در دموکراتیک سوسیالیستی شهيد Buttar یک چپ چلنجر به نانسی پلوسی پدیدار

من تعجب نیست زمانی که شهید Buttar جلسه پیشنهاد در قهوه به مردم یک کم رنگ کافی شاپ در سان فرانسیسکو Haight منطقه. ساندویچ در gentrified محله تا تپه کول دره و بی خانمان اردوگاه در پارک گلدن گیت به فروشگاه پوپولیستی نام و بی ادعا پرنیان نماد چه چیزی می شده است — و یا چه چیزی می تواند در یک شهرستان که پاره شده بین آن counterculture ریشه و ظالمانه فن آوری ثروت است.

همچنین مظهر روح Buttar مبارزه برای سرنگون تشکر. نانسی پلوسی یک کمپین است که صرفا در مورد مجلس, اما همچنین در مورد میانه در دستور کار او cosigns. این علائم Buttar دوم پیشنهاد به نمایندگی از کالیفرنیا 12th منطقه در ایالات متحده که پلوسی برگزار کرده است از سال 2013; هر چند این سطح از انرژی و علاقه در Buttar انتخاباتی متفاوت است. این Buttar کمپین دریافت کمک های مالی از 13,000 افراد انباشته شده است بیش از 1500 داوطلب در سان فرانسیسکو. در مجموع مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده حدود 525,000 از 13,000 فرد اهدا. آن است که یک جنبش مردم رانده شده توسط ترقی خواهان و چپی که نمی بینم پلوسی به عنوان قهرمان شجاع رفتن پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن یک روایت اغلب پیشنهاد در رسانه ها. اگر او موفق به شکست دادن او در اولیه او تضمین شده است اما به پیروزی در انتخابات عمومی; اپتیک مترقی و چپ نامزد unseating استقرار دموکراتیک یاد اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک نماینده که مقامش را از دست بدهد دموکراتیک حزبی صندلی جو کراولی طریق اول besting او در سال 2018 اولیه.

تبلیغات:

خیلی از Buttar را شعارهای مبارزات انتخاباتی شامل متضاد خود را با پلوسی به همین دلیل است که من از او پرسیدم هنگامی که ملاقات ما بیش از قهوه: “چرا باید به سان فرانسیسکوییها رای شما به جای؟”

“من واقعا ریشه آن در بلند مدت خدمات به محافظه کار سیاست” Buttar گفت: نشستن در یک جدول با دو داوطلب برای مبارزات انتخاباتی خود را. “بسیاری از مردم که ممکن است او را به عنوان یک قهرمان پایه این تصور که در سرفصل; های مشابه فراتر از سرفصل نشان می دهد یک تصویر متفاوت است.”

Buttar با اشاره به مخالفت جهانی,بهداشت و درمان, hesitance به سبز جدید برخورد و حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجاری. “با توجه به آنچه که من را توصیف به عنوان مشروعیت بحران در رهبری حزب دموکرات که ثابت شده همه بیش از حد مایل به قرار دادن وال استریت قبل از خیابان اصلی و برای قرار دادن در خصوص کمربندی قبل از سان فرانسیسکو, من فکر می کنم افرادی که فراتر از سرفصل دیدن تصویر کامل تر,” Buttar گفت. “همه کسانی که در حال ابعاد تاسف مخالفت بین پلوسی به عنوان نهادی رهبر حزب دموکرات و رتبه و فایل ترقی خواهان است که سوخت آن است.”

تبلیغات:

اما آنچه در مورد پلوسی پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح?

“روند استیضاح که نانسی پلوسی, آورده, در علاوه بر این به یک سال دیر مثبت خود را کنار گذاشته [تهمت بزرگ را] از فساد در روند” Buttar گفت. “آن متمرکز شده است به طور کامل در یک جرم سیاسی دعوت دخالت خارجی در ایالات متحده انتخابات و جرم است.”

* * *

تبلیغات:

در یک معنا Buttar سیاسی داستان آغاز می شود قبل از او متولد شد. Buttar پدر و مادر که متعلق به یک فرقه از اسلام به نام احمدیه, مهاجرت از پاکستان به بریتانیا برای فرار از آزار و اذیت مذهبی. Buttar متولد لندن است. زمانی که او دو خانواده چپ بریتانیا به حرکت به Rosebud, میسوری, جایی که آنها زندگی می کردند تا زمانی که او 10 ساله بود. از آنها وجود دارد نقل مکان کرد و به سمت جنوب شیکاگو و سپس به سمت شمال. اما زمانی که او دانشجوی سال اول در دانشگاه شیکاگو او تجربه مسکن بی ثباتی هنگامی که خانواده اش در خانه بود وام بر, که او را در یک مسیر متفاوت است.

“در دانشگاه شیکاگو من تا به حال 600 دلار در جیب من است که من می خواهم به دست آورده را نجات داد تا این که تابستان; من اشباع در تمام کمک های که در دسترس بود به من و پدر و مادرم نمی باید یک سکه” Buttar به یاد می آورد. کار و گرفتن کلاس های شب به پایان مدرک کارشناسی خود را در لویولا Buttar کردم روی پای خود را. چند سال بعد او حمله کردند توسط پلیس شیکاگو افسران.

تبلیغات:

“بین داشتن تجربه اقتصادی حاشیه نشینی نیروهای مردم تحمل و سپس داشتن یک تجربه مستقیم از مرتب کردن بر اساس از Kafkaesque استبداد هر دو از کسانی که تجربه inflected دیدگاه من” Buttar که در حال حاضر 45 گفت. “پس از آن کار برای شیکاگو موسسات مالی و شاهد آنرا به بحران مالی 2008 که رادیکال من رفتم به مدرسه حقوق به سینه شرکت های بزرگ و سپس مجموعه ای از وقایع در حالی که من در مدرسه بود به خصوص 9/11 حملات و پاتریوت عمل آورده است که مجموعه ای از مسائل واقعا من نمی خواهد می گویند جلب توجه من به دور از بحران اقتصادی, اما آن را گسترش نگرانی های من در اطراف نابرابری اقتصادی به ویژه تمرکز بر بحران قانون اساسی است که تنها رشد عمیق تر در سال های پس از.”

Buttar به کالیفرنیا نقل مکان کرد برای حضور در دانشکده حقوق در دانشگاه استنفورد. پس از فارغ التحصیلی او در زمان کارهایی که presaged کار خود را امروز: او در دفاع Jason West شهردار Paltz جدید, نیویورک, غرب آغاز شد و پس از انجام ازدواج همجنسگرایان در قلمرو او; او رفت و به کار به عنوان کارکنان وکیل برای وکالت گروه مسلمان طرفداران و بعد او حمایت مدیر برای دیجیتال حقوق مدنی گروه Electronic Frontier Foundation. Buttar نان و کره با این حال مسائل سیاسی که بیشتر تحت تاثیر قرار زندگی خود را — یعنی مسکن. وقتی پرسیده شد که در مورد منطقه خلیج مسکن بحران و آنچه می تواند انجام شود در مورد آن از سطح فدرال به او پیشنهاد چند جانبه حل است.

“ساده ترین چیزی است که ما می توانیم در سطح فدرال است که به ابتکار عمل محلی است که ما قبلا گذشت — این است که سرپا نگه داشتن F حق مدنی نمایندگی مردم رو اخراج را که فدرال” Buttar گفت. “آن نیاز به یک منبع کمک مالی به واقع مشوق متحده به ارائه این فرصت را به ساکنان, اما چیزی که کنگره می تواند انجام دهد.”

تبلیغات:

وی افزود: “تنها مکان در کشور در لحظه ای که یک حق مدنی نمایندگی مردم رو اخراج هستند سان فرانسیسکو و نیویورک; که باید ملی حق است.”

“آخرین چیزی که ما می تواند انجام دهد این است که به سرمایه گذاری مجدد در اجتماعی مسکن” Buttar گفت. “این خواهد بود مسکن متعلق به نه غیر انتفاعی توسعه دهندگان ملک در مورد جامعه توسعه بلوک اعطای بلکه مسکن متعلق به ما مردم که رفتن به نیاز به یک فرایند نوآوری به ویژه در شرایط ایجاد یک ساختار برای برگزاری فدرال خواص پاسخگو به جوامع محلی.”

با توجه به تجارب شخصی خود را با کج پلیس Buttar پرشور در مورد اصلاح پلیس و نظام عدالت کیفری. 30 نقطه عدالت کیفری اصلاح پلت فرم شامل “ایجاد یک رجیستری ملی از قاتل پلیس,” او گفت:.

تبلیغات:

“یکی دیگر از چیزی که ما می توانید انجام دهید از نظر نژادی و عدالت اصلاح قانون مهاجرت” Buttar اضافه شده است. “نه اصلاحات جامع مهاجرت اما اصلاحات مهاجرت که مکان ایجاد امن, استقبال ساده مسیر به شهروندی برای اولین بار است که د militarizes مرز و unwound نظارت خالص ایجاد شده در نام اصلاحات جامع مهاجرت.”

در واقع, آن است که مبارزات انتخاباتی خود را تمرکز بر حقوق بشر قبل از شرکت های بزرگ نظامی و منافع است که درخواست تجدید نظر به رای دهندگان خود را, بسیاری از آنها دیدن پلوسی به عنوان cosigning دومی. کریس انجام شده است که داوطلبانه برای Buttar به کمپین گفت: من در این خصوص یک مسئله مهم برای او به عنوان یک مهاجر ویتنامی که پدر و مادر پناهندگان از جنگ ویتنام.

“من احساس می کنم مانند شهيد خصوص مذاکرات زیادی در مورد پایان دادن به مجتمع نظامی صنعتی و من اغلب احساس می کنم که چیزی است که اغلب از دست رفته در بسیاری از منابع رسانه ای از توافق دو حزبی برای رفتن به جنگ و صرف میلیاردها دلار و میلیاردها دلار در جنگ به جای reinvesting آن در سیاست های داخلی مانند سبز جدید معامله و یا مسکن و یا مدیکر برای همه — زمانی که ما پول به آن را انجام دهد اما ما فاقد اراده سیاسی برای انجام این کار” می گفت.

فضل مکنزی, دیگر داوطلب در مبارزات انتخاباتی خود به توافق رسیدند.

تبلیغات:

“من پیدا کردن آن فوق العاده جالب است که زمانی که از اولین چیزهایی که شما در مدرسه یاد بگیرند این است که مفهوم های همکاری و درمان افراد دیگر به عنوان شما می خواهید به خود درمان می شود. به نظر می رسد شما بیشتر شما می توانید به دور از که درس آموخته” مکنزی گفت. “آن را نمی کند و حتی از لحاظ اقتصادی به دلیل در مدیکر برای همه الگوی ما فقط صحبت کردن در مورد اصول اقتصادی مانند اقتصاد مقیاس — که در آن اگر شما استخر منابع خود را به همه چیز تبدیل به ارزان تر چون تقاضا بالا می رود.”

Buttar نیست تنها مترقی به چالش کشیدن پلوسی در کالیفرنیا اولیه در مارس 3. آگاتا Bacelar نیز یک رقیب اما Buttar انتخاباتی کشیده شده از استخر برنی ساندرز حامیان آنها Buttar شمارش خود را در میان. (Buttar در حال حاضر اشاره به عنوان “رئیس جمهور ساندرز.”) خود را سازماندهی دلاوری به او داده, افراد مشهور, نفوذ در سان فرانسیسکو. در وسط مصاحبه ما یک مرد جوان آمد به Buttar به بیان صمیمانه خود را پشتیبانی می کند. “من واقعا فکر می کنم یکی از این روزها اتفاق می افتد و هیچ کس آن را ببینید در آینده آن را مانند,” اوه, آره, این دایناسور از دست رفته توسط یک حاشیه بزرگ,'” غریبه گفت: قبل از ambling ،

پس Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز تاریخی پیروزی در 2018, Buttar را قابل مقایسه دیوید در مقابل جالوت برنده احساس می کند در قلمرو امکان است. Buttar گفت که نوع “فروتنی” تعامل اتفاق می افتد اغلب.

پس از مصاحبه ما راه می رفت خیابان بود که یک بار در نظر گرفته شده کانون در تابستان از عشق. Buttar و داوطلبان راه می رفت به یک فروشگاه, یک آنارشیست کتابفروشی و یک فروشگاه آب نبات متعلق به مهاجران است.

تبلیغات:

“من در حال حاضر نمایندگی شهرستان” او گفت:. “فقط نه به طور رسمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>