در Vivarium جسی آیزنبرگ و Imogen Poots خیلی گیر در حومه

جما (Imogen Poots) و تام (جسی آیزنبرگ) بسیار عادی است. او را شاد معلم مهد کودک; او خوش مشرب باغبان. آنها می خواهند برای خرید یک استارت خانه, جایی برای زندگی مسالمت آمیز شاید شروع یک خانواده.

به طوری که آنها هر چه مناسب زن و شوهر جوان را انجام دهد: آنها صحبت کردن با یک نماینده املاک و مستغلات. عامل عجیب و غریب و وحشت زده اما وعده او به محل مناسب برای آنها. به زودی, آنها در حال زندگی در یک تازه ساخته شده, حومه, جامعه پر از ردیف ساده خانه های ساخته شده به استارت-صفحه اصلی مشخصات: حصار دستک یک حیاط در جلو و عقب, شاد, اما بی روح.

قبل از اینکه طولانی, چیزی بسیار عجیب و غریب رخ می دهد به عنوان آنها به طور ناگهانی کشف آنها نمی توانند به دور است. به نظر می رسد آنها به تنهایی در محله ای پر از نگاه به طور یکسان با مهر لاستیکی مهر کردن خانه. و سپس یک روز یک کودک را نشان می دهد تا در یک جعبه.

وهم آور و تعجب آور Vivarium طول می کشد مشترک سینمایی theme — “حومه را بخورند روح خود را” — و تبدیل آن به بالا-مفهوم وحشت توسط لنگر اجراهای بزرگ از آیزنبرگ و Poots. مدیر Lorcan فینیگان به ارمغان می آورد تلطیف حساسیت به برج دیده بانی Shanley این فیلمنامه که gleefully تزریق surreality به تام و جما زندگی جدید است. زمان حرکت در یک گیج کننده سرعت. فرزند خود را عمل نمی کند مانند یک کودک. ابرها نگاه آنقدر کامل است که آنها دلسردکننده است. تغییرات هیچ چیز و همه چیز تغییر میکند.

A couple hold a baby, uncomfortably.
جسی آیزنبرگ و Imogen Poots در Vivarium.
حسن نیت ارائه میدهد از Saban فیلم

این فیلم را به عنوان اشاره به یک نوع خاص از محصور فضای طبیعی که در آن موجودات نگهداری می شوند و تحت نظارت مجاز به زندگی می کنند زندگی خود را, اما بدون همین نوع از آزادی آنها ممکن است در طبیعت. (یک گلخانه یک نوع vivarium; یک آکواریوم است که به عنوان خوبی است.) آن است که یک حیوان در زیستگاه طبیعی شبیه سازی شده است اما مجاز به شکوفا untended — یک آزمایش از انواع.

تام و جما جدید خانه به رنگ سبز; هر اتاق در داخل متفاوت است گوهر تن در رنگهای سبز و آبی و قهوه ای که به یاد طبیعی تنظیمات. (وجود یک نقاشی حلق آویز بر روی یک دیوار, و آن را از خانه خود را.) آن را تقریبا به عنوان اگر آنها موجود در گلخانه خود را. به طوری که همراه با عنوان یک سرنخ به Vivarium‘s آشنا قضاوت البته با انجام یک چرخش: که مودب طبقه متوسط حومه جامعه با تمام ساز است یک دام است. نه به خاطر چیزهایی مانند خانه های کودکان و روتین خود یک دام اما از آنجا که مطالبات آنها را می توانید از غرق کردن چیزهایی مانند فردیت و شکوفایی وجود دارد.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در زیر منطقه گرگ و میش-مانند سطح Vivariumاگر شما خراش در آن از ایده های در مورد نیروهای بدخواه نگه داشتن ما در یک آزمایش اجتماعی به برخی از خنده دار اما سرد اذعان است که کودکان مانند اسفنج رشد به مانند پدر و مادر خود را. اما اگر آن را verges در overstuffed در زمان Vivarium کثیف شیطانی, مو بالا بردن و کاملا سرگرم کننده و به طور کامل به ارزش یک ساعت اگر شما احساس کمی خوب به دام افتاده است.

چگونه به تماشای آن: Vivarium در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در iTunes, YouTube, آمازون, Vudu و Google Play.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>