ممکن است آن را محکم با ضعف ستایش می گویند که “بخش ریتم” بهتر است از آن بالا-مفهوم لوک بسون فیلم در مورد زن assassins (“La Femme Nikita,” “لوسی” “آنا” و حتی “حرفه ای”), اما از آن است. مدیر نی Morano را (“کنیز داستان”) جوی جهان-رقص انتقام هیجان انگیز است که یک فیلم مناسب و معقول – نه چیزی کمتر.

این فیلم باز می شود در Tangiers جایی که استفانی (Blake Lively) دارای حق اعمال یک صدا خفه کن است که به وسیله یک مرد به دلایلی که بعدا روشن شده. قطع به هشت سال پیش هنگامی که او در حال انجام کار جنسی در بخشی به حمایت از او به مواد مخدر عادت. زمانی که ناظر (رضا جافری،) استخدام های او نشان می دهد که او در واقع یک روزنامه نگار با برخی از اطلاعات در مورد رضا (Tawfeek Barhom), مرد پشت بمب که به کشته شدن خانواده اش در سقوط هواپیما. در ابتدا پریشان توسط این اخبار — استفانی بسیار هنوز صدمه زدن به عنوان فلش بک و کبود و بدن نشان می دهد — او برقرار با ناظر و تصمیم می گیرد برای گرفتن انتقام خانواده اش را از مرگ با کشتن رضا.

تبلیغات:

“ریتم بخش” نوشته شده توسط علامت گذاری به عنوان Burnell و بر اساس رمان خود را طول می کشد زمان خود را به غلتیدن در استفانی غم و اندوه و گناه بازمانده. Morano امیدوار است که مخاطبان غرق خواهد شد به ریتم و قدردانی استفانی تلاش برای عدالت و بسته شدن. برخی از افراد ممکن است به انقباض و به عنوان بی قرار به عنوان دوربین و ویرایش گاهی است; اما کسانی که فقط همراه با سوار از آن لذت ببرید.

داستان شروع به آمدن به زندگی کمی زمانی که استفانی سفر به اینورنس و در دیدار Iain بوید (جود لاو) که به دستور او در مهارت های زنده ماندن. قانون به نظر می رسد داشتن یک زمان خوب در اینجا ترک خوردگی عاقلانه در مورد چه مدت آن را به او به یاد او برای مبارزه و تست در آموزش خسته کننده توالی. هنگامی که آین به او می گوید به شنا بینندگان می توانید احساس سرد از آب به عنوان آسیب پذیر استفانی wades به آن است. و زمانی که او از مربیان خود را به ساقه او توضیح می دهد که قلب درام و تنفس باس به “ریتم بخش است.” (چون هر عنوان فیلم نیاز به توضیح داده شود).

استفانی قلب از قطعه و در حالی که او swaggers و اعمال همه شجاع, پر جنب و جوش است, راستش کمی مسطح در نقش. او می آید بیش از حد به طور جدی او فاقد ذوق. هنگامی که او لباس به عنوان یک دختر به اعزام یک هدف پر جنب و جوش, شبیه, Barbara Stanwyck. بار دیگر ورزشی کوتاه, سیاه, مو و پوشیدن mannish پیراهن او به یاد می آورد جین برکین. این لحظات در حال منحرف به دلیل پر جنب و جوش هرگز کاملا از بین می رود و به او نقش و یا بوجود می آید کافی احساسات با وجود استفانی غم انگیز backstory. آن را آسان به ریشه برای او چرا که او مصمم است برای پیمانه کردن عدالت اما شخصیت او احساس می کند رباتیک. قدرت او است و همه moxie. در حالی که این کار باعث ایجاد تنش دراماتیک — خواهد استفانی رسیدن به او و اهداف بلند پروازانه? — پر جنب و جوش عملکرد عمدتا نگرش و زبان بدن است. وجود دارد بیش از حد کمی احساس (بدون باس؟), و به همین دلیل “بخش ریتم” shortchanges مخاطبان است.

تبلیغات:

به فیلم اعتبار اقدامات دنباله های بسیار خوب مجموعه ای از قطعات. وجود دارد یک بازی هیجان انگیز تعقیب و گریز خودرو و زیرک صحنه مبارزه (یا سه). خشونت نیست به خصوص وحشیانه, اما وجود یک بد بیت با یک تکه شیشه جاسازی شده در استفانی دست. (پر جنب و جوش مجروح دست او ساخت این فیلم بینندگان را به احتمال زیاد رمیدن در آن لحظه ای شدید در طول یک صحنه مبارزه).

زمانی که “ریتم بخش” بازگشت به Tangiers در نقطه میانی آن را می فرستد فیلم به فیلم اکشن حالت. استفانی به زودی در دیدار با سررا (Sterling K. Brown) که ممکن است نگه دارید برخی از اطلاعات کلیدی به عنوان هویت مرد استفانی است که به دنبال. صحنه بین استفانی و سرا در اول جذاب در یک spycraft نوع راه اما به عنوان جفت کار بیشتر نزدیک به هم وجود دارد که عکس آنها را گرفتن عاشقانه. این اشکال یک موضوع سست; مختصر محبت لحظات نشان می دهد برخی از سنگین ویرایش از یک رابطه است که در غیر این صورت هرگز مورد بحث یا اشاره به. به نظر می رسد و نه اضافی.

این فیلم به طور مداوم تغییر تن است که یک بیت از یک نقطه ضعف, اما زمانی که Morano بازدید گشاد گشاد راه رفتن او است که بیشتر از نه “بخش ریتم” جذاب است. مجموعه قطعات مربوط به استفانی تلاش برای انجام یک ماموریت فراموش بالا بردن ضربان قلب به عنوان او می شود جعبه در گوشه و مجبور است به پازل یک راه است. این نقش در شخصیت اضطراب و تزریق این فیلم با برخی از پالس تپش تنش است. Morano همچنین با استفاده از صدا به طور موثر به خصوص در طول یک انفجار صحنه.

تبلیغات:

این فیلم همچنین به نظر می رسد فوق العاده است. Morano که مشغول به کار برای سال ها به عنوان یک فیلمبردار قبل از تبدیل به کارگردانی دست DP وظایف به شان Bobbitt (“12 سال یک برده”). تصاویر مناسب ترد (یا مه آلود) به وضعیت نیاز دارد و وجود دارد برخی از زرق و برق دار, دنباله, در مجموعه, مادرید, مارسی و اینورنس.

اما حتی زمانی که “بخش ریتم” ارائه برخی از رضایت بخش تصاویری و یا صحنه های اکشن یکی نمی تواند کمک کند مایلند این فیلم بود فقط کمی بهتر است. آن را هرگز می رود بیش از حد بالا یا bonkers, اما آن را نیز قادر به انجام هر کاری بیش از حد اصلی با “دختر با تفنگ است و برای انتقام” نوع. آن است که فقط در یک زمان قابل قبول-پرکننده کند شب جمعه.

تبلیغات:

“بخش ریتم” است که در تئاتر روز شنبه, ژان. 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی