در “شکسته ایمان” تحقیقی روزنامه نگاران حفاری به مرموز کلمه ایمان Fellowship church

برای بسیاری از ما حذف شدن از جهان خارج است که یک واقعیت جدید است. با توجه به کتاب جدید توسط روزنامه نگاران تحقیقی برخی از اعضای کلمه ایمان یاران شاید بیشتر به آن عادت کرده اند. “آنها شما را منزوی; آنها شما جدا از خانواده خود را در خارج” برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار میچ ویس ادعا کرد در مصاحبه اخیر است.

شرکت نوشته شده با روزنامه نگار هالبروک Mohr “شکسته ایمان: در داخل کلمه ایمان یاران امریکا یکی از خطرناک ترین فرقه” (هانوفر مربع را فشار دهید) ارائه یک نگاه نادر به کلمه ایمان مذهبی سازمان و رهبر آن جین Whaley گفت تا حد زیادی از طریق لنز یک خانواده را تجربه می کنند.

تبلیغات:

تاسیس در کارولینای شمالی در سال 1979 کلمه ایمان یاران توصیف خود را به عنوان “یک بدن از مؤمنان متعهد به پرستش و خدمت پروردگار ما و نجات دهنده عیسی مسیح است.” اما ویس و مور ادعا که وزارت ارشاد در دهه الگوی شدید جسمی و روانی برای اعضای که اجرا گرفتار آن پروتکل های دقیق. “در طول زندگی خود” آنها در نوشتن یک عضو سابق “او شده بود خفه پانچ و مورد ضرب و شتم قرار به اخراج شیاطین آنها گفت: صاحب روح خود را.”

محور روایت داستان “پنج پسر.” به عنوان یک گروه جوان در اوایل 2000s خود صمیمی دوستی بنا به گزارش تحریک سوء ظن از Whaley در نتیجه آنچه که نویسندگان ادعا شد یک سال از سوء استفاده فیزیکی و دوری می گزیدند. “کسانی که برخی از تاریک ترین دوران” جیمی اندرسون یکی از در حال حاضر بالغ پنج پسر بازگو در این کتاب است. “آن شدید حتی برای آن وجود دارد.”

حذف شده از مصاحبه با نزدیک به 100 نفر درگیر و همچنین به عنوان اسناد دادگاه و صوتی و تصویری ضبط شده “شکسته ایمان” شده است به شدت به چالش کشیده شده توسط کلمه از ایمان است. دو سال پیش, A&E کشیده یک مجموعه مستند در این گروه در مدت کوتاهی پس از اتهامات مربوط به تولید کنندگان پرداخت می شود و شرکت کنندگان است.

تبلیغات:

سالن رسیده به کلمه ایمان برای اظهار نظر در مورد اتهامات ساخته شده در “شکسته ایمان” و وکیل جاشوا کشاورز فرستاده ما این پاسخ “به نمایندگی از کلمه ایمان یاران”:

میچ وایس در کتاب “شکسته ایمان” ادامه مبارزات انتخاباتی از زاج و دروغ توسط ویس و برخی اعضای خانواده کوپر در برابر کلیسا ما. این است یکی دیگر از تلاش برای تجاری خود را هماهنگ کمپین اسمیر پس از تلاش ناموفق با لغو A&E سریال “شیطان در کنار درب.” که سری غیر قابل جبرانی آلوده از آنجا که بسیاری از شرکت کنندگان عمده بودند پرداخت مبالغ قابل توجهی به عنوان آنها slandered کلیسا. بعد از کلیسا به اطلاع عموم وجود پرداخت های این مجموعه لغو شد.

ما مطلقا انکار ویس اتهامات سوء استفاده فیزیکی و انزوا از اعضای.

ما بارها و بارها به ویس و ناشر این کتاب است. آنها باید به طور مستمر ما را تكذيب تلاش خود را به ادرس اشتباهی.

نویسندگان این کتاب صحبت کرد و به سالن از طریق تلفن در مورد کتاب خود می گیرد و کلمه ایمان یاران و چه چیزی باعث آنها را به نگه داشتن رفتن در یک داستان دیگر روزنامه نگاران داد تا در دهه پیش.

برای کسی مثل من که تا به حال شنیده نشده از این سازمان که جین Whaley?

تبلیغات:

هالبروک Mohr: جین یک زن که مطرح شد در روستایی کارولینای شمالی. از ظواهر ظاهری او نسبتا عادی و تربیت است. پدر او یک صاحب کسب و کار کوچک. او متعلق به یک لوله کشی فروشگاه. او به دانشگاه رفت و در آپالاچی دولت در زمانی که هنوز بسیاری از زنان به کالج رفت; جین حدود 80 در حال حاضر. او یک معلم ریاضی او ازدواج کرده و شوهرش سام بود که یک مرد مذهبی و او می خواست می شود یک کشیش و بیشتر سفر معنوی. آنها شروع به یک کلیسا در چیپندیل روستایی کارولینای شمالی در سال 1979. بعد از آنها منتقل به Tulsa, اوکلاهما, جایی که او با حضور در Rhema کالج کتاب مقدس است که می آموزد رفاه انجیل.

در طول زمان در حالی که آنها وجود دارد جین شروع به جذب یک گروه کوچک از پیروان عمدتا زنان بودند که بسیار به او وفادار. به عنوان زمان پیشرفت, او واقعا شد, بیشتر در غالب نیروی مذهبی در ازدواج خود را. زمانی که آنها رفت و برگشت به کارولینای شمالی, Jane نوع در زمان بیش به عنوان کشیش سرب از کلمه ایمان یاران. در طول سال ها او توانسته است مردم را به کلمه ایمان یاران از طریق پویا و شخصیت کاریزماتیک. که اساسا کسی که در او است که در آن او می آید.

تبلیغات:

میچ ویس: من می خواهم اضافه کردن یک چیز بیشتر. او این رهبر معنوی این پیامبر پس به صحبت می کنند در زمانی که evangelicalism بود مردسالار زمینه است. او یکی از معدود زنان است. اساسا او استفاده می شود که به او مزیت چرا که او کمی بزرگتر است. برخی از اوایل عبادت بودند ، آنها مشکل با تمایلات جنسی خود را و یا آنها بیرون آمدن از روابط سوء استفاده و او قادر به تبدیل شدن به یک مادرانه شکل به آنها. که یکی از چیزهایی که او بود که کمی متفاوت تر و سپس مبلغان انجیلی در آن زمان است.

من هم می خواهم هرگز از شنیده می شود این عمل از “انفجار.” شما می توانید با من صحبت در مورد آنچه در آن است از کجا می آید ؟

مهر: وجود فرقه های مسیحی که در زبان صحبت می کنند و ذخیره کردن بر روی دست و نماز محافل و این جور چیز ها. چه مجموعه این کلمه ایمان یاران از هم جدا اعتقاد آنها این است که این چیزی است که شما باید انجام دهید شماره یک به بازیگران از شیاطین و آن را شدید تر می شود به عنوان آن می رود. آن می تواند ساخت تا به خشونت است. مردم را به زمین پرتاب و یا سیلی هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت شیاطین از آن شخص و برای آنها برای پیدا کردن رستگاری. که واقعا چه مجموعه این کلمه برای ایمان یاران از هم جدا بود و این عمل به نام انفجار.

تبلیغات:

ویس: وجود عناصر این در پنطیکاستی انجیلی حرکات اما [با کلمه ایمان] این خشونت به شیاطین. او به معنای واقعی کلمه معتقد است که هر مشکل شما در زندگی, اگر شما یک الکلی اگر شما در حال معتاد به مواد مخدر, اگر شما و من با استفاده از علامت نقل قول, “همجنسگرا” و سپس شما باید یک دیو درون شما است که شما عمل می کنند که راه یا آن راه. و تنها راه برای خارج شدن یا بیرون که شیطان این است که ضرب و شتم توسط شما, توسط فریاد در شما. گاهی اوقات این چیزها برای ساعت — فریاد از ضرب و شتم تا زمانی که آنها متقاعد شده است که آنها به اخراج که شیطان است.

بدیهی است که exorcising شیاطین دارای یک پایه و اساس در عهد جدید. اما این چیزی است که کلمه ایمان تنها با استفاده از بسیار شدید شرایطی ؟

ویس: که دقیق است. پس از آن می شود بخشی از راه خود را از زندگی است که شما به نوعی به آن استفاده می شود. بسیاری از اعضای سابق به خصوص آنهایی که متولد شد به کلیسا که همه می دانند که انفجار و ضرب و شتم گفت: آنها تا به آن استفاده می شود که آنچه واقعا زحمت آنها را بیش از آنکه مورد ضرب و شتم ساعت بود انزوا. که یکی از تکنیک های. یک حادثه وجود دارد ما در مورد بحث در این کتاب در مورد “پنج پسر.”

تبلیغات:

بدترین قسمت برای کسانی که بچه بود در کل جدا از خانواده خود را. هیچ کس نمی تواند به آنها صحبت کنید. آنها دوری کردند. آنها تا به حال برای رفتن به مدرسه هر روز و تماشای جین Whaley ویدئوها. این غذا در اصل: شما برای باز کردن درب شما با قرار دادن مواد غذایی مانند خود شما در زندان است. هیچ یک از اعضای خانواده می تواند به آنها صحبت کنید. آن است که جداسازی در بالای آن است که وحشتناک بود. من نفرت را به می گویند شما استفاده می شود به ضرب و شتم, اما آن را واقعا که انزوا که آنها می ترسید تقریبا به همان اندازه است.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب. من می خواستم بپرسم شما در مورد پنج پسر [نوشته شده در مورد این کتاب] به دلیل آن است که واقعا یک رکن اصلی این داستان است.

مهر: اینها فقط بچه ها بودن بچه ها. لبخند زمانی که آنها قرار نیست به بودن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. آنها فقط کمی به حال بازی. آنها را کمی سیگنال برای برقراری ارتباط از آنجا که شما نمی تواند آشکارا آن را انجام دهد. آن چیزهایی که به هر دلیل خشم جین. او معتقد است که نوع رفتار خارج از قدرت. شما قرار است به “قفل شده” و همه چیز قرار است به تصویب و انجام راه کلیسا آن را می خواهد. اگر شما راه رفتن نیست که خط حتی آنچه به نظر می رسد مانند جزئی از فعالیت های می تواند منجر به برخی از عواقب شدید. برای این بچه ها آنها از هم جدا شدند از دوستان و خانواده خود را. آنها جدا شد. آنها اجازه نداشتند به بخشی عادی از فعالیت های مدرسه. آنها فقط به حال به نشستن در یک اتاق و تماشای این نوار از جین Whaley موعظه. این اثر مخرب بر روی آنها. نه فقط در زمان, اما حتی امروز.

کلمه ایمان به توجه گسترده ای از 25 سال پیش. پس چه اتفاقی افتاد و چه اتفاق نمی افتد پس از آن?

تبلیغات:

ویس: در سال 1995 “Inside Edition” یک داستان. پیت ایوانز با تثلیث بنیاد نفوذ کلیسا و در زمان و پس از آن او به فیلم “در داخل Edition.” “Inside Edition” فرار یک داستان در مورد این کلیسا و سوء استفاده در داخل کلیسا که موجب یک تحقیق توسط سازمان دولتی که می آید و به نظر می رسد به این چیزها. آنها آمدند با 315 صفحه گزارش که هرگز به عموم مردم منتشر شد. ما به پایان رسید تا گرفتن آن یک زن و شوهر از سال پیش. دا در آن زمان گفت: سلام ما در حال بسته شدن پرونده زیرا آنها باید برخی از شیوه های غیر معمول اما واقعا وجود دارد هیچ کس در داخل کلیسا که می خواستم به جلو آمده و اتهامات مطبوعاتی.

البته هنگامی که ما از سال 1995 گزارش دیدیم که وجود دارد نزدیک به یک دوجین از مردم که گفت:, “بله, ما در حال رفتن به اتهامات مطبوعاتی.” آنها به صحبت رهبری که بستری آنها این چیزها. آن رفت و در و در و در. هالبروک و من به سرعت متوجه شدم که همان افرادی که در آنجا بودند در سال 1995 بودند هنوز هم وجود دارد هنگامی که ما در نوشتن این داستان. مشکل این است که شما باید شکست این موسسات برای انجام شغل خود را. که مشکل است. کلمه ایمان است 750 اعضا در کارولینای شمالی آنها را به دو کلیسا در برزیل و یکی در غنا. اما در کارولینای شمالی 750 نفر در روستایی کوچک در شهرستان را به صورت قوی رای گیری بلوک. آنها خوب لباس پوشیدن آنها و تحصیل آنها در سراسر آمده به عنوان به طور کامل طبیعی است. در واقع شما نمی خواهید به عبور آنها را از آنجا که آنها تا به حال پول و آنها تا به حال زمان برای انجام آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم اتهامات عنوان شده علیه.

وجود دارد DA وجود دارد که ما مصاحبه به نام براد Greenway. او در واقع یک وکیل برای DSS در طول این نبرد طولانی و DSS را سعی کنید به در آمده و اقدام به حفاظت از کودکان و نوجوانان. آنها به پایان رسید تا از دست دادن. آنها به خاطر کلمه ایمان استخدام یک شرکت حقوقی از نیویورک است که به نمایندگی از کلیسای ساینتولوژی. زمانی که من صحبت کردم براد Greenway که بعدها دادستان منطقه گفت: نگاه آنها فقط شما را می پوشند. آنها می آیند در, شاید شما یک بچه که می خواهد به پرونده اتهام و سپس او تغییر ذهن خود را. یا شما باید این کلیسا در آینده و آنها همه این افرادی که به خوبی لباس می پوشد و شما فقط به من بدهید.

او گفت: به اعتقاد من آنچه که در پایین وجود دارد سوء استفاده, اما من فقط نمی باید انرژی است. نگاهی به او کردم و گفتم: “پس چرا شما فقط جلوگیری از دا و اجازه دهید کسی در می آیند که این کار را انجام? چرا که با شکست از دا و پلیس که دنبال راه های دیگر برای انجام شغل خود را, شما باید یک نسل کامل از کودکان که مورد آزار قرار گرفته بودند که از لحاظ احساسی آسیب دیده برای بقیه زندگی خود را.” و بدترین قسمت این است که آن را همچنان به این روز است. همچنان به این روز است.

تبلیغات:

کلمه ایمان نیز دارای روابط کاخ سفید ؟ شما می توانید بحث در مورد آن ؟

مور: شماره یک این کلیسا ارتباطات سیاسی بازگشت سال, راه قبل از این دولت فعلی است. سام Whaley باز یک جلسه کنگره با نماز در سال 1999; آنها مبارزه کرد و به صورت محلی و ایالتی و فدرال رهبران برای سال. خود را در ارتباطات سیاسی جدید هستند. که می شود گفت آنها در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر او می آید به شارلوت آنها وجود دارد. آنها به طور فعال در حمایت از رئیس جمهور اما دوباره آنها بدست دور با این چیزها برای سال. که راه می رود قبل از دولت فعلی است.

ویس: باید اضافه کنم که این کلیسا می گوید که اعضای آن به تماشای تلویزیون نه به خواندن روزنامه.

آنها شما را منزوی آنها شما جدا از خانواده خود را در خارج از اعضای خانواده که بخشی از کلیسا.

تبلیغات:

این سرمایهگذاری بازگشت تقریبا به آغاز است. آنها انجام بسیاری از چیزهایی که نشان نمی دهد تا در گزارش مالی مبارزات انتخاباتی. آنها مردمی سازماندهی آنها مردم را به رای دادن. آنها عضو است که رئیس حوزه.

به علاوه اتصال خود را به کنگره ارقام فقط برجسته است. آنها متصل به علامت مراتع که بازنشستگی و غیره. آنها در حال رفتن به کشت این روابط.

آنچه در این کتاب می گوید: در مورد ری و جاشوا کشاورز می دهد و داستان خود را تمام ابعاد دیگر. شما می توانید به من بگویید در مورد آنها ؟

ویس: بیایید شروع با ری کشاورز. ری کشاورز رئیس امنیت در کلمه ایمان یاران. این یک خصوصی کلیسا وجود دارد و تنها یک جاده واقعا در داخل و خارج از ترکیب است. اگر شما به پایین جاده ای که من می توانم به شما بگویم که شما نمی خواهد آن را به سمت دروازه. وجود خواهد داشت یک ماشین است که بلوک های شما و داخل است که معمولا ری کشاورز. معمولا بزرگ, سیاه, سدان پنجره های رنگی ، اعضای سابق به ما گفته اند در مورد او این تفنگ بزرگ مجموعه. بنابراین او رئیس امنیت.

سپس شما باید جاش کشاورز ورشکستگی وکیل که برای ورشکستگی زمینه و به نحوی موفق به حفاری تا پول به اندازه کافی برای شروع یک ملی شرکت حمل و نقل. او یک مرد نیز به شدت درگیر در همه چیز. او عملا سخنگوی کلمه از ایمان است. اگر شما می خواهید به نظر شما تماس جاش یا ایمیل جاش. جاش و که شرکت حمل و نقل آنها انجام بسیاری از کسب و کار. او صادر انتشار اخبار چند سال پیش گفت, فوق العاده, اخبار, حمل و نقل کار می کند — است که نام شرکت خود را — آن تایید شد به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری از حامل است که می تواند حمل و نقل سدیم سیانید است که مورد استفاده در معدن کسب و کار.

شما دریافت می کنید این گرد و غبار بر روی بازوی خود را انگشت شما می میرند; شما باید کامیون های ویژه حمل و نقل این مسائل. چه اعضای سابق به ما گفته شد که آنها نگران بودند. گفتند: این است که فوق العاده خطرناک ، که از اعضای سابق صحبت چرا که بسیاری از آنها را عزیزان در داخل و این طبیعت انسان را به فکر می کنم بدترین. که آنچه آنها به ما گفت.

این آسان نیست داستان به دنبال این است که قطعا نبوده است داستان آسان به چوب با. آنچه در آن بود به خود جلب کرد که شما را به داستان و نگه داشته است شما با آن و تداوم?

ویس: من فکر می کنم آنچه نگه داشته هالبروک و من این واقعیت است که ما می دانیم هنوز هم وجود دارد بچه ها در داخل وجود دارد و این واقعیت است که ما می دانیم که سوء استفاده است که هنوز هم در جریان است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از شب دیر وقت ما صرف این داستان چگونه بسیاری از مردم صحبت ما را به مطمئن شوید که ما می تواند اثبات همه چیز. آن کسانی که تصاویر و همچنین صوتی است که برخی از اعضای سابق باید از مردم مورد آزار قرار گرفته در طول انفجار جلسات. وجود دارد یک نوار. من فقط به آن گوش روز دیگر و من به یاد من تا به حال به خاک سپرده شد این نوار از آنجا که من هرگز می خواستم به گوش دادن به آن را دوباره به خاطر این خیلی نگران کننده است. این دختر کوچک پنج سال او را در حال شدن و مورد آزار قرار گرفته و همه او می خواهد به انجام است رفتن به حمام و او را التماس برای رفتن. هر زمان که هالبروک و من خسته ما هر یک از دیگر پشتیبانی و ما فقط نگه داشتم. به خاطر بچه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>