در اعتراض Facebook شکست نسیم, نفرت, Verizon و یونیلور مرحله تحریم

مصرف کننده محصولات شرکت Unilever و شرکت مخابراتی Verizon هر دو اعلام کرده است که آنها را تحریم تبلیغات در Facebook به عنوان راهی برای اعتراض رسانه های اجتماعی غول مجاز نگرش نفرت محتوا بر روی پلت فرم آن است.

Unilever که تولید همه چیز از صابون و مواد شوینده به بستنی و سس مایونز با اشاره به سالن بیانیه ای توضیح داد که این شرکت بخواهد برای پرداختن به مسائل اجتماعی در راه مسئول و توسعه داده است یک “مسئولیت چارچوب” راهنمای سیاست های خود. این بیانیه استدلال کرد که به دلیل “تفرقه و نفرت سخنرانی در طول این قطبی انتخابات دوره در آمریکا” این شرکت است که مصرف آن مسئولیت های اجتماعی بسیار جدی است.

تبلیغات:

“با توجه به مسئولیت ما در چارچوب و فضای قطبی در آمریکا ما تصمیم گرفته اند که با شروع در حال حاضر از طریق حداقل تا پایان سال, ما نمی خواهد اجرای تبلیغات تجاری در رسانه های اجتماعی, اخبار سایت, سیستم عامل, Facebook, Instagram, و توییتر در U. S” Unilever توضیح داد در بیانیه ای که روز جمعه منتشر خواهد شد. “در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه است. ما خواهد بود با نظارت مداوم و دوباره ما موقعیت فعلی اگر لازم است.”

این شرکت افزود: “ما حفظ کل ما برنامه ریزی شده رسانه های سرمایه گذاری در ایالات متحده با تغییر به دیگر رسانه ها.”

مخابرات غول Verizon نیز گرفته ایستادگی در برابر Facebook با شرکت رئیس رسانه افسر جان Nitti توضیح در یک شنبه بیانیه ای که آنها “توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران.” Verizon نیست پاسخ به سالن درخواست برای نظر.

تبلیغات:

دیگر شرکت هایی که تحریم Facebook شامل بستنی تولید کننده Ben & jerry’s (یک شرکت تابعه از Unilever), لباس, طراح Eileen Fisher, تولید کننده لباس پاتاگونیا و تفریح شرکت REI و شمالی.

Facebook فرستاده سالن بیانیه ای در دفاع از شیوه های آن در گردآوری آن پلت فرم و وجین کردن گفتار نفرت.

“ما سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هر سال برای حفظ جامعه ما امن و به طور مداوم کار می کنند با خارج از کارشناسان را برای بررسی و به روز رسانی سیاست های ما” یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: سالن. “ما باز کرده اید خودمان را به حقوق مدنی حسابرسی و ما ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram. سرمایه گذاری های ما ساخته شده است در هوش مصنوعی به این معنی نیست که ما پیدا کردن نزدیک به 90 درصد از نفرت گفتار ما عمل قبل از کاربران گزارش آن را به ما در حالی که آخرین گزارش اتحادیه اروپا در بر داشت Facebook ارزیابی بیشتر سخنرانی نفرت گزارش در 24 ساعت از توییتر و یوتیوب.”

تبلیغات:

این شرکت افزود: “ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهید و ما را به ادامه کار با حقوق مدنی گروه های گرم و کارشناسان دیگر به توسعه حتی بیشتر از ابزار و تکنولوژی و سیاست به این مبارزه ادامه خواهد داد.”

Facebook را به اتهام سهل انگاری نسبت به سیاست نفرت سخنرانی تحریک داخلی جنجال و به عنوان خارجی مخالف است. در اوایل این ماه ده ها تن از راه دور Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب به مخالفت با مارک زوکربرگ مدیر عامل امتناع از اتخاذ یک موضع قوی در برابر نژادپرستانه و خشونت آمیز و sophistic مطالب ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. زوکربرگ گفت: در مهر ماه گذشته که پلت فرم خود را بخواهد بی طرف باقی می ماند وقتی که می آید به مطالب ارسال شده توسط رئیس جمهور.

تبلیغات:

“ما شده است بسیار روشن در سیاست ما است که ما فکر می کنیم که آن را نمی خواهد حق ما را به انجام چک حقیقت برای سیاستمداران” زوکربرگ گفته فاکس نیوز. “من فکر می کنم به طور کلی شرکت های خصوصی احتمالا نباید بود — یا به خصوص این پلت فرم شرکت — نباید در موقعیت انجام آن است.”

برخی گمانه زنی ها پدید آمده است بیش از یک پایین کلید جلسه که در کاخ سفید در ماه اکتبر بین مغلوب ساختن پیشی جستن زوکربرگ و یک Facebook عضو هیئت مدیره است که به شدت دلسوز به مغلوب ساختن پیشی جستن, Peter Thiel. در حالی که بسیاری از جزئیات اطراف این جلسه باقی می ماند مبهم گزارش شده است که تهمت را بیشتر از صحبت کردن و (به گفته نیویورک تایمز) روح در این جلسه “جشنی.” راجر McNamee اولیه Facebook سرمایه گذار است که در حال حاضر یک گوش خراش منتقد این شرکت گفت: این بار که “من معتقدم که آنها یک معامله” و آن را “احتمالا ضمنی و نه صریح و روشن.” او همچنین این باورند که “مارک مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار عملی. آن را اساسا در مورد گرفتن مهار آزاد و حفاظت از قوانین و مقررات. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز Facebook انگشت شست در مقیاس برای پیروزی در این انتخابات است.”

در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که هر گونه معامله زده بود بین تهمت و زوکربرگ و بار اضافه شده است که “مقامات در Facebook و در دولت مسخره در این تصور است که وجود دارد برخی از نوع راز پیمان” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نرم تر نسبت به Facebook از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. ماه گذشته او انتقام در برابر توییتر پس از رسانه های اجتماعی غول پیکر اضافه یک واقعیت-بررسی به یکی از توییت امضای یک فرمان اجرایی آموزش کمیسیون ارتباطات فدرال به سادگی قوانین و مقررات جدید به طور بالقوه معاف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از قبلی حمایت های حقوقی. منظور به طور خاص اهداف بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از بودن در قبال مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را.

تبلیغات:

حتی قبل از او انتقام در برابر توییتر تهمت شروع به تهدید پلت فرم. سالن صحبت با استاد حقوق دانشگاه هاروارد لورنس قبیله از طریق ایمیل در مورد اینکه آیا او شعارهای توییتر نقض متمم اول قانون اساسی حقوق.

“تهدید توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به shut down سیستم عامل رسانه های اجتماعی که می بیند اعتراض خطرناک افراطی توسط یک پوست نازک جمهور. هر گونه حرکت خواهد بود پرهیاهو و خلاف قانون اساسی تحت متمم اول قانون اساسی” قبیله توضیح داد. “من را تهدید بی ضرر اما چون رئیس جمهور است و بسیاری از راه های که در آن او می تواند صدمه دیده و شرکت های فردی و تهدید به انجام این کار به عنوان راهی برای خاموش کردن مخالفان است به احتمال زیاد به سرما آزادی بیان و تضعیف قانون اساسی دموکراسی در دراز مدت است.”

ریک Hasen, یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا–ارواین تکرار قبیله را مشاهده کنید.

تبلیغات:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی بستن توییتر” Hasen توضیح داد: در نوشتن به سالن. “توییتر یک شرکت خصوصی است و آن را به عنوان شامل یا حذف مردم آن را به عنوان مناسب می داند. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به DOJ نیروهای در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها (شاید بالا بردن ضد تراست نگرانی) اما آیا تا به صورت حزبی دلایل و سپس تهمت خواهد بود نقض متمم اول قانون اساسی.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>