در مقاومتجان استوارت بحث از تاریخ


Carell wears a blazer with an American flag pin and holds a smartphone and a to-go cup of coffee. Mackenzie Davis looks comfortable in blue jeans. Neither seems to be happy with what they're watching.

Steve Carell و مکنزی دیویس در غیر قابل مقاومت.

دانیل McFadden / ویژگی های تمرکز

برای بخشی بهتر از 16 سال, جان استوارت عمل را به عنوان وجدان اخلاقی خاص زیر مجموعه ای از آمریکایی ها است. کارش اگر نه دقیقا حزبی او به نام مزخرف در dissemblers و مبلغان در حالی که ارائه (آشکار) مستقیم-سخن گفتن از سراسر طیف سیاسی یک انجمن که در آن به ارائه خود را به عنوان منطقی فوتبال, نوعی با آنها ممکن است اختلافات اما آنها همیشه مودب باشید. در نگاهی به گذشته بازنشسته شد فقط در زمان. در نه کاملا-پنج سال پس از او تحویل روزانه نشان می دهد باتون به ترور نوح لفظی DMZ که استوارت تلاش برای اشغال منقبض شده است به یک نوار باریک و جناح راست اکوسیستم او لقب “مزخرف کوه” تبدیل به یک آتشفشان است که هرگز متوقف نمی شود, فوران.

غیر قابل مقاومت است اولین فیلم استوارت تولید شده پس از خروج روزانه نشان می دهدو آن شروع می شود بیشتر یا کمتر که در آن کار خود را به عنوان صفحه صدای عقل سمت چپ خاموش در چرخش اتاق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن–کلینتون بحث است. دموکراتیک کمپین استراتژیست گری زیمر (Steve Carell) و او خواه همتای ایمان بروستر (رز بایرن) به طور معمول خواهد بود با عصبانیت پمپاژ soundbites در مورد چگونه نامزد خود را برنده روز اما در عوض آنها به ما گفتن حقیقت برای یک بار: آنها اهمیتی نمی دهند که گفت: آنچه که آمد جلو و سقوط کرد که در چهره خود را; آنها فقط در حال چرخش یک روایت برای رسانه ها به اجرا با. سیاست من درست است ؟

چند ماه بعد Gary بیدار شدن از خواب در روز پس از انتخابات با یک تقسیم سردرد و حرفه ای مسیر که مسیر امیدوار کننده به نظر می رسد که به عنوان دنباله ای از زباله در اتاق خواب طبقه (انتقال از شامپاین به مشروب به خالی پاینت Ben & jerry’s می گوید یک داستان خاص خود را دارد). اما بالقوه برای نجات هر دو خود و حزب دموکرات را می رسد را در قالب یک ویدئو ویروسی از Deerlaken ویسکانسین که در آن یک “قهرمان دریایی” منازعه میکروفون در یک شهر کوچک جلسه به ایستادن برای حقوق مهاجران است. کریس کوپر سرهنگ جک Hastings نوع شکل هر دو دموکراتیک استراتژیست و ساحلی لیبرال رویاهای در مورد یک روستایی کشاورز که تعهد به آرمان های او باعث می شود بخشی از پایه حتی اگر به عنوان Gary اذعان می کند او آن را هنوز نمی دانند.

Gary می رسد در Deerlaken یک شهر کوچک است که بدست بسیار کوچکتر پس از بسته شدن پایگاه نظامی آن را ساخته شده در اطراف اعتقاد داشتند که اقامت او خواهد بود یکی کوتاه. او را متقاعد جک برای اجرا به شهردار در برابر جمهوری وقت ضربه دور cornfed rubes با او بزرگ-شهر دانش و توان بازگشت در جت خصوصی خود را سریع تر از شما می توانید می گویند haricots های سبز. اما جک اصرار او چوب در اطراف به طوری گری خود را میبیند کمپینگ در یک اتاق در بالای محلی میخانه که در آن وجود دارد Wi-Fi و مردم به او نگاه به عنوان اگر او فقط در بازگشت از ماه. به زودی او را به عضویت تیم خود را ترک کمپین فعالان از جمله Topher Grace را ناظر انتخابات و Natasha Lyonne را تجزیه و تحلیل گورو اما بزرگ خود را-داده های سیاه و سفید سحر و جادو کار نمی کند در یک شهر که در آن سیاست است تا محلی که می توانید آنها را شناسایی رای دهندگان نوسان با نام. (شما نیم انتظار می رود رای گیری نتایج جستجو برای آمدن به عقب با یک حاشیه خطا که به علاوه یا منهای فرد.)

پس ایمان می پیوندد گری در Deerlaken و نامزدها برای یک شهر کوچک mayoralty شروع lobbing به خوبی تامین می شود حمله تبلیغات در هر یک از دیگر به نظر می رسد غیر قابل مقاومت است که رفتن راه از نام تجاری ما است بحرانبا روستایی ویسکانسین زیرنویس در بولیوی: خارجی ها حمله و فاسد روند touting فرم های پیشرفته تر از دموکراسی در حالی که تحریف آن در ریشه. اما استوارت نیست که خیلی از کلبی و یا حتی به اندازه کافی از یک. فیلم احساس می کند بیشتر تحت تاثیر Preston Sturges’ ماهی خارج از آب های کمدی از استوارت دهه و نیم به عنوان یک خواننده آمریکایی چشم انداز سیاسی. او در روستایی قرمز دولت است generic احساس هالیوود انبار (فیلم به ضرب گلوله کشته شد در گرجستان) و آن را قابل ملاحظه ای متنوع تر از یک استودیو کمدی از 1940s. مهاجران جک رفت ویروسی برای دفاع به نظر می رسد در پس زمینه یک یا دو بار اما هیچ کدام تبدیل به واقعی از شخصیت های. استوارت اقدام به خرید به این روایت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد چرا که به گری میگه به جک “بچه ها مثل من نمی دانم که چگونه به صحبت کردن با بچه ها مثل شما” نه nativist لفاظی و یا رای دهندگان سرکوب و یا نفوذ خارجی. او باعث می شود سیستم تبه کار و پس از آن نشان می دهد که بهترین مردم می توانید انجام دهید این است که بازی را به نفع خود.

به نظر می رسد هدف مردم که یا همه چیز را می دانم آن را به می گویند و یا به احتمال زیاد برای پایان دادن به دیدن آن است.

مانند استوارت خود را غیر قابل مقاومت است واجب ingratiating اما بهترین آن لحظات زمانی که استوارت عقب می افتد بر روی مهارت های خود را به عنوان یک کمدین به جای یک دانشمند مانند زمانی که ایمان اردک پایین به گری یک پک بر روی گونه و به جای آن اجرا می شود و زبان او در کنار چهره اش. هنگامی که تمرکز مستقیما بر سیاست شما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که چگونه فیلم را تجزیه و تحلیل می افتد به مراتب کمتر از روزانه نشان می دهد در بهترین حالت آن است. لحظاتی که بالا استوارت به حقیقت گوی-in-chief بودند کسانی که او خشمگین بود بدون اینکه خود صالح پیدا کردن اخلاقی وضوح و بدون بسته فکری . اما مقاومت را احساس نمی کند عصبانی تا آنجا که نا امید محصول از یک مرد که سعی در رسیدن ما به گوش دادن و شکست خورده است. این خود flagellating پرتره ساحلی لیبرال ها که به نظر می رسد از علاقه کمی به هر کس دیگری با هدف افرادی که یا همه چیز را می دانم آن را به می گویند و یا به احتمال زیاد برای پایان دادن به دیدن آن است. مقاومت ممکن است یک فیلم برای لحظه ای قبل یا لحظه ای بعد از, اما آن را احساس می کند به طور کامل با یکی از آن را در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>