نام حرکت: Black Lives Matter پلازا Breonna تیلور و جاده های طولانی برای عدالت

ما برخی از اخبار خوب: یک ویرایش موضوع OaklandTribune

با هر جاسوس جسد برش از صفحات آن. انگشتان چابک به papel picado

از روزنامه ها.— Yalie Kamara, “آمریکای جدید”

تبلیغات:

در ورودی میدان لافایت در ثانیه, خیابان, یک مرد در یک تی شرت سیاه و سفید و ماسک خم به عقب در برابر بعد از ظهر باران بالابر دو انگشت وسط خود را به سمت کاخ سفید و آواز می خواند, آره, شخص ساده و معصوم! شما و مادر خود. ماسک پنهان بخشی از داستان اما راه او را کاهش می دهد و دست خود را exhales — نور در چشمان او — می گوید چه پارچه پنهان است به یک لبخند رضایت.

از صبح در سوال نیست صفحه اصلی; او در دالاس برای اجرای قانون میزگرد که با توجه به گزارش موفق به گسترش دعوت نامه به یک مقام محلی مقامات قانون که سیاه و سفید هستند. رئیس جمهور که ادعا می کند او را حداقل نژادپرستانه شخص شما تا کنون ندیده اید را نگه می دارد و رفتار در راه است که در تضاد با اعلامیه.


عکس Mitchell L. H. Douglas

یکی از جدید ترین و گیج کننده اعمال او dystopian-آینده-که-احساس-مانند-dystopian-در حال حاضر عکاسی در کلیسای جان یک خانه از عبادت است که نشسته است در همان بلوک از خیابان H به عنوان مرد مبارز ، بین المللی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, کشته شدن یک, مینیاپولیس, افسر پلیس که kneeled در گردن او برای یک شخص و هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه در جمهور آستان. چگونه رئیس جمهور به کلیسا — پاکسازی جمعیت معترضان با گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و یک اسکورت نظامی — بوده است را محکوم کرد توسط ستاد مشترک رئیس ژنرال Mark A. Milley که به همراه رئیس جمهور در مبتذل نمایش قدرت است.

تبلیغات:

در روز پنج شنبه 11 ژوئن 2020, نرده ها پایین می آیند در اطراف میدان یک سد ایجاد شده برای نگه داشتن معترضان بیشتر از کاخ سفید و خانواده ها و زوج ها و دوستان قدم زدن به تازگی دوبله Black Lives Matter پلازا: دو بلوک از 16th Street, NW که احساس پیروزی. پلازا یکی دیگر از انگشت وسط یا شاید مطرح مشت با سی شهردار موریل E. Bowser خود در چهره رئیس جمهور که اینجا نیست. آن است که صادقانه و بی باک بود و شب من دیدم شاعر Li-Young Lee تجدید نظر خود را در اشعار او به عنوان خوانده شده آنها را در دانشگاه ایندیانا; مخاطب می تواند آن را باور نمی شد اتفاق می افتد اما آن را سمت راست وجود دارد در مقابل ما.

در عدم حضور مردم ،

تجدید نظر: در حال حاضر یا غایب رئیس جمهور هرگز نمی تواند جلوگیری از این حزب است.

تبلیغات:

عکس Mitchell L. H. Douglas

از طریق چشمک می زند باران بازدید کنندگان ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از, اعتراض, نشانه های مونتاژ را در یک پوشش گردشگاه در ثانیه, خیابان خارج یونجه-Adams هتل. “پوست من است نه یک سلاح,” “پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس” و “می دانم که عدالت می دانیم صلح” یک هم صدا جنگهای صلیبی پیچ و تاب و اعتراض های مردمی شعار در میان پیام ها صحبت می کنند که به رهگذران. نشانه هایی بودند نجات از یک دیوار رئیس جمهور با موفقیت به پایان رسید: یک زنجیره لینک حصار در خیابان پنسیلوانیا که ایجاد موانع اضافی برای معترضان در خارج از فولاد های جدید پست حصار کاخ سفید — و در عین حال یکی دیگر از شکاف بین رئیس جمهور و مردم است.

من احساس می کنم که شکاف زیادی به تازگی.

تبلیغات:

شهر من تولد, Louisville, Kentucky, ردیابی و قفل شده است در اعتراض به کشتار فلوید و لویی ساکن Breonna تیلور: اتاق اورژانس تکنسین شات حداقل هشت بار توسط لویی مترو پلیس که در انجام یک هیچ-knock جستجو در حکم در آپارتمان او به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. به عنوان یک نوجوان تیلور نقل مکان کرد و با خانواده اش به لوئیزویل از میشیگان و در سال بعد پس از شروع امیدوار کننده حرفه ای شهر من شکست خورده است. آن را احساس می کند بسیاری مانند مرگ یکی دیگر از جوان سیاه زن ساندرا شیرین و مطلوب. مطلوب از ایالت ایلینوی نقل مکان کرد به دشت مشاهده تگزاس برای شروع یک کار جدید در مادر آلما, Prairie View A&M تنها به مرگ در زندان پس از مشکوک بازداشت سابق تگزاس بخش ایمنی سپاهی برایان Encinia در سال 2015.

مرگ او حکم یک خودکشی بدون عدالت آمد به مطلوب. Encinia سابق سپاهی به خاطر او ساخته شده نادرست در مورد مطلوب خود را در گزارش پلیس دریافت دروغ و اتهامات و توافق هرگز به دنبال کار دیگری در اجرای قانون و به منظور هزینه کاهش یافته است. پس تیلور مرگ لویی افسران پلیس که در خدمت این حکم در آپارتمان او برت Hankison جاناتان Mattingly و Myles Cosgrove قرار گرفتند اداری انتقال در انتظار بررسی. در حالی که لویی شهردار گرگ فیشر ادعا می کند قلب خود را با تیلور, خانواده, چک و وظایف جدید برای مردان است که در زمان او زندگی را احساس نمی کند مثل عشق. این یکی دیگر از شکاف بین خدمتگزاران و مردم آنها به معنای به خدمت می کنند.

من می خواهم بیشتر برای لوئیزویل از شهر حاضر است به من بدهید.

تبلیغات:

نسخه: قلب یک شهر است که مردم خود آن دولت است. ما مردم لوئیزویل — ساکنان و بومیان — می خواهم بیشتر از دولت ما حاضر است به من بدهید.


عکس Mitchell L. H. Douglas

او دریافت نکرده عدالت اما Breonna تیلور در خیابان های پایتخت کشور: نام او را با اسپری به یک عبور در زندگی مهم پلازا و K خیابان با نام جورج (فلوید), Ahmaud (Arbery) و تونی (McDade); شباهت stenciled در هیئت مدیره پوشش پنجره در سنت جان — تصویر معروف در EMT یکنواخت نگه داشتن گل گنجانده شده است در یکی از اعتراض های نشانه نمایش داده شده بر ثانیه و خیابان است. اقدامات معترضان در پایتخت اثبات تیلور در قلب خود را بیش از این خالی اظهارات ارائه شده توسط لویی شهردار. برخی از نشانه های جمع آوری شده اند برای اسمیتسونیان یک ایستگاه تلویزیونی محلی گزارش اما خیابان سی are an open-air museum برای حرکت در حال حاضر. مردم بنا آثار حیله گر و پرشور شهادت به تغییر آنها می خواهند برای دیدن.

روز تساوی و بیشتر گرفتم می رسند. یک زن را دعوت به بازدید کنندگان در میدان لافایت را گچ نقاشی بر روی آجر قرمز مسیر که به صورت شمال از کاخ سفید است. تجار با زندگی موضوع T-پیراهن ترتیب اجناس خود را برای فروش در کوچک و موقت چادر در پلازا. در سراسر خیابان یک گروه محلی آتش ریسندگی جمع آوری در مقابل AFL-CIO ساختمان و پیچ و تاب و قطب لبه در شعله بالای سر خود به پاپ از conga درام. یکی از هنرمندان تحسین دیگران قبل از پیوستن به در. از بین بردن یک تی شرت سیاه و سفید او تاب با شعله بالای سر خود را. او آشنا به نظر می رسد او در واقع این مرد است که دست خود را مطرح و برای بسیاری از صالح باعث امروز. غروب باردار با سلام احساس شریک زندگی من و من حمل با ما به عنوان ما ترک پلازا. این چیزی است که ما را از بیش از 500 مایل به احساس داستان ما اشتیاق به شاهد. ما شاعران: حساس نه روانی. در یک زمان ما هنوز به دانستن عدالت حرکت می کند نزدیک تر است.

تبلیغات:

عکس Mitchell L. H. Douglas

رسیدگی به اقدامات برت Hankison توسط لویی پلیس بخش عمومی یکپارچگی واحد و یک نقد و بررسی از بررسی توسط لویی رئیس پلیس Robert J. شرودر نتایج در Hankison شلیک در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است. در نامه ای صادر شده به Hankison که روز شرودر می گوید Hankison به نمایش گذاشته “, شدید, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” که او “از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه” از کار اخراج ده عکس به Breonna تیلور آپارتمان.

“من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان” شرودر می نویسد. “من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد.”

اما این نامه به آینده است و یک واقعیت جدی باقی خواهد ماند: آن روز که می رسد, اخبار Hankison را اخراج نمی شود, همراه با اتهامات تیلور مرگ است. Hankison, Mattingly و Cosgrove را هنوز هم رایگان.

هنگامی که ما درایو صدها مایل از خانه روز بعد جاده پوشیده شده اما امیدوار است یک نام جدید به سوگواری. خواب در ماشین خود را در درایو از طریق یک رستوران فست فود در آتلانتا Rayshard بروکس است که در مواجهه با پلیس و کشته شده است.

تبلیغات:

با اخبار بروکس مرگ عبارت “ظلم و ستم است نقطه” به ذهن می آید.

نسخه: ظلم و ستم نقطه و آن بریدگی عمیق—به عنوان نزدیک به استخوان به عنوان آن را به حال شده است.

نسخه: چرا ؟ ظلم و ستم…

تبلیغات:

عکس Mitchell L. H. Douglas

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>