در “گاو” بازیگر راب مورگان در ادامه به سابقه طولانی سیاه و سفید کابوی آمریکایی

راب مورگان برتری در بازی منکوب شخصیت. تحویل او عملکرد دستیابی به موفقیت به عنوان محاصره Hap جکسون در “Mudbound” چند سال به عقب او به صحنه سرقت به نوبه خود به عنوان death row inmate, هربرت ریچاردسون در حقوقی درام “فقط رحمت” و اخیرا به نظر می رسد در روابط عاشقانه “عکس” هر دو در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا.

به عنوان آبه ترنر سابق گاو سوار در مؤثر جدید, درام, فیلم “گاو” مورگان هنرمندانه به تصویر می کشد یک مرد در تلاش برای زندگی با عزت در جهان است که خرد او. اوایل شات از Abe در میز آشپزخانه نشسته با پای خود را دراز اجازه می دهد تا بینندگان به احساس درد از بدن است که زده و قرار دادن دور ، آبه خیلی بهتر است احساسی حسرت داشتن و مجبور بودن به انتخاب های سخت به دلیل فرصت محدود.

تبلیغات:

در “گاو” آبه است که در رکود بازار کار خود را در مدار بازار مال فروشان. جایی که او یک بار سوار گاو در حال حاضر او با این نسخهها کار به عنوان یک گاوباز منحرف 3000 پوند حیوانات در میدان جنگ وقتی که دیگر سواران bucked ، او در حالی که مربیان می تواند سواران — تمرین در هر بشکه – آبه احتمالا این بیشتر به خاطر هیجان جلال او روز. کبود و پیری آبه نمی تونم پزشکی ترخیص کالا از گمرک برای انجام به عنوان چیزی غیر از بازار مال فروشان دلقک. اما به عنوان مورگان می گوید: “در آن عهد او را به ماندن در جهان و به اندازه کافی خوب برای نجات سواران.”

مدیر آنی سیلوراستاین را “گاو” که او co-نوشت: با جانی مک آلیستر به تصویر می کشد آبه زندگی و تعامل با او 14 ساله همسایه Kris (یک unselfconscious کهربا Havard) که باعث می شود او را برخی از مشکلات از جمله breakihng به خانه خود را به یک حزب با دوستان خود. زمانی که آبه تصمیم می گیرد به اتهامات مطبوعاتی کریس مجبور به پرداخت غرامت توسط کمک آبه در خانه است. او به زودی او را به شرح زیر به مدار بازار مال فروشان می شود و علاقه مند در گاو ، به عنوان کریس شروع می شود برای به دست آوردن یک حس جهت در hardscrabble زندگی آبه خود را از دست می دهد.

خوشبختانه “گاو” هرگز می شود, کلیشه, الهام بخش, الهام بخش, درام, درباره دوستی بعید است بین این دو همسایه است. به جای آن باقی می ماند کاوش شخصیت مطالعه از دو دست تنهایی روح. مورگان می رود هرگز به احساساتی. او آبه است لجوج و خودخواه و خود مخرب است. او numbs درد خود را با قرص مشروب الکلی و تزریق. و مانند گاو نر به عنوان او تلاش می کند برای مدیریت خشم خود را.

تبلیغات:

این بازیگر در گفتگو با سالن خود را در مورد فیلم جدید گاو سواری و او از کجا شانس دوم.

نحوه آشنایی شما با جهان از گاو سواری قبل از ساخت “گاو”?

تا آنجا که گاو سواری جهان شد بسیار خارجی به من. من چنین تقدیر برای آن است. من آگاه بود اولین کابوی ها و cowgirls شد آمریکایی های سیاه و سفید. از دیدن این همه زیبا سیاه و سفید و قهوه ای مردم انجام rodeos و ترفندها برای مردم بود چشم باز و به من افتخار می کند. من ممکن است محروم شده اند من تاریخ است.

تبلیغات:

و آنچه می تواند به شما می گویند در مورد اینکه در عرصه? آیا شما خود را انجام stunts?

من مانع تا به نقطه ای که آن را می تواند به من فرستاده شده به ER. بنابراین ما این برچسب وضعیت فوق العاده که در آن گاو سواران در آمده است. من تا به حال هوستون بهترین گاو مبارزان نشان می دهد من هنر است و آنها می خواهم که یک چرخ دستی با شاخ روی آن و تعقیب من در سراسر این زمینه است. وقتی که آمد آن زمان به لمس bull, من این کار را تا زمانی که گاو نر بود ، اما بدن برخورد به زمین — که من بود. در صحنه هایی که من تا به حال به مبارزه با گاو, من می خواهم آن را انجام دهد تا به یک نقطه. این احساس واقعی است. من در این عرصه بود و من گرفتار یک زن و شوهر زمانی که گاو نر بود ،

تبلیغات:

“گاو” می پرسد شما را به بازی یک مرد است که مورد ضرب و شتم پایین زندگی که بدن را مورد ضرب و شتم ، آنچه که من مورد تحسین کار خود را این است که چگونه شما را کرامت به چنین منکوب شخصیت. شما می توانید بحث در مورد رویکرد خود را به بازی آبه?

من خدا را شکر مردم به من اعتماد با چنین مواد حساس است. من حدس می زنم من نیاز به نشان می دهد شادتر بار در زندگی من است. [می خندد] من جلو از تجربه من به عنوان یک جوان سیاه در امریکا است. پدر بزرگ من بود که تاثیر زیادی بر روی من است اما من او را از دست داد وقتی که من بچه بودم. عموهای من حرکت و استقامت و کشش از طریق در برابر چالش های سیستمیک. ما پیدا کردن یک راه برای کمک و مفید برای جامعه و حتی زمانی که همه چیز در برابر حفره دار ما. ما پیدا کردن شادی. شرایط ما چیست ما نیاز به کار بیشتر برای به دست آوردن آنچه بعد مرد می شود اما حتی درک که من پیدا کردن شادی و زیبایی و انسانیت در موجود. این چیزی است که هر کس می تواند مربوط به. همه ما می خواهیم همان چیزهایی در زندگی است. امیدوارم دیگران می تواند شناسایی کرد.

چه در مورد جذب آبه را درد ؟ من تو را دیدم هرگز خود را از وابستگی به قرص مشروب الکلی یا تزریق به توان نشانه هایی از اعتیاد — تنها راه مقابله با درد برای دریافت از طریق روز به طوری که او می تواند به کار ادامه دهد.

تبلیغات:

این دارو برای مردان مانند آبه است عجله. صحبت کردن به این بچه ها من شنیده ام این عشق را در صدای خود را در مورد چگونه آنها پرتاب خود را به زندگی یا مرگ مواقع برای نجات کابوی ها. برای آنها آن است که این قهرمان محلی در میان جمعیت. راه رفتن به میدان جنگ و مرد است.

افکار خود را در مورد آبه در ارتباط با شیلا (Yolanda راس) او گاهی اوقات عاشق ؟

منکوب و ضرب و شتم پسر می شود به کمی لذت! ای کاش می شد بیشتر از شیلا و آبه رابطه در فیلم است. در این لحظه ای صمیمی او را جبران برای او درد و صدمه دیده است و طول می کشد بیش از. او را در آینه به او گفت: شما نمی توانید این کار را برای همیشه; اما او [فکر] این همه من می توانید انجام دهید. این نشان می دهد که تعهد خود را به شور و شوق خود را و جهان گاوبازی. او فکر می کند او نیاز به چسبیدن به این و او است که هنوز هم حلق آویز در. او را شکسته و او را درک است. اما آنچه که او می رود از طریق دیدن معشوق را پرتاب تا 20 پا در هوا و پایین آمدن بر روی سر خود را که او را به مراقبت از که از آنجا که این مردان هستند که در برابر بیمارستان خدمات. مردان مانند آبه فکر می کنم اگر من لازم نیست برای رفتن ER من اشکالی ندارد. چرا پرداخت doc $500 برای یک پانسمان زمانی که شما می توانید به CVS و یکی برای $2.50?

تبلیغات:

آبه به کریس یک شانس دوم و او تبدیل به یک بیت از یک پدر به او. آنچه می تواند به شما می گویند در مورد گرفتن یک شانس دوم در زندگی و یا که در آن شما را در بر داشت هدف یا حس جهت ؟

او یک انزواطلب و آن را به یک کسب و کار تنها. مردم نمی خواهید به مراقبت از سخت سر مردان مثل آبه. دانشگاه ایالتی ویرجینیا به من یک شانس به خارج از محله و آن را به من نشان داد یک نور متفاوت برای که من در جامعه است. رشد سیاه و سفید شما به دروغ گفت و به عمل در راه است که نیست که شما هستند. من ساخته شده آن را از طریق دبیرستان و زمانی که من وارد دانشگاه ایالتی دیدم زیبا سیاه و سفید و قهوه ای مردان و زنان با تمرکز بر آموزش و پرورش و کمک به جامعه. که زندگی من را نجات داد. من همیشه یک فریاد به دانشگاه ایالتی. آنها به من یک فرصت برای رشد به فرد و هنرمند است که من هستم, بنابراین من می تواند چیزی. اگر آن را برای آنها من احتمالا l بود مرده به صداقت.

آبه لحظات خشم. او seethes در کریس هنگامی که او مضرات جوجه های خود را. او internalizes سرخوردگی خود را در حال کاهش از بازار مال فروشان کار می کنند. چرا او کنترل/ابراز خشم خود را در این راه? او شاید مثل یک گاو نر?

به همین دلیل من می خواهم که صحنه زمانی که آبه چهره گاو در حیاط خلوت خود را. آن را به عنوان اگر آنها خود گفتگو — I see you; من شما را تشخیص. که مترادف با “شینزو آبه” شخصیت و چگونه او می پردازد با زندگی خود را. او می گوید کریس که گاو می تواند “دیوانه و خشمگین با خشم اما به عنوان شما می توانید آنها چشمان خود را ببندید و زمانی که تبدیل شدن آنها به شماست.” آبه است. او خشم و شدت اما او هنوز هم ظرافت و نرمی در مورد او.

تبلیغات:

فیلم معمولی آدرس تم نژادپرستی کلاس و فرصت های اقتصادی و مواد مخدر بحران است. آیا شما احساس می کنید شما جذب به فیلم هایی مانند “گاو” “Mudbound” و “فقط رحمت” با این نوع از تم ها و پیام های متنی? آنچه مشاهدات شما درباره زندگی حرفه ای خود را?

من فکر می کنم به لطف خدا که افرادی که نوشتن و مستقیم تمایل انرژی من برای گفتن این داستان. Dee Rees [مدیر “Mudbound”] جنگیدند برای من; او گفت: تولید کنندگان و استودیو است که او نمی خواهد فراموش فیلم بدون من. خوشبختانه او که به دلیل این که شخصیت Hap جکسون اولین بار بود که من تا به حال بیش از دو صحنه در یک فیلم. این نشان داد که من می توانم بگویم یک داستان از آغاز تا پایان. Hap در “Mudbound” دارای یک انرژی ضربان قلب از یک فیلم, و من در حال ابداع است که به عنوان نوع بازیگر کسی است که می تواند ارائه است که ضربان قلب. من خدا را شکر که این نوع از اعتماد در صنعت. من عاشق حفر عمیق و ارائه یک شخصیت است که مردم نمی آیند در تماس با [عملکرد من] می توانید به آنها اطلاع داد. من به کسانی که شخصیت و من بهترین من برای آماده سازی و طرز فکر و عنوان راستگو به عنوان امکان پذیر است. من نمی آن را به آرامی. افراد مربوط به این شخصیت.

چه حرفه ای خود برنامه ؟ به نگه داشتن کار مثل آبه?

کار نگه دارید و امیدوارم به نقطه که در آن من می توانم ایجاد یک نام تجاری و انجام کسب و کار دیگر. من یک کره بدن زیبایی خط. من علاقه مند هستم در بهداشت و سلامتی و دوستان من را تشویق به انجام این کار. بنابراین من ساخته شده آن را یک کسب و کار است. من شده است به فروش لوسیون و ساختمان وب سایت من shadowflack.com.

تبلیغات:

“گاو” در دسترس است بر روی تقاضا آغاز چهار شنبه, آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>