جولیا Willoughby Nason و Jenner Furst, co-مدیران تحسین docuseries “زمان: Kalief Browder داستان” و “استراحت در قدرت: Trayvon Martin داستان” با جدید Netflix سریال “داروساز” یک سری چهار بخشی است که می گوید داستان واقعی از چگونه یک مرد تبدیل غم و اندوه خود را به عدالت است.

دنی اشنایدر بود یک آمریکایی کلاسیک بچه از لوئیزیانا– او عاشق هنر خود را با خانواده و دوستان و آرزوی ساخت همه آنها افتخار می کنم. مانند بسیاری دیگر از بچه های خوب, دنی قربانی اعتیاد و گرفتار در تجارت مواد مخدر. در سال 1999 دنی جرأت دور از خانه در تلاش برای بازیابی کرک کوکائین و به قتل رسید در یک معامله مواد مخدر رفته اشتباه است. دنی خانواده شد تا خرد پس از دریافت خبر مرگ او که آنها فکر یک گروه خودکشی. خوشبختانه آنها کشیده و از طریق تغییر تمرکز برای پیدا کردن دنی قاتل.

تبلیغات:

دنی پدر دان یک داروساز توسط تجارت نا امید شد با راه که پلیس رسیدگی به این پرونده است. او زمام امور را به دست خود — در نهایت حل این قتل و آوردن دنی قاتل را به عدالت است. دن تلاش خود را نه تنها روشن چگونه افسران پلیس قرار ندهید به اندازه کافی تلاش به تحقیق در مورد مواد مخدر مربوط به قتل, اما به او اعتماد به نفس به حمله بسیار بزرگتر evil: همیشه در حال رشد مواد مخدر بیماری همه گیر.

مسلح با چیزی جز یک نوار ضبط تصویری دوربین و فنا ناپذیر و پشتکار “داروساز” نشان می دهد چگونه دن برپا جنگ با بزرگ داروسازی در تلاش برای نجات جامعه خود از اعتیاد است. Willoughby Nason و Furst متوقف شد “سالن ایران” به بحث در مورد فیلمبرداری سری, اعتیاد, اشنایدر, الهام بخش, سفر و آنچه که ما همه می توانند یاد بگیرند از تعهد خود را. تماشای “سالن ایران” قسمت اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر.

تبلیغات:

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و ظهر

من از طرفداران بزرگ از خود Kalief Browder سری و Trayvon Martin سری. موضوعات را پوشش داده در گذشته موضوعات سنگین. که در آن “داروساز” کراوات ؟

Jenner Furst: کسانی که در پروژه های قبلی شما ذکر درگیر روابط عمیق با خانواده و همکاران خود آورده است که بسیاری از این کار به صحنه جهانی است. این هیچ تفاوتی ندارد. بسیاری از این داستان بی انتها هستند. در این مورد شما باید اعتیاد است که مرتب کردن بر اساس یک داستان باستانی. اگر شما نگاه در خرابه برای هر یک از شخصیت های منحصر به فرد [در “داروساز”] عنوان آن مربوط به اعتیاد و ناتوانی است که همه آنها در مواجهه شما می توانید پیدا کردن یک داستان در هر یک از شخصیت ما است.

تبلیغات:

همدلی برای کسانی که معتاد هستند اما وجود دارد گسترده تر اعتیاد به قدرت و پول و سود است. این چیزی است که شما ببینید با پوردو داروسازی. شما آنها را ببینید مشرف به کل ایده از شما آنها را ببینید تخلف از سوگند نامه بقراط به انجام هیچ آسیبی در طب و شما آنها را ببینید preying بر سستی انسان را به میلیاردها دلار سود. نه تنها آنها آن را انجام می دهند اما FDA شده در آن و بسیاری دیگر از مقامات محلی حال یک دست در آن است.

به عنوان فیلمسازان و گوهای ما باور نمی کنیم در فرد ستمکاران. ما معتقدیم در نظام قدرت و فساد که منجر به این سطح از قتل عام. که از طریق خط. اگر شما نگاه در Trayvon مارتین با ایستادگی خود را در زمین ما بود که از طریق خط. اگر شما نگاه در Kalief Browder با جرم حبس بود که ما از طریق خط. با “Fyre تقلب” برای Hulu, ایده, اجتماعی, رسانه ها و ایده فساد از مغز از طریق این اعتیاد به تصویر است که ما از طریق خط. شما می بینید که در بسیاری از کار ما.

تبلیغات:

“داروساز” برای Netflix بکشد است که برخی از بهترین کار خود را. چگونه این پروژه است در مورد ؟

Furst: یکی از ما در دراز مدت همکاران Jed Lipinski شد نوشتن برای بار جزئي در نیواورلئان و تا به حال مشغول به کار شده است برای سال ها در داستان است. در اواخر سال 2017 او به چاپ داستان در بار جزئي و ما قادر به دریافت یک صندلی ردیف جلو قبل از انتشار به واقعا ساخت داستان و همکاری به عنوان یک شرکت و به عنوان یک تیم.

به ما بگویید که در مورد داستانی که از او منتشر شده است.

تبلیغات:

Furst: این در واقع بسیار شبیه به arc از سری. آنچه که ما در تلاش برای انجام در این سری بود برای ایجاد یک بزرگتر خودرو برای داستان. Jed اولیه داستان به نام “عدالت برای دنی.” آن را در مورد چگونه دن تا به حال crusaded برای پیدا کردن قاتل پسرش بود و تصادفا در تولد مخدر بیماری همه گیر در کشور کوچک داروسازی پس از بازگشت به کار و شکار برای دکتر Cleggett و وحی که این خیلی بزرگتر است. ما با کار Jed به نوع تدوین و فرموله کردن یک داستان است که می تواند واقعا چکش در آنچه اتفاق افتاده است با پوردو داروسازی و بزرگتر ملی مفهوم.

در طول فرایند فیلمبرداری چیزی شوک شما به عنوان فیلمسازان?

جولیا Willoughby Nason: چه شوک من این است که دن تا به حال شده است با تمرکز بر این در اواخر ’90s و اگر چیزی از آن بدتر امروز از آن را به عقب و سپس پس از یک دوره 20 ساله از imploding حس درد مدیریت است که تبدیل به یک بیماری همه گیر از اعتیاد است و بدل به واقعا سخت فنتانيل استفاده و جدی عرضه و تقاضا است. این یک شوک تنها جایی که ما امروز با آن است.

تبلیغات:

“داروساز” حول محور جهان از دن اشنایدر. او این رنگارنگ پسر بود که جلوتر از مواد مخدر بیماری همه گیر. به ما بگویید در مورد دن.

Willoughby Nason: Dan است که آمریکا دوست داشتنی ، او مانند کلارک Griswold. او پس از خلع سلاح. او را مسخره او خنده دار است او پرماجرا. او آنقدر استقامت و go, go, go, go, اما همچنین همه چیز در مورد خانواده است. این واقعا تعجب آور است که کسی مثل او و خانواده اش را درگیر کنید تا عمیقا به حل پسر او را به قتل. به عنوان یک هسته ای, طبقه متوسط, سفید, خانواده, در, New Orleans, حومه, شما نمی خواهد فکر می کنم که او می توانست تجربه هر گونه ظلم و ستم خود را. زمانی که او احساس فساد در نیواورلئان اداره پلیس او شگفت زده شد و احساس برای اولین بار مانند یک خارجی است.

غم و اندوه خود را آشکار انگیزه و درایو خود را به فشار بیشتر به [مورد] و عمیق به ریشه های آنچه که واقعا در رفتن در اینجا در این سیستم ؟ اگر پسر من قتل را نمی تواند حل توسط پلیس که قرار بود کار برای من مالیات دلار چه چیز دیگری اتفاق می افتد ؟ که واقعا عالی بود تعادل در این مسخره, خنده دار, پسر دوست داشتنی برای دوم صبر او غیر قابل توقف با پیدا کردن حقیقت.

او همچنین جذاب در راه های مختلف چون او نمی سند اطلاعات مانند یک فرد عادی. مردم عادی ندارد و هزاران نفر از نوار تخمگذار در اطراف خانه. آنها حتی نمی خواهید برای بازگشت ایمیل, اما این مرد است که انرژی نه تنها به بازگشت کسانی که ایمیل اما آنها را ضبط آنها را چاپ فایل آنها را دور نوار هر تماس تلفنی نوار ویدئویی همه چیز. او تقریبا در ساختمان این داستان قبل از آن توسعه یافته و به آنچه در آن واقع است.

تبلیغات:

Willoughby Nason: آره من فکر می کنم اجبار به رکورد خود و به همه که تجمع نوارهای ویدئویی است که شما در حال صحبت کردن در مورد که هیچ کس می خواهد این است که او اساسا قطع در زانو از غم و اندوه و واقعا نمی باید پاها را به ایستادگی در کل واقعیت از طریق کاهش یافت. با ضبط خود مشغول فیلم برداری از چیزهایی که واقعا به او احساس که او هنوز هم در واقعیت. هنگامی که کسی که می رود از طریق این اندوه عمیق, همه چیز در زندگی خود از بین می رود به نظر می رسد عاطفی. که فیزیکی تطهیر وجود دارد راه های بسیاری برای مدیریت آن است. من فکر می کنم یکی از راههایی است که او بود که به رکورد خود را به طوری که او می تواند واقعا شنیدن خود را در حضور چرا که او چگونه می تواند درک آنچه اتفاق افتاده بود ؟ چگونه می تواند هر کسی درک زمانی که آنها از دست دادن کسی, چه اتفاقی افتاده است ؟

اعتیاد و غم و اندوه آنها دست به دست.

Furst: آنها را انجام دهد.

در این مجموعه شما انجام یک کار بزرگ در نشان دادن بسیاری از انواع مختلف اعتیاد است که می تواند وجود داشته باشد در یک اکوسیستم است. آیا شما فکر می کنم که دن به کار گرفته غم و اندوه در راه است که می تواند یک مدل برای دیگران و یا حتی ممکن است ؟

تبلیغات:

Furst: من فکر می کنم که یک سوال بزرگ است. یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است که جهانی در مورد راه رفتن را از طریق غم و اندوه و یا راه رفتن را از طریق اعتیاد است که این ایده از عمل و آگاهی و نوع تماس از وضعیت خود را برای آنچه در آن است, رسیدن به, مردم نه جنگ نه تنها با قرار دادن پرده در خانه خود را و تبدیل چراغ خاموش و مایل به مردن چرا که برای آنها [دن اشنایدر و] آن رو به آن نقطه یک زن و شوهر روز بعد از قتل که در آن آنها می خواستند به خودکشی به عنوان یک خانواده است. که چه غم و اندوه می تواند واقعا به مردم است. من فکر می کنم آنچه دن را داستان می کند این است که الهام بخش مردمی به نگاهی به این موضوعات و به خود می گویند چه می توانم انجام شود نه تنها به جلو و خودم از این اما با کشیدن خودم از این اجازه دهید دیگران گواه است که پیروزی به عنوان آن می تواند کمک به جامعه و به عنوان ما می توانیم آگاهی به همه چیز. مانند آنچه تریسی مارتین و Sybrina Fulton را با فرزند خود را به قتل. امروز Trayvon Martin تولد 25 بر 2/5. ایده این است که شما چگونه به نوبه خود غم و اندوه به حرکت به چیز دیگری است ؟

وقتی که می آید به اعتیاد من فکر می کنم که آن را بسیار قدرتمند بیماری است. من فکر نمی کنم آن را به ندرت درک به عنوان یک بیماری و در عین حال اگر شما نگاه در جامعه ما همه در یک راه یا شکلی است که مبتلا به اعتیاد است. ما فقط در مورد آن صحبت نمی. آن می تواند اعتیاد به رسانه های اجتماعی می تواند اعتیاد به پول برای مواد غذایی است. وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که مردم قربانی در اعتیاد است. من فکر می کنم آنچه که می کند این است که نشان می دهد ناتوانی است که همه ما با عملکرد به عنوان یک جامعه است.

یکی از چیزهای جالب در زمانی که ما به فکر کردن در مورد, مثل آنچه را که ما باید انجام شود اگر ما می تواند مصاحبه ریچارد ساکلر? من فکر می کنم ما می خواسته اند او را به یک سوال مشابه “هنگامی که آن را احساس می کنید که شما عبور یک نقطه بدون بازگشت خود را با اعتیاد به پول زمانی که شما متوجه است که این سود که خود شرکت تولید شد و زندگی که می شد از دست داد و هنگامی که شما نگاه در حساب بانکی خود را و زمانی که شما فرستاده می شود که پول به یک حساب بانکی دریایی که در آن نقطه نقطه بدون بازگشت ؟ هنگامی که شما متوجه است که شما ناتوان بودند به سود؟”

ما فقط در یک محل که در آن است که نوع ذهنیت است که فقط جشن گرفتند.

Furst: درست است.

به عنوان دن اشنایدر حل خود را پذیرفت و به او به عنوان شفا به عنوان یک فرد او تصادفا در سراسر یک مشکل حتی بزرگتر — به مواد مخدر بیماری همه گیر در آن آغاز فاز. بحث در مورد تاریخچه مدیریت درد و چگونه جهان شد و در هم تنیده با دن جهانی, که همچنین یک داروساز خود را.

Willoughby Nason: در اواخر ’90s وجود دارد این فشار به صورت تجاری و پزشکی و صنعت داروسازی و محصولات آن است. بسیاری از آن است که در مورد خوب بیشتر اما در بسیاری از راه های توسعه محصول است. مواد مخدر در حال بزرگ بین برنده های درد, اما آنها تا به حال یک ننگ بودن مربوط به هروئین و مرفین و بسیار اعتیاد آور است. Purdue داروسازی می خواستم به تلنگر که اسکریپت. آنها صرف میلیون ها دلار در حال توسعه, بازاریابی, کنترل مجلات پزشکی مردم را به نقد و بررسی و نگاهی به این دارو به عنوان غیر اعتیاد آور است. پزشکان مانند دکتر Cleggett بودند که بالای کلاس خود را که کار کرده بود از آنجایی که آنها در مورد 8 سال برای تبدیل شدن به یک پزشک نگاه در این زمینه رشد طب و گفت: “این یک راه عالی برای ارائه برای خانواده من است.”

زمانی که مردم به تماشای این فیلم, من فکر می کنم آنها قادر خواهید بود به همدلی برای افرادی مانند دکتر Cleggett یک فرد که در کنترل یکی از این whacked کردن درمانگاه است که به هر کسی یک نسخه به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید برای 250 تا 350 دلار.

Furst: این اعتیاد است. این همان داستان بارها و بارها آن است که آیا اعتیاد به پول او در گرفتن و یا اعتیاد به مواد مخدر طراحی شده بود که او را از رنج می برند. من فکر می کنم یکی از غم انگیز ترین نقاط عطف در روایت است هنگامی که من و جولیا بودند مصاحبه دکتر Cleggett.

شما به ارمغان آورد تا چیزی که من فکر می کنم که واقعا قدرتمند است که ایده همدلی در داستان سرایی. من فکر می کنم برای جولیا و من ممکن است ما داشته اند اما ما همیشه به دنبال به دست آوردن یک 360 درجه مشاهده از هر وضعیت. ما به دنبال همدردی هر شخصیت. ما باید آن را انجام داده با ریچارد ساکلر اگر ما می تواند با او نشسته. ما می خواهم آن را با هر کسی. به همین دلیل ما معتقدیم در داستان سرایی.

این برای من سخت است تصور کنید که بسیاری از مردم در آن شهر به خصوص آنهایی که مسئول تنظیم اجازه یک بیماری همه گیر باقی بماند.

Willoughby Nason: این شد یک کارگر شهر با shrimpers و افرادی که دستی در کار است. بسیاری از مردم که از کار خود و از شغل خود و آنها نیاز به این نسخه بود که تعجب مواد مخدر است. که trickled را به بچه های خود را که پس از آن شروع به مصرف آن در زمانی که آنها در مدرسه از پدر و مادر خود را’ قرص کمد. آن شد این تقاضا برای آن. این که چگونه جامعه اجازه دهید آن اتفاق می افتد. جامعه بود و در درد.

این یک خط خوب بیش از حد چرا که مردم نیاز به تسکین درد. زمان انتشار مواد مخدر قرار بود برای کمک به مدیریت اعتیاد با کیفیت از این, اما این واقعا قدرت این دارو overrode زمان انتشار. این که چگونه جامعه اجازه دهید آن اتفاق می افتد. از نظر پزشکان اجازه آن اتفاق می افتد و انجام آن خود را وجود دارد مقدار زیادی از انکار در آن است. هنگامی که یک دکتر می بیند که بسیاری از مردم در آنها همدردی و سپس آنها را جلوتر از خود را بیش از حد. تصور کنید با داشتن 300 نفر در روز مانند آینده در شما درب ضربه زدن و می گفتن مثل “خوب یا من می توانم یک s**t تن از پول که یا من می توانم بگویم هیچ و به نوبه خود آنها را دور.” تنها آسایشگاه بیماران و افراد مبتلا به سرطان واقعا مورد نیاز است که مواد مخدر.

بسیاری از تکرار فروش می دانستم که در مورد برخی از پزشکان که نیست برخورد با آسایشگاه بیماران و برخورد با افرادی که معتاد شدن به آن و تقاضای آن و رفتن آنها سخت به آن دسته از پزشکان و آنها تنها نیاز به یک زن و شوهر واقعا که مواد مخدر و اعتیاد از کل جامعه افزایش یابد.

تماشای این سریال رو من فکر کردن در مورد آن مرد آنجا نشسته بر روی نیمکت است که تمام این ایده ها در مورد افرادی که مبتلا به اعتیاد است. او فکر می کند: “من رنج می برند نیست از اعتیاد چون من آقای جیر جیر پاک مرد.” او اقدام به خرید به این کلیشه ها در مورد افرادی که در حال مبارزه با این بیماری است. سری شما بچه ها ایجاد کرده اند گسترش دیدگاه آن فرد است. آیا شما احساس می کنید که به عنوان خوبی ؟

Willoughby Nason: من احساس می کنم که به عنوان, و من امیدوارم. من فکر می کنم که دن اشاره به این است که مرد بر روی نیمکت در آغاز داستان زمانی که او گفت: “من باید اعتراف کنم قبل از اینکه پسر من کشته شد من فکر کردم که کسانی که کودکان و نوجوانان نباید در آن محله و آنها سزاوار آن است.” شما می دانید منظورم چیست ؟ او گره به این واقعیت است که او بسته شد و در یک حباب. از طریق این فاجعه متاسفانه که چشمان خود را باز کرد واقعا به این نکات دقیق وظریف و آموزش و پرورش در پشت یک حس عمیق تر از شفقت نسبت به اعتیاد است.

Furst: من فکر می کنم هم در مورد عنوان فیلم و ایده این است که یک داروساز. این مرد که به توزیع مواد مخدر و او را آموزش دیده در مدرسه به دنبال این قرص این راه و این که راه و اگر کسی می آید در داروخانه خود را و آنها را نگاه مانند آنها معتاد تعقیب آنها. انگار کل این ایده که. سپس او تمام جهان تبدیل وارونه است. او متوجه “من یک داروساز. من druggist. شغل من این است که دست از مواد مخدر. Oh my God, داروهای من توزیع هستند به همان اندازه به عنوان اعتیاد آور به عنوان مواد مخدر که منجر به کشته شدن پسرم. این دیوانه است. من می توانم این کار را نمی کنم.”

یکی دیگر از غذای آماده از این سری است که چگونه اجرای قانون را می توان آهسته و در راه دریافت کنید. شما نشان می دهد که چگونه افسران پلیس نیست بهترین راه حل در دست زدن به مسائل مردم در برخورد با چه رسد به حل مشکلات.

Willoughby Nason: آره دو بخش چیزی. برای اولین بار است که به صورت محلی اداره پلیس که دن در برخورد با حل پسر خود را به قتل بود و واقعا اذیت با دن تداوم و نوع مسواک زدن آن را زیر فرش از آنجا که آن یک معامله مواد مخدر و واقعا نمی خواهم به نگاه بیشتر به کسی که خود را کشته است. سپس با بسته شدن قرص میلز ما به FBI و DEA شما ببینید که چگونه بزرگ آن سیستم است و چگونه است که فرایند آهسته است به دلیل اداری نوار.

که بزرگ بود که در آن دوگانگی بله دن احتمالا می تواند به ریشه و رگ های خونی جنایی اکشن و بسیار دیر به عنوان یک فرد اما داشتن DEA یک زیرساخت است که کمک می کند تا تغییر کل سیستم است. این یک پارادوکس بلکه با هم کار می کند.

Furst: حتی با DEA شما می توانید نگاه کنید که چگونه سخت آنها مشغول به کار بودند. وجود دارد بسیاری از های مختلف روزنامه نگاری در اطراف این. ما می خواهیم به یک اشاره ای به تمام مردمی که در معرض ایم چیزهایی که نمی خواهید به خوبی برای DEA و چیزهایی که نمی خواهید به خوبی در دیگر سازمان های اجرای قانون اما آن را همیشه امتیاز رو به بالا. چه بود DOJ انجام می دهند ؟ چه شد وزارت دادگستری انجام و سپس به داوری همه چیز و چیزی که در یک دادگاه? همیشه وجود دارد برخی از نوع اداری به تاخیر بیاندازد. مردمی مانند عنبیه مایرز می تواند مانند “ما ارائه شده مورد” یا بیلی رنتون از DEA agent می تواند مانند “ما ارائه شده در این مورد.” آن را واقعا DOJ که گفت: “شما لازم نیست به اندازه کافی نشده است.” سپس آن را کمی مضحک است که در سال 2007 رودی جولیانی رفت و به اطاق عقب مقابله با DOJ و بسیاری از اتهامات نوع مانند نسخ به چند صد میلیون دلار جریمه و کسب و کار به عنوان معمول است. همیشه وجود دارد چیزی بزرگتر به در نگاه کنید.

به عنوان فیلمسازان ما همیشه با هدف اشاره به بزرگتر مردمی و ماهی های کوچک که در حال کار هر روز.

“داروساز” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی