در “آقای جونز” جیمز نورتون نقش یک روزنامه نگار که کشف حقیقت از اوکراین نسل کشی

در Agnieszka Holland را جذب درام “آقای جونز” در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا جیمز نورتون (“Grantchester,” “McMafia”) نقش واقعی زندگی عنوان شخصیت گرت جونز ویلز روزنامه نگار در دهه 1930 است که در امور خارجه مشاور لوید جورج (Kenneth Cranham). زمانی که جونز است که اجازه رفتن از موقعیت خود را (ظاهرا دلایل بودجه) او مرتب به بازدید از اتحاد جماهیر شوروی — به امید مصاحبه استالین — با کار کردن به عنوان یک عضو از مطبوعات است.

او به سرعت در دیدار والتر Duranty (پیتر سارسگارد) های روغنی نیویورک تایمز رئیس دفتر در مسکو همراه با ادا (Vanessa Kirby از “تاج”) یکی از کارکنان خود را. جونز است که بیشتر علاقه مند به دنبال سرب داده شده توسط دوست خود پل (مارسین Czarnik) قبل از او به قتل رسید. Duranty تلاش می کند به اسکواش جونز بهره; Ada اکراه اشاره او را در مسیر درست.

تبلیغات:

چه جونز کشف دست اول — و به دنبال گزارش جهان — حقیقت در مورد هولودومور استالین را مجبور قحطی در اوکراین است. در تلخ حومه جونز برخورد برخی از وحشت غیر قابل بیان و خود متوسل به خوردن پوست (و چیزهای دیگر) برای زنده ماندن در سرما, متروک,, بی رحم, چشم انداز که در آن مرگ فراگیر است.

نورتون قوی عملکرد بستگی جونز توانایی را مجددا در هر وضعیت او خود را میبیند به منظور درک بهتر. او نه تنها به تماشای چرخه تاریخ و پیروی از پول, اما او می بیند آنچه در حال آمدن است حتی زمانی که او می شود در بیش از سر خود را. جونز دودی شجاعت او به عنوان دروغ و رشوه و طرح برای سر و گوش آب دادن حقایق هیچ کس می خواهد او را به پیدا کردن بسیار کمتر گزارش. به عنوان “آقای جونز” را نشان می دهد جونز’ گزارش بیهوده بود; آن الهام گرفته از جورج اورول (یوسف Mawle) برای نوشتن “مزرعه حیوانات” یک مثل در مورد سوء استفاده از قدرت است.

سالن گفتگو با بازیگر طریق Whatsapp در مورد بازی گرت جونز و ساخت “آقای جونز.”

تبلیغات:

چه اگر هر چیزی, آیا می دانید در مورد گرت جونز قبل از شما ساخته شده است این فیلم ؟

شرم آور است که من تا به حال نه شنیده ام او را و لیکن اکثر مردم آگاه هستند از زندگی خود و کمک. فاجعه این است که به او پرداخت می شود قیمت نهایی در پیگیری بیشتر خوب است. میراث او است uncelebrated. من نمی دانم که خیلی در مورد هولودومور یا نه. در مدرسه به ما آموزش داده شد در مورد هولوکاست نه هولودومور به عنوان یک بین المللی نسل کشی است. این یک بیدارباش برای من و من افتخار می کنم از این فرصت برای آموزش خودم و با توجه به وحشت متعهد در اوکراین است. این یک جنایت است.

جونز به طور کلی خون سرد. او زیرک هوا از جنگ جهانی دوم در گوش کر افتد اما او همیشه شجاع و خطرناک و در زمان شاید ساده لوحانه. چگونه تصویر خود را تغییر آگاهی ؟

تبلیغات:

مانند هر شخصیت, شما, شروع با ادبیات و سمت دانشگاهی. وجود دارد برخی از نوشتن در مورد گرت. او جدی و جدی ، گرت چپ نوشتن و scribblings و نوت بوک. خانواده اش گردآوری تمام آن ماده و آن را در دسترس بر روی اینترنت است. من حس صدای او و او دیوانه وار ثابت حرکت او بود که همیشه در حال حرکت به دنبال چیزی نیست که نشستن در یک فضای فیزیکی و یا فکری.

اما در تجسم خود را در فضای, شما باید اجازه دهید که تحقیقات و آنچه به شما آموخته. من [وابسته] جزئیات کوچک مانند عمه بزرگ خود را به نامه ای که او توصیف پریدن از روی زمین و بازی مانند یک دلقک با خواهرزاده و برادرزاده. این قطعه پاپ و مفید برای ایجاد پسرانه و ساده لوحانه طرف. به همین دلیل او طول می کشد این خطرات باور نکردنی. این است که او یک جستوجوی آدرنالین او را نمی بینم خطرات در گل نشسته تعقیب حقیقت است. آن بود که شادی به داخل سر خود را. او اساسا خوب است. او می پردازد و با او زندگی خود را برای دستیابی به حقیقت است. نسبت به این روزها از اخبار و روزنامه نگاری او صداقت.

تبلیغات:

وجود طولانی دلخراش دنباله ای از گرت جونز در اوکراین است. شما می توانید بحث در مورد بازی آن صحنه و چالش آنها ؟

که گرت نمی دانم شدت از آنچه اتفاق می افتد این است که یک عهد به این واقعیت است که هیچ کس نمی دانست مقیاس جنایت در جریان است. ورود او در اوکراین به طور کامل کور بود. در راه آن آسان صحنه های بازی. شما در واکنش به آنچه که در مقابل شما است و بنابراین اساسا تکان دهنده: یک کودک خردسال در کنار جاده مادرش مرده توسط سمت خود را. هیچ بازیگری است. نقش آن در مقابل چشمان شما. آن صحنه گرفته شد از فیلمنامه را پدربزرگ دست اول حساب. آنها را دیدم که اتفاق می افتد. و بدانید که این صحنه در حال یک نگاه اجمالی از یک مشکل گسترده . . .

اوکراین بخش از این فیلم به چالش کشیدن فیزیکی و بسیار سرد است. آن را همزمان با “جانور شرق” با منهای 15 درجه سانتیگراد درجه حرارت و باد خنک از منفی-25. برف بود و تا کمر! اما عملکرد واقعی طرف آسان بود. من در واکنش به آب و هوا یا وحشتناک نمونه از نسل کشی است. ما در اوکراین و حس اهمیت این فیلم برای خدمه اوکراینی و اعضای بازیگران عمیق بود. یک بازیگر اقوام که فوت در هولودومور. او در اشک بود گفت: چقدر نزدیک بود به خانواده اش. این توجیه ما وجود دارد.

تبلیغات:

گرت جونز نوشتن الهام گرفته از جورج اورول. در چه راه هایی می توانم شما فکر می کنم این فیلم ارتباط به جهان معاصر ما?

در حال حاضر آن است که تکان دهنده تشدید شده است. ما می بینیم بیشتر دولتها تبدیل شدن توتالیتر و دستکاری حقیقت برای حفظ strangleholds از قدرت است. آن است که اتفاق می افتد نه در سرزمین های دور اما در آستان ما. در کاوش چگونه تاریخ تکرار می شود ما درس یاد بگیرند و سقوط به همان تله. آن را تکان دهنده مربوط است, اما آن را تشویق به دانستن وجود دارد افرادی مانند گرت یا ماریا Ressa یا مالتی روزنامه نگار دافنه Caruana Galizia که کشته شد و سه سال پیش. اهمیت این بود که از دست ما. هر شب Agnieszka و من می خواهم در مورد چه مربوط به آن بود.

آیا ساخت این فیلم را بی درنگ شما را به خواندن و یا بازخوانی “مزرعه حیوانات”? آیا شما در پیدا کردن معنای جدید آن دیدن هیولا از طریق صحبت کردن با حیوانات ؟

تبلیغات:

من نمی بازخوانی آن است. من احتمالا باید داشته باشد. من سر من در هولودومور. ما تحقیقات ارتباط بین اورول و جونز و این گمان وجود دارد در مورد اگر آنها را ملاقات کرد اما خانواده اش آن را تکذیب کرد. کشاورز در “مزرعه حیوانات” [آقای جونز] است که به طور بالقوه به نام بعد از گرت. من باید بازخوانی آن باید معنای جدید.

جونز داده شده است یک انتخاب دشوار است زمانی که او گفت که او باید در گزارش در مورد آنچه که او را دیدم در اوکراین است. اگر او می کند, شش, معصوم, مردان کشته خواهد شد. آنچه مشاهدات آیا شما در مورد Duranty که مبادرت به فروش روح خود در مقابل جونز یک روزنامه نگار که صحبت می کند و صحبت می کند ؟

آنچه من در مورد Duranty است که او را به نقاشی به عنوان یک تبه کار در این قطعه از تاریخ, اما ما همچنین متوجه او و خانواده و زندگی خود را وجود دارد. اما که نمی تواند توجیه گرفتن او را به تخت شفاف با شوروی. گرت الهام بخش شکل است. من فکر نمی کنم او در نظر گرفته شده و می میرند اما او دنبال حقیقت معنای او سقوط کرد که پایان غم انگیز. اما تعداد کمی از مردم هستند که به اندازه کافی شجاع هستند و معاند و لجوج به اندازه کافی به مانند گرت. من مطمئن هستم که من به اندازه کافی شجاع به پرداخت این قیمت یا مثل Duranty یا نه.

جونز جالب سخنرانی که در آن او در مورد از دست دادن کار خود را برای داشتن یک زندگی راحت را تنها به یک روز از خواب بیدار ، چه درایوهای شما را به انجام آنچه شما انجام دهد و در پروژه های مانند “آقای جونز؟” وجود دارد یک شایعه رفتن در اطراف است که شما یک مورد علاقه برای بعد جیمز باند.

تبلیغات:

من نمی خواهم به خواب بیدار می شوید ، بزرگترین ترس است نه ساخت بسیاری از وقت خود را در زندگی و یا استفاده از آن اشتباه است. بسیاری از افراد تجربه آن است. خود من درایو — این سوال پاسخ دهد — اما در یک کلام من می خواهم کار کنم برای ماده. خواهر من دکتر است و ما باید چت در مورد این که ما هر دو در خانه. من می دانم زندگی من است که به عنوان مهم به عنوان او, اما ما نیاز به سرگرمی است. ما [بازیگران] نمی صرفه جویی در زندگی می کند اما هنر زندگی ارزش زندگی است. فرار از واقعیات و آگاهی اجتماعی — شما می توانید تعادل دو و دو. و امیدوارم وجود دارد گرت برای هر بمب دارای قدرت تخریبی. من نمی توانم ادعا می کنند که یکپارچگی گرت اما من ایستاده می تواند کار من و احساس افتخار از آن است. من خوش شانس به کار کرده اند با Agnieszka.

“آقای جونز” است که در دسترس در تقاضا از طریق Amazon, Apple TV, Google Play, و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>