در ناراحتی به بزرگ داروسازی, امیدوار کننده ترین coronavirus واکسن می آید از بخش عمومی

صدها نفر از شرکت های دارویی باید با بسیج هزاران نفر از کارگران و میلیون ها دلار برای تولید یک coronavirus واکسن به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است فریب وعده درآمد فوق العاده ای برای یک واکسن است که بسیاری از مردم را دریافت کنید. و در عین حال امیدوار کننده ترین واکسن نامزد — “ماه آینده” از مسابقه (به عنوان Bloomberg Businessweek را تیتر blared) — می آید از بخش دولتی: به طور خاص آزمایشگاه محقق سارا گیلبرت از دانشگاه آکسفورد در انگلستان است. گیلبرت استاد vaccinology در آکسفورد Jenner, موسسه و در حال حاضر تجویز این واکسن نامزد به فرزندان (و همچنین بسیاری دیگر از افراد بشر).

اوایل مرحله محاکمه انسان داده بر روی واکسن جدید شناخته شده به عنوان AZD1222 است منتشر شود در مجله پزشکی لانست در روز دوشنبه با توجه به چهارشنبه گزارش از رویترز،. واکسن نامزد است که در حال حاضر در مقیاس بزرگ فاز سوم آزمایش به معنی انبوه واکسن هزار نفر در کشورهای مختلف اگر چه محققان هنوز به افشای اینکه مرحله اول آزمایشات نشان داده است که از آن خواهد شد هر دو امن و ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن. (بسیاری از coronavirus واکسن نامزدها استفاده از پردازش موازی معنی چند مرحله از آزمایشات به طور همزمان اتفاق می افتد به سرعت تحقیقات.)

تبلیغات:

ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت دانشمند ارشد گفت که AZD1222 ممکن است توسعه یافته ترین COVID-19 واکسن. در واقع گیلبرت و آکسفورد همگروهی ها سال جلوتر از خود را “رقبای” در بخش خصوصی; خبری بلومبرگ به نقل از صندلی از واکسن گروه ضربت عنوان کرد و گفت: “این پیشرفته ترین واکسن در هر نقطه.” دانشگاه زده است مقابله با AstraZeneca Plc یک شرکت دارویی به طور بالقوه تولید 2 میلیارد دز — در نه برای سود بر اساس.

دانشگاه آکسفورد به نتایج امیدوار کننده ای را تشکیل می دهند فانتزی برای سود صنعت داروسازی در حال حاضر ترشح بزاق بیش از یک واکسن. در عین حال این واقعیت است که زمان واکسن frontrunner ناشی از یک نهاد عمومی به عهد به قدرت باز تحقیقات علمی بیش از آن است که صرفا سود محور است.

به تازگی و آمریکا و رسانه های خبری شده است تثبیت شده بر روی واکسن تلاش های مدرن, یک شرکت داروسازی با یک کاندیدای امیدوار کننده. در عین حال به عنوان یک سود شرکت خیلی از اخبار در سراسر مدرن را واکسن سخت است جدا از اعتیاد به مواد مخدره; سهام این شرکت ارزش شات در ماه مه پس از آن نشان داد امیدوار کننده نتایج اولیه از آن کانديد واکسن. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک مظنون ارتباط با شرکت: Moncef Slaoui رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن کروناویروس “تزار” برگزار شد بیش از 150 ، 000 گزینه های سهام در مدرن قبل از فروش آنها در ماه مه و یک عضو سابق این شرکت در هیئت مدیره.

تبلیغات:

که پرسش: اگر AZD1222 بادها تا واکسن است که متوقف می شود COVID-19 خواهد سیاستمداران آمریکایی و رسانه ها اعتراف حدی که یک نهاد عمومی نقش عمده ای در ساخت این اتفاق می افتد ؟

به عنوان دانشگاه آکسفورد متحده در وب سایت خود را”‘, پزشکی ترجمه’ – مصرف اکتشافات از آزمایشگاه حق را از طریق به درمان بیماران — قابل توجه است تمرکز تحقیقات پزشکی در آکسفورد. این نیمکت به بالین’ رویکرد کمک پربار لینک با بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی] سازمان.”

این به این معنا نیست که بخش خصوصی پول بازی کرده است و نقش مهمی در کمک به توسعه AZD1222. در حالی که آکسفورد Jenner موسسه عمدتا دولت بریتانیا تامین می شود, ظهور, Srl, یک شرکت تابعه از سازمان پژوهش های IRBM ارائه برخی از کمک های مالی به coronavirus واکسن پروژه تحقیقاتی به عنوان شایع است با تحقیقات مالی. هنوز هم یکی از اسطوره تداوم توسط بازار آزاد بنیادگرایان (و خود را آزادیخواه coevals) است که بخش دولتی تامین مالی صریح بیمار است که آن را کمی اگر هر چیزی به نفع جامعه و یک معامله بزرگ به آن صدمه دیده است. اگر این نظریه درست شد و سپس یک آکادمی که سخاوتمندانه دریافت بودجه از دولت نمی توانست این مقدار پیشرفت در حال توسعه یک واکسن.

تبلیغات:

“آیا یک نوآوری خواهد بود یک موفقیت نامشخص است و می توانید آن را بیش از بانک های سنتی و یا سرمایه گذاران در حال حاضر به صبر کنید” اقتصاددان ماریانا Mazzucato نوشت: در جدید دانشمند در سال 2013. “در کشورهایی مانند آمریکا و چین و سنگاپور و دانمارک دولت ارائه نوع بیمار و بلند مدت سرمایه گذاری فن آوری های جدید نیاز به دریافت زمین. سرمایه گذاری در این نوع اغلب رانده شده توسط ماموریت از قرار دادن انسان در ماه برای حل تغییر آب و هوا. این نیاز نه تنها بودجه تحقیقات پایه – نمونه عمومی ‘خوب’ است که بسیاری از اقتصاددانان اعتراف نیاز به کمک دولت – اما تحقیقات کاربردی و دانه بودجه بیش از حد.”

Mazzucato شفافی در این افکار در یک 2015 مصاحبه با سالن اشاره به این که بخش عمومی پول کمک کرده است تا حمایت از تحقیقات پایه تحقیقات کاربردی و اوایل مرحله با ریسک بالا شرکت سرمایه گذاری در مناطق مانند اقتصاد سبز, بیوتکنولوژی, نانو تکنولوژی و فناوری اطلاعات. Mazzucato اغلب یادداشت چگونه آیفون در نظر گرفته شده است یک نماد سرمایه داری در حالی که این تکنولوژی شامل آن تقریبا به طور کامل عمومی-تامین می شود.

تبلیغات:

“من اغلب با استفاده از آی فون به عنوان یک مثال از اینکه چگونه دولت ها شکل بازار به دلیل آنچه که باعث می شود آی فون ‘هوشمند’ و احمق نیست چیزی است که شما می توانید با آن” Mazzucato گفت: سالن. “و همه چیز شما می توانید با آی فون بود دولت تامین می شود. از اینترنت است که اجازه می دهد تا شما را به گشت و گذار در وب به GPS که اجازه می دهد تا شما با استفاده از نقشه گوگل به صفحه نمایش لمسی و حتی سیری صدای فعال سیستم —همه این چیزها بودجه توسط عمو سام از طریق دفاع از آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA) ناسا نیروی دریایی و حتی سازمان سیا است.” فلسفی صحبت شاید آن را حس می کند که موسسات مشغول به کار در جهت منافع عمومی و بودجه عمومی خواهد بود بهترین راه حل مناسب برای انجام تحقیقات است که منافع عمومی و بدون مانع بودن نهان سود انگیزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>