در Dave Chappelle خبر ویژه او انجام می شود ساخت جوک


Dave Chappelle standing, one hand holding his microphone and the other clenched in a fist

8:46 می بیند کمدین گرفتن جدی در مورد جورج فلوید, پلیس, و بیشتر.

Screengrab از یوتیوب

“این است که واقعا خنده دار نیست در همه” Dave Chappelle اذعان میدوی را از طریق 8:46کوتاه-فرم کمدی خاص او تعجب-کاهش یافته در یوتیوب در صبح روز جمعه. Chappelle عملکرد ثبت شده شش روز پیش در یک نمایش در فضای باز در نزدیکی دیتون اوهایو صورتحساب به عنوان “یک بحث با punchlines” و در حالی که او یک استاد از چرخاندن حقایق دردناک تا زمانی که او می تواند پیدا کردن شوخی در آنها احساسات است که کشتن جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال آورده اند و به سطح بیش از حد خام به روند اجازه دهید به تنهایی تبدیل کردن به چیزی شبیه طنز است. “به طور معمول من نمی خواهد به شما نشان می دهد چیزی بسیار تصفیه شده,” چاپل نوشت: در نظرات زیر این ویدئو. “من امیدوارم که شما را در درک.”

اگر چه موضوعات Chappelle لمس در طول نمایش گزارش گنجانده شده خود را Netflix ویژه و حساب خود را از پسر شدن اشک با گاز کشته در طول یک تظاهرات 8:46 بلافاصله افزایش می دهد موضوع فلوید را مرگ و اگر چه Chappelle است از دو ذهن در مورد اینکه آیا او باید آدرس آن و یا حتی روی صحنه خواهد بود. همه در همه ، او نگه می دارد و جزئی با بند در Moleskine نوت بوک, به عنوان اگر او می داند که پس از او به آن باز می شود او نمی خواهد بود قادر به خاموش دوباره آن را.* او همان چیزی که با تصویری از جورج فلوید مرگ با قرار دادن خاموش تماشای آن را برای یک هفته, اما زمانی که او در نهایت او کردم چرا این خاص وحشت کرده بود موجب بیشتر مردم به اقدام نسبت به هر یک از آن بسیاری از پیشینیان. “هنگامی که من در نهایت آن را تماشا من درک” چاپل می گوید. “هیچ کس در حال رفتن به خانه.”

Chappelle باز می شود با تشکر از شما به معترضان—”شما همه عالی هستند رانندگان است. من راحت در صندلی عقب”و گردان را نگه می دارد به خود تردید در مورد در نظر گرفتن قطعه خود را از انظار و حتی به عنوان او را شنیده تماس برای افرادی که با سیستم عامل اندازه خود را به صحبت کردن. “این خیابان صحبت کردن در حال حاضر,” او می گوید. “آنها لازم نیست من در حال حاضر.” اما او نیز نگه می دارد به آینده را به این شماره است که به ویژه آن به عنوان هشت دقیقه و 46 ثانیه طی آن درک چوین تماشا جورج فلوید زندگی جزر دور در حالی که سه نفر دیگر از افسران پلیس ایستاده بود “با دست خود را در جیب خود.” “که شما صحبت کردن ؟” او آنها را می پرسد. “چه شما به این مفهوم—که شما می توانید زانو زدن مرد گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه و احساس می کنم مثل شما نمی توانید خشم خدا ؟ این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. آن را برای یک پلیس. آن را برای همه آن. لعنتی همه آن را.”

Chappelle اشاره به نام مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس برخی از آشنا و برخی تقریبا فراموش شده است. او می دهد توجه ویژه ای به جان کرافورد III, مردی که به ضرب گلوله کشته شد مرده در حالی که برگزاری یک BB gun داخل یک اوهایو خارج شده که قتل شد و سپس تحت الشعاع قرار است که مایکل براون چهار روز بعد. (این خصوص محکم وجود دارد که بیشتر قتل توسط پلیس از اخبار ملی چرخه حتی می توانید رسیدگی است.) و او در برابر این موارد میکا جانسون یک کهنه سرباز ارتش که به کشته شدن پنج افسر پلیس در جریان اعتراض در دالاس و کریستوفر Dorner این افسر پلیس لس آنجلس که اخراج شد پس از گزارش شریک زندگی خود را برای استفاده از نیروی بیش از حد و پس از آن به کشته شدن تعدادی افسر پلیس و اعضای خانواده خود را. Chappelle نیست تایید اقدامات خود را, اما او رفتار آنها را به عنوان علائم ترک در سطح جامعه ای که قرن ها از نژادی و بی عدالتی را مشمول مالیات به نقطه شکستن. “این آخرین سنگر از عمران گفتمان” چاپل پس از اتمام. “از این به بعد فقط rat-a-تات-tat.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ فرهنگ پوشش گوش دادن به کاری که ما در مصاحبه های افراد خلاق در مورد کار خود را.

اصلاح ژوئن 12 سال 2020: این پست در اصل اشتباه Moleskine.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>