هندی خواستگاری قانع کننده است تلویزیون واقعیت. آن را نیز غیر مسئولانه?


A woman wearing a yellow shirt smiles at the camera with her arms crossed.
سیما Taparia دلال یا دلاله ازدواج از هند خواستگاری.
Netflix

Netflix بکشد جدیدترین علاوه بر این به دنیای واقعیت دوستیابی, نشان می دهد, هندی, خواستگاریشرح زیر بمبئی دلال یا دلاله ازدواج سیما Taparia—یا خاله سیما به عنوان او را بیشتر به مراجعه کننده به عنوان او تلاش می کند برای پیدا کردن کامل همسران برای شش مشتریان مختلف. مسلح با یک پشته از پروفایل مثال این شرکای بالقوه’ شجره و مدارک Taparia سفر بین هند و ایالات متحده آمریکا را دستکاری نکنید و فقط او مشخصات مشتریان برای آنچه آنها می خواهند اما آنچه که خانواده خود را می خواهید بیش از حد.

نشان می دهد به دست آورده است هر دو بررسی بیحوصلگی حرف زدن و انتقاد برای چه واشنگتن پست ویرایشگر میلی میترا توصیف به عنوان “unthinkingly normaliz[ing] برخی از مهلک ترین تعصبات که طاعون جوامع آسیای جنوبی.” یکی دیگر از کسانی که منتقدان بود تخته سنگ کپی ویرایشگر Nitish Pahwa بنابراین من او را دعوت به بحث در مورد سریال ها و نگرانی های خود را. در زیر یک ویرایش شده و نسخه فشرده مکالمه ما.

Rachelle Hampton: هندی, خواستگاری یک پنجره را به جهان است که من فکر می کنم اکثر غیر مردم هند باید کمی به هیچ آشنایی با فراتر از گسترده زمانه کلیشه. چه شما فکر می کنم چگونه آن ارائه شده است که جهان ؟

Nitish Pahwa: من لعنتی از آن متنفر بودم. مسلما من به این رفت و با بسیار پایین انتظارات نظر شخصی خود من گریزی به تلویزیون واقعیت و دوستیابی را نشان می دهد و من از نزدیک تجربه دیدن چگونه ازدواج و خواستگاری را تحت تاثیر مردم من به خوبی می دانم اما آن را به نحوی حتی بدتر از من می خواهم تصور است. اما لطفا اجازه ندهید من زاج نگه داشتن شما را از گفتن آنچه شما می خواهم به می گویند.

Hampton: به عنوان تخته سنگ را متخصص مقیم در تلویزیون واقعیت, دوستیابی, نشان می دهد, من فکر کردم این خیلی بهتر تولید شده از آن نیاز به—من در مقایسه با آن به نزدیک ترین آن پسر عموی متاهل در نگاه اول. به عنوان Inkoo Kang نوشت: در بررسی به خبرنگار هالیوود, این یک واقعیت نشان می دهد که در طلب آن بود docuseries که من فکر می کنم آن را می دهد یک حس اقتدار در یک فرایند است که من واقعا نمی فهمم. از یک واقعیت تلویزیون چشم انداز آن بازدید تمام یادداشت ها. لحظاتی وجود دارد که فوق العاده بود cringey و دیگران بودند که از لحاظ عاطفی با ارزش است. وجود دارد خائنانی مانند Aparna که یک بار تبدیل کردن یک انسان به خاطر او نمی دانست که بولیوی آپارتمان نمک و Akshay را که نشان می دهد که او 25 ساله و پسر تمایل به پیدا کردن یک همسر است به نحوی نگه داشتن برادر بزرگتر خود از داشتن یک کودک ؟ و سپس مردم وجود دارد و من واقعا می خواستم برای پیدا کردن عشق Ankita و نادیا.

من می گویم که بسیاری از آشکار colorism من انداخت. من فکر می کنم در آمریکا قدمت را نشان می دهد جسمی تنظیمات تا حد زیادی به سمت چپ ناگفته پس از آن نامطلوب بود به شنیدن یک مشتری می گویند: “من نمی خواهم هر کسی که بیش از حد تاریک است.” اما در راه من قدردانی شفافیت.

Pahwa: بله colorism. آن را نه بخشی ناچیز از این نشان می دهد که هم واقعا برایم ناراحت کننده است و قطعا سمی علامت خاصی هندی جوامع و ساختارهای اجتماعی. من نمی توانم صحبت می کنند به دیگر دوستیابی نشان می دهد—شما متخصص!—اما من تعجب می کنم اگر که گاهی اوقات خود را آشکار در این مطلب به طور ضمنی و خائنانه از آن را در اینجا که در آن بیشتر مثل شما گفت:, “اوه, من نمی خواهم کسی تاریک” یا “من ترجیح می دهم کسی از شمال هند است.” من فکر می کنم شفافیت است یک چیز بد نیست و از خود; آنچه که من موضوع را با نشان می دهد و افراد درگیر گرفتن که colorism داده شده به عنوان بخشی از زندگی دوستیابی. این نیز صادق است که سیما و برخی از خانواده ها می پرسند در مورد طبقه, منطقه, کلاس, شغل و….

من نمی گویم این یک مشکل نادر در هند جوامع هر دو در خانه و در خارج از کشور. اما فقط به پرتاب آن چیزهایی که در خارج وجود دارد بدون حفر و یا بازجویی از ساختار است که آنها را قادر می سازد به من احساس می کند غیر مسئولانه است. یک دلیل وجود دارد برخی از خانواده هایی که راه اندازی ازدواج و خواستگاری خود را برای کودکان و نوجوانان تمایل به برگزاری این تعصبات. نشان داده است که در راه من حدس می زنم, اما در واقع هرگز توضیح داده شده است. آن را تمام به تصویر کشیده شده به عنوان یک بخش طبیعی از هند قدمت. با نشان می دهد به طور کلی پایان دادن به در یک یادداشت مثبت و خوش بینی در مورد این سیستم چگونه کار می کند—همه که سمت چپ وحشتناک طعم و مزه در دهان من.

من نه کسی که نیاز به بزرگ چشمک زن نشانه هایی گفت: “راه این چیز بد است” در فرهنگ پاپ. من دوست دارم یک نمایش خوب با یک ضدقهرمان است. اما هنگامی که شما در حال درگیر شدن با جنبه های خاصی از فرهنگ ها و ارائه آنها را به اجازه دهید صادقانه—سفید مخاطبان که در حال حاضر تمایل به exoticize و glamorize و نگه دارید و رفتارهاي نادرست در مورد کشور و مردم آن من فکر می کنم شما باید مسئولیت برای رفتن بیشتر است. به خصوص اگر شما یک واقعیت نشان می دهد که در طلب آن بود docuseries با تمام قدرت که مستلزم.

Hampton: به عنوان کسی که نیست لزوما در ابتدا به دیدن یا واقعا درک راه است که طبقه و مذهب و یا شغل نقش مهمی در هند, همه, بود که به عنوان آشکار به من به نظر می رسد آن را به شما است که تا حدی به همین دلیل من می خواستم با شما صحبت کنم در مورد آن. از صرفا آمریکایی دیدگاه بسیاری از “تنظیمات” است که خانواده ها احساس بود بسیار شبیه به آنهایی که من دیده ام شرکت کنندگان در دوستیابی دیگر نشان می دهد باید. این غیر معمول نیست به گوش مردم می گویند من می خواهم یک حرفه ای و یا یک شریک با جاه طلبی در, مانند, لیسانس.

است که می گویند من نمی فکر می کنم نشان می دهد نشانی از یک کار خوب ارائه خاص فرهنگی به خصوص در اطراف کاست. یکی از مهمترین و آشکار لحظات که در آن یک مشتری نگران است که او را در حال Guyanese باعث می شود او کمتر مناسب به هندی سنتی خانواده ها به عنوان خوانده شده به من به عنوان بیگانه ستیزی, اما یکی از دوستان اشاره کرد که آن را بیشتر احتمال دارد طبقه مبتنی بر تبعیض است.

Pahwa: این می تواند هر دو!

Hampton: من فکر می کنم نشان می دهد و سیما مورد نیاز زنان به “تنظیم” و یا “انعطاف پذیر” در راه است که در سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان من. فکر می کنم از زمانی که Ankita گفت: او می خواهم به صحبت با شریک زندگی خود را قبل از آنها نقل مکان کرد و از شهر جایی که او ساخته شده یک کسب و کار موفق نه تنها پس او را به هر کجا که او رفت.

Pahwa: بله سیما درخواست برای به خصوص زن و مشتریان خود را اساسا تغییر طبیعت خود به خاطر سازگاری با برخی از rando واقعا زحمت من به عنوان به خوبی. دوباره, این است که قطعا یک مشکل در برخی از هندی جوامع است. و این است که بخشی از دلیل من نفرت Aparna به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری به نظر می رسد: در حالی که او قطعا گفت: برخی از چیزهای عجیب و غریب من در بر داشت سيما خواسته های او برای تغییر خودش را برای یک خواستگار به خاطر به مراتب بیشتر نگران کننده است. زنان هندی که ازدواج به خانواده ها مانند آنهایی که به تصویر کشیده شده در اینجا اغلب به سنگین سوء استفاده و browbeating و gaslighting نه تنها از همسران خود و در قوانین اما حتی خانواده خود که انتظار می رود آنها را به صورت کاملا احترام به شوهران خود. من این را دیده ام دست اول. برای نشان دادن به مرکز و بالا بردن کسی است که بیش از تمایل به یک دندانه در این, و با افتخار از آن است که فوق العاده نگران کننده است.

که می شود به موضوع دیگری با این کار نشان می دهد: در بسیاری از اماکن از طریق بسیاری از راه های نشان می دهد در واقع به نظر می رسید گفت: “خواستگاری است که بخش بزرگی از جوامع و آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به شما اما در واقع در دوران مدرن شرکت کنندگان به طور کامل رضایت و چیزهایی که اغلب در نهایت خوبی است.” هیچ! نشان می دهد تنها به تصویر کشیده خاصی متوسط و بالا-کلاس های خانواده و مشتریان که ارسال از توافق خود را. آن را نمی کند و در همه به به چقدر وحشتناک این ترتیبات می تواند به خصوص برای خانواده های فقیر که احساس آنها را مجبور به این کار است. آن را دریافت نمی کند به چه مفهوم ازدواج ترتیب بسیار نشانه ای از طولانی کاست سیستم است که اگر چه آنها قطعا باقی می ماند در هند و در خارج از کشور بسیاری از سرخپوستان نیز در حال حاضر چرخید. آن را دریافت نمی کند به چه حتی کسانی که به نظر می رسد به طور کامل مایل به راه اندازی در پاسخ به ضمنی از فشارهای خانواده و دوستان خود. این واقعا به چه آسیب آن می تواند برای مشتریان به خصوص زنان است. من امیدوار بودم Akshay شاید می تواند دیده می شود به عنوان مثال از این (با وجود تعجب با صدای بلند چگونه یک زن مشغول به کار خواهد شد پیدا کردن زمان به مراقبت از بچه ها) اما از آنچه که من در توییتر چند بینندگان به نظر می رسد در واقع مقاطعه چگونه Akshay تجارب با خانواده اش داشته است به طوری شکسته او. و همانطور که ما دیده ایم در پیگیری “آنها کجا هستند در حال حاضر ؟” تغييرات در افراد درگیر به معنای واقعی کلمه هیچ یک از این مسابقات کار می کرد.

من نمی دانم مردم با ازدواج است که کار کرده اند. من شناخته شده اند بیشتر مردم با مرتب یا matchmade ازدواج که وحشتناک و یا به پایان رسید و در جدایی و یا صرف استاز. من نفرت را به فکر می کنم که مردم را از این راه رفتن نشان می دهد تفکر است که مرتب و matchmade روابط بد نیست به عنوان تمام است که در سراسر شبه قاره و خارج از کشور. “هند” در عنوان چنین وحشتناک مختصر که پاکسازی تمام فرهنگ های مختلف و جوامع در هند است.

Hampton: راه سیما صلیب جهان در بسیاری از مواقع واقعا نشان می دهد که وجود دارد این همگن تصویب خواستگاری که همانطور که شما گفته اید و من دیده ام در بسیاری از موضوعات در توییتر دقیق نیست.

نظر شما در مورد هیچ یک از مسابقات کار کردن واقعا می شود به قلب یکی از طولانی سوال داشتم در مورد نشان می دهد. یکی از راه های نشان می دهد مانند اینها به بازار عرضه شده است که در واقع می گویند “شما شکست خورده در آشنایی تا کنون پس چرا آن را در دست یک بی طرف ناظر?” و یا “شما در حال غرق بنابراین اجازه دهید شخص دیگری محدود کردن استخر را برای شما.” عشق کور است تا به حال مشابه فرض به عنوان, آیا ازدواج در نگاه اول و یکی هستید ؟ اگر دومی است که بسیاری hornier از دیگران است. اما هیچ یک از این روابط به طول انجامید. تنها کسی که نه تنها در حال حاضر است Ankita که کسی در یک برنامه دوستیابی و احتمالا Rupam که او نیز ملاقات کرد کسی که در یک برنامه دوستیابی. آن پرسش: آیا مرتب از ازدواج/خواستگاری کار هنگامی که شرکت کنندگان می توانند پایان رابطه هر زمان که آنها می خواهند ؟ اساسا بدون فشار است که سیما می گوید دیگر وجود ندارد چرا که پسر یا دختر می گویند بدون این فرآیند شکستن ؟ و این جواب به نظر می رسد … بله.

Pahwa: درست است که یک نقطه است. این سیستم از خواستگاری و ازدواج این است که ذاتا بر اساس قدرت تعادل, آیا کسانی که بنیادی از طبقه طبقه و جنسیت و یا عوامل دیگر. فقط همسان بودن با کسی که بر اساس رویاهای خود را از ازدواج و پس از آن منجر به تسریع مکالمات است که به عنوان ذکر شده در نشان می دهد به طور معمول خواهد بود نجات داد, مثل, سال به رابطه, مانند, خانواده, جاه طلبی, محل, و غیره.

کنار گذاشتن هر چیز دیگری (که بسیار دشوار است برای انجام این کار) می تواند ما همچنین بحث در مورد چگونه بی منطق یک دلال یا دلاله ازدواج سیما است ؟ پس از آن بود darkly خنده دار به من گفت که او بود و من خیلی خوب در این, مردم من مطابقت معمولا ازدواج روز بعد. سپس شما او را سرزنش او شکست و شرکت کنندگان در “ستاره” در “سرنوشت” و غیره و غیره. او به طور همزمان ادعا که او می تواند انجام آنچه او می کند و در حالی که همچنین گفت: آن را تحت کنترل او در همه. به نظر می رسد مانند … شما شاید فقط یک grifter?

Hampton: واقعا وجود دارد بسیار کمی شواهدی وجود دارد که سیما بود بمبئی بهترین دلال یا دلاله ازدواج!

طالع بینی و صورت-خواندن [تجزیه و تحلیل یک فرد ویژگی های صورت برای تعیین شخصیت خود را] واقعا برای من جالب است. ما صحبت کردیم در مورد این قبل از, اما آن را قطعا به من بینش خود گریزی به طالع بینی و من دوم حدس زدن cutesy شرکت ستاره شکل طالع بینی است که من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها با آن آشنا هستند. من lowkey می خواهید برای دریافت صورت من به عنوان خوانده شده ؟ بله. من می خواهم که تعیین کننده آینده من ؟ بدیهی است که هیچ.

Pahwa: راست. من شده است به مراسم عروسی که تاریخ شد تصمیم گرفت چگونه بهترین ستاره ها, چگونه فرخنده این روز خواهد بود برای ازدواج ، برخی از کسانی که به پایان رسید تا بد بودن ازدواج. به همین دلیل است که آن را به من زحمت بسیار دوباره قصد بازگشت به Aparna زمانی که سیما سعی کردم به او به طالع بینی برای دیدن چگونه ستاره می تواند تعیین کند او بهتر مسابقات پس از او در غیر این صورت به نظر می رسید به این باور Aparna به نا امید کننده است. برای آنچه در آن ارزش, من فکر نمی کنم وجود دارد آسیب زیادی در کنجکاوی ساده در چنین روحانی, همه چیز, و من نمی خواهید به دست کشیدن از هر کسی شرکت اعتقادات. من فقط خشمگین چگونه اغلب من دیده ام چیزهای شبیه به این تبدیل شدن به سفت و سخت determinator از زندگی است.

Hampton: وجود دارد هر چیزی که شما دوست game, مورد نشان می دهد ؟

Pahwa: LOL. من یک زن و شوهر از مردم مانند نادیا. این نیز بسیار pandering به من, اما من هم دوست داشتم که در یک صحنه با خانواده شما می تواند بشنود کلاسیک بالیوود آهنگ “Mera Joota Hai Japani” در پس زمینه. آنچه شما در مورد آن ؟

Hampton: منظور من, من عاشق تلویزیون واقعیت, دوستیابی, نشان می دهد, بنابراین این حق تا کوچه من از نظر محتوا. من واقعا دوست داشتم بسیاری از زنان هر چند من باقی مانده بود با همان احساس من در بسیاری از این نشان می دهد که آنها می تواند بهتر پیدا کردن کسی … نه در تلویزیون. جالب بود تماشای آن در زمینه Netflix بکشد دیگر هجوم به این نوع مانند عشق کور است, بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به, دوستیابی در اطراف. من فکر می کنم آنها واقعا در تلاش برای تنوع بخشیدن بسیار قدیمی فرمت به وسط موفقیت است.

Pahwa: آیا شما می گویند performativity ذاتی به نوع چیزی است که کمک می کند تا جلوگیری از این آشنایی از موفق بودن?

Hampton: اوه قطعا اما من همچنین فکر می کنم به جای طلبانه که آشنایی تا حد زیادی فقط یک بازی از ضرر و زیان و یک یا دو احتمالی برنده بزرگ. بنابراین آن را حس می کند که در تلاش برای به تصویر کشیدن که شما می خواهم بیشتر از ضرر و زیان است.

Pahwa: من فکر می کنم بدبینانه نظر در اینجا است که قطعا دقیق یکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara