آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پیروزی گفتار اما از سوی دیگر ، برنی ساندرز ورمونت بود هنوز هم می شه. او در اینجا بود که به مطبوعات است که او تا به حال برنده, آیووا, قفقاز, اما همچنین که پیروزی خود را هنوز هم وجود دارد را تکذیب کرد.

“بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری گفت:” جمعیت زیادی از خبرنگاران جمع در نیوهمپشایر کمپین ستاد در منچستر. “و هنگامی که 6000 بیشتر مردم می آیند را برای شما در یک انتخابات از نزدیکترین حریف ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

تبلیغات:

او اشاره نمی کند که حریف با نام اما او به وضوح در ذهن پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. Buttigieg کشیده بود به طور غیر منتظره ای بالا تعداد آرا از حزبی را برانگیخت در Hawkeye دولت در هفته گذشته با قرار دادن این تازه بدوران رسیده نامزد فقط کمی جلوتر از ساندرز در مسابقه برای دولت داشت. (اگر چه به عنوان ساندرز گفت: “او بیشتر ترجیح آرا.)

این وضعیت در آیووا نگه می دارد گرفتن زشتتر. این جلسه نتایج به تعویق افتاد روزها با توجه به شکست پیچیده جدید سیستم قرار داده و به برآوردن خواسته برای شفافیت توسط ساندرز و هواداران خود را پس از سال 2016 قفقاز — plus براق اما ظاهرا شکسته برنامه جدید گوشی های هوشمند برای tabulate نتایج را در محل لطفا به فناوری گول خورده مشاوره جمعیت از حزب دموکرات است.

پس از آن تئوری های توطئه شده اند پرواز در سراسر اینترنت. یک زن و شوهر از مبارزات مهمترین کسانی که از ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن باید شدت انتقاد کرد با عصبانیت در آیووا حزب دموکرات است. بایدن شده است به خصوص شور به عنوان او در دور چهارم پس از گذشته دو frontrunners و به طور غیر منتظره ای قوی نشان از سن. الیزابت وارن ماساچوست.

تبلیغات:

در پاسخ کمیته ملی حزب دموکرات سر تام پرز اعلام کرد که “به اندازه کافی به اندازه کافی است” و خواسته آیووا دموکرات “بلافاصله شروع یک recanvas” به “اطمینان از اعتماد عمومی به این نتیجه است.” این موفق به بهبود این وضعیت تنها stoking آنلاین بیشتر تئوری های توطئه در مورد تلاش های سایه نخبگان به دنبال لکه دار کردن و یا سرقت ساندرز پیروزی.

اما ساندرز به حال مقدار زیادی از نمک برای به اشتراک گذاشتن در پنجشنبه وارد شدن به جزئیات فنی بحث در مورد اینکه چرا او معتقد است که Buttigieg-علاقه اعداد تبلیغ توسط بسیاری از رسانه ها (که متکی بر “هيئت دولت معادل”) باید در کنار به نفع خام رای کل. این “6,000” شماره ساندرز است که شعار می آید از دور اول جلسه رای گیری, آخرین, دور, که در آن افرادی که پشتیبانی کم انجام اولین-انتخاب داوطلبان به حرکت خود انتخاب دوم. که رای نهایی شمارش تفاوت بین ساندرز و Buttigieg بود بیشتر از متوسط — در مورد 2,600 رای لبه برای ساندرز با توجه به مجموع نهایی.

اگر ساندرز اذیت شد او دلیل می شود. او ممکن است زیاده روی در برخی از چاپلوس عددی گیلاس چیدن اما حقیقت این است که او و Buttigieg شد و عملا حتی در آیووا قفقاز — اما رسانه های درمان Buttigieg مانند برنده بزرگ است.

تبلیغات:

این احتمال وجود دارد با توجه به این واقعیت است که Buttigieg را برنده شد به طوری غیر منتظره که ایجاد یک “حرکت” روایت در مطبوعات. وجود ندارد-فرصت کوچک است که پیشگویی عامل در ضربات و چون Buttigieg بیشتر چاپلوس توجه رسانه ها او همچنین قادر خواهد بود برای جمع آوری پول بیشتر است که به نوبه خود می تواند منجر به برنده پایین جاده. جای تعجب نیست که ساندرز — که در واقع بیشتر رای — یک بیت می شه.

ساندرز قطعا تا به حال خوب جذب سرمایه اخبار خود را در روز پنج شنبه اعلام کرد یک مسافت از 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی — پول بیشتر از هر دیگر نامزد حزب دموکرات مطرح شده در هر یک از سه ماهه. Buttigieg رسانه frontrunner وضعیت مشهود بود با این حال در یک رویداد برگزار شد در مدت کوتاهی پس از ساندرز کنفرانس مطبوعاتی در آمریکا لژیون سالن در روستای Merrimack. Buttigieg که خدمت در افغانستان برنامه ریزی شده با تمرکز بر مسائل جانبازان اما له از رسانه ها و واقعی رای دهندگان که نشان داد تا به طور کامل تحت الشعاع کوچک تسهیلات.

تبلیغات:

من تقریبا در درب در این مراسم که شهردار پیت پاچه کمپین کارکنان متوجه شدم هیچ راه ممکن است آنها بسیاری از مردم در داخل و در را بست. برای حدود 15 دقیقه کارکنان نگهداری اطمینان بخش متمرد روزنامه نگاران بسته خارج است که آنها در تلاش برای حل و فصل وضعیت. آن را به زودی آشکار شد که آنها در حال اجرا پایین خط و گرفتن معروف کابل مجریان خبر بودند که در تقاضاهای مصرانه اراذل و اوباش و همچنین برخی از جانبازان که در واقع وجود دارد برای شرکت در این رویداد.

پس از تماشای یک زن و شوهر از جانبازان مبارزه به گذشته ازدحام بازور خبرنگاران و عکاسان, من تصمیم به انتخاب خود من کد اخلاقی بیش از سرعت نور امید که Buttigieg کارکنان خواهد اجرا از امثال کریس ماتیوز و کتی Tur تا قبل از من در زمان خاموش.

اما در کل وضعیت به پایان رسید تا اثبات نقطه به هر حال: Buttigieg است براق شی جدید. و ساندرز که اندکی رای بیشتر خوشحال است در مورد آن.

تبلیغات:

“خب از من از کجا آمده و در کجا از هر کس دیگری می آید از کسی که بیشترین آرا برنده,” او گفت:. “ما بیشترین آرا.” به عنوان او اشاره کرد در این سخنرانی پیروزی اگر او را نگه می دارد که تا آن را نمی خواهد خیلی مهم نیست که چه کسی “برنده” آیووا قفقاز از ساندرز را کسب نامزدی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی