در دفاع از کاپیتول هیل خودمختار منطقه: شریف تاریخ یک ایده تخیلی

بر اساس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر توییتر tirades در برابر کاپیتول هیل خودمختار منطقه در سیاتل — خود اعلام کرد دوازده-بلوک کمون ادعا به عمل فراتر از ایالات متحده صلاحیت — یکی ممکن است بخشیده شود برای تفکر است که مفهوم “مناطق خودمختار” ذاتا پوچ.

آنها نه.

تبلیغات:

رئیس جمهور قرار داده سیاتل فصل از جورج فلوید تظاهرات در کانون توجه زمانی که او در توییتی پنج شنبه که “چپ رادیکال فرماندار [J]ay Inslee و شهردار سیاتل هستند که به سخره و بازی در یک سطح است که کشور بزرگ ما هرگز قبل از دیده می شود. نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست. این زشت آنارشیست ها باید stooped [sic] بلافاصله. حرکت سریع!”

Inslee که در مطلب قبلی مصاحبه با سالن متمرکز بر اهمیت استفاده از علم در حال توسعه که سیاست در مسائل مهم مانند تغییر آب و هوا در پاسخ با یک صدای جیر جیر تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن تایپی و جلب توجه به خود را چندین شکست پرداختن به کروناویروس بیماری همه گیر.

“مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار” Inslee نوشت. “‘خم’ به tweeting.”

تبلیغات:

در ضمن سیاتل شهردار جنی Durkan گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به “ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود را” قبل از اضافه کردن یک #BlackLivesMatter برچسب.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که خودمختار منطقه است به نحوی متصل به حرفه ای آنارشیست یا Antifa, نه از این اظهارات حمایت شواهد. در عین حال صرف مفهوم خودمختار منطقه به وضوح بدست محافظه کاران علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن در tizzy. دیوید مارکوس از Federalist نوشت که سیاتل منطقه در حال رفتن به در نهایت تسلیم به جرم مشکلی با اشاره به ادعای تجاوز جنسی است که در هنگام اشغال وال استریت در زمان بیش از Zuccotti پارک در سال 2011 و پیش بینی کرد که “اگر سیاتل نمی nip خود را اشغال در جوانه آن است که به احتمال بسیار زیاد این حوادث تکرار خواهد شد خود” و اضافه کرد “این سوال برای سیاتل دولت و پلیس این است که فقط آن را به عنوان در نیویورک یک دهه پیش نیست اگر, اما زمانی که آنها را به شکستن به اصطلاح مستقل منطقه است.'”

ارشد نویسندگان فوربس با اشاره به مستقل منطقه به عنوان مدرک از یک بیماری در جامعه آمریکا, ذکر, در میان چیزهای دیگر به اتهام حمله به شهروند روزنامه نگاران. ایسنا دانشمند Tucker Carlson را متهم کرد که مردم در این منطقه از دفاع از تبعیض نژادی در حالی که این خبر از طرف خود شبکه است به گزارش سیاتل اجرای قانون کارشناسان می خواهید پلیس برای منطقه و سیاتل دستیار رئیس پلیس دیانا Nollette می گوید: “ما شنیده anecdotally گزارش از شهروندان و کسب و کار خواسته به پرداخت هزینه برای کار در این منطقه است. این جرم اخاذی است.”

تبلیغات:

صرف نظر از این که آیا این ادعاها درست است, مهم است که برای جدا کردن سیاسی مفهوم خودمختار منطقه از گزارش فرد كرده است ، محافظه کاران’ دلتنگ درک از طبیعت انسان به نظر می رسد هرگز به بازی کردن در واقع — همانطور که ما در حال دیدن در این بیماری همه گیر است که نشان داد انسان به مراتب بیشتر رانده مهربانی و همبستگی نسبت به منافع و فرصت طلبی.

در هر صورت, آن است که همیشه درست از هر گروه بزرگی از مردم — که آیا یک منطقه خودمختار و یا یک شرکت و یا یک شهر است که همیشه وجود خواهد داشت بد بازیگرانی که خود سوء استفاده استادانی آرمان.

تبلیغات:

که گفت: مفهوم خودمختار منطقه است و طبقه سیاسی تاریخ ایران است. شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات تاریخی که در آن شهروندان از یک محله و یا حتی کل شهر برخاست و اعلام کرد خود را آزاد و مستقل.

Notabe نمونه های تاریخی عبارتند از کمون پاریس Freetown چریستینا در کپنهاگ مکزیکو سیتی در هنگ کنگ و مسلما بسیاری از جنبش اشغال وال استریت سایت. در همه این موارد مناطق جغرافیایی در اندازه گرفته از یک پارک به یک شهرستان اعلام کرد خود را مستقل و به زودی دستیابی به سطوح مختلف از خودکفایی جامعه و کمک های متقابل شبکه های. تخیلی آرمان و شعارهای منتقله از بسیاری از این خودمختار مناطق نفوذ از طریق ما سیاست و فرهنگ است.

ما می توانید شروع با اشغال وال استریت تصاحب Zuccotti پارک در منهتن در سال 2011. به عنوان روزنامه نگار لوری پنی نوشت: در جدید دولتمرد در سال 2016 محاصره در Zuccotti پارک ایجاد یک جامعه به معنای “یک اردوگاه پناهندگان از اواخر مرحله سرمایه داری.” مردم وجود دارد مردان و زنان عادی از تمام جنبه های زندگی مردم بوده است ستم با افراط سرمایهداری (به یاد داشته باشید این بود که در طول نادر از رکود اقتصادی بزرگ) و می خواستم به طور موقت ایجاد یک جهان که در آن کلاس تفاوت وجود نداشت. اشغالگران صحبت در مورد بدهی های دانشجویی و بدهی های پزشکی از پرداخت دستمزد ناکافی و یا مبارزه با بی خانمانی آنها ارائه کمک های متقابل ایجاد شده رایگان کتابخانه ها و خدمت رایگان سخنرانی. آنها پخته شده خود را برای ساکنان و بازدید کنندگان; کسانی که در همبستگی بود و مواد غذایی تحویل داده شده به آنها را از سراسر جهان است.

تبلیغات:

در این روند به عنوان پنی اشاره خودمختار منطقه در Zuccotti پارک آمد به نماد چیزی زیبا و ایده آل است که سزاوار آن لحظه در خورشید است. “وجود چنین شرم درگیر در مقابله نیست,” پنی می نویسد. “اگر شما نمی توانید آن را حتی در یک رکود اقتصادی شما ضعیف است. شما در حال نالایق. احتمالا سازمان ملل-آمریکایی است. اما گفتن این داستان در سایه بانک های بزرگ ساخته شده دشمن بسیار روشن است. و گفتن آنها را با دوستان در اطراف شما و رایگان غذا از آشپزخانه اردوگاه ساخته شده دشمن کمتر تهدید آمیز است.”

نه همه مناطق خودمختار هستند و محکوم به سقوط به عنوان اشغال سایت در Zuccotti پارک بود پلیس پس از شکست آن است. فریتاون چریستینا در دانمارک یک استثنای قابل توجه. تاسیس در سال 1971 توسط خانواده ها در کپنهاگ که می خواستم به استفاده از بخشی از یک نظامی سابق ترکیب به عنوان یک زمین بازی برای فرزندان خود آن را به سرعت تکامل یافته و به یک محل که در آن دانمارکی است که نمی تواند استطاعت مسکن در آن کشور زندگی می کنند ممکن است آزاد زندگی است. ساکنان به سرعت خودشان را مستقل از دولت اقتدار ایجاد یک فرهنگ است که تشویق ماری جوانا مصرف و بیان هنری و به زودی توسعه داده است شهرت به عنوان یکی از معروف ترین در جهان هیپی مشترک. بیانیه ماموریت خود اعلام کرد: “هدف از Christiania است که برای ایجاد یک خود حاکم بر جامعه به موجب آن هر فرد دارای خود را مسئول بیش از رفاه کل جامعه است. جامعه ما به لحاظ اقتصادی خود کفا و به عنوان مثل ما آرمان است که به ثابت قدم در اعتقاد جسمی و روانی فقر می توانید جلوگیری شود.”

در حالی که چریستینا هنوز هم وجود دارد, رویای آن نشان داده شده است شروع به پژمرده. گردشگری رقیق شده آن جمعی از جو; افزایش هزینه های زندگی وجود دارد ساخته شده است آن را غیر قابل دسترس برای بسیاری از فقرا آن را به حال یک بار ایجاد شده است برای کمک به جامعه خزانه داری در حال حاضر پاسخ به یک هیئت مدیره به جای اینکه موفق در جلسات جامعه و دولت دانمارک به افزایش کنترل بر جامعه است. در عین حال اگر فریتاون چریستینا به نظر می رسد که تغییر کمی از آنچه که بنیانگذاران آن پیش بینی آن است که هنوز هم یک مثال از یک منطقه خودمختار به نمایندگی از آرمان بالاتر باقی می ماند که قادر به دفاع از وجود آن بدون دولت با خشونت از بین بردن آن است.

تبلیغات:

یک بار می توانید نمونه های دیگری از مناطق خودمختار رفتن بیشتر به عقب در تاریخ است. در هنگ کنگ وجود دارد مکزیکو سیتی سابق چینی نظامی فورت که شد محاصره در سال 1898 و دیدم جمعیت آن به طور چشمگیری افزایش می دهد پس از جنگ جهانی دوم است. بر خلاف دیگر مناطق خودمختار در اینجا ذکر شده مکزیکو سیتی بود تاسیس برای آرمان دلایل. شروع آن به سادگی به عنوان یک پناهگاه برای فقیر چینی پناهندگان درد و رنج در طول اشغال هنگ کنگ یک محل که در آن اجاره شد پایین و عدم وجود موثر نظارت دولت به معنای وجود دارد هیچ مالیات یا دیگر دولت تحمیل ناراحتی. در اواخر 1980s حدود 35000 نفر از مردم زندگی می کردند در چند بلوک و بیش از 300 پیوسته ساختمان از نظارت دولت به دلیل یک راه گریز قانونی: زمین از لحاظ فنی متعلق به چین در حالی که اطراف شهر هنگ کنگ متعلق به بریتانیا است.

مکزیکو سیتی به حال بیش از سهم عادلانه خود را از مشکلات. بسیاری از آن را کنترل می شد triad ها ملاقات میکند یک چینی سندیکای جرم و جنایت سازمان یافته و شرایط زندگی بودند ناسالم و کثیف. در همان زمان بسیاری از ساکنان به خاطر یک حس نزدیک جامعه دقیقا به این خاطر که ساکنان زندگی آنقدر به هم نزدیک و رایگان از نفوذ خارجی — تا به حال به تکیه بر هر یک از دیگر. تعدادی از ساکنان سابق بعد گفت: جنوب چین پست که چیزی که آنها از دست رفته بیشتر در مورد شهر بود دوستی با یک زن اظهار نظر که “زندگی ضعیف بود اما ما بسیار خوشحال بودند.” بین سالهای 1993 و 1994, اما, این شهر نابود شد توسط دولت و جایگزین توسط یک پارک عمومی.

وجود دارد بسیاری از دیگر نمونه هایی از معروف خودمختار مناطق بیش از حد متعدد به ذکر است در اینجا. کمون پاریس از سال 1871 وقایع توسط کارل مارکس در “جنگ داخلی در فرانسه” شد یک رادیکال سوسیالیستی دولت است که حکومت پاریس برای دو ماه قبل از شکسته شدن توسط ارتش است. کارگران نیز وجود دارد مبارزه برای از بین بردن کلاس تفاوت است. شهر جدید هماهنگی ایندیانا خریداری شد و توسط ویلیام Maclure و رابرت اوون در سال 1825 به عنوان یک کمون اختصاص داده شده به آموزش و پرورش و برابری اجتماعی اما منحل شد و در سال 1827. لیست در می رود و در.

و این ما به ارمغان می آورد به کاپیتول هیل خودمختار منطقه. چه آن را برای ایستادن ؟ آنچه که سرنوشت خود را?

تبلیغات:

بسیاری از خواسته های “جمعی black voices رایگان در کاپیتول هیل” معقول هستند و عقب افتاده خواسته است که طنین انداز خواهد شد با بسیاری از آمریکایی ها در حال مبارزه. در این میان تقاضا برای اجاره کنترل; دانشگاه آزاد; یک غیر متمرکز انتخابات; حذف مؤتلفه آثار تاریخی; ختم “مدرسه-به-زندان خط لوله” جوانان و زندان; بررسی گذشته و حال موارد خشونت پلیس در سیاتل و واشنگتن (از جمله افرادی که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا مورد آزار قرار گرفته توسط افسران یا نگهبانان زندان); ارائه غرامت به قربانیان سوء استفاده پلیس از قدرت; آزادی همه زندانیان زندانی برای ماری جوانا مربوط به جرائم و محو سوابق خود را; decriminalizing اعمال اعتراض; اجازه می دهد زندانیان به رای; نیاز به تمام افسران پلیس به نوبه خود بر روی بدن خود دوربین و فیلم توان به راحتی در دسترس عموم; داشتن بیمارستان و امکانات درمانی استخدام, سیاه, متخصصان پزشکی برای بیماران و هدایت پلیس سیاتل بخش بودجه برای رفتن به معاشرت مراقبت های بهداشتی رایگان مسکن عمومی و آموزش همگانی و تابعیت خدمات برای مهاجران مستند نشده.

اگر اکثریت مردم در کاپیتول هیل خودمختار منطقه رفتار در یک راه انسانی وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا که جنبش باید بی اعتبار توسط یک تعداد انگشت شماری از بازیگران بد با توجه به این که بخش عمده ای از آنچه آنها می خواهند این است که از نظر اخلاقی درست و منطقی امکان پذیر است. تقریبا قطعی است که این منطقه خودمختار مانند بسیاری آمد که قبل از آن خواهد شد در نهایت شکسته شود. اگر مردم شرکت کننده در این آزمایش جسورانه نیست مراقب باشید ممکن است محو گمنامی مانند تلاش در پاریس و نیویورک قبل از آن است. در همان زمان اگر حتی بخشی از این اهداف در حال انجام تلاش خواهد شده اند ارزشمند است.

اینها چیزهایی است که تهمت و محافظه کاران که مانند او offhandedly اخراج این پروژه هرگز درک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی