“شبح, عروس,” فریبنده سری محدود ایجاد شده توسط Kai-یو وو (“کارناوال ردیف”) آغاز می شود با یک پیر تعارض: آیا شما با عشق ازدواج کنند و یا برای وضعیت? این سوال پان Li Lan (هوانگ Peijia) a 20-year-old woman در 1890s استعماری مالاکا است دست و پنجه نرم کردن با زمانی که آن را آشکار می شود که او بیوه پدر (اردن Voon) ادویه واردات کسب و کار نزدیک به سازندگان:.

مانند هر داستان پری خوب به نظر می رسد این راه حل را می توان در یک حزب منحصر به فرد در لباس حق — سوسو زننده آبی نوزاد تعداد برداشت توسط Li شبکه Vincent (لذت سوزان Leong). پس از همه, او دوران کودکی بهترین دوست, دوست, Lim تیان بای (Ludi Lin) وجود خواهد داشت; او تازه در شهر پس از اتمام تحصیلات پزشکی خود را در هنگ کنگ و آنها همیشه به حال برخی از شیمی است.

تبلیغات:

اما قبل از این دو می تواند واقعا مجدد Li Lan به میدان دیگری پیشنهاد ازدواج. مادام Lin (Angeline Tam) که فوق العاده ثروتمند میزبان این حزب می گوید Li Lan پدر که او می خواهم Li Lan به ازدواج پسرش تیان اعظم . . . که مرده است برای چند ماه. در ازای Li Lan صرف بقیه زندگی خود عزاداری تیان اعظم خانواده او هرگز نمی خواهد که به نگرانی در مورد پول است.

Li Lan خانواده و دوستان نزدیک هستند بلافاصله با هیجان این مرض (هر چند فرهنگی مشترک) ایده. “ما نمی توانیم اجازه می دهد دست به تبدیل شدن به یک شبح عروس” Vincent می گوید. اما پس از آن آقای تابه فالز شدت بیمار است و این سری طول می کشد به نوبه خود از شامپانی رام-com به چیزی کمی تیره تر است.

شبح تیان اعظم می آید به Li Lan در رویاهای خود و به اطلاع او که او را دیده پدر او سرگردان در نوعی برزخ. آقای پان به طور کامل در زمین مرده است دست خوش پیشامد میشه بیشتر از جهان زندگی می کنند. بدون کمک او ممکن است در نهایت برای همیشه مرده است و هرگز نباید به استاد. تیان اعظم مایل است برای کمک به, اما تنها در صورتی Li Lan قبول پیشنهاد خود را و بریده بریده نفس کشیدن — حل قتل او.

تبلیغات:

مظنون لیست گسترده ای اعم از ناراضی بندگان به تیان بای که تیان اعظم پسر عموی.

“عروس شبح” است که بر اساس مالزی-چینی نویسنده Yangsze چو این رمان پرفروش به همین نام هدایت یک سری در بین فضاهای با توجه به نوع و یک ظاهر طراحی شده. آن plucks عناصر از sitcoms, ریگ جرم و جنایت نشان می دهد فوقالعاده تلویزیون و دوره قطعات و لباسهای بافتنی را با هم به مدت شش گام قسمت. روشن وجود دارد مجموعه, خشخاش, مصنوعی, سنگین, موسیقی متن فیلم و costuming که ترکیب سنتی با خطوط معاصر لمس. زیبایی آخرتی قطعه می تواند احساس وهم آور, اما آن را نیز باعث می شود شما تعجب می کنم اگر مجلل جهان فیزیکی او ازدواج به عنوان بی سر و صدا به عنوان آن را به نظر می رسد.

نتیجه می تواند احساس فقط کمی صابون در زمان (که به عنوان یک telenovela فن من شخصا به اما مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد) اما به عنوان یک کل روند به سمت خوش آخرتی و خارق العاده.

تبلیغات:

آنچه احساس می کند به خصوص ریشه در واقعیت — تاریخی و معاصر — هر چند که چگونه Li Lan ارتباط برابر و سپس در نهایت با استفاده از محدودیت های اجتماعی از زمان کلاس را به نهایت زندگی است که خشنود به او. در 20 او نزدیک “خدمتکار” وضعیت اما Li Lan مطمئن نیست او می خواهد به ازدواج با این حال — و مطمئن نیست او همیشه می خواهد کودکان است.

تبدیل شدن به یک “شبح عروس” اجازه می دهد تا Li شبکه امنیت اجتماعی از ازدواج و در واقع بدون نیاز به فرض نقش همسر یا مادر. این امر می تواند یک زندگی تنهایی اما یک زندگی به طور بالقوه بیشتر از انتخاب او. علاوه بر این تماس نسبت به حل یک راز قتل, در حالی که همچنین صرفه جویی در روح ابدی پدرش وادار و بینندگان به گذشتن عمیق تر و عمیق تر به عالم اموات.

تبلیغات:

به طور کلی “شبح عروس” بسیار bingeable سری نگه می دارد که بینندگان رفتن با آن bewitching فرض توانمند سازی داستان و نگاه اجمالی به یک قلمرو است که ممکن است نزدیک تر از ما فکر می کنم.

“شبح عروس” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی