در این تاریک ترین زمان “Star Trek: پیکارد” یک انسانی نور از دور در آینده ممکن است

به تازگی هنگامی که مردم از من بپرسید آنچه آنها باید تماشای, اولین واکنش من است “Star Trek: پیکارد.” این درست است حتی و به خصوص اگر گفت: سوال این است که ادا در چند مقدماتی مانند: “به من چیزی هوشمند و خوش متفکر و نه بیش از حد سنگین است.”

برای من پول “پیکارد” کنه همه کسانی که جعبه یک نظر است که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به کسانی که به تماشای آن 10-قسمت اول فصل است. قابل فهم با توجه به زمینه Jean-Luc Picard بازگشت به سری تلویزیون (و سر پاتریک استوارت سرگیری نقش). فصل 1 نخست ماجراجویی است که غرق در تم فساد بیگانه ستیزی توطئه و پاکسازی قومی است. چگونه بر روی زمین می تواند یک داستان می خواهم که به عنوان خوش بینانه است ؟

تبلیغات:

شوهرم از من خواست این روز و حال او سوال مطرح است که چند هفته و قسمت پیش من او را با توجه به پاسخ های مختلف. اما پاسخ من این بود که “از آنجا که آن را در آینده. زیرا مسلم است که بشریت را به یک آینده است.” به housebound فرد شاهد تشدید یک بیماری همه گیر این باید آرامش. Gene Roddenberry چشم انداز مبتنی بر این تصور است که بشریت زنده خواهد ماند و نه تنها که ما را به تکامل است.

آینده “پیکارد” و همه “پیشتازان فضا” داستان است که ما در سفر به کهکشان با سرعت پیچ و تاب تعامل با موجودات مختلف. این فصل نمایش جهان از طریق چشم از یک 94-سال (!) بازنشسته کشتی فضایی Admiral که زندگی می کردند از طریق نمرات از شگفتی و وحشت در طول زمان خود را در Starfleet به دست آوردن مقدار زیادی از دانش در این فرآیند است.

کسانی که عشق “پیشتازان فضا” عشق ورزیدن آن مصر تمرکز بر ماجراهای است که ما را به اندیشیدن اخلاقی و فلسفی conundrums; کسانی که عشق Jean-Luc عشق او چون او کشت شرکت در اعتقادات و حکیم است.

تبلیغات:

در سراسر آن 10 ساعت “پیکارد” استخدام بسیاری از همان طرح دستگاه ها و ارزش تولید به عنوان مورد علاقه ما فیلم های اکشن, J. J. Abrams’ اخیر سهم به این جهان گنجانده شده است. طرح اصلی یک درس در ارزش زندگی هر زندگی حتی آنهایی که نمی ارگانیک به دنیا آمد.

و این واقعیت است که این درس است که زندگی موعظه و کاوش توسط یک شخصیت نشان داد در پنجشنبه آخر به 94 سال خوبی در محدوده سنی افراد برخی از سیاستمداران بدانند مصرفی به دلیل همه گیر است که decimating ما اقتصاد است و بیشتر مربوط و معنی دار در حال حاضر از آن بود که “پیکارد” عرضه در پایان ماه ژانویه است.

هر داستان در بستری جدید در زمان که در آن مصرف شده است. جریان این فصل آخر “Et in Arcadia Ego قسمت 2” در حال حاضر آشنایی این فصل نمایش دیگری پیش بینی نشده وزن از یکی از آن نویسنده Michael Chabon ممکن است در ابتدا در نظر گرفته شده.

تبلیغات:

Chabon نوشت که این نمایش تلویزیونی به کارگردانی همکار تهیه کننده اجرایی Akiva Goldsman و وزش باد تا این بخش از پیکارد فعال بازنشستگی با چند عاطفی خوشه معمولی از هر آخر. این شامل مرگ و میر ناشی از دو شخصیت اگر چه نه یک مرگ در تعریف کلاسیک از این مدت است.

یکی درگیر یک شخصیت است که در حال حاضر “درگذشت” دیگر طعنه قبلا در این فصل به عنوان یک غیر قابل اجتناب ترمینال بیماری بیولوژیکی بمب ساعتی است که تا به حال برای رفتن هر چه زودتر به جای بعد. هر دو درخواست کمک به مرکزی سوال از فصل است که در تعریف آنچه در آن به معنی زنده است و برای پیکارد خود خوانده ward soji می (Isa Briones) و مزدور Annika هانسن (Jeri Ryan) بهتر شناخته شده به عنوان هفت نفر از نه نفر به ارزش ذاتی و حرمت همه زندگی است.

تبلیغات:

در اینجا بر روی زمین 2020 ما کشتی با یک نسخه از همان سوال را غرق واحد مراقبت های ویژه پزشکی و کارکنان در سراسر کشور خود را پیدا کنید با وزن ارزش یک زندگی فرد بر دیگری به علت کمبود زندگی صرفه جویی در تجهیزات. بیمارستان ها در حال اجرا هستند از تخت پزشکان و پرستاران خسته و سقوط بیمار. این بی امان بیماری وادار کردن انسان به برآورد شانس بقای زمانی که تصمیم گیری که دریافت اکسیژن و ماسک.

این یک وحشت هیچ کس می تواند تصور کرده اند و برخی از ما هنوز کاملا نمی تواند درک. هیچ کس تا به عنوان نشانه به آنچه در جهان که شبیه به این است که بیش از همه.

“پیکارد” بودن “پیشتازان فضا” مجموعه ما می توانید به تماشای دانستن است که همه چیز کار خواهد کرد در پایان به نحوی. (حتی Spock موفق به بازگشت از مرگ در هر دو نخست و کلوین میکنند.) و چنین موردی در “Et in Arcadia Ego” قطعات 1 و 2 که پیکارد, soji می, Raffi Musiker (میشل Hurd), Agnes Jurati (Alison Pill) و La Sirena کاپیتان کریستبل ریوس (Santiago Cabrera) موفق به پیشی جستن یک Romulan warbird در راه به soji می خانه سیاره Coppelius.

تبلیغات:

فصل اول شامل بیش از حد بسیاری از تاب و نشان می دهد به طور کامل روکش های نجومی در یک داستان کوتاه; کافی است برای گفتن اگر شما در حال اقامت در خانه و تعجب آنچه که برای تماشای گرفتن خودتان CBS دسترسی به همه اشتراک و ابتلا در این فصل یک سرمایه گذاری ارزشمند است از وقت خود را.

اما در اینجا چیزی است که از یک خلاصه: قبلی به نجات توسط پیکارد, soji می مشغول به کار در decommissioned Borg مکعب به عنوان شناخته شده مصنوع که در آن او جعلی یک رابطه عاشقانه با یک Romulan جاسوسی به نام Narek (Harry Treadaway). همه که او می دانست که در مورد خودش بود که او یک انسان شناس. تنها بعد او متوجه است که او در واقع یک اندیشه و تنها حدود 3 سال است. Narek آگهی خود را از طریق یک Romulan مراسم که نشان می دهد به او و برای او وجود Coppelius که در آن یک مستعمره آلی مصنوعی موجودات وجود داشته باشد و رشد تحت مراقبت دکتر Altan اینیگو سونگ (Brent Spiner) پسر مردی که ایجاد داده ها (همچنین Spiner).

Narek و سپس تلاش می کند تا او را بکشد اما پیکارد در می یابد او در نیک از زمان و آنها پرتو خود را به این سیاره که در آن ویلیام Riker (Jonathan michael [tm] smith) و دیانا Troi (تالیف) پر کردن روز خود را که با خوشحالی در حال رشد ارگانیک گوجه فرنگی و ساخت woodfired پیتزا. (مثل من گفت: سازمان دیده بان سری).

تبلیغات:

در آشکار Coppelius به Narek, soji می همچنین نشان می دهد این سیاره محل سکونت به Romulans و تل Shiar یک نخبه فرقه تروریستی اختصاص داده شده به از بین بردن روغن های سنتتیک و آن را به عنوان معلوم این گروه مسئول هماهنگ تراژدی در مریخ که منجر به کهکشانی ممنوعیت سنتتیک.

در Coppelius, soji می reunites با او همکار مصنوعی رهبری Altan سونگ و خردمندترین “دختر” سوترا (Briones) که در ابتدا استقبال پیکارد و خدمه . . . تا زمانی که او بازیابی پیام از دکتر Jurati حافظه به اشتراک گذاشته شده با Jurati توسط یک تل Shiar عامل. به Romulans که پیام آن را درک می تواند یک هشدار قریب الوقوع نابودی است. اما آن را در واقع به معنای به عنوان یک دعوت نامه به مصنوعی موجودات مختلف به احضار دیگر تکامل ترکیبی از یک دور جهان.

گرفتن در احضار آن سنتتیک سوترا, soji می و در نوع خود خواهد اطمینان از نابودی کامل آلی زندگی در این جهان است. این مکان soji می در تقابل با پیکارد و بقیه انسان ها و Romulan سامورایی/فضای جن Elnor (اوان Evagora) منجر به یک سه راهی مرحله نهایی مسابقات بین پیکارد و مصنوعی; بینند و Romulans; و تمام زندگی آلی در مقابل آنچه به نظر می رسد به یک دسته از عظیم الجثه شاخکهای حساس است که می تواند طراحی شده توسط H. R. Giger.

اما به عنوان پیکارد خیره پایین ممکن است پایان جهان, این اختلال در مغز او آغاز مرحله نهایی از کشتن او. بنابراین او را به استفاده از زندگی خود را به عنوان یک مثال برای نشان دادن soji می چگونه اختصاص داده شده به حفاظت از حرمت تمام زندگی است. هنگامی که خطر عبور می کند و آرام است دوباره برقرار پیکارد می میرد دکتر Jurati اسلحه.

تبلیغات:

مرگ همیشه نمی چسبد در این جهان و در ترکیب حقایق که استوارت صحنه مرگ اتفاق می افتد با حدود 20 دقیقه در سمت چپ در قسمت و عمل تنظیم بر روی یک سیاره که در آن یک دانشمند ایجاد حساس مصنوعی بود به اندازه کافی به شما بگویم که ما می خواهم ما پایان خوش, بعد از همه. این بدان معنا نیست که این قسمت نمی شامل بسیاری از دلخراش عزاداری. Elnor و Raffi که هر دو ادعا خود دلبستگی عاطفی به پیکارد در حال ویران کرد. ریوس ترک Starfleet بیش از از دست دادن فرمانده به او اختصاص داده شد تنها شاهد یکی دیگر از کاپیتان مرگ به عنوان او به نظر می رسد بی اراده.

برای چند لحظه ممکن است بر این باور اند که این واقعا آن.

تا زمانی که ما می بینیم پیکارد باز کردن چشم خود را و پیدا کردن خود را نشسته در یک کامپیوتر نسخه سیاه و سفید از مطالعه خود را در شتو پیکارد برای پیدا کردن اطلاعات. داده به او اطلاع داده که او مرده است اما آنها هر دو در داخل یک انبوه پیچیده کوانتومی شبیه سازی – کاملا متفاوت از پیکارد را رویاهای اخطار در باز شود.

ارز که به شرح زیر است که در آن پیکارد اطمینان داده و از احساسات واقعی خود را برای او به معنای به خطر انداختن زندگی خود برای دیگری است و زیبایی “Trek-ایان” اگر چنین عبارت و مثبت در حال حرکت است. و در آن داده ها نشان می دهد که سونگ و Jurati دریافت عصبی نقشه پیکارد را قبل از بسترهای خود آلی مغز درگذشت. بنابر این دریاسالار پیکارد زندگی دوباره در حال حاضر تنها در یک آلی “گولم” رایگان از یک اختلال مغز.

تبلیغات:

قبل از او برگ داده هر چند او موافقت می کند به یک دلخراش درخواست برای خاتمه محبوب آندروید آگاهی.

در طول نمایش زمان در اندروید, سیاره, اسکریپت می گرداند و دوباره به تنگ عکس از پروانه ها در همه جا به اهتزاز در بخشی از این محل را paradisal چشم انداز است. Altan سونگ نشان می دهد که این بیش از حد مصنوعی هستند. و در پایان داده ها اشاره به این که به عنوان مثال چرا او می خواهم برای متوقف وجود خود را به طور دائم.

“پروانه ای که زندگی برای همیشه لطفا برای است که واقعا یک پروانه در همه” مشاهده اطلاعات اضافه کرد. “من می خواهم به زندگی می کنند با این حال به طور خلاصه به دانستن است که من زندگی محدود است. مرگ و میر به معنی به زندگی انسان کاپیتان. صلح و عشق و دوستی و این ارزشمند هستند چون ما می دانیم که آنها می توانند تحمل.”

این لحظه در زمان شاید بیش از هر در اکثر مردم در طول عمر ارائه یک فرصت برای فلسفی و اخلاقی نشخوار فکری. در واقع شایع گسترش این وحشتناک پاتوژن در حال حاضر تغییر وجود ما است. در انجام این کار تجربه ما از این سوخت تعدادی از مقالات در مورد اثرات آن را به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است معنای آن است. دومین ایده آل به نظر می رسد مثل یک راه عجیب و غریب برای مشاهده یک تهدید جهانی است که ما را درک نمی کنند و در عین حال می کرد.

تبلیغات:

چنین است ماهیت همه گیر تهدید است که نمی توان استدلال با نوع خطر Starfleet مواجه شده است و بسیاری از بار پیکارد رفتن پا به پا با به اشتراک گذاری آنها. در مواجهه با چنین داستانی خطرات او پرسید: این سوال خیلی از روش های مختلف – چه مقدار از یک زندگی بیش از دیگری ؟ و آیا این حق را به قربانی کردن یکی که برای صرفه جویی بی حد و حصر اعداد در روند ؟

این بود که مرکزی سوال معروف “نسل بعدی” قسمت “من بورگ” که به معرفی فردی Borg هواپیماهای بدون سرنشین هیو (Jonathan Del Arco). هیو بازده در “پیکارد” با بسیاری از ایمپلنت های حذف شده کار به عنوان مدیر اجرایی Borg احیای پروژه روی مصنوع. این شخصیت cameo و بازگشت از رایان Annica/هفت نه به عنوان یک سرکش آزادی جنگنده در خدمت یک هدف فراتر از خدمات فن.

از طریق آنها و پیکارد تعامل با آنها ما خواست برای همدردی با شایستگی از موجودات تصور می شود انسان کمتر. این Romulans تماس هیو و دیگران مانند او ex-Bs (ex-Borg) پایین تر از موجودات مختلف از ارزش و خوب به صورت فیزیکی کارگر و بسیار دیگری نیست. Annica و هیو ایستاده در سرپیچی از این تبعیض با Annica برش خصوص جذاب تصویر به عنوان یک عمل قهرمان.

اما در “TNG,” پیکارد در نظر گرفته شده برای استفاده از هیو به کاشت این ویروس از فردی به جمعی ذهن در برابر هیو خواهد شد و در نتیجه از بین بردن آن است. در نهایت هیو تصمیم به بازگشت به جمعی از اراده خود را با آن به طور ضمنی مشابه انگیزه. دیدن او را بهبود و کمک به یک علت بزرگ است که امیدوار و امداد به عنوان نواز با دیگر دوستان قدیمی از پیکارد قبلی سری.

پس از آن می رود با هر توسعه در این فصل از “پیکارد” یکی که قطعا معاملات در نوستالژی در حالی که درخواست بیننده را به تامل چگونه ما در حال زندگی در حال حاضر و آنچه که برای آینده ما.

در استاندارد پیکارد مد به عنوان او unplugs اطلاعات آگاهی برای آخرین بار او بخواند یک خط معروف از ویلیام شکسپیر بازی “طوفان” به زبان آمده توسط شعبده باز Prospero: “ما از مسائل از جمله رویاهای ساخته شده و کوچک ما زندگی گرد با یک خواب است.”

اما حتی کوچکترین زندگی می تواند یک بار و این اطمینان را به می دانم که زندگی از این سری ممکن است ادامه دهید. عکس نهایی از “پیکارد” نشان می دهد که احیا Admiral با خدمه اش از جمله چند کلید اضافه شده: Elnor باقی مانده همراه با Annica (که راستش باید خود spin-off; Ryan است که فقط خوب) و soji می, که تصمیم می گیرد به تگ همراه در حال حاضر که جهان خانه امن است.

هر زمان که استوارت و فردا همه انتخاب کردن دسترسی به حرکت به جلو با فصل 2 از “پیکارد” این نهایی قاب به ما این اطمینان از آینده ای که به نظر می رسد پررنگ تر و روشن تر و زیبایی انسان است. فقط آنچه ما نیاز داریم در تاریکی در حال حاضر.

کل فصل اول از “پیشتازان فضا: پیکارد” در حال حاضر جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>