در ستایش از پانسمان مانند یک گل از طریق یک بیماری همه گیر


a selection of lounge clothes
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Fydorov, Tarzhanova, chaoss, fongfong2, andriano_cz, Piotr Polaczyk, Chiyacat /iStock/گتی ایماژ به علاوه.

سه نفر از همکاران من باید پوشیده لباس به کار می بینم. تنه بعد از همه, ساخته شده از “نور پارچه های قابل تنفس می گوید:” جان کلام تولید دانیل شرودر که می پوشد آنها را به طور منظم در حالی که کار از خانه. “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای لباس زیر.” دو نفر دیگر از همکاران که نخواست تایید آن را یک بیماری همه گیر دوران روند. یکی گفت: او را در تنه یک روز به خاطر او دیر از خواب بیدار و “آنها در کمد من.” یکی دیگر از اعتراف او عینک speedo در هنگام کار از خانه پدر و مادر. من آن را به چهار. من نشسته ام در اطراف یک تکه لباس شنا در زیر همین منطق به عنوان همکاران من (بدون زیر مورد نیاز آن وجود دارد). همچنین, آن گران بود لباس شنا, و من می خواستم به استفاده بیشتر از آن.

ما در حال یادگیری زیادی در مورد خودمان عزیزان ما, کشور ما در حالی که در جریان نیمه قرنطینه. که شامل آنچه که ما می پوشند که از چپ به ما دستگاه های خود و بیشتر مشاهده نشده (از خط سینه پایین حداقل). در حال حاضر که ما شده ایم در خانه برای چند ماه—و هنوز هم باید حداقل تا آنجا که ممکن است برای آینده قابل پیش بینی — آن را به یک زمان خوب به سهام قرنطینه کمد لباس.

شما نمی قرنطینه کمد لباس فقط کار خود را-از-خانه کمد لباس ؟ نه لزوما. برای یک چیز وجود دارد ماسک برای رقابت با شرکت. اما همچنین: در قرنطینه ما نه تنها کار از خانه ما همه چیز را از صفحه اصلی به جز چند گرانبها فعالیت های است که می تواند انجام شود در یک پارک. قرنطینه کمد بنابراین باید شامل کار از خانه لباس های اما همچنین شامل, شب, فعالیت, لباس, تاریخ لباس (این می تواند متفاوت از شب لباس), صبحانه, لباس و غيره فرسوده بیش از زوم و یا با یکی از چند انتخاب مردم شما شده ایم از دیدن راه بیش از حد بسیاری از. من در نظر سنجی من شرکت کارگران در آنچه خود را قرنطینه کارنامه به نظر می رسد. “من در حال حاضر فکر می کنم من به عنوان کمد لباس شب لباس خواب vs شب لباس خواب” Torie بوش سردبیر تخته سنگ را در زمان آینده. علامت Morgioni مدیر تحقیقات و داده شده است مارک مناسبت های مختلف دوچرخه سواری از طریق سه روش متفاوت لباس پنبه یکی برای بیش از لباس خواب ابریشم یکی برای بیش از یک تی شرت و شلوارک و یک است که “بیشتر از یک سیگار, ژاکت وضعیت” برای سرد شب.

برخی از پیدا کردن لنت نقره ای (گاهی اوقات تحت اللفظی آنهایی که!) پس از تحقق آنها می تواند در لباس پوشیدن پایین در همه زمان ها در حال حاضر—چه بهانه ای بهتر برای سرمایه گذاری در اطراف خوب و راحت همه چیز ؟ چند هفته به قرنطینه تخته اخبار مدیر سوزان ماتیوز خریداری “‘قرنطینه بند: اساسا فقط راحت بی سیم بند.” دو کارگران شرکت سرمایه گذاری در Birkenstocks ساخته شده از یک کروک-مانند مواد. (در دفاع از خود این نگاه چیزی شبیه به Crocs.) دیگران مواجه نگردند نرم و شل T-پیراهن و ژاکت و سست midi-لباس. برای من قرنطینه شده است یک فرصت در نهایت به بیشتر یا کمتر را به یک چوب یونیفرم, نه فقط برای کار بلکه برای همه چیز: من شروع پناهگاه در محل سفارشات با پرتاب دقیق همان ژاکت بیش از هر من پوشیده بود قبل از تماس های ویدئویی و به تازگی تکامل یافته است که نگاه به حضور بیشتر زوم در همان دقیق بالای مخزن پوشیدن من تقریبا هر روز. آن را می توانید کراوات به یک محصول بالا و در نتیجه من را به احساس می کنم مثل من دوچرخه سواری را از طریق دو مخزن تاپ. من در غیر ورزشی شلوار حتی زودتر از آنها دیده نمی شود در زوم. در کولر اوایل روز قرنطینه من خیلی تنها عینک جفت خاکستری فاصله sweatpants. در حال حاضر این مسیر کوتاه.

شاید همکاران من و من تنها تر نرم افزار-راحتی بیشتر? به من پیامک با یک متخصص جاستین Krajeski سابق همکار و هم اتاقی می نویسد که در مورد سبک برای Wirecutter. در قرنطینه او را به عنوان گذاشته پشت یک کمد به عنوان بقیه از ما. “Lounging در خانه و در حال اجرا خارج است مانند 80 درصد از آنچه که من در حال حاضر” او به من گفت. “بنابراین من در بالای مخزن و بدنسازی, کوتاه, 80 درصد از زمان.” و شب زنده داری دنده باقی مانده در گنجه خود را و در تماس های تصویری او شده است با پوشیدن شلوارک و هنلی كم هستند که نرم و دنج بلکه باید برجسته قرار داده شده دکمه به طوری که آنها نگاه خیال باف از تی شرت. “وجود دارد چیزی است که باید گفت برای راحت قطعات که ترفند همکاران خود را به فکر شما بیشتر لباس پوشیدن از شما هستند.”

من از دست پانسمان به طور منظم من به خصوص خانم پوشیدن کفش پاشنه بلند. من گاهی یک بیت از تلاش یک نرم لباس برای یک ویدیو اچ قطع و یا یک رولباسی بچگانه برای سفر به پارک. در حال حاضر قرار دادن در یک ساز و برگ برای یک ریسک بالا زوم تماس بگیرید و یا فاصله اچ-آویزان که در آن شما احساس علاقه داشتن به, می شود به درست مناسبت. زمانی که ما بر دوش نه به دنبال خوب در همه زمان ها به دنبال خوب می تواند بیشتر سرگرم کننده است. یکی از امیدهای من برای این god-awful دوره در زمان است که ما می توانیم بازگشت به دفاتر روزی پوشیدن لباس است که راحت تر در ساز و برگ ما چرخش. که شامل نوع که Krajeski با اشاره به نرم دنج و بی سر و صدا خوب به دنبال. اما همچنین ممکن است آن را تبدیل به لحاظ اجتماعی قابل قبول به نشان می دهد تا در هر کجا که ما را در زندگی ما به دنبال کمی sloppier. اگر نه در شنا تنه و پس از آن حداقل عرق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>