در یک عمل انجام شده ثروتمند حکومت بر جهان است و به طور متوسط کارگران در سمت چپ مبارزه با بیش از فرستادن اسکرپ.

اگر هر چیزی Daniels’ نگاهی به خرس شباهت نزدیک به یک آینده شبیه به آنهایی که بیشترین بازدید را در “آینه سیاه” یک جهان اجرا شده توسط شرکت های چند ملیتی و به بردگی گرفته شده توسط داده های بزرگ که در آن ساکنان آپارتمان رشد گیاهی stashes از کیسه حلق آویز کردن خود ویندوز و محیط زیست بسیار ضعیف است که فقط ثروتمندان می توانید استطاعت به طبخ واقعی سبزیجات و گوشت و بقیه چاپ وعده های غذایی خود را.

تبلیغات:

دوستیابی و جفت گیری هستند و حتی بیشتر gamified فرآیندهای از آنها در حال حاضر است که باعث می شود زندگی است که بسیار سخت تر برای رمانتیک مانند “ها” قهرمان نورا (اندی Allo) تک و مبارزه مشتری خدمات زنبور کارگر برای Horizen یک شرکت داده است که زندگی پس از مرگ ارائه می دهد یک سرویس علاوه بر آن دیگر محصولات با تکنولوژی.

در Daniels’ آینده شما ببینید انسان که می توانید انتخاب کنید که ذهن خود را آپلود به یک محیط شبیه سازی شده قبل از آنها می میرند و زنده کردن ابدیت دیجیتال نیروانا مانند Lakeview که در آن هر نیاز دیده می شود و هر میل سیرچشم.

این جایی است که ما را وادار به می دانم که ناتان براون (Robbie Amell) اگر چه ما با او زمانی که او زنده است و یک استاندارد شماره خود درگیر تکنولوژی bro با یک ثروتمند به طور مشابه خودخواه دختر به نام اینگرید (Allegra ادواردز) که او اساسا تحمل. همه چیز به نظر می رسد طلایی در ناتان زندگی تا زمانی که یک شب هنگامی که ماشین خود رانندگی است که در آن او را از رفتن به خانه ناگهان خرابی و تصادفات ترک او را در وضعیت بحرانی است.

تبلیغات:

به عنوان او همچنان در درب مرگ اینگرید متقاعد ناتان به ها به Lakeview, مرتب کردن بر اساس از چهارراه بین “جای خوب” و “سن Junipero.” این زنبور نسخه از بهشت آورده شده به شما توسط Horizen شرکت با هوش مصنوعی بندگان غذا به هر هوی و هوس, درمان حیوانات که ارائه واقعی درمانی و خدمات شخصی از دنیای واقعی از طریق دستیاران به نام “فرشتگان است.”

در میان فرشتگان اختصاص داده شده به ناتان نورا که امیدوار است برای به دست آوردن پول به اندازه کافی به محل امن در Lakeview برای علاج ناپذیری بیمار پدر دیو (Chris Williams). نورا و بهترین دوست او Aleesha ( زینب جانسون) هستند و هر یک در تلاش برای حرکت یکصدمین شرکت مطالبات خود اما به عنوان نورا صرف زمان بیشتری را با ناتان دو شروع به افتادن یکی دیگری.

تبلیغات:

این وحشتناک است توسعه و یکی از قرار دادن نورا در تخلف از سیاست های شرکت و حتی بدتر جای پای برابری با او را مسخره ، اینگرید در ضمن دائما به یاد ناتان که او در حال حاضر وجود دارد برای لذت بردن خود را – به معنای واقعی کلمه – خود شکوفایی احساسات نورا حتی بیشتر مشکل ساز است. پس زمینه به همه این یک راز است: نورا و ناتان کشف که چند کلید خاطرات از دست رفته اند از ناتان آپلود فایل و هیچ کس نمی تواند کشف کردن که چرا.

دانیلز مانند “Parks and Recreation” co-creator مایک Schur یک استاد در بازی ما heartstrings و شیمی متولد از امل و Allo مخالف یکی دیگر از این است. امل نگاه هر دره سیلیکون خزش ما مشروط است به متنفر هستند و او خم به این در ابتدا قبل از استراحت شخصیت او به این وضعیت که بیش از او هیچ تسلط.

اللو برعکس است و به طور طبیعی به عنوان برنده نورا وام او را معوج دیده می شود آن همه سختی که با این وجود غلبه بر او ذاتی باور عاشقانه است. راه Allo می توانید یک dreaminess شنا بیش از زل زل نگاه کردن او در فکر عشق ماندگار باعث می شود مخاطبان جست و خیز کردن سر بیش از پاشنه برای نورا در یک لحظه. به نوبه خود او به ما کمک می کند تا برای نرم کردن هر گونه اولیه bristling در ناتان.

تبلیغات:

ما این را برای اولین بار در طول رفت و آمد به عنوان او خم به جاسوسی بر روی یک غریبه روی صفحه نمایش به عنوان او در جریان این درو بریمور و آدام سندلر عاشقانه “50 First Dates.” زمانی که زن متوجه نورا او نمی ذخیره کردن صفحه نمایش برای خودش – او لبخند مشتاق برنده خود را بیش از و آنها با هم لذت ببرید سینمایی حاضر است.

صحنه هایی مانند این را “ها” برنده با وجود سایه لبه های آن فوتوریسم چرا که آن را نشان دهنده بازگشت به هسته برنامه نویسی است که باعث می شود Daniels’ دیگر نشان می دهد بی انتها است. نورا را آشکار بشریت نیز باعث می شود او را گاه به گاه شکست توسط مجلس برنامه خسته کننده تر به شاهد یا رئیس او لوسی (Andrea روزن) سنگدلی اضافی بدتر تاکید دوباره است که مناسب به منظور تجویز شده توسط future tech لزوما ما را حل کند بسیار در حال حاضر نگرانی در مورد کاهش بشر همدلی یا اتصال.

که در آن نورا است که همه امید و عشق جانسون Aleesha واقع گرا هماهنگ به آنچه در جهان را ارائه کرده و محدودیت های آن است. زوج با ناتان Lakeview همسایه لوقا (Kevin Bigley) یک مزاحم که به طور کلی قلب خود را در جای مناسب دو ارائه بیشتر از هر قسمت اصلی کمیک امداد گذشته از شرایط دانیلز و نویسندگان کد به Lakeview خود را.

تبلیغات:

بهشت آن را به عنوان معلوم است یک موضوع از دیدگاه و نظر و هرگز نمی تواند واقعا چنین جایی که آن را طراحی شده است که توسط یک شرکت بزرگ است که می تواند پیدا کردن راه فروش شما موارد حتی در زندگی پس از مرگ. و حتی این احساس مرده-دقیق تر و مرتبط تر از این به طور فزاینده ای عجیب و غریب شرایط اطراف ناتان مرگ است.

“ها” نمی به طور کامل فاش کردن رمز و راز است که در پایان آن 10 قسمت است که فقط به عنوان به خوبی داده شده است که آن را به ما برگ مایل به دیدن آنچه که سرنوشت و ابدیت را در فروشگاه برای ناتان و نورا با هم و از هم جدا. عاشقانه با مشتریان ممکن است در برابر سیاست های شرکت و عشق واقعی ممکن است ناتوان از مرگ تقلب و نتایج مایه تاسف است که پاپ تا در سابقه جستجو. اما یک راه برای پیدا کردن ترک در هر سیستم و شکستن از طریق به نحوی. دانیلز برنامه ریزی شده تا این مفهوم را به آینده ای که نیست به خصوص روشن اما به نظر می رسد واقع بینانه و برای تمام معایب خاص خود را ارائه می دهد چند درخشان motes از امید.

“ها” در دسترس است به جریان در آمازون نخست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>